Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 431985 puta)

0 Članovi i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Oriel Sage*

• "Ti si HRABRIJI nego što veruješ, JAČI nego što ti se čini, PAMETNIJI nego što misliš, VOLJENIJI više nego što i predpostavljaš"
  • * Admin *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 31053
  • Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!
  • From the darkness, into the light ♥
    • » Kartanje sa Sudbinom «
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1096 poslato: 22. Januar 2014. 12:37:55 »
OSNOVNA PRAVILA FORUMA :

-1- Prvo pročitati Pravilnik Foruma

-2- Na temama vezanim za analize Natalnih i Uporednih Karti
svaki član ima prava da otvori svoju temu, a na ostalim temama vezanim za tumačenje planeta, polja, aspekata,
ima prava da postavi 3 pitanja mesečno, pod uslovom da je i sam učestvovao u analizama (svoje, tudje) i da ima više od 20 postova na Forumu.

-3- Na temama vezanim za Predikcije
svaki član ima prava da otvori svoju temu, dok na ostalim temama vezanim za tumačenje predikcija
ima prava da postavi 3 pitanja mesečno, pod uslovom da je i sam učestvovao u analizama (svoje, tudje) i da ima više od 20 postova na Forumu.

-4- U delu Foruma vezanim za Tradicionalnu Astrologiju, tj Horarna Pitanja
svaki član ima prava da postavi 1 pitanje za mesec dana, ili u vremenskom razmaku naznačenom u Horarnom odgovoru,
pod uslovom da ima više od 20 postova na Forumu.
a takodje bi trebalo da postavi i pored obaveznih podataka (datum, vreme, mesto horarnog pitanja)
~ i sam čart koji želi da se analizira
~ i neke dodatne informacije zbog lakšeg tumačenja (ovo je Astrologija, ne pogadjanje / nagadjanje)

-5- U delu Foruma vezanim za Divinacije uz pomoć Karti,
svaki član ima prava da postavi 1 pitanje mesečno i to onda kada ima više od 20 postova na Forumu
i naravno, svaki član ima prava da otvori svoj Dnevnik radi lakšeg praćenja dogadjaja.

-6- Član ne bi trebalo da širom Foruma postavlja ili jedno te isto pitanje, ili pak da prekorači dozvoljeni broj pitanja,
kao i da postavlja pitanja tipa "Zašto je moje preskočeno?", "Zašto niko ne komentariše moj čart?" i sl.
jer će u suprotnom biti opomenut & sankcionisan u skladu sa Pravilnikom Foruma.
Član mora da ima više od 20 poruka na Forumu
da bi mogao da dobije odgovor na svoje pitanje!

-7- Svi koji tumače, to rade na dobrovoljnoj bazi, ko kada ima vremena, raspoloženja, ništa nije obavezno,
pa se mole članovi da imaju strpljenja i razumevanja.

Hvala i drago nam je što ste sa nama :tale:
•○• natal •○•

Blog  Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Astrološki Dnevnik Večitog Putnika Facebook

Mnoge fizički dodirujete, ali to nije jamstvo da ih i poznajete. Mnoge uživo znate, ali to vas nije navelo i da ih volite? Dakle, mi volimo nečiju dušu, lik i narativ, bez obzira đe se nalazili. Blizu ili daleko bili. Ognjen Daković FB

(click to show/hide)

Van mreže Strijelac*

• * Drug član *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #1095 poslato: 22. Januar 2014. 09:05:41 »
Da li bi neko mogao mogao da mi bolje rastumaci opis buduceg partnera?
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_02_nani.60087.21455.gif&res=100&va=&cid=x26filePazAQr-u1387400206
Otprilike sama vidim da je to neko stariji zbog sunce kvadrat saturn i mozda brak iznenada iz ljubavi zbog vladara sedme u petoj.
Vasi opisi bi mi puno znacili znam sama neke osnove ali ne toliko detaljno.

Ne može da ti se otvori karta

Van mreže BojanaB*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 0
  • BojanaB has no influence.
« Odgovor #1094 poslato: 21. Januar 2014. 17:44:55 »
Da li bi neko mogao mogao da mi bolje rastumaci opis buduceg partnera?

Otprilike sama vidim da je to neko stariji zbog sunce kvadrat saturn i mozda brak iznenada iz ljubavi zbog vladara sedme u petoj.
Vasi opisi bi mi puno znacili znam sama neke osnove ali ne toliko detaljno.

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 33
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #1093 poslato: 21. Januar 2014. 12:21:02 »
Drzi kafic, pored jos dva objekta. Tako da to moze da bude ta simbolika. ;)

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 4137
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #1092 poslato: 21. Januar 2014. 12:08:30 »
Da li ce se moj muz baviti privatnim poslom?
Za rad od kuce koliko se secam treba da je vl.derivatne 6. u dervatnoj 4.
Kod tebe to nije slucaj. Meni pada na pamet rad na nekom mestu za zabavu jer je vl.seste u prvoj u  :120: sa  Mars u 5.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj.

Van mreže poslasticarnica*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 454
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #1091 poslato: 21. Januar 2014. 10:34:25 »
@Strijelac  :hvala: istina je da svakog idealizujem, pa posle kad otvorim oci ne mogu da verujem sa kim sam bila  :uzas:

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 33
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #1090 poslato: 21. Januar 2014. 10:20:49 »
Da li ce se moj muz baviti privatnim poslom?

Van mreže Strijelac*

• * Drug član *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #1089 poslato: 21. Januar 2014. 09:56:25 »
Kada pogledam svoje prethodne veze, mislim na ove ozbiljnije, svaki moj decko je imao problem sa zakonom. Prvi, sa kojim sam bila 4 godine, zavrsio u zatvoru zbog tuce i pokusaja ubistva, drugi zbog dilovanja droge (nisam ni znala cime se bavi , dok ga nisu uhapsili), treci ni dan danas ne znam ko je u stvari. Radio je za drzavu, pa je posle uhapsen zbog iznude, mada sam sigurna da tu svasta jos ima. Nekako nemam srece da nadjem nekoga ko je stabilan i normalan. Nego ja to uopste ne mogu da vidim u svojoj natalnoj karti. To bi trebalo da postoji neka povezanost 5 ili 7 sa Plutonom i skorpijom, ako se ne varam. Vladari Venera i Merkur nemaju aspekata sa Plutonom. A 11. i 12. kuca mi pocinju u skorpiji. To mi nekako vise ide na to da ce mi mozda neki prijatelji biti sa ove ili one strane zakona, a ne momci ili buduci muz , ako se budem udavala. Jedino mozda ako gledam MArsa u sekstilu sa Plutonom, ako mi taj Mars predstavlja muskarca. Nemam pojma, lupam. Mada je i taj Mars spaljen

Ja bih prije rekla da je to ovaj tvoj aktivni  Neptun: vladar tvog Mesec pa kvadrat na taj Mesec (ti, tvoja psiha, a i suvladar sedme) - pa kvadrat Merkur kao vladar sedme a i kao način razmišljanja ... pa i njegovi trigoni i sekstili donose iluzije  ... a kod tebe je trigon Mars a sekstil ti kao Jupiter, vladar Asc ... još je položen u prvu  a tu zna dati puno mašte, snova, idealizacije ... Venera u padu ... kvadrat Saturn i Uran, opozicija Mesec - loša a vladar pete ...

Tako nekako .... provjeri još s nekim ...

Van mreže poslasticarnica*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 454
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #1088 poslato: 21. Januar 2014. 09:17:12 »
Kada pogledam svoje prethodne veze, mislim na ove ozbiljnije, svaki moj decko je imao problem sa zakonom. Prvi, sa kojim sam bila 4 godine, zavrsio u zatvoru zbog tuce i pokusaja ubistva, drugi zbog dilovanja droge (nisam ni znala cime se bavi , dok ga nisu uhapsili), treci ni dan danas ne znam ko je u stvari. Radio je za drzavu, pa je posle uhapsen zbog iznude, mada sam sigurna da tu svasta jos ima. Nekako nemam srece da nadjem nekoga ko je stabilan i normalan. Nego ja to uopste ne mogu da vidim u svojoj natalnoj karti. To bi trebalo da postoji neka povezanost 5 ili 7 sa Plutonom i skorpijom, ako se ne varam. Vladari Venera i Merkur nemaju aspekata sa Plutonom. A 11. i 12. kuca mi pocinju u skorpiji. To mi nekako vise ide na to da ce mi mozda neki prijatelji biti sa ove ili one strane zakona, a ne momci ili buduci muz , ako se budem udavala. Jedino mozda ako gledam MArsa u sekstilu sa Plutonom, ako mi taj Mars predstavlja muskarca. Nemam pojma, lupam. Mada je i taj Mars spaljen

Van mreže momira.đ*

• Tumač za Karte
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 110
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
« Odgovor #1087 poslato: 20. Januar 2014. 23:21:41 »
imam jednu nedoumicu. gledam 2. brak jednom muskarcu...
njegova 9 je njena prva.. ili i drugi brak gledate kroz sedmu?