Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 446789 puta)

0 Članovi i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Strijelac*

• * Drug član *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1171 poslato: 24. Februar 2014. 12:55:16 »
Osoba sa ovakvim aspektom Sunca i Mjeseca tesko da moze biti srecna u vezi ili braku/zajednici (Mjesec je ona a partner je Sunce). Druga kuca braka se nalazi u znaku Lava, Lav je analogan 5-oj kuci i daje mozda uspjesnog ili partnera koji je bar omiljen u drustvu, a Sunce se nalazi u znaku Bika, te opisuje ovog muskarca kao nekog ko je mozda krupnije gradje i ko je mnogo vrijedan (radoholicar, zbog Sunca u 6. polju, sto moze dati i da ga je upoznala preko radnaog mjesta ili kolega), zatim je on i neko ko je cak i pravi gurman, onako ljepuskast muskarac. Ja to gledam ovako, posto je ona u podznaku Skorpija, vladar je Mars a ne pravi nikakav aspekt sa Suncem, sto znaci da po ovome ce brak vise zavisiti od nje i od njenog gledista na sve a ne od njega. Posto joj se Venera nalazi u znaku Bika, vjerujem da joj se partner mnogo dopada i da ga voli. Ne svidja mi se ovaj aspekt Mjesec kvadrat Mars koji je posve aplikacioni. Mislim da ce ona dosta morati da se kontrolise sto se tice izliva nekih emocija kad je on u pitanju, ne smije biti ishitrena s ozbirom da ima Mars u Raku (a to daje da je preosjetljiva i da kad je neko naljuti ili povrijedi da mozda ne bira rijeci, ali mi se dopada ovaj Mjesecak u znaku Vage koji ce to da malcice izbalansira). :)
A ne brine te ovaj aspekt egzaktno Saturn Mars, oba loša, u izgonu i padu?

Van mreže momira.đ*

• Tumač za Karte
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 110
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
« Odgovor #1170 poslato: 22. Februar 2014. 20:45:14 »
hvala :)
kako je divno imati nove aktivne clanove pune znanja :*
 <3

Van mreže Cor Scorpionis*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 221
  • Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #1169 poslato: 22. Februar 2014. 20:42:12 »
Nema na cemu. :) Sunce na 5-om stepenu je tvoj zivot ili tvoj otac, to za partnera da je neko ko je uspjesniji tesko moze biti, vise ce biti da je omiljen od strane mase. :) S' obzirom da prica dolazi iz IX kuce, prije ce biti da bi ti visoko obrazovanje donjelo veliku slavu i uspjeh, tj. veliku odskocnu dasku. Za otprilike pola godine ce tranzitni Jupiter boraviti u znaku Lava pa ce i preci preko tvog Sunca i polja posla i zdravlja (posto ti IX kucom vlada Sunce...).  :*:
Bog me voli i čuva i svaki dan mi donosi Ljubav, lijepe misli, divna iznenađenja, snagu, znanje, dobro zdravlje i uspjeh na mom životnom putu... :)

Van mreže momira.đ*

• Tumač za Karte
  • * Svraća na kafu *
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
« Odgovor #1168 poslato: 22. Februar 2014. 20:29:33 »
hvala na tumacenjima...
deluje mi i da ovo sunce na 5 stepenu - koji je kraljevski stepen , ukazuje na nekog ko je po polozaju visi od mene... ne znam

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!Cor Scorpionis is awe-inspiring!
« Odgovor #1167 poslato: 22. Februar 2014. 20:10:44 »
Moze li se desiti da moj buduci muz bude ministar ili neki visoki čelnik RS ?

VII kuca je u znaku Riba na 2. stepenu meni vise daje partnera koji ce se baviti neko vrstom umjetnosti, idemo dalje... Neptun u znaku Jarca u 5.om polju, na 8. stepenu kazuje o tome da ce to biti partner koji je ili stariji i koji vjerovatno dolazi iz viseclane porodice, daje i to da kao dijete nije imao razumijevanja od roditelja, kao da mu je falilo ljubavi, i da je bio ozbiljno, da je puno radio u zivotu ali i propatio i da mozda uma osjetljiv vid. Saturn je takodje u znaku Jarca u 4. polju na 1. stepenu, sto daje oziljnog muskarca koji je poprilicno vezan za kucu ili mjesto rodjenja i neko ko ima mnostvo zanimanja ili hobija. Sunce je u znaku Strijelca, ovo moze biti i neko ko puno putuje ili ko radi sa strancima, ko je trgovacki putnik, profesor itd... a Jupiter se nalazi u svojoj egzaltaciji u 10. polju sto samo prosiruje ovaj opis, i moze biti da ces partnera upoznati preko putovanja, preko porodice ili mozda nekog rodjaka. Sunce trigon Mjesec i to aplikacioni, mislim da je to ohrabrujuce za bilo koje zajednistvo a posebno za javnost i brak. :)
Bog me voli i čuva i svaki dan mi donosi Ljubav, lijepe misli, divna iznenađenja, snagu, znanje, dobro zdravlje i uspjeh na mom životnom putu... :)

• * Svraća na kafu *
  • **
« Odgovor #1166 poslato: 22. Februar 2014. 19:51:15 »
Opet jedan natal sa aspektom Saturn Mars ... Pošto je u pitanju drugi brak, koliko bi ovaj aspekt a ovdje je egzaktan, koliko vidim, i još u 12. kući drugog supruga (ako krenemo od toga da je deveta kuća drugi brak) opet donio problematičan brak?

Osoba sa ovakvim aspektom Sunca i Mjeseca tesko da moze biti srecna u vezi ili braku/zajednici (Mjesec je ona a partner je Sunce). Druga kuca braka se nalazi u znaku Lava, Lav je analogan 5-oj kuci i daje mozda uspjesnog ili partnera koji je bar omiljen u drustvu, a Sunce se nalazi u znaku Bika, te opisuje ovog muskarca kao nekog ko je mozda krupnije gradje i ko je mnogo vrijedan (radoholicar, zbog Sunca u 6. polju, sto moze dati i da ga je upoznala preko radnaog mjesta ili kolega), zatim je on i neko ko je cak i pravi gurman, onako ljepuskast muskarac. Ja to gledam ovako, posto je ona u podznaku Skorpija, vladar je Mars a ne pravi nikakav aspekt sa Suncem, sto znaci da po ovome ce brak vise zavisiti od nje i od njenog gledista na sve a ne od njega. Posto joj se Venera nalazi u znaku Bika, vjerujem da joj se partner mnogo dopada i da ga voli. Ne svidja mi se ovaj aspekt Mjesec kvadrat Mars koji je posve aplikacioni. Mislim da ce ona dosta morati da se kontrolise sto se tice izliva nekih emocija kad je on u pitanju, ne smije biti ishitrena s ozbirom da ima Mars u Raku (a to daje da je preosjetljiva i da kad je neko naljuti ili povrijedi da mozda ne bira rijeci, ali mi se dopada ovaj Mjesecak u znaku Vage koji ce to da malcice izbalansira). :) 

Van mreže svveetheart*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 944
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
« Odgovor #1165 poslato: 22. Februar 2014. 19:48:50 »
Evo ja cu probati da odgovorim, a neko iskusniji ce se vec nadovezati...
Posto je 7.k u Ribe, a vladar  Neptun se nalazi u  Jarac, gde je i vladar tog znaka  Saturn, moglo bi se tumaciti da taj neko ima drzavni posao ili je politicar, posto i  Saturn i znak  Jarac po knjizi vladarstva ukazuju na ovu profesiju. Opet sama politika je i  Neptun koji je kao sto rekoh u  Jarac.

Van mreže momira.đ*

• Tumač za Karte
  • * Svraća na kafu *
« Odgovor #1164 poslato: 22. Februar 2014. 19:03:39 »
Moze li se desiti da moj buduci muz bude ministar ili neki visoki čelnik RS ?

Van mreže Strijelac*

• * Drug član *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #1163 poslato: 12. Februar 2014. 12:31:31 »
Opet jedan natal sa aspektom Saturn Mars ... Pošto je u pitanju drugi brak, koliko bi ovaj aspekt a ovdje je egzaktan, koliko vidim, i još u 12. kući drugog supruga (ako krenemo od toga da je deveta kuća drugi brak) opet donio problematičan brak?

Van mreže Soel*

• Top moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #1162 poslato: 05. Februar 2014. 15:13:42 »
Ali da li bi ovaj drugi brak  aktivirao ovaj teški aspekt Mars  saturn ... Da li je on teži kad su oba u egzaltaciji ili lakši?

Hm..to je izuzetno dobro pitanje...

Moje skromno misljenje je da sto planeta ima jace dostojanstvo, samim tim ima I vecu kontrolu nad sobom, I zna bolje da kanalise energiju (ne ulazim u to koliko je ta energija napeta), sem kada je planeta spaljena..onda je bash u autu. Mars nije spaljen, ali je u poslednjoj helijackoj fazi, pa nzm. koliko ima snge taj mars, a Saturn je opet s druge strane u dobroj helijackoj fazi I oslobadja se spaljenosti i vrlo lepo ce da odradi ono sto treba da odradi u ovoj karti. Medjutim opet kazem, ja tog saturna ne bih ni gledao kao da je u aspektu sa marsem...

Drugi brak ce biti bolji jer venera jer ta koju mesec aplicira, a ona je u sekti I prirodan benefik, doduse u saturnovom terminu pa to moze biti neka osoba koja je malo zadrta, nadrndana, napetog karaktera..