~ ♥ ~ ASTROLOGIJA I LJUBAV ~ ♥ ~ > Brak

Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop

<< < (3/340) > >>

Mrgud:
zapravo devojka je postavila dobro pitanje budući da joj  Saturn jeste u 7. i opisaće dobro njen brak i partnera i sve što uz to ide
srećan rođendan Lilly ;)

posmatrac:

--- Citat: sladjana  25. Septembar 2015. 23:32:21 ---Mozda ne pita za sebe ....  ;)

--- Kraj citata ---
Hehe,pa ja odgovorio  da je generalno pogresno pitanje,mada je ta  astroloksa simbolika  presiroka,astrolozi su sebi obezbijedili veliku sirinu tj alibi,da mogu da lupaju svasta,i ako svako 100ti put nesto pogode prave se vazni :D

SAturn je simbolicki djed,koji  nosi iskustva iz proslih inkarnacija,jer je i sam nekada bio i Sunce i MArs,i moze u kontraktu sa licnim planetama,posebno sa Mjesecom da predstavlja neki karmicki odnosn,neki dug da se zavrsi,ili da traje u narednih 5 inkarnacija jos,ali generalno nema veze sa partnerstvom.

Jedino ako je curi vladar 7 polja(to ne vidjeh) onda ima smisla pitanje,ali opet nema ni tu pravila nikakvog.Eno Goca Trzan,SAturn vladar 7,muz mladji 14 godina :D

sladjana:

--- Citat: posmatrac  25. Septembar 2015. 23:29:19 ---Vidio sam sad,SAturn joj u 6 polju,nigdje veze ni  samo pitanje.

--- Kraj citata ---

Mozda ne pita za sebe ....  ;)

posmatrac:

--- Citat: sladjana  25. Septembar 2015. 23:27:12 ---Ako te zanimaju detalji , upitaj pitaca Lillyxit zasto pita, gde je i kuda taj  Saturn u  Jarac .

--- Kraj citata ---
Vidio sam sad,SAturn joj u 6 polju,nigdje veze ni  samo pitanje.

sladjana:

--- Citat: posmatrac  25. Septembar 2015. 23:24:41 ---Moze biti,ali nigdje veze sa istinom.

--- Kraj citata ---

Ako te zanimaju detalji , upitaj pitaca Lillyxit zasto pita, gde je i kuda taj  Saturn u  Jarac .

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju