~ ♥ ~ ASTROLOGIJA I LJUBAV ~ ♥ ~ > Brak

Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop

<< < (3/354) > >>

Šmišonja:
     Hmmm... Ne znam zašto se umanjuje mogućnost da se neko bavi sportom, bilo kojim,  ako su im Mars ili Sunce u Vaga kad te 2 planete nisu peregrin pa da budu ubiveni skroz u pojam. Baš se pitam kako je napr Muhamed Ali sa svojim Mars u Bik bio to što je bio ;)

tau:
Ja sam sinoc bila toliko umorna da nisma skontala da je Venerica midlila generalno da su u vagi u losem dostojanstvu Mars I Sunce,pa da zbog toga ne moze biti neko iz sporta...ali na primer sah...moze biti i hobi sport je a nije vezan za Marsa I Sunce vec vise za Merkura I Saturna....opet, nemam nikog takvog konkretnog ali volim da istrazujem mogucnosti...

tau:

--- Citat: venerica  24. Avgust 2016. 17:45:08 ---Pa poducavanje moze biti, ali ne bih rekla sport-posto je u vagi. (Mars u vagi nema dobro dostojanstvo, a ni Sunce)
E sad  Venera kao vl. tvog 7. polja u natalnom 5. u  Ovan to bi moglo biti pokazatelj da je neki sportski tip ili
Zbog 5. polja, mogla bih ga upoznati na nekom sportskom dogadjaju.
Drugar je sa slicnom aspekturom upoznao svoju zenu u teretani! (venera vladar 7. polja u 5. polju u ovnu)

--- Kraj citata ---
Nije mi sad jasno, zar nije Mars moj signifikator? Ja sam analizirala po derivatnim poljima od VII.Mislila sam sport ili hobi jer vladar X kad se gleda derivatno od VII je Saturn pa karijera koja je vezana za neki hobi ili sport...pa posto je Saturn tu egzaltiran I u trigonu sa Merkurom u blizancima neko ko poducava sportu-trener na primer(nema nikog slicnog anisam ni neki ljubitelj sportskih tipova da navodim vodu na svoju vodenicu, nego pratim neku simboliku)...a mora doci I do nekog povezivanja putem posla jer je Sunce vladar moje X otislo u VII I Uran vladar njegove X u njegovoj VII...a to kad je vladar VII u V-negde sam nasla da je brak iz ljubavi ili zbog dece...Veneru kao njegovog signifikatora u ovnu,a jos u XI njegovoj znaci osoba koja je drustvena,prijateljski nastrojena I sl Ovan su I uniformisani likovi,vojnici npr.

venerica:

--- Citat: tau  23. Avgust 2016. 13:32:43 ---Sve ja gledam ovu moju natalnu I derivatna polja od sedmog , tacnije X da bar odredim cime bi se taj buduci mogao baviti I sve mi lici a ne mora da znaci.. ako gledam IV tj X od VII  u vodoliji,karijera  partnera vezana za neki neobican posao. Tradicionalni vladar Saturn otisao u vagu u njegovu  V pa to moze viti karijera vezana za neki hobi ili sport, pogotovo jer je u ttigonu sa Merkurom u blizancima-sportista ili trener jer mi ova aspekt Saturna I Merkura uvek podseca na poducavanje...e, ajd sad,vladar X po modernoj astrologiji Uran u strelcu u njegovoj VII.... imoj vladar X je u VII najverovatnije se upoznajemo na poslu...ili preko posla...ako je Uran ukljucen mozda neki kontakt preko interneta...dalje njegovo X polje se nastavlja u ribama pa gledam I Jupitera u skorpiji u njegovoj VI,radno mesto u blizini neke velike vodene povrsine ili na reci samoj... drugi vladar Neptun u strelcu u njegovoj VIII... ne znam blokada...

--- Kraj citata ---
Pa poducavanje moze biti, ali ne bih rekla sport-posto je u vagi. (Mars u vagi nema dobro dostojanstvo, a ni Sunce)
E sad  Venera kao vl. tvog 7. polja u natalnom 5. u  Ovan to bi moglo biti pokazatelj da je neki sportski tip ili
Zbog 5. polja, mogla bih ga upoznati na nekom sportskom dogadjaju.
Drugar je sa slicnom aspekturom upoznao svoju zenu u teretani! (venera vladar 7. polja u 5. polju u ovnu)

tau:
Sve ja gledam ovu moju natalnu I derivatna polja od sedmog , tacnije X da bar odredim cime bi se taj buduci mogao baviti I sve mi lici a ne mora da znaci.. ako gledam IV tj X od VII  u vodoliji,karijera  partnera vezana za neki neobican posao. Tradicionalni vladar Saturn otisao u vagu u njegovu  V pa to moze viti karijera vezana za neki hobi ili sport, pogotovo jer je u ttigonu sa Merkurom u blizancima-sportista ili trener jer mi ova aspekt Saturna I Merkura uvek podseca na poducavanje...e, ajd sad,vladar X po modernoj astrologiji Uran u strelcu u njegovoj VII.... imoj vladar X je u VII najverovatnije se upoznajemo na poslu...ili preko posla...ako je Uran ukljucen mozda neki kontakt preko interneta...dalje njegovo X polje se nastavlja u ribama pa gledam I Jupitera u skorpiji u njegovoj VI,radno mesto u blizini neke velike vodene povrsine ili na reci samoj... drugi vladar Neptun u strelcu u njegovoj VIII... ne znam blokada...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju