~ ♥ ~ ASTROLOGIJA I LJUBAV ~ ♥ ~ > Brak

Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop

<< < (3/333) > >>

Triky:
A da se druzimo i upoznamo ovde na forumu ....moze.... naravno...!. <3

Triky:
Pa ja nikog nisam prisiljavala niti sam navaljivala da mi uradi bilo kakvu analizu.... Postavila sam kartu dva puta jer mi je istekla a jedna osoba mi je pogledala 7 kucu pa posto sam videla da su podaci pogresni njoj sam se i obratila.A pravila foruma cu postovati ...nisam ih razumela..... Evo izvinjavam se sto nemam 20 poruka a pitala sam za 7 kucu i partnera.

Jyōtiṣī ज्योतिषी:

--- Citat: Rapsodija  05. Jul 2015. 07:15:56 ---              Uradila sam ti analizu natalne karte, iako nisi ispostovala pravila foruma. Treba da imas 20 poruka kako bi mogla dobiti tumacenje. Nadam se da si zadovoljna tumacenjem...

Veliki pozdrav  :159s:

--- Kraj citata ---

--- Citat: Mrgud  07. Jul 2015. 15:38:17 ---ovo nije mesto za pojedinačnu analizu Vaše natalne karte, ispravne ili neispravne, kako bi bilo da najpre ispoštujete pravilnik Foruma pa onda da otvorite zasebnu, Vašu temu i tamo nastavite ovakva tumačenja

--- Kraj citata ---

Ono što su pisci hteli da kažu - ajd' malo prvo da se družimo I upoznamo, pa ćem' lako posle da se bacimo na tumačenja, bilo samo jednog polja ili cele karte, jer tako I stoji u pravilniku Foruma ;) <3

--- Citat ---Svi koji tumače,
to rade na dobrovoljnoj bazi, ko kada ima vremena, raspoloženja,
ništa nije obavezno,
pa se mole članovi da imaju strpljenja i razumevanja
i da ne uznemiravaju ostale članove Foruma pitanjima preko privatnih poruka.
U suprotnom u skladu sa Pravilnikom Foruma biće spovedene opomene i sankcije.

--- Kraj citata ---

Triky:
Pa ja i nisam trazila analizu  moje karte vec samo 7 kuce sto je u skladu sa temom...

Mrgud:
Nismo se razumeli, ponoviću

--- Citat: Mrgud  07. Jul 2015. 15:38:17 ---ovo nije mesto za pojedinačnu analizu Vaše natalne karte, ispravne ili neispravne, kako bi bilo da najpre ispoštujete pravilnik Foruma pa onda da otvorite zasebnu, Vašu temu i tamo nastavite ovakva tumačenja

--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju