Autor Tema: Čvorovi u uporednim kartama  (Pročitano 23823 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ljeljena*

  • Gost
Odg: Čvorovi u uporednim kartama
« Odgovor #20 poslato: 11. Decembar 2012. 22:31:40 »
iscitah sve...uzeh papir i olovku, pa da vidimo kako sam skapirala...a vi mi molim vas pomozite oko tumacenja:
ON:  SMČ na 6*37  Blizanci,  dispozitor  Merkuru Ovan u 7k
        JMČ na 6*37  Strelac, dispozitor  JupiterJarac 4k (pad)
JA:  SMČ na 4*17  Rak, dispozitor  Mesec na 16*21  Škorpija (pad)
       JMČ na 4*17  Jarac, dispozitor na  Saturn 1*17 Skorpija

e sad:
njegov  Merkur :180: moj  Saturn
njeg Saturnv  Jupiter :60: moj  Mesec
njegov  Jupiter  :72: moj  Saturn
dalje
moj  Mesec :60:njegov Jupiter
moj  Saturn :150:njegov  Merkur
moj  Saturn :72:njegov  Jupiter
sa drugim planetama:
njegov  Merkur  :120: SunceMerkur :120: MerkurMerkur :120: VeneraMerkur :90: Venera, Merkur :150: JupiterMerkur :120: NeptunMerkur :180: PlutonMerkur :120: Fortuna
moj  Mesec :180: SunceMesec :0: MarsMesec :60: JupiterMesec :0: SaturnMesec :120: LilitMesec :120: :mcc:
moj  Saturn :150: Mesec,   Saturn :180: Merkur,    Saturn :180: VeneraSaturn :60: NeptunSaturn :0: PlutonSaturn :120: :mcc:
i za kraj ne znam koliko se gledaju aspekti samih tacaka, ali evo za svaki slucaj
njegov  SMČ :120: Mars:0: Uran
moj  SMČ  :180: Neptun, :120: Pluton, :90: :as:, :0: :mcc:


nadam se da sam dobro skontala i da ce mi neko iskusniji po ovom pitanju pomoci oko tumacenja...
 <3

Van mreže uranija*

  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Čvorovi u uporednim kartama
« Odgovor #19 poslato: 17. Maj 2012. 08:47:31 »
eh venerice 1 tu severni i juzni cvor relacija 4 i 10 polje je davanje na domu i ispastanje na karijeri i statusu..

Van mreže venerica1*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 267
  • Reputaciona snaga: 26
  • venerica1 is working their way up.venerica1 is working their way up.venerica1 is working their way up.
  • Pol: Žena
Odg: Čvorovi u uporednim kartama
« Odgovor #18 poslato: 26. April 2012. 23:57:37 »
Kod nas je moj  SMČ :0: njegova  Venera, vladar njegovog dc.
Vladar mog severnog je  Jupiter isto vladar mog dc.
A i cvorovi su nam povezani. Moj  SMČ  a njegov  JMČ su je u  Ribe, moja deseta, njegova 12-a.
A njegov  SMČ je u mojoj cetvrtoj, a  JMČ u mojoj desetoj.

Van mreže Lorelei*

  • Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 484
  • Reputaciona snaga: 3117
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Čvorovi u uporednim kartama
« Odgovor #17 poslato: 26. April 2012. 23:29:44 »
     Dobro si skopčala priču :aha: to je to, puno učenja jedno od drugog, ustupanja, ispravljanja, prilagodjavanja, a vremenski to može da traje :pamet:

Cool znaci povezala sam ok :)
Ma ne moze vise da traje, trajalo do uskrsa i kaput je sada , ali taj mi je sveziji od spanca pa mi logicnije bilo to da gledam sa njim nego onim sto nema sanse vise da se ponovi :)
Hvala Neno na potvrdi za povezivanje :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Čvorovi u uporednim kartama
« Odgovor #16 poslato: 26. April 2012. 23:05:26 »
Dakle sada sam temu stvarno iscitala i da vidim da li sam skapirala :
(click to show/hide)
Elem ovde je sinastrija, pa ako neko moze da kaze da li sam ok skopcala pricu

http://www.dodaj.rs/f/20/pi/2w6hrGVq/astro61gw0506ninatomicxx.gif


     Dobro si skopčala priču :aha: to je to, puno učenja jedno od drugog, ustupanja, ispravljanja, prilagodjavanja, a vremenski to može da traje :pamet:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Lorelei*

  • Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 484
  • Reputaciona snaga: 3117
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Čvorovi u uporednim kartama
« Odgovor #15 poslato: 26. April 2012. 18:24:10 »
Dakle sada sam temu stvarno iscitala i da vidim da li sam skapirala :

Dakle njegov  SMČ je u  Vaga , dispoziter je  VeneraLav , a  JMČOvan i dispoziter je  MarsBlizanci .
Moj  SMČ je u  Bik , dispoziter je  VeneraVaga , a  JMČ je u  Škorpija i dispoziter je  MarsVaga .

Dakle prvo gledam odnos dispozitera  SMČJMČ .

Njegov dispoziter  SMČVenera ne pravi aspekt sa dispoziterom mog  JMČ .
Ali zato dispoziter  JMČ , Mars pravi  :120: sa mojom  Venera koja je dispoziter mog  SMČ .

Dakle po ovome trebalo bi da se slazemo i da zajedno ispunjavamo nase karmiscke zadatke.

Moj  Mesec je u  :60: sa njegovom  Venera , a njegov  Mesec nema aspekt sa mojom  Venera .
Dispoziteri  SMČ , moja i njegova  Venera su u  :90: , a isto tako i dispoziteri  JMČ Mars su u  :90: (mada ovde je orbis 9* sto je verovatno preveliko)...

Njegovo  Sunce pravi  :120: sa mojim  SMČ , a moje  Sunce nema aspekt sa njegovim  SMČ .

Njegov  Merkur nema aspekte sa mojim  SMČ ni sa  Venera kao njegovim dispoziterom , ali zato moj  Merkur ima aplikacioni  :120: sa njegovom Venera (orbis 8* )

Jupiter kao vladar njegovog ASC , pravi  :120: na moju  Venera:90: na moj  Mars ( dispozitere mog  SMČJMČ) , a moj  Jupiter radi  :180: na njegovu  Venera ( orbis 8* ) - dispoziter njegovog  SMČ .

I na kraju  Saturn kao vladar mog ASC , pravi  :120: na njegovu  Venera:150: na njegov  Mars , a njegov  Saturn ne radi nista prema mom  SMČ ili njegovom dispoziteru.

Cinjenica da je vladar njegovog  JMČ:120: sa vladarom mog  SMČ, govori o tolikoj strasti izmedju nas, ali i to da sam ja razvila vise emocija od njega zar ne?
Saturn je dao trajanje ,jer je u  :120: sa njegovom  Venera .

I dalje ne znam kako...
Elem ovde je sinastrija, pa ako neko moze da kaze da li sam ok skopcala pricu

http://www.dodaj.rs/f/20/pi/2w6hrGVq/astro61gw0506ninatomicxx.gif
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Čvorovi u uporednim kartama
« Odgovor #14 poslato: 26. April 2012. 17:51:26 »
     Ovde imamo :

a) ti : SMČ u Vodolija sa Saturn u Jarac ~ JMČ u Lav sa Sunce u Ovan
b) on : SMČ u u Škorpija sa Mars u Blizanci ~ JMČ u Bik sa Venera u Lav


a) vladar tvog SMČ Saturn : :150: njegova Venera pa :90: njegov Jupiter Hiron pa :180: njegov Saturn pa :90: njegov Uran a ima i :60::120: njegovi SMČ JMČ

~ vladar tvog JMČ Sunce : :120: njegova Venera pa :60: njegov Mars pa :0: njegov Jupiter Hiron pa :90: njegov Saturn pa :180: njegov Uran

b) vladar njegovog SMČ Mars Blizanci : :60: tvoje Sunce :90: tvoja Venera :150: tvoj Uran Neptun Pluton i :60::120: SMČ JMČ
~ vladar njegovog JMČ Venera Lav : :120: tvoje Sunce :60: tvoj Mesec pa :180: tvoj Mars pa :150: tvoj Saturn

     Ovako rasčlaniš sve u sitna crevca pa je lakše za praćenje :aha:


JMČ je uvek na :180: stepen / minut od SMČ pa zato astro.com i ne piše poziciju njegovu u čartu...
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Čvorovi u uporednim kartama
« Odgovor #13 poslato: 26. April 2012. 16:39:36 »
uff izgubi se ja..ajde da probam ovako njegov   JMČ se nalazi u 10 polju u konj sa mojim mc u biku dispozitor je znaci venera koja se nalazi tacno na mom asc...znaci imamo spajanje dispozitora jmc..
e sad moj  JMČ je u lavu na na njegovom asc tacno disp je sunce koje se nalazi u ovnu u konjukciji sa njegovim jupiterom opet imamo spajanje.. jupiter njemu vlada petom kucom kao i meni  a nalazi nam se u 9 polju..pa je to mozda nase poznanstvo u inostranstvu..ili zaljubljivanje itd...
znaci imamo spajanja preko jmc cvorova... :)
znaci to je vezano za nase poznanstvo ako se ne varam ....
http://www.dodaj.rs/f/1H/fZ/4160j6bt/astro61gw0567anonymousan.gif
ovo je uporedni ali se ne vide jmc nisam umela da podeim..
moj jmc je na 17 llava, a njegov jmc je na 24 bika ...
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Čvorovi u uporednim kartama
« Odgovor #12 poslato: 26. April 2012. 16:08:01 »
     Kada se posmatraju Čvorovi u uporednom, treba najviše obratiti pažnju na njihove dispozitore, jer su Čvorovi tačke, pa tako samim tim ne mogu da imaju snagu da deluju, već samo da primaju energiju (preko aspekata) od drugih planeta.

     Na primer, Imširagić kaže da kombinacija partnerovog SMČ tj. nj vladara u aspektu sa partnerkinim JMČ tj. nj vladarom donosi ljubav i poštovanje, tj odnos koji može dugo da traje, jer dolazi do spajanja Yanga i Yina[1] (prirodna zodijačka postavka) al ako dodje do spajanja izmedju partnerovog JMČ tj nj vladara sa partnerkinim SMČ tj nj vladarem, onda to samo donosi ljubav kroz strasti i te veze mogu relativno kratko da traju. Bitno je da postoje aspekti ~ :0: je naravno najpoželjnija jer donosi trajanje, :60: :120: donosi lako sklapanje poznanstva, pa tako i samog ljubavnog odnosa, :90: :180: donosi prepreke, probleme, pa vrlo često i kratke veze, :150: donosi stalna prilagodjavanja, prekide, pomirenja i tako u krug...



     Primer : on Sunce Bik ASC 21° Rak a ona Sunce Vaga ASC 25° Vaga :

~ partner SMČ 01° Strelac sa Jupiter 11° Ovan i JMČ 01° Blizanci sa Merkur 03° Blizanci
~ partnerka SMČ 24° Škorpija sa Mars 25° Blizanci i JMČ 24° Bik sa Venera 29° Lav

     Ovde vidimo šta?

     Njegov Jupiter nema aspekata sa njenim planetama, njegov Merkur nema aspekata sa njenim planetama. Naravno, ne treba se obeshrabriti i stati ovde. Tražimo dalje...

     E, sad ~ pogledamo šta rade ti dispozitori da bi videli gde su se ovo dvoje uopšte našli ako se već nisu našli u kombinaciji SMČ JMČ : nj Jupiter ima :180: njeno Sunce Pluton i :120: sa njenim Neptun s druge strane njegov Merkur ima :60: sa njenim Saturn i :150: sa njenim Uran ~ vrlo slaba kombinacija i pokazuje nam da on se prema njoj relativno konkurentski postavlja, na neki način pokušava da je ne gleda kao sebi ravnom, već da na neki način joj da do znanja da je on onaj "ko nosi pantalone" u vezi...

     S druge strane, njen Mars egz. :0: njegova Venera i :120: njegov Uran dok njena Venera ima samo :60: sa njegovim Uran (i širi :90: sa njegovim Merkur ...) Ovde pak vidimo da i ona na neki način pokušava da preko ideje o prijateljstvu skrene pažnju na sebe i često se koristi simbolikom Mars :0: Venera da bi dobila ono što želi od njega, jer je svesna da on njoj jeste izuzetan prijatelj sa kojim ima dobru hemiju...

     Eto tako se može analizirati odnos SMČ JMČ :pamet:
 1. SMČ je Yang princip a JMČ je Yin princip
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Čvorovi u uporednim kartama
« Odgovor #11 poslato: 04. Mart 2012. 16:02:21 »
Koliko dugo trazim ovu temu..bravooo :)
u nasem uporednom hor mi smo isti podznak samo je moj na 29 lava a njegov na 17* lava moj  JMČ se nalazi tacno na 17* na njegovom asc  a njegov  JMČ:0: sa mojim MC u biku, dispozitor mog  JMČ je sunce u ovnu u 9 polju  u  :0: sa njegovim jupiterom.. :)
 a dispozitor njegovog  JMČ je venera na 28* lava u 1 kuci??
mozda smo bili bliski u proslom zivotu ?? ;)
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...