Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 194085 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Soel*

• Top moderator
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 8632
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #766 poslato: 10. April 2013. 21:45:05 »
negdje sam pročitala da (egzaltirani?) jupiter kao vladar 7k daje inteligentnog partnera, jel to točno? malo je čudno obzirom da je 3k inteligencija ili sam ja krivo učila. Help, i naravno ako imate volje slobodno bacite koji kom na moju 7k.

Pa to svakako ne mora da bude pravilo.Generalno govoreci, kada je Jupiter vladar sedmog polja, celokupan karakter bracnog partnera ce biti obojen ovom planetom, pa iz toga mozemo da zakljucimo da ta osoba moze imati veze sa inostranstvom ili sa visim obrazovanjem, ili necem drugim sto se dovodi uz seriju devet I znacenje planete Jupiter.

Jupiter kao planeta predstavlja sintezu znanja, ili bolje receno povezivanje inofrmacija dok nasa treca kuca predstavlja sposobnost ucenja.Tako govoreci, prethodno receno mozemo da primenimo I derivatna polja gde bi deveto polje trece polje partnera I nase trece njegovo deveto.Planete u ovim kucama I vladari istih kuca bi mogli da daju neke informacije o njegovom intelektu.Narvno, ovu pricu treba primeniti uopste na kuce sedam (opsta energija partnera), devet (njegova treca), jedanaesta kuca (uopste govori o intelektu-jegova peta) I njegova deveta kuca, tj. nasa treca.

Ipak, nekako najbolje sto opisuje partnera jesu svetla.Mesec u muskom, I sunce u zenskom horoskopu (sem ako ne pricamo o ovim novim modernism ljubavnim vezama gde se ne zna ko je musko a ko zensko).Pa u zavisnosti od svetla I njihovih postavki u znaku, kuci I aspektima koje primaju, mozemo dosta dobro proceniti neke osnovne osobine I nacin na koji se predstavljaju osobe supruznici.

Van mreže cookie*

• * Redovan Član *
  • **
  • Reputation Power: 2
  • cookie has no influence.
  • Pol: Žena
« Odgovor #765 poslato: 10. April 2013. 20:16:00 »
negdje sam pročitala da (egzaltirani?) jupiter kao vladar 7k daje inteligentnog partnera, jel to točno? malo je čudno obzirom da je 3k inteligencija ili sam ja krivo učila. Help, i naravno ako imate volje slobodno bacite koji kom na moju 7k.

Van mreže farmacija*

• * Novi Član *
  • *
  • Reputation Power: 1
  • farmacija has no influence.
« Odgovor #764 poslato: 07. April 2013. 16:35:28 »
Zdravo svima...;)
Moja sedma kuca se nalazi u ribama, vladar je retro Jupiter u sestoj ( njega primarno gledam?) i Neptun u cetvrtoj. Jupiter ima dobar aspekt sa Venerom koja je vladar derivatne trece kuce pa bih rekla da ce moj partner voleti da komunicira, da se druzi, da putuje, a Venera je vladar i derivatne osme kuce sto pretpostavljam da znaci neko njegovo nasledstvo. Jupiter ima kvadrat sa Saturnom, koji je vladar derivatne jedanaeste sto bi moglo da znaci da ce on imati problem da ostvari neke svoje zelje ili ce imati los odnos sa prijateljima. Jupiter ima trigon sa Plutonom koji je vladar derivatne devete pa bih ja ovo povezala sa njegovom vezom sa inostranstvom. To sto je Jupiter u sestoj kuci moze znaciti da ga srecem ili da sam ga sretala ili da je neko koga cu upoznati na radnom mestu. Jupiter je u derivatnoj dvanaestoj i u svom vladarstvu,pa moj buduci moze imati zastitu kada mu je najpotrebnije ili neke situacije preokretati u svoju korist. Drugi vladar sedme Neptun je u derivatnoj desetoj i ima opoziciju sa Mesecom iz cetvrte pa bih rekla da tu postoje neki problemi u vezi posla, koji mogu biti vezani sa majkom, ali ne znam kako? Sunce je u njegovoj osmoj kuci, kao i Pluton i Venera. samo Sunce bu mi moglo dati dug zivot. Posto su Saturn i Uran u njegovoj devetoj kuci rekla bih da su studije otegnute ili prekinute. kao vladar sedme se moze ukljuciti i mars jer je vrh sedme pri kraju znaka, a Mars je u njegovoj jedanaestoj u Vodoliji. On ce verovatno imati veliku zelju i potrebu sa slobodom i nesputanoscu, a ovo mozda moze imati veze sa politikom ili ne?

Ja sam pokusala da napisem ono sto sam znala svaki komentar ili ispravka je dobrodosao :)

Van mreže Zizue*

• * Redovan Član *
  • **
  • Reputation Power: 937
  • Zizue is awe-inspiring!Zizue is awe-inspiring!Zizue is awe-inspiring!Zizue is awe-inspiring!Zizue is awe-inspiring!Zizue is awe-inspiring!Zizue is awe-inspiring!Zizue is awe-inspiring!Zizue is awe-inspiring!Zizue is awe-inspiring!Zizue is awe-inspiring!Zizue is awe-inspiring!
« Odgovor #763 poslato: 05. April 2013. 22:04:43 »
Joooj, ja moram da probam da opisem mog frajera.  <3
DC na 15 Vage, lepuskast, lepih manira, pricalica, esteta, ovaj stepen Blizanaca se moze odraziti na mlataranje rukama, brz i dinamican govor... ne volim dvojni znak. vladar venera otisla u XI kucu na 3 stepenu Vodolije (opet glupi blizanacki stepen)... mozda ga upoznam preko prijatelja, na nekoj zabavi, mozda i preko interneta jer je vodolija-internet, tehnologije, merkur-reci, njegovo V polje-mesto za zabavu... ne znam zasto sam sebi uvrtela u glavu da ce zbog ovog Pl u njegovom prvom polju imati neki oziljak, il nesto cudno na glavi. mozda bude imao grubu kozu, mozda prodoran pogled, a mozda bude skroz mracan tip. Vladar 2 u 2-bice vrlo zainteresovan za novac, mozda nije najzadovoljniji prihodima od sopstvene karijere (kvadrat sa Mesecom). Vladar trece na njegovom MC- mozda bude putovao do posla u susedne gradove, ili se bavio nekim vidovima komunikacija... tu je i uran-mozda je neki internet zaludjenik :D vl. 4 u 4, orijentisan je na dom, porodicu, mozda gradi sebi kucu stariju, ima ova konjukcija Me i Sa-mozda mu je otezana komunikacija sa ocem npr, mozda zivi negde pored vode (zbog ovog Ne), cini mi se da ima bas porodicnih problema (e blago meni).... vladar 5 u 4- sve devojke dovodi kuci :D mozda slabo izlazi, slabo se zabavlja, mnogo vremena provodi kuci i sl. u 5 je venera, voli lepe devojke, vl 6-saturn u 4oj, mozda ima neki privatni posao, ukljestene su ribe u 6-mozda radi na nekoj vodi, brodu, necemu... vladar dc u njegovoj 2 kuci-ja cu se za njega udati zbog para :D vladar 8-e venera u petoj-mozda nije imao puno uspeha sa devojkama, mozda je nesiguran sa njima, mozda je cesto raskidao i bivao ostavljan... vl.9 merkur je u jarcu, a tu je i mesec vl. njegove karijere (mc) u izgonu, pa mozda nije studirao nikad il mozda ne voli knjigu. Jupiter na MC, opaka karijera, bogatstvo, ugled... ne znam sta bi mogla biti profesija. Pravnik?Predavac? nemam pojma.
vl. 11. mesec u 11 u lavu- voli bogate prijatelje :D voli sjaj, raskos, divi se i bira prijatelje koji su uspesni, ili barem uspesniji od njega. vl 12 u 11-neke tajne i mutljavine sa prijateljima... ooo nece to moci tako ako mene ozenis :D

joj, sad procitah sta sam pisala, al sam se nalupetala za sve pare.
nemojte mi se smejati  <3

Van mreže ana2009*

• * Gost *
  • Reputation Power: 0
  • ana2009 has no influence.
« Odgovor #762 poslato: 03. April 2013. 21:30:19 »
partner mora imati ta obelezja,a ne ti,jer je mars tebi na dsc iako ni tebi nije ta energija strana zbog aspekta trigona tvoje venere i marsa...sorry na cekanju...a muza draga moja kaze da ce naici verovatno na neku jesen,kada se sve planete sjate u devicu,a simboliku sunca onog u 12.oj si odradila,nisi ga videla jasno,ali po svoj prilici to treba biti intelektualac
nego,sta si do sad nasla u istrazivanju?
gledajuci postove dole izgleda da sam otvorila tebi pogresnu kartu kad sam tumacila,pa vidi ti tog marsa koliki je :D neki opasno obdaren,jer ima aplikaciju sa jupiterom...

Hvala :) Bila sam počela proučavat derivatna polja (tj. učit kako se gledaju), ali sam onda imala smrtni slučaj u obitelji tako da se nisam više bavila time, a zasad još nemam snage ni volje za učenje ičega... Kad malo dođem k sebi, budem se opet pozabavila time pa se javim sa svojim tumačenjem istraživanja :)

Swiss*

• Gost
« Odgovor #761 poslato: 30. Mart 2013. 12:17:42 »
Može li neko pogledati mog budućeg partnera?Hvala puno!

http://imageshack.us/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/

A ne bi bilo lose da otpocnes sama (tebe astrologija interesuje, zar ne?)  bas zato sto imamo pregrst stvari i opisa i kako se gleda itd sto ovde gde si pitala a sto i na drugim temema iz partnerskih odnosa itd.

;)

Van mreže zora23*

• * Gost *
  • zora23 has no influence.
« Odgovor #760 poslato: 30. Mart 2013. 12:12:26 »
Može li neko pogledati mog budućeg partnera?Hvala puno!

http://imageshack.us/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/

Van mreže Svjetlana*

• * Novi Član *
  • *
  • Svjetlana has no influence.
« Odgovor #759 poslato: 28. Mart 2013. 12:36:40 »
Ja bih rekla ,da mi je 7.kuća u biku, vladar 7.kuće u 1.kući,znači da će mi on sam prići,u horoskopu strelac-škorpija,venera u škorpiji u prvoj kući,tebalo bi da mi mi budući partner ima odlike ili bika ili škorpije ali nisam baš sigurna, pa ako možete Vi još nešto da dodate....

Van mreže uranija*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 9960
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #758 poslato: 28. Mart 2013. 11:36:06 »
da vidimo,Svjetlana,ispisi jedan komentar sta ti vidis u svojoj karti,da ne bismo spali na cista tumacenja ;)

Van mreže Svjetlana*

• * Novi Član *
  • *
  • Svjetlana has no influence.
« Odgovor #757 poslato: 28. Mart 2013. 10:55:00 »
http://img9.imageshack.us/img9/5567/astro23gw01jaceca201321.gif

Malo sam pogriješila,evo ponovo natalna karta. HVALA