~ ♥ ~ ASTROLOGIJA I LJUBAV ~ ♥ ~ > Brak

Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop

<< < (3/370) > >>

Veles:
Nije da je egzaltacija baš bez pokrića, ume egzaltacija da donese mnogo dobre stvari, samo što nema neku trajnost. Bljesak na brzinu, pa posle živi od stare slave. Ukoliko nema elemenata koji ukazuju na stabilnost, svaka egzaltacija prođe ko Gangnam Style. Neko vreme "vrh, ekstra", i jako brzo padne u zaborav. Mada meni ta pesma uvek bila i ostala glupost.

ganci:

--- Citat: Veles  15. Oktobar 2016. 18:15:21 ---Dobro je kada je malefik u dobrom dostojanstvu. Tada je svoj na svome i za pitanja tog polja on je tu najbolji. Egzaltacije su već malo diskutabilne, ali čak i tako je više koristi nego štete.

Ne, tvoje sedmo polje ima dispozitora, nema potrebe tražiti vd. Da ti je Mars u Bik, Devica, Škorpija ili Ribe onda bi tražila vd-a.

--- Kraj citata ---
Aha, ok, dakle nema potrebe da trazim Vd-a.
Ja sam do sada za egzaltaciju skapirala da osobe koje su njima predstavljene su malo vise "naduvale" pricu o sebi ili su okolnosti ili okolina ucinili pa oni deluju fenimanalno a u sustini nije bas tako. Njima se pridaje mnogo znacaja i paznje za sta nema bas realnog osnova.

Veles:
Dobro je kada je malefik u dobrom dostojanstvu. Tada je svoj na svome i za pitanja tog polja on je tu najbolji. Egzaltacije su već malo diskutabilne, ali čak i tako je više koristi nego štete.

Ne, tvoje sedmo polje ima dispozitora, nema potrebe tražiti vd. Da ti je Mars u Bik, Devica, Škorpija ili Ribe onda bi tražila vd-a.

ganci:

--- Citat: Veles  15. Oktobar 2016. 17:50:54 ---Mars je u averziji sa Ovan, što samo po sebi može pokazati postojanje problema sa tematikom kuće u kojoj je Ovan, zato što Mars ne može da predaje dispoziciju Ovan. Gledaš druge planete koje imaju najviše dostojanstva tamo. Najviše dostojanstva posle Mars ima Sunce. Sunce vidi Ovan, prema tome, Sunce će biti dispozitor Descendenta, ili kako ja kažem, vršilac dužnosti vladara.
Drugo pitanje mi je malo nejasno, naravno da je uvek bolje svima da imaju dobro postavljenog Marsa. Njen Mars konkretno i nije toliko loš. U sekti je, u znaku koji preferira, orijentalan.

--- Kraj citata ---
Hvala na pojasnjenju :) Pitam za dobrog/loseg Marsa jer kada je los pljujemo ga, kada je dobar - malefik je koji je u dobrom dostojanstvu jos jaci malefik pa mi to uvek stvara konfuziju.
U karti koju sam postavila je kao sto kazes, Vd veci problem i stvara celu losu situaciju.

Po ovome sto si rekao za Vd, kod mene u karti ce Vd descedenta biti isto Sunce zar ne?

Veles:
Mars je u averziji sa Ovan, što samo po sebi može pokazati postojanje problema sa tematikom kuće u kojoj je Ovan, zato što Mars ne može da predaje dispoziciju Ovan. Gledaš druge planete koje imaju najviše dostojanstva tamo. Najviše dostojanstva posle Mars ima Sunce. Sunce vidi Ovan, prema tome, Sunce će biti dispozitor Descendenta, ili kako ja kažem, vršilac dužnosti vladara.
Drugo pitanje mi je malo nejasno, naravno da je uvek bolje svima da imaju dobro postavljenog Marsa. Njen Mars konkretno i nije toliko loš. U sekti je, u znaku koji preferira, orijentalan.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju