~ ♥ ~ ASTROLOGIJA I LJUBAV ~ ♥ ~ > Brak

Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop

<< < (3/385) > >>

bozicso:

--- Citat: Autism_Ninja_Mom  18. Decembar 2016. 17:20:51 ---     Pa po meni bolje stabilni, racionalni po malo pesimističan, tradicionalan Saturn , nego excentrični, nepredvidljivi i po malo nervno izazovan Uran zar ne :heh:

--- Kraj citata ---

ajde onda samo jos jedno pitanje, ako ne gledas ove generacijske planete onda moje gledanja neptuna i urana uopste ne mora da znaci da ce biti vanbracna zajednica i da ta zena moze imati brak iza sebe?

Autism_Ninja_Mom:
     Pa po meni bolje stabilni, racionalni po malo pesimističan, tradicionalan Saturn , nego excentrični, nepredvidljivi i po malo nervno izazovan Uran zar ne :heh:

bozicso:

--- Citat: Autism_Ninja_Mom  18. Decembar 2016. 17:04:01 ---     Saturn će samo da da osnovu opisa ~ devojka ti je uvek predstavljena Venera a žena / supruga Mesec u muškom :nat: čartu... Saturn će samo na to sve da da dodatni opis i to je sve.

Venera u muškom natalu pokazuje koji tip će te privući (prvenstveno sexualno) a Mesec će da pokaže šta tebi zaista treba od žene (da bi sa njom i poželeo da imaš dom i porodicu)

p.s.
Stvrano misliš da svi muškarci sa Saturn kao vladarem :desc: imaju problem sa ženama?

--- Kraj citata ---

znam to, ali mi nekako lepse da tu pricu zatvara Uran nego hladni Saturn
jos nisam doziveo od Saturna nista lepo, mozda ima veze sto mi se Sade Sati nastavljaju na Saturnov povratak pa ga s bojim ko samog vraga.

Autism_Ninja_Mom:
     Saturn će samo da da osnovu opisa ~ devojka ti je uvek predstavljena Venera a žena / supruga Mesec u muškom :nat: čartu... Saturn će samo na to sve da da dodatni opis i to je sve.

Venera u muškom natalu pokazuje koji tip će te privući (prvenstveno sexualno) a Mesec će da pokaže šta tebi zaista treba od žene (da bi sa njom i poželeo da imaš dom i porodicu)

p.s.
Stvrano misliš da svi muškarci sa Saturn kao vladarem :desc: imaju problem sa ženama?

bozicso:

--- Citat: Autism_Ninja_Mom  18. Decembar 2016. 16:25:47 ---     Ja bih pre posmatrala bez transsaturna  Uran Neptun Pluton (mundane, generacijske planete) već bih vladara tvog :desc: gledala Saturn u Škorpija u 4 znaku od :as: (sistem znak = polje ~ pa tako Mars Venera su tebi kod :as: a ne u 12 polju)

--- Kraj citata ---

ti se ne brojis, kod tebe je sve pomereno  :haha:
najbolje da mi to zlo opisuje zenu

@AL vidis da ga sismisonja sutno u prvu

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju