~ ♥ ~ ASTROLOGIJA I LJUBAV ~ ♥ ~ > Brak

Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop

<< < (3/327) > >>

Rapsodija:

--- Citat: ANANINA  28. Jun 2015. 13:40:37 ---Draga, nisam ti ja slala Natal, ( ako mislis na pp) samo sam rekla da imas u mom potpisu Natal 2 , tu je sve dobro i vrijeme i sve ostalo.

--- Kraj citata ---

Radila sam ti na osnovu ove karte 2... I u ovoj ti je  :as: u  Lav, a u ovoj novoj  :as: Devica

Saša:

--- Citat: mesecarka  28. Jun 2015. 13:31:36 ---donekle se slazem, ali nije bas... u smislu ne upoznajem sve partnere na isti nacin, na istim mestima, nisu svi slicnog fizickog izgleda, jedino sto je svima zajednicko u mom slucaju je ta razlika u godinama, ali meni je i moderni vladar pete  Pluton :0: Saturn 
ako je neki partner bio stranac njega bas ne bih povezala nikako sa  Saturn u cetvrtom polju, nego bih ga vise pripisala  Jupiter u petom, i slicno... neki koji je sportista/avanturisticki tip ova  Mars :0: Uran u  Strelac opet peto polje... zato kazem par prethodnih veza mogla bih da povezem donekle sa opisom sedme kuce ali nijednog sasvim...

--- Kraj citata ---

Nije isto, ali ima odredjenih slicnosti. Nisam ni rekla da je isto, vec da je varijacija na temu. :)
P. S. Msm na one znacajnije veze.

Rapsodija:

--- Citat: mesecarka  28. Jun 2015. 13:31:36 ---donekle se slazem, ali nije bas... u smislu ne upoznajem sve partnere na isti nacin, na istim mestima, nisu svi slicnog fizickog izgleda, jedino sto je svima zajednicko u mom slucaju je ta razlika u godinama, ali meni je i moderni vladar pete  Pluton :0: Saturn 
ako je neki partner bio stranac njega bas ne bih povezala nikako sa  Saturn u cetvrtom polju, nego bih ga vise pripisala  Jupiter u petom, i slicno... neki koji je sportista/avanturisticki tip ova  Mars :0: Uran u  Strelac opet peto polje... zato kazem par prethodnih veza mogla bih da povezem donekle sa opisom sedme kuce ali nijednog sasvim...

--- Kraj citata ---

Slazem se se. Pogledaj Prvu poruku i natalnu kartu koju sam ti tumacila i ovu.... U ovoj ti je  :desc: u Jarcu vl.  Saturn otisao u 4 kucu u kojoj se nalazi Stelij tj. 4 planete  Lav , dakle  upoznajes ga u domu ili preko porodice. Dakle pomjerena karta za jedno polje.... Kazem, pogledaj kartu dole i ovu novu ;)

ANANINA:

--- Citat: Rapsodija  28. Jun 2015. 13:30:04 ---      Provjeri da li si unijela tacan sat rodjenja, odnosno podatke, jer se ne slaze ova karta s natalnom br 2 koju si mi poslala. U ovoj je sve pomjereno za jedno polje.... Nadam se da nisi pogrijesila vrijeme, jer je onda slika potpuno drugacija :(

--- Kraj citata ---
Draga, nisam ti ja slala Natal, ( ako mislis na pp) samo sam rekla da imas u mom potpisu Natal 2 , tu je sve dobro i vrijeme i sve ostalo.

Rapsodija:

--- Citat: REJHANA  28. Jun 2015. 12:46:54 ---Raps, je li u karti sve moze biti ali i ne mora zapravo ....

--- Kraj citata ---

Svako vjeruje u ono u sta zeli da vjeruje   <3

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju