Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 189005 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ana2009*

• * Gost *
  • Reputation Power: 0
  • ana2009 has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #749 poslato: 13. Mart 2013. 13:47:17 »
Hmm... Ovako sam ja to otprilike protumačila:
Sedma kuća mi je cijela u  Ovan što znači da iako ja kao  :as: Vaga težim partnerskim odnosima, zbog mojih osobina dolazi do teškoća u istima te problema u braku. Također nagovještava nagli ulazak u brak, ali to mi je nekako čudno zato što imam  MesecJarac (racionalnost) pa me malo zbunilo :/
 Mars mi ima  :90:Mesec:120:Venera:60:Jupiter:90:Neptun:180::as: , što znači da prevladavaju neharmonični aspekti te to više ispoljava loše osobine  Ovan. Također,  imam retrogradni  MarsOvan u 7. kući što dovodi do još više problema: svađe, ljutnja, grubosti, povrede, moguće tuče i nasilje, tešku poziciju za brak te vrlo lako dovodi do razvoda.
Osobine muškarca  Ovan:
Vrline: Ovaj muškarac je pun vatrenih ideja i kreativne energije. Iza sebe ostavlja tragove, ali se ne okreće. Svoju mladost (mentalnu i emotivnu) zadržava do zrelosti koja kod njega nastupa dosta kasno. Drsko i samouvjereno kroči prema naprijed. Velikodušan je, impulzivan, strastven, borben. S njim se nikad ne dosađujete. Obožava akciju. Vrlo je romantičan i velikih je zahtjeva prema svojoj izabranici. Vrlo je moralan, a od partnerice zahtijeva još i više. Konvencionalan i zahtjevan, on ne radi ništa napola, pa tako i od partnerice očekuje neprestalnu pažnju. Ukoliko je ne dobije, spreman je potražiti novu vezu na drugom mjestu. Međutim, odluku da raskine staru vezu uvijek će donijeti prije no što se ponovo duboko veže. Pružit će dotadašnjoj partnerici dosta pravodobnih upozorenja. Kod njega nema trikova - on ne može iskazivati strast koju ne osjeća i pretvarati se. Eksplozivna vatra i ljutnja manje su opasne od njegove hladnoće i dosade. Muškarac Ovan može u afektu izreći gorke, svirepe, okrutne i sarkastične stvari koje će povrijediti onoga kome su upućene. Na to se ne treba obazirati, jer on će to vrlo brzo zaboraviti. On nikada neće naškoditi svojoj obitelji ili prijateljima i truditi će se da im osigura pristojnu egzistenciju.
Vatren, ponosan, ovaj muškarac ima "ono nešto" što privlači žene. Ima vrlo jake erotske potrebe i želju da ih zadovolji. U skladnom odnosu bit ću idealan i odan partner. Nemiran je, dinamičan, ali pun ljudske topline koja ga čini dobrim i nježnim partnerom, roditeljem, prijateljem. Izrazito simpatičan, on zrači sigurnošću koja ulijeva povjerenje. Velikih je organizatorskih sposobnosti. Voli slobodu, nezavisnost, samostalnost. Upravo zrači životnom radošću i tako potiče svoju okolinu da podijeli s njim volju, poduzetnost, odlučnost, hrabrost i entuzijazam.

Mane: Muškarac Ovan može biti ćudljiv i netrpeljiv. Užasno je netolerantan, lakomislen i sebičan kada se njegove želje ne ostvaruju istog časa kada je on to namislio. Sklon je prepotenciji i agresivnosti. Zna biti tiranin zbog pretjerane potrebe da vlada drugima. Cesto ne može kontrolirati svoju impulzivnost pa dolazi u situacije sukoba i svađe. Tada postaje agresivan, prevrtljiv, ljubomoran, nevjeran, pa čak i lažljiv. Nikad neće priznati drugoj osobi da je napravila nešto dobro kao i on, ili čak i bolje. Ne može izdržati duže napore u ostvarenju nekog nauma. U slučaju neuspjeha krivnju uvijek svali na druge. U svim emocionalnim situacijama Ovan mora biti gospodar što ga čini obiteljskim diktatorom koji bez obzira na svoje postupke očekuje vječno hranjenje vlastitog ega. Zna biti vrlo ljubomoran na tuđe uspjehe, pa tako ni svojim prijateljima ne oprašta ako su uspješniji od njega - zato su mu prijateljstva malobrojna i kratkog vijeka.

Ove negativne osobine muškarca  Ovan mi se povezuju s općenitom situacijom u 7. kući...
Negdje sam vidjela da su  Ovan vrlo moralni i da još i više očekuju od partnerice pa me zbunio  :90: MarsNeptun što za žensku kartu znači momak koji je sklon varanju i laganju :/

Tako sam nekako protumačila sama :/

Van mreže Kira*

• King of Heroes
  • * Aktivan član *
  • Reputation Power: 21
  • Kira is working their way up.Kira is working their way up.Kira is working their way up.
  • Pol: Muškarac
  • I'm a kid, My ego is big!!!
    • Divinacija
« Odgovor #748 poslato: 13. Mart 2013. 10:31:17 »
Pozdrav svima :)

Već neko vrijeme se borim sa proučavanjem natalne karte i neke općenite stvari sam uspjela pohvatat - mislim na stvari o sebi kao osobi, ali se već duže vrijeme ne mogu pomaknut s mjesta, odnosno nule kad se radi o opisu bračnog partnera... Bila bih jako zahvalna, ako bi mi neka dobra duša ovdje mogla pomoći :)

P.S. Nadam se da sam u potpisu uspjela stavit sliku natalne karte, kako mi je ovo prvi post, nisam sigurna :)

Pozdrav ana, posto kazes da si uspela nekako da se pohvatas sa svime, pookusaj da das neko svoje misljenje na osnovu tvog sadasnjeg znanja iz astrologije, pa ce ostali clanovi da uskoce da ti pripomognu, jer ovde nema pogresnih odgovora. :115s:  :kira:
"Naučite sve o Ciganicama" :book: :mag:
On-line kurs u toku :komp:
Zainteresovani - kontakt preko pp.

Moj natal

Van mreže ana2009*

• * Gost *
  • ana2009 has no influence.
« Odgovor #747 poslato: 13. Mart 2013. 10:19:05 »
Pozdrav svima :)

Već neko vrijeme se borim sa proučavanjem natalne karte i neke općenite stvari sam uspjela pohvatat - mislim na stvari o sebi kao osobi, ali se već duže vrijeme ne mogu pomaknut s mjesta, odnosno nule kad se radi o opisu bračnog partnera... Bila bih jako zahvalna, ako bi mi neka dobra duša ovdje mogla pomoći :)

P.S. Nadam se da sam u potpisu uspjela stavit sliku natalne karte, kako mi je ovo prvi post, nisam sigurna :)

Van mreže suncica*

• * Novi Član *
  • *
  • suncica has no influence.
« Odgovor #746 poslato: 12. Mart 2013. 20:29:36 »
Ne mogu da se tacno setim imena, 2 devojke su mi gledale. Provericu u mejlovima od ranije, pa ti javljam. Meni je bilo ludilo da su se njihova tumacenja potpuno poklopila sa tumacenjem od astrologa kod koga sam isla. A opet potpuno neverovatno mi deluje da niko nije video aspekt za ovaj obrt tj dogadjaj koji me je zadesio. Polazim od stanovista, ako je moguce videti opis buduceg partnera do detalja kao sto je njegovo zanimanje, vreme upoznavanja, onda bi trebalo da se vidi i raskid ili mogucnost spontanog pobacaj. Probala sam i ja na svoju ruku da se bavim tumacenjem karte, ali uvek se izgubim u stepenima i vladarima kuca i znakova... :)
''Moju ljubav'' slobodno nazovi majmunom. Nikad nisam bila ovako povredjena. Osecam se kao da mi se dusa cepa na pola. Pocinjem da se pitam da li je tumacenje stvarno vezano za njega ili se radi o nekome potpuno drugome.

Na mreži uranija*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 9949
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #745 poslato: 12. Mart 2013. 17:32:23 »

eee,suncice,jak taj neki majmun,oprosti na prozivanju,pa venera u skorpiji kao vladar asc ,u padu,nije bas lep polozaj,razocarenje pogotovo iznenadnim obrtima situacije,sam hiron na dsc nije idealan,to je onaj ko nas najvise povredjuje,ali i jedini ko moze da nas zaleci,a ko ti je odgovorio na starom forumu,ne znas?
zao mi je zbog tako tuznog obrta situacije,znas kako,ko nije za nas i ne treba nam,nek se nosi

Van mreže suncica*

• * Novi Član *
  • *
  • suncica has no influence.
« Odgovor #744 poslato: 11. Mart 2013. 22:16:48 »
Cao svima,

Nadam se da sam na pravom mestu na forumu.
Na starom sajtu sam postavila pitanje vezano za opis buduceg partnera i mesto upoznavanja. Imala sam veliku srecu, pa sam dobila odgovor koji se poklapao sa prognozama astrologa koji mi je tada tumacio natalnu kartu. 
Buduceg partnera cu upoznati preko posla i to u nekoj zatvorenoj instituciji, bice dosta stariji i imace vezu ili brak iza sebe. I tako se zaista i desilo, ja sam ga upoznala, zaljubila se u njega kao nikad do tad, on je raskinuo svoju dugogodisnju vezu  i poceli smo pre par meseci da zivimo zajedno. Medjutim, ja sam pre mesec dana imala spontani i on me je ostavio bez mnogo reci. Obzirom na ovakav obrt situacije, interesuje me, da li je ovo moglo da se vidi iz karte ili ne. Hvala svima 

http://www.dodaj.rs/?3D/N/2N53smFG/1/d.gif

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 3711
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #743 poslato: 01. Mart 2013. 10:43:03 »
Pozdrav svima!

Ovo je karta mog (nadam se) budućeg muža  http://i51.tinypic.com/2qxtapv.gif
Zamolila bih ako neko može da pogleda kartu i napiše nešto o njegovoj budućoj ženi.
Pokušavala sam preko vladara 7. kuće  SaturnUran, ali mi je teško da pohvatam konce....
Kazu da cesto  Uran  na vrhu sedme moze dati razvod ili brak sa razvedenom osobom. Ako ne to onda se partner bavi npr. informatikom, radi na aerodromu i sl., nesto avangardno u simbolici  Vodolija.
Dalje, jako mi je interesantna  :0:  UranMars - mozda je ovo zena koja sebe pronalazi u poslu, karijerista?

Interesantno i  Sunce :0: Pluton ;)

Mozda neko nastavi, nisam koncentrisana od jutros....
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj.

Van mreže Gisele*

• * Redovan Član *
  • **
  • Gisele has no influence.
« Odgovor #742 poslato: 27. Februar 2013. 22:58:14 »
Dodatno ako imate porodican posao,klijent-za Gisele

Nažalost nemam :(

Van mreže misha.it*

• * Gost *
  • misha.it has no influence.
« Odgovor #741 poslato: 27. Februar 2013. 15:15:23 »
Pozdrav svima!

Ovo je karta mog (nadam se) budućeg muža  http://i51.tinypic.com/2qxtapv.gif
Zamolila bih ako neko može da pogleda kartu i napiše nešto o njegovoj budućoj ženi.
Pokušavala sam preko vladara 7. kuće  SaturnUran, ali mi je teško da pohvatam konce....

Van mreže sunce01*

• * Novi Član *
  • *
  • sunce01 has no influence.
« Odgovor #740 poslato: 25. Februar 2013. 20:08:03 »
A sta biste meni videle kao mesto upoznavanja sa buducim?

Gisele,po meni asocira me na upoznavanje prilikom sudskog spora u vezi braka nasledja,jer je u igri 7.a,druga i4.a,a obe su planete u 2.oj

SUNCE 01
Preko szarijeg brata,prijatelj ili preko prijatelja sa fakulteta,zatim nekog sa simbolikom drzavnog posla,menadzerski tip(lav)
aha, ako gledam zanimanje budućeg znači trebala bih gledat derivatna polja, moje 12 polje kao polje partnera (6 od 7 polja) i kroz 4 polje profesija partnera  (kao 10 polje od 7) to su znači djevica i jarac jel dobro gledam?  :?: i koja bi to zanimanja mogla biti??  :S :0 3: