Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 176535 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Andromeda*

• * Redovan Član *
  • *
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #731 poslato: 24. Februar 2013. 15:48:10 »
Andjo nisam mislila samo na Ve u Vagi, mislila sam uopšte, ali uvek mora da se uzme obojenost znakovima, Ve u Biku voli uživanja,  svoju ličnu rabvnotežu, polako se pokreće nikad naglo, bez razmišljanja, u zemljanom je znaku koji uvek sve temeljno, moguće da onda slabije ma koliko imali želju, ulazite u veze sa tom pozicijom, bitnije vam je recimo čulonst nego sama potreba za vezom... ali ostajem pri tome da je 7 u 7 nije sebično, više je neko ko imao neku ravnotežu bitniju kad je sa patnerom :) da patner utiče na nju kao ličnost i razvoj nje same :)
Astrološke analize ličnih, uporednih horoskopa i godišnje predikcije. :)
Informacije na pp naloga

Van mreže uranija*

• *Super Član*
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #730 poslato: 24. Februar 2013. 15:30:36 »
pele@
ako pogledas ponovo moj post naci ces da sam ti bas to napisala na kraju posta...

Van mreže andjelikadepeures*

• * Aktivan član *
  • **
« Odgovor #729 poslato: 24. Februar 2013. 15:26:51 »
@ Andromeda

Samo si trebala da naglasish da mislish konkretno na Veneru u Vagi kao vladara 7. u 7.

recimo, moja Ve je u Biku, u 8. kuci, bez aspekata, nije ugrozena, osim shto je u kuci Sco, shto je, bar ranije, bojilo jakim strastima i posesivnoshtju
a konkretno, moj vladar 7. u 7. j Mars, koji ima brdo opozicija, pa sam ja sa svojim emotivnim partnerima bila prvo "u ratu", pa tek kasnije u ljubavi :D

sve u svemu, sa 3 planete u sedishtima, So u egzaltaciji i pretezno dobrim aspektima, ja nemam ochajnichku potrebu za partnerom, niti se plashim samoce.
niti moj partner moze da bude bilo ko...

Van mreže Pele*

• * Redovan Član *
  • *
« Odgovor #728 poslato: 24. Februar 2013. 15:22:45 »
saturn i venera kod tebe Pele govore o problemima tvog buduceg sa zakonom,jer je njegova 9.a tvoja natalna treca u vagi,venera je tebi u 6.oj a njemu 12.oj,a i saturn i venera su u 12.oj,onda sunce u vodoliji muz koji ima neku losu karmu sa zakonom,vladar asc u 12.oj,osim ako nije zbog neke bolesti lezao u bolnici pa ga ti tako upoznala...

Uff. :( A da li moze i ukazivati na primer da je osoba nepravedno optuzena, ne svojom krivicom? Jer 12ta svakako ukazuje na izolovanost, bolnice, zatvore... A kako su tu  VeneraSaturnJarac , meni deluje kao ambiciozna ali pravicna osoba koja voli da pomaze drugima? A mozda mesto upoznavanja bude neka bolnica, dom zdravlja.

Imam pitanje. Meni 7p. pocinje u  Vodolija vladari  UranSaturn . Da li to nuzno govori o razvedenom partneru i na papiru? Jer negde sam procitala da se i duge veze  ili   ako su  parteri ziveli zajedno a nisu vencani smatra brakom. Da li taj neko moze da ima samo duzu vezu iza sebe  a ne i pravi brak?

taj neko moze da bude informatichar, pilot i sl.....
da na to ode simbolika Urana
a simbolika Saturna bi bila mozda da taj bude malo stariji od tebe... do 10ak godina, recimo...

A moze i biti druge veroispovesti - nacionalnosti?
Inace volim starije, ozbljnije muskarce, tako sam i gledala Saturna.

Hvala vam :)

Van mreže sunce01*

• * Novi Član *
« Odgovor #727 poslato: 24. Februar 2013. 15:21:00 »
Jel može meni netko pogledat budućeg? hvala :)

Van mreže Andromeda*

• * Redovan Član *
  • *
« Odgovor #726 poslato: 24. Februar 2013. 15:15:25 »
Vladar sedme u sedmoj, po meni i mom iskustvu je neko željan ljubavi i neko ko je zavistan od patnera, koji mora po svaku cenu da ima uvek patnera.... dok vladar sedme u prvoj, kao kod mene je  zavisnost patnera od mene, privrženost velika, bez toga veza kao brak ne uspeva :)

ne, nije ti ovo dobra definicija
sad vec uporedjujem i ljude koji isto imaju vladara 7. u 7.
uopste nismo u tripu da mramo da imamo partnera
ako neko vredi, imacemo ga, ali ne nista na silu, ili da bi se tek reklo da nismo sami

evo, meni i vladar 7. u 7.  i So mi u 7.  ali uglavnom sebe dozivljavam kao to Sunce.

Onda misliš da je sva definicija bezveze, jer nije da tražite patnera, pa naravski treba da se gleda znak u kome je ... ovo sam dala po Ve koja je vladar Vage, ona recimo ima tu potrebu, opsesvinu i intezivnu ako nema patnera pošto je toliko dugo bio Pluton u Vagi( znači generaciski ).... recimo imam drugaricu sa Ve0Plu , asc u Ovnu. Jako veliki strah da bude i ostane sama bez braka, So je u 8.kući. Kad je Saturn pravio recimo kvadrat na Mo, imala je strašan strah da će ostati bez  dece u životu i opet sama... SO je u Ško. Onda mojem drugaru Ve u Vagi, asc u ovnu, recimo on nije nikad bio bez devojke, kaže da bez devojke ne seoseća se svoj, potpun, a izbor mu je kvalitetan o lepoti devojaka, ima i So u Vagi... Tako da je  moje isksutvo za 7 u 7 ipak pravi primer tog prirodnog pozicioniranog znaka Vage i njene planete, sad očigledno je tebi možda Bik dao neku drugu vrstu gledanja na to .... U svakom slučaju kad se radi o Veneri kao signifikatoru braka razlićito reaguje u Biku i Vagi :)

Nisam rekla na silu, ali potreba da, da se bude u vezi, a da li će da dodje do veze treba gledati gde završava dispozitor i kako reguje on sa drugim planetama.... znači ova tvoja Venera ima tu sreću da je u sedištu svom, ugorežena ili ne ugrožena od neke druge planete?

Recimo kod mene  Uran, ili Saturn zavisno gledano od vrste astrologije koju gledamo, Uran u 3 kući Ško, a Saturn na asc daje mi da često se vežu za mene neki kojima treba pomoć, ili neka vrsta utočišta, ali sam dsc u Vodoliji mi daje da  se osećam u vezi koja ide duže i ugovorima jako skučena, i ko da ne mogu da dišem i da slušam toliki kolektiv, rodbinu, društvo u kojem sam sa patnerom koji  podleže i utičem na njega, ali me ne brani niti podržava onoliko koliko ja njega. Nekad ja sam potrebna, on meni brzo postaje ne potreban, am koliko ga volela, problem sa poverenjem uvek postoji, jer mi dolaze slabi patneri, nikako sindividualci u smislu da imaju svoje ... altruisti i filantropiji koji su dobri za druge , ali ne za onog sa kojim su kad već udju u vezu, dok sam ja dobra po njih jer ih uspravljam i dižem, dajem im neku snagu koju možda nisu imali , raste im status.... Znači ja sam ovo pisala za  7 u 1 i 7 u 3 u obe se nalazim :( sa tim da mi je  7 u 1 dispozito Sunca koji baš ne daje Saturnu neku jačinu kako treba, a i Saturn je u aplikacionoj konjukciji sa Venerom.
Astrološke analize ličnih, uporednih horoskopa i godišnje predikcije. :)
Informacije na pp naloga

Van mreže Gisele*

• * Redovan Član *
  • *
« Odgovor #725 poslato: 24. Februar 2013. 14:39:23 »
A sta biste meni videle kao mesto upoznavanja sa buducim?

Van mreže sorriso per sempre*

• * Novi Član *
« Odgovor #724 poslato: 24. Februar 2013. 14:26:30 »
SORRISO SEMPRE@
Pa vidis,3,a su ljubavnici,zato ti je rekla Sladjana da ce mozda biti zauzet,a hoce i te kako,jer strelac je ozakonjen(citaj zabranjen),vodolija na dsc razveden lik itd...

Jao Boze, sve je moglo doci u obzir ali baas zauzet :o.... nekako sam sa njima ko sa vatrom.

hvala i tebi i sladji na odgovoru.....
http://imageshack.us/photo/my-images/33/astro2gw01wesnaw2315221.gif/

Cak i kad mi lose krene,  nisam ljut, kazem dobro je..pomoci ce Bog...
ali kada tebe nema, ja sam lud...
ne mogu bez tebe, bez milovanja tvog!

• * Aktivan član *
  • **
« Odgovor #723 poslato: 24. Februar 2013. 13:58:41 »
Imam pitanje. Meni 7p. pocinje u  Vodolija vladari  UranSaturn . Da li to nuzno govori o razvedenom partneru i na papiru? Jer negde sam procitala da se i duge veze  ili   ako su  parteri ziveli zajedno a nisu vencani smatra brakom. Da li taj neko moze da ima samo duzu vezu iza sebe  a ne i pravi brak?

taj neko moze da bude informatichar, pilot i sl.....
da na to ode simbolika Urana
a simbolika Saturna bi bila mozda da taj bude malo stariji od tebe... do 10ak godina, recimo...

Van mreže uranija*

• *Super Član*
« Odgovor #722 poslato: 24. Februar 2013. 13:58:09 »
saturn i venera kod tebe Pele govore o problemima tvog buduceg sa zakonom,jer je njegova 9.a tvoja natalna treca u vagi,venera je tebi u 6.oj a njemu 12.oj,a i saturn i venera su u 12.oj,onda sunce u vodoliji muz koji ima neku losu karmu sa zakonom,vladar asc u 12.oj,osim ako nije zbog neke bolesti lezao u bolnici pa ga ti tako upoznala...

Van mreže Pele*

• * Redovan Član *
  • *
« Odgovor #721 poslato: 24. Februar 2013. 13:51:32 »

Van mreže Smokvica86*

• * Novi Član *
  • Sudbina uvek bira put... Vi samo cipele .. :)
« Odgovor #720 poslato: 24. Februar 2013. 13:34:45 »
A ZA MENE NEKI KRATKI OPIS ... http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp=w2gw&nhor=1&cid=ffjfileZ2JPn2-u1361653160

neki lepotan koji ce tebi doci ;)
eventualno bi vec mozda mogao da ima duzu vezu ili brak iza sebe
tip koji zna sta hoce, mozda privatnik, direktor neki...
treba da valja ;)

;) ;) hvala ... ;) <3 <3 za to trebalo bi da valja ... :) :D

• * Aktivan član *
  • **
« Odgovor #719 poslato: 24. Februar 2013. 13:19:46 »
A ZA MENE NEKI KRATKI OPIS ... http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp=w2gw&nhor=1&cid=ffjfileZ2JPn2-u1361653160

neki lepotan koji ce tebi doci ;)
eventualno bi vec mozda mogao da ima duzu vezu ili brak iza sebe
tip koji zna sta hoce, mozda privatnik, direktor neki...
treba da valja ;)

Van mreže uranija*

• *Super Član*
« Odgovor #718 poslato: 24. Februar 2013. 13:15:59 »
SORRISO SEMPRE@
Pa vidis,3,a su ljubavnici,zato ti je rekla Sladjana da ce mozda biti zauzet,a hoce i te kako,jer strelac je ozakonjen(citaj zabranjen),vodolija na dsc razveden lik itd...

smokvice86@
ti si gazda u vezi i samostalac,upoznavanje preko prijatelja sa posla ili  neke organizacije koja je povezana sa tvojom karijerom....i jos jedan razveden ,privatnik,individualac ;)

Van mreže Smokvica86*

• * Novi Član *
  • Sudbina uvek bira put... Vi samo cipele .. :)