~ ♥ ~ ASTROLOGIJA I LJUBAV ~ ♥ ~ > Brak

Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop

<< < (3/297) > >>

Katja:
Elenahelena,
                  sa tvojom 6.kućom ti svugdje i svima od pomoći! ;)

elenahelena:
Drago mi je da i ja malo doprinesem forumu  <3

pozz svima

Primal:
Ubih se ja trazeci ovu knjigu o proslim zivotima...Elena,  <3 si!

gasimetrija:
saznah iz knjige (astr.karmickih zivota)... i po nesto novo:
Moj mesec na jmc-prezivljavam stanje iz proslosti, to je karmicko stanje -jos se radi na tom stanju iz proslosti, ocekuje me i nagrada iz proslosti, a najuoicajenije je -kombinacija predhodne dve mogucnosti.
Posto je meni mesec  amuten natalne karte , i jos na jmc, sve ovo prepoznajem.
Mesec je i dispozitor suncevog znaka Raka, pa se vezuje i za partnerstvo. Tako da ne izlazim iz ove teme!;)
Znak stelca na MC-u-postavljam ciljeve(tacno), to su dugorocni ciljevi za buducnost.Vladar strelca i disp. jmc i meseca je jupiter u blizancima u 4 kuci-Neumorno mentalno traganje, sakupljac znanja, nekada sam dala zavet, talenti i sposobnosti iz proslosti i vec je radjeno sa tim i imam bliskost sa takvim saznanjima
(Samo da vam kazem, po majcinoj liniji, moja baka je iz porodice Dupor):)
Sto se tice samih cvorova - JMC konjukcija mesec , SMC konjuk. jupiter, i sve to u kvadratu sa saturnom i pluton konj. uran-cine veliki krst!!
Ne znam zasto, valjda intuicija-ali mislim da taj moj mesec na mc-u opisuje mog nekog buduceg muza koji ima veze sa inostransvom-ako se gleda 4 kuca od moje 7-to je 10, gde je mesec u strelcu!!!

♥ Amar Nat ♥:

--- Citat: elenahelena  06. Novembar 2014. 08:04:58 ---Evo link te knjige  http://www.academia.edu/8217744/Astrologija_proslih_zivota

A ovo je druga o Plutonu
http://www.slideshare.net/milicat4/def-grin-pluton?qid=d53a81f8-3865-4c9c-a670-832cbfac9577&v=qf1&b=&from_search=116

Lakse mi je bilo da postavim ovde pa vi premestite ako nije tema

pozz <3

--- Kraj citata ---

Knjiga Patricie L. Walsh (A. prošlih života) je baš dobra. Kupih je pre jedno 10-tak dana :up: pa je paralelno čitam sa knjigom Danijela Šijakovića "A. prošlih života, Modeli Karme..." i sada su meni neke stvari jasnije zašto se dešavaju tj. ne dešavaju :aha: Knjigu o Plutonu ostavljam za neki drugi nalet čitanja :book:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju