~ ♥ ~ ASTROLOGIJA I LJUBAV ~ ♥ ~ > Brak

Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop

<< < (3/300) > >>

Lightning:
Mislim da se ovde mjesaju Ma i Ta.

MrGud:
Hirurg je Mars, a 6. kuća nije posao, posebno vam neće derivacijom pokazati njegovo zaposlenje...

elenahelena:

--- Citat: gasimetrija  24. Novembar 2014. 14:09:24 ---a gde je tvoja natalna, jel to pitas za sebe?:)

posao partnera je od 7 tvoje-6 i 10 kuca pa gde su vladari...
ima za hirurga raznih varijanti, moj drug ima konjukciju marsa i merkura u skorpiji recimo,a operise na ORL

--- Kraj citata ---

Ako sam razumela znaci brojim od 7 svog i onda 6 i 10 vladari opisuju profesiju coveka opisanih mojim 7 , to bi bila Venera kod mene koja je u Vagi i Sunce koje je u Skorpiji...

hmmm? Skorpija bi bila vezana za bankarski sektor u kome sam ali  on nije, a ovo sa Venerom ne znam simboliku ...

mesecarka:
nije za mene, ovo je za drugaricu koju muva neki hirurg ;) al to bi bilo jedna od boljih varijanti u slučaju marsa na dsc zar ne? znam da su obično kod hirurga neke kombinacije marsa plutona i merkura zbog preciznosti, kod tog njenog lika je Mars u prvoj, Pluton u osmoj i MC u Škorpiji, onako tipično. Kod nje ovo što sam navela a šesto i deseto derivanto nemaju baš neku vezu.

Grofica:

--- Citat: mesecarka  24. Novembar 2014. 14:06:27 ---Nešto je utihnula ova tema... ;)
ajd da priupitam koji bi bili pokazatelji da je bračni partner hirurg? znam da je kod tradicionalista hirurgija vezana uz marsa, a u modernoj to je valjda pluton, kao i osmo polje. Evo npr situacija ako je vladar sedme u konjukciji sa Plutonom, a Mars na dsc, može li tako neka varijanta da bude suprug hirurg, ili biste se više oslanjali na derivatna polja karijere tj njegovo šesto i deseto?

--- Kraj citata ---

a gde je tvoja natalna, jel to pitas za sebe?:)

posao partnera je od 7 tvoje-6 i 10 kuca pa gde su vladari...
ima za hirurga raznih varijanti, moj drug ima konjukciju marsa i merkura u skorpiji recimo,a operise na ORL

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju