Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 177581 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ana2009*

• * Gost *
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #747 poslato: 13. Mart 2013. 10:19:05 »
Pozdrav svima :)

Već neko vrijeme se borim sa proučavanjem natalne karte i neke općenite stvari sam uspjela pohvatat - mislim na stvari o sebi kao osobi, ali se već duže vrijeme ne mogu pomaknut s mjesta, odnosno nule kad se radi o opisu bračnog partnera... Bila bih jako zahvalna, ako bi mi neka dobra duša ovdje mogla pomoći :)

P.S. Nadam se da sam u potpisu uspjela stavit sliku natalne karte, kako mi je ovo prvi post, nisam sigurna :)

Van mreže suncica*

• * Novi Član *
« Odgovor #746 poslato: 12. Mart 2013. 20:29:36 »
Ne mogu da se tacno setim imena, 2 devojke su mi gledale. Provericu u mejlovima od ranije, pa ti javljam. Meni je bilo ludilo da su se njihova tumacenja potpuno poklopila sa tumacenjem od astrologa kod koga sam isla. A opet potpuno neverovatno mi deluje da niko nije video aspekt za ovaj obrt tj dogadjaj koji me je zadesio. Polazim od stanovista, ako je moguce videti opis buduceg partnera do detalja kao sto je njegovo zanimanje, vreme upoznavanja, onda bi trebalo da se vidi i raskid ili mogucnost spontanog pobacaj. Probala sam i ja na svoju ruku da se bavim tumacenjem karte, ali uvek se izgubim u stepenima i vladarima kuca i znakova... :)
''Moju ljubav'' slobodno nazovi majmunom. Nikad nisam bila ovako povredjena. Osecam se kao da mi se dusa cepa na pola. Pocinjem da se pitam da li je tumacenje stvarno vezano za njega ili se radi o nekome potpuno drugome.

Van mreže uranija*

• *Super Član*
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #745 poslato: 12. Mart 2013. 17:32:23 »

eee,suncice,jak taj neki majmun,oprosti na prozivanju,pa venera u skorpiji kao vladar asc ,u padu,nije bas lep polozaj,razocarenje pogotovo iznenadnim obrtima situacije,sam hiron na dsc nije idealan,to je onaj ko nas najvise povredjuje,ali i jedini ko moze da nas zaleci,a ko ti je odgovorio na starom forumu,ne znas?
zao mi je zbog tako tuznog obrta situacije,znas kako,ko nije za nas i ne treba nam,nek se nosi

Van mreže suncica*

• * Novi Član *
« Odgovor #744 poslato: 11. Mart 2013. 22:16:48 »
Cao svima,

Nadam se da sam na pravom mestu na forumu.
Na starom sajtu sam postavila pitanje vezano za opis buduceg partnera i mesto upoznavanja. Imala sam veliku srecu, pa sam dobila odgovor koji se poklapao sa prognozama astrologa koji mi je tada tumacio natalnu kartu. 
Buduceg partnera cu upoznati preko posla i to u nekoj zatvorenoj instituciji, bice dosta stariji i imace vezu ili brak iza sebe. I tako se zaista i desilo, ja sam ga upoznala, zaljubila se u njega kao nikad do tad, on je raskinuo svoju dugogodisnju vezu  i poceli smo pre par meseci da zivimo zajedno. Medjutim, ja sam pre mesec dana imala spontani i on me je ostavio bez mnogo reci. Obzirom na ovakav obrt situacije, interesuje me, da li je ovo moglo da se vidi iz karte ili ne. Hvala svima 

http://www.dodaj.rs/?3D/N/2N53smFG/1/d.gif

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Super Član*
« Odgovor #743 poslato: 01. Mart 2013. 10:43:03 »
Pozdrav svima!

Ovo je karta mog (nadam se) budućeg muža  http://i51.tinypic.com/2qxtapv.gif
Zamolila bih ako neko može da pogleda kartu i napiše nešto o njegovoj budućoj ženi.
Pokušavala sam preko vladara 7. kuće  SaturnUran, ali mi je teško da pohvatam konce....
Kazu da cesto  Uran  na vrhu sedme moze dati razvod ili brak sa razvedenom osobom. Ako ne to onda se partner bavi npr. informatikom, radi na aerodromu i sl., nesto avangardno u simbolici  Vodolija.
Dalje, jako mi je interesantna  :0:  UranMars - mozda je ovo zena koja sebe pronalazi u poslu, karijerista?

Interesantno i  Sunce :0: Pluton ;)

Mozda neko nastavi, nisam koncentrisana od jutros....
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj.

Van mreže Gisele*

• * Redovan Član *
  • *
« Odgovor #742 poslato: 27. Februar 2013. 22:58:14 »
Dodatno ako imate porodican posao,klijent-za Gisele

Nažalost nemam :(

Van mreže misha.it*

• * Gost *
« Odgovor #741 poslato: 27. Februar 2013. 15:15:23 »
Pozdrav svima!

Ovo je karta mog (nadam se) budućeg muža  http://i51.tinypic.com/2qxtapv.gif
Zamolila bih ako neko može da pogleda kartu i napiše nešto o njegovoj budućoj ženi.
Pokušavala sam preko vladara 7. kuće  SaturnUran, ali mi je teško da pohvatam konce....

Van mreže sunce01*

• * Novi Član *
« Odgovor #740 poslato: 25. Februar 2013. 20:08:03 »
A sta biste meni videle kao mesto upoznavanja sa buducim?

Gisele,po meni asocira me na upoznavanje prilikom sudskog spora u vezi braka nasledja,jer je u igri 7.a,druga i4.a,a obe su planete u 2.oj

SUNCE 01
Preko szarijeg brata,prijatelj ili preko prijatelja sa fakulteta,zatim nekog sa simbolikom drzavnog posla,menadzerski tip(lav)
aha, ako gledam zanimanje budućeg znači trebala bih gledat derivatna polja, moje 12 polje kao polje partnera (6 od 7 polja) i kroz 4 polje profesija partnera  (kao 10 polje od 7) to su znači djevica i jarac jel dobro gledam?  :?: i koja bi to zanimanja mogla biti??  :S :0 3:

Van mreže 29stepen*

• * Gost *
« Odgovor #739 poslato: 25. Februar 2013. 16:40:56 »
Da se i ja radoznala uglavim . Plus mali feedback - od '98-'07 sam bila u vezi (ne znam da li se gleda kao brak bili vereni ziveli malo kod mene malo kod njega) on je Vodolija, braon kosa, plave oci, visok. Napominjem cisto jer je veza bila jako duga pa ako se to gleda kao prvi brak. Posle njega kratka veza iz koje je bila jedna tezak porodjaj (sin) sa smrtnim ishodom (taj covek je Blizanac, tamna kosa, tamne oci, visok sportista) ali nismo ni ziveli zajedno. Nadam se da podaci znace. Sta me ceka ljudi , umreh sama :(
natal:  http://i45.tinypic.com/15g5s2p.gif
svako je od nas ponekom slican al' ti si unikat...

Van mreže uranija*

• *Super Član*
« Odgovor #738 poslato: 25. Februar 2013. 16:29:27 »
Dodatno ako imate porodican posao,klijent-za Gisele

Van mreže Gisele*

• * Redovan Član *
  • *
« Odgovor #737 poslato: 25. Februar 2013. 16:26:39 »
Uf, sad si me bas iznenadila jer nemam nikakav sudski spor na pomolu, niti mislim da cu ga nekada imati, ne bih imala oko cega da se sporim  :0 3:

Van mreže uranija*

• *Super Član*
« Odgovor #736 poslato: 25. Februar 2013. 16:18:56 »
A sta biste meni videle kao mesto upoznavanja sa buducim?

Gisele,po meni asocira me na upoznavanje prilikom sudskog spora u vezi braka nasledja,jer je u igri 7.a,druga i4.a,a obe su planete u 2.oj

SUNCE 01
Preko szarijeg brata,prijatelj ili preko prijatelja sa fakulteta,zatim nekog sa simbolikom drzavnog posla,menadzerski tip(lav)

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #735 poslato: 24. Februar 2013. 20:24:07 »
Evo ja ću malo na svom primjeru objasniti kako  Venera sama po sebi nije ovisna, pogotov ne u  Vaga ako to ne podržava cijeli natal. :)

Imam primjer svoje sestre koja je otkad je počela sa emotivnim vezama uvijek sa nekime, iskače iz veze u vezu. Ima  VeneraRakMesec Jarac i u  :180: . Naravno to ne govori mnogo o tome što ona ulazi iz odnosa u odnos.

Za veze treba gledati i  :as:Mesec Venera i 5. i 7. polje da bi dobili sliku kakav je netko u emocijama/vezama i braku.

Kod mene gledajući samo emotivnu analizu:

:as: Škorpija pa volim samoću, volim svoj prostor, u svemu idem u dubinu, površnost me ne zanima. Volim strast, ali ne onu strast kao kod Vatrenih znakova nego ono dubinsko prožimanje sa partnerima.

Mars kao vladar je u 8. polju u prirodnom sjedištu i znaku  Blizanci . I ovo potvrđuje priču da u svemu idem u dubinu, tražim dublja značenja,  u seksualnom smislu vodim se Tantričkim načelima, dakle površni sex ili sex na jednu noć mi se nikad nije dogodio.

5. polje u  Ribe govori o tome da me privlače partneri koji su umjetnici, duhovnjaci, ezoteristi. Oni koji su daleko, koje upoznajem preko interneta (ne vidiš me - ne vidim te). Vjerujem i tragam za vanvremenskom ljubavi.

Vladar je  JupiterLav na  :mcc: . Neke od mojih veza su bile dramatične, često me privlače ljudi koji su stranci ili opet nisi iz mog grada/države. Jedna bitna veza je bila sa javnom osobom koja je bila dramatična u nastupima i popularna u to vrijeme.

Kako je Jupiter na  :mcc: - meni je ljubav primarna stvar u životu i osoba sam koja ne prelazi cestu sa nekim kome ne vjeruje, a kamoli da imam odnos sa takvim ljudima. Dakle, težim da su mi odnosi kvalitetni, a partneri "probrani".

E sad najzanimljivije je  :desc:Bik pa tako tražim partnera koji je siguran i čvrst, a opet pun ljubavi. Volim ljude sa stavom i karakterom i nikad nisam niti bih bila sa nekim tko nema svoje Ja.

Venera je u Vaga i sad bi netko rekao da ja ne mogu bez partnera, a to nije ni malo točno. Znam godinama biti sama jer nisam spremna za odnos ili nisam nekog preboljela ili neznam koji drugi razlog.

VeneraVaga pa bi netko rekao površne emocije. Ni to nije točno, odnosno važi samo ako gledamo izolirano natal.
Venera se nalazi u 12. polju pa sam ja osoba koja svoju intimu drži za sebe, ne volim izlijeve nježnosti na javnom mjestu, ne volim ljubakanja u društvu jer kad izađem u društvo izađem u društvo i ne želim da se itko osjeća nelagodno jer ću ja "jahati" po partneru.

Također ne volim mješanja od okoline pa su mi neke veze u tom smislu bile tajne. ALI, nikad to nisu bile veze sa oženjenima ili zauzetima. Tajne veze samo u smislu da je to moj život i moja emocija i da nemam potrebu razglašavati intimu.

Kažu da je Venera u 12. nevjerna, ni to nije točno. Varana sam bila, varala nisam.

Kako je to prirodno polje  Ribe ona je u egzaltaciji i sjedištu (Vaga) i zavisi u kojoj je mjeri osoba duhovna. Netko sa ovom postavkom  može biti i striptizeta u nekom noćnom klubu ili raditi kao prostitutka.

Kod mene je to traganje za prošloživotnom emocijom, sanjanje snova iz prijašnjih života, i u ljubavi osjećaj potpunog stapanja sa partnerom. I naravno, jasno mi je da moram naći partnera koji će biti na jednokoj razini duhovnosti da bi bili sretni.

Venera :90: Saturn - ozbiljnost u ljubavi i emocijama. Dakle, nikad nisam imala seks za jednu noć niti površne veze. Ne mogu tako funkcionirat. I mogu biti sama jer cjeli moj natal i puno 12. polje zahtjeva samoću.

Često mi prilaze stariji muškarci jer sam zrelija od svojih vršnjaka. Mada moj nastariji dečko je bio 7 godina stariji. Dakle ništa pretjerano. Također privlače me opet ljudi različite kulture/nacije/vjere što je isto simbolika  Saturn .

i opet ta daljina -  Venera u 12. , a  Saturn u 3. (put). I gotovo sve partnere sam upoznala preko neta - 12. polje - ne vidim te ne vidiš me i  Venera :0: Merkur (pisana  riječ, internet) Merkur je vladar 11. polja - forumi, zajednice itd.

Venera :120: Mars - jednog dana će donjeti dobar odnos sa partnerom. Partner može biti daleko u nekoj drugoj zemlji -  Venera :90: Saturn , druga nacionalnosti itd.

i konačno  MesecDevica donosi nepovjerenje prema ljudima i treba mi vremena da se opustim i prepustim. Sumnjičava sam koliko god nekad živim punim plućima emocije.

Mesec :120: Saturn - zrele emocije, ozbiljni odnosi, ozbiljne veze.

Eto Tako to izgleda kada se detaljnije pozabavimo emotivnom stranom nečije osobnosti. Dobijemo potpuno drugačiju sliku :)

Van mreže uranija*

• *Super Član*
« Odgovor #734 poslato: 24. Februar 2013. 16:19:57 »
Citat
Da,da, videle sam to, nego me je malo uplasilo kada si rekla da moze imati problema sa zakonom. Jer meni je jako vazno ko je i kakva osoba koja stoji preko puta mene, A to me asociralo na nekog prevaranta, lopova... Pa sam i sama gledala neku pozitivniju stranu toga, pa kao sto si rekla moze i ukazivati na upoznavanje u bolnici.  Hvala ti puno. :)

ne,ne,apsolutno ne mora da znaci,moze biti privatnik u sudskim sporovima,neki gubici oko toga,problemi,svakako da ne mora da znaci kriminalca,uopste  :notangel:

Van mreže Pele*

• * Redovan Član *
  • *
« Odgovor #733 poslato: 24. Februar 2013. 16:16:03 »
pele@
ako pogledas ponovo moj post naci ces da sam ti bas to napisala na kraju posta...

Da,da, videle sam to, nego me je malo uplasilo kada si rekla da moze imati problema sa zakonom. Jer meni je jako vazno ko je i kakva osoba koja stoji preko puta mene, A to me asociralo na nekog prevaranta, lopova... Pa sam i sama gledala neku pozitivniju stranu toga, pa kao sto si rekla moze i ukazivati na upoznavanje u bolnici.  Hvala ti puno. :)