~ ♥ ~ ASTROLOGIJA I LJUBAV ~ ♥ ~ > Brak

Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop

<< < (3/312) > >>

Sanjakis:

--- Citat: Anoid  23. Mart 2015. 16:08:23 ---Sanjakis, mozes li postaviti njegovu kartu i sinastriju, imam DSC na istom stepenu pa sam radoznala?

--- Kraj citata ---

Evo njegov natal....necu ovde sinastriju da ne brkamo teme.Pa izvolte nadjite me.... :m11: :144s:

mesecarka:

--- Citat: Sanjakis  23. Mart 2015. 09:50:58 ---Pokusavam sad sebe da nadjem u muzevljevom natalu...vrh 7 na 15° Ovna(ja sam ovan...moje sunce na 13° ovna)...vladar 7 mars otisao u 11 u devicu(ne znam sto mi se to ne svidja....mars je tu u padu ako se ne varam)...dispozitor merkur u njegovoj desetoj(moja 4 ako gledamo derivatne kuce)....jedino se prepoznah u mesecu koji je u Ovnu(to mu dodje onaj skolski primer zene)....'bem li ga.

--- Kraj citata ---

Pa ako su mu i dsc i mesec u ovnu a ti sama ovan po meni je to sasvim dovoljno. nije mars u devici u padu ali je bez dostojanstva, mada sam znak vladara ne mora previse toga da govori, kod nekih konkretno sam videla da vladar dsc u devici donosi upoznavanje na radnom mestu, ili recimo radan, organizovan partner, sluzbenik, itd... ili sta god sto bi opisalo devicu

Sanjakis:

--- Citat: Obasjana Suncem :)  23. Mart 2015. 11:01:48 ---Da, zapisano je dosta toga u knjizi života. ;) S' tim što možemo ići zaobilaznim ili direktnim putem,...

Sanjakis, možeš li meni da baciš pogled na budućeg partnera, postaviću ovu TA kartu... http://www.dodaj.rs/?S/EY/43c6dfRM/astro2gw02mehe817538138.gif S tim sto je meni Merkur u 12 a ne 11 kuci, nego je ovaj program na astro nedovoljno precizan... Hvala unaprijed. (:

--- Kraj citata ---
Kako bre u 12?!Jedino ako gledas znak-kuca...onda vladar 7 u 12...neki marsovski tip.Cak je i na stepenu ovna...mozda neki uniformisani tajni agent...dispozitor mars u vagi u 11...diplomata,mozda ga upoznas preko prijatelja...ako obrnem kartu onda je njegovo 7 strelac,jupiter u tvojoj petoj(njegova 11)...pazi malo mi je ovako cudno da gledam.Sve mislim da se menja cela prica ako ne ides po sistemu znak-kuca(jedan znak jedna kuca)...kapiras?

MajaLo:

--- Citat: Sanjakis  23. Mart 2015. 09:38:16 ---Evo ja ti malo virnuh u kartu...vladar 7 jupiter u tvojoj 3(njegova 9-inostranstvo)...vladar tvog asc merkur u tvojoj 3(njegova 9) u konjukciji...vidis kako se vidi lepo?!
Meni je pre jedno 15 godina jedna devojka rekla da cu se udati za stranca sto je meni bilo nepojmljivo tada jer sam bila u vezi koja je trebala biti brak...meni je vladar 7 venera,otisla u 4-Ribe),dispozitor mi je jupiter u 9(inostranstvo) u raku(more)...

--- Kraj citata ---
Hvala Sanjakis na objasnjenju!Razumela sam sad...Mora to meni neko lepo da objasni (posto sam plavusa ) hahhahahha :D :D :D .Salu na stranu,moram da malo vise sednem i da zagrejem stolicu sto se astro.tice ! Hvala :* :* :*
Grofice,slazem se u potpunosti sa tobom !

Anoid:
Sanjakis, mozes li postaviti njegovu kartu i sinastriju, imam DSC na istom stepenu pa sam radoznala?

Obasjana, vladar Me u 11. kući u Sc. Ovo označava osobu koja je u svom izražavanju glasna i iskrena i impulsivna, neko ko zna i odaje tuđe tajne, prodornog uma, sposoban da zaviri u nejasne stvari. Moguće i da radi sa tuđim novcem. Kako je ME u derivatnoj 5. kući, onda je ovo osoba koja je okrenuta zabavi, sportu, hobijima... Kako je ME u averziji sa DSC, on je negde sam sa sobom u suprotnosti, bez jasnog cilja. Vladar njegove 10. kuće MA je blizu vrha 5. kuće, u izgonu. Svasta nesto zapocinje, krene svom sangom, a onda odustane, nedostaje mu istrajnosti. Moguce zanimanje u simbolici 5. kuće, pada mi na pamet i kladionica.
Zbog čvorova na MC IC osi, može biti osoba koja teži stvaranju porodice i da čak bude vrlo vezan i zavistan od partnera. Interesantno je da su vladari i 7. i derivatne 7. kuće u 11. kući, upoznavanje preko prijatelja.
Vladari tvoje 1. i 7. kuće se ne vide, ovo može dati da ni sama nisi sigurna kakvog partnera želiš, ili da ste vas dvoje prosto različiti i u koliziji, ili da partner bude drugačiji od onog što si ti imala u svojoj glavi kao model partnera.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju