Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 380238 puta)

0 Članovi i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže svveetheart*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 944
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #1019 poslato: 29. Decembar 2013. 14:34:10 »
Sta znam, kazu od sudbine niko nije pobegao, a ja kazem probacu pa gde stignem.  :D Mada koliko god da bezim on je 2 koraka ipred , ceka sa sve onim skorpionskim pogledom.   :faint:.

Van mreže Šmišonja*

• Život je kao sat... Nikad ne znaš kada će prestati da kuca...
  • * Admin *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 30190
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • Viber & WhatsApp : 062 82 46 762 & 061 17 04 231
    • » Kartanje sa Sudbinom «
« Odgovor #1018 poslato: 29. Decembar 2013. 14:21:47 »
     Pa za to ti ne trebaju zvezde :smeh: ako ti ne odgovara, jednostavno se skloniš ili njega ukloniš iz svog okruženja :hum: iako... bolje sprečiti nego lečiti :lol: pa je bolje :sherlok: uporedni za svaki slučaj :pamet:
•○• natal •○•

Blog  Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Astrološki Dnevnik Večitog Putnika Facebook

Mnoge fizički dodirujete, ali to nije jamstvo da ih i poznajete. Mnoge uživo znate, ali to vas nije navelo i da ih volite? Dakle, mi volimo nečiju dušu, lik i narativ, bez obzira đe se nalazili. Blizu ili daleko bili. Ognjen Daković FB

(click to show/hide)

Van mreže svveetheart*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!svveetheart is awe-inspiring!
« Odgovor #1017 poslato: 29. Decembar 2013. 14:20:10 »
Putnice jeste to, ali se cudne stvari desavaju, zato i postavih nas uporedni na toj temi, da znam da pobegnem na vreme.  :run:  :trep:

Van mreže Šmišonja*

• * Admin *
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
« Odgovor #1016 poslato: 29. Decembar 2013. 14:08:54 »
     Pa što se toga tiče... :pamet: barem 50% suprotnog pola koje poznajemo iz svoje uže i šire okoline možemo da utrpamo u simboliku našeg VII polja :chillpill:
•○• natal •○•

Blog  Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Astrološki Dnevnik Večitog Putnika Facebook

Mnoge fizički dodirujete, ali to nije jamstvo da ih i poznajete. Mnoge uživo znate, ali to vas nije navelo i da ih volite? Dakle, mi volimo nečiju dušu, lik i narativ, bez obzira đe se nalazili. Blizu ili daleko bili. Ognjen Daković FB

(click to show/hide)

Van mreže svveetheart*

• * Svraća na kafu *
  • **
« Odgovor #1015 poslato: 29. Decembar 2013. 14:02:06 »
Imam jednog "osumnjicenog" u okolini koji se uklapa u ovaj opis moje sedme... Tacno cu se obesiti ako je on.  

Van mreže momira.đ*

• Tumač za Karte
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 110
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
« Odgovor #1014 poslato: 29. Decembar 2013. 13:46:50 »
@Večiti Putnik, hvala najlepše  <3

sad cu ja pokusati da tumacim po ovome sto si mi napisala... sjajan opis :*

Van mreže mila2013*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 272
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
« Odgovor #1013 poslato: 29. Decembar 2013. 13:43:51 »
Evo da i ja pokusam protumaciti svoju sedmu kucu a ako neko moze da mi kaze i nesto opsirnije posto tek ucim. Partner je domaci covek,upoznajem ga preko nekog clana porodice ili smo iz istog mesta.Mozda stariji zbog Neptuna u Jarcu,tamnije kose i ociju,pomalo sanjivih.Mozda voli malo vise da popije :) E sad buni me ovaj Jupiter iz 6.Ako gledam po TA to je upoznavanje na poslu,konjukcija sa venerom mozda znaci da je lep a s obzirom da mi je Venera vl.9 mozda visokoobrazovan,ili dolazi iz inostranstva ili je bar tamo rodjen a zivi u istom mest gde i ja ?Joj totalno sam zbunjena pomagajte :D

Van mreže mila2013*

• * Svraća na kafu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 272
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
« Odgovor #1012 poslato: 29. Decembar 2013. 13:13:48 »
Znaci, posto je 7. polje u  Bik, a vladar je  Venera, moze se reci da ce biti nizeg do srednjeg rasta, crne ili tamno smedje kose, negde nadjoh podatak da ovakav polozaj ukazuje i na istaknutu Adamovu jabucicu... Najverovatnije cetvrtasta izrazena vilica, snazni vrat i ramena... To je ono sto znam o fizickim karakteristikama. E sada, ako sam pogresila, ispravite me. Tek sam pocela da istrazujem, koliko mi je zanimljivo, toliko je i zbunjujuce.
Moja mama ima bas bika na vrhu sedme i tata je bas tako srednjeg do nizg rasta,crn.Jos ona ima Merkur u sedmoj a on je Devica tako da ima tu dosta simbolike.

Van mreže Šmišonja*

• * Admin *
« Odgovor #1011 poslato: 29. Decembar 2013. 12:32:59 »
     Ovde imamo vižljastog mladolikog muškarca, nije sportski tip, al pazi na svoj izgled, a i sama Majka Priroda ga je obdarila snagom. Glas mu može biti tiši od očekivanog, prijatan, čak i nekako "mazan" (kao da se prenemaže) ali kada se razljuti intonacija i tonalitet će biti blizu "škripe trkačkih kola formule1" .

Voli da popije i pojede, pa je moguće da će imati "pivski stomačić" al i loše varenje na koje on neće puno obraćati pažnju pa će često iz wc da se čuje kuknjava kada pojede nešto previše začinjeno ili ljuto.

Biće pokretan, brzoplet, temperamentan, povremeno mamin sin, a povremeno inadžika, al generalno iskren, pošten i vredan (sem u slučaju kada "padne pod led" i tada se menja za 180° i postaje ljut, sarkastičan i lenj dozlaboga)

Neće biti nešto puno visok, ali će imati dobru gradju kostiju, naročito ramena, ledja i kolena će mu biti primetna. Kosa će mu biti ravna, ne mnogo gusta, svetlije boje (ali nijasne zemlje)

Ako i ne bude imao neko visoko obrazovanje, biće vredan i radan i uvek će se truditi da zaradi za "svoj hleb" i neće voleti da pozajmljuje (kako drugome, tako i od drugog) Neće biti Kir Janja, ali ne očekuj da će biti darežljiv čak ni prema tebi previše.

Mana će mu biti što će voleti da više bude van kuće, nego u kući, iako će zasigurno biti "pater familias" i trudiće se da apsolutno sve postoji u kući i da brine i o tebi i o deci, pošto i on sam dolazi iz takve porodice.

Bitna će mu biti tradicija, neće nešto puno da bude vernik, ali će poštovati običaje. Vrlo je moguće da će biti "sin jedinac" ali će imati brojnu familiju, koja će pretežno živeti u nekom bližem i daljem inostranstvu.

Dom iz kojeg potiče je lep, uredan, skoro pa "na note", ali ništa preterano, al ne i skromno. Roditelji će mu biti neobični ljudi, zamena mesta što se tiče "ko nosi pantalone, a ko suknju" najverovatnije. Temperament na majku, ali izgled na oca.

Posao koji se bude bavio neće ispunjavati njegove želje, a ni novčanik na žalost. Moguće je da če posao biti "zatvorenog tipa" (u kancelariji i sl.)
•○• natal •○•

(click to show/hide)

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 4122
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #1010 poslato: 29. Decembar 2013. 10:34:35 »
Au kakav opis fizickog izgleda  :223s: :223s: :223s:
Je l moze pomoc oko toga kako bi izgledao moj - dakle  MarsJarac. Ovo je neko ko je koscat, krupniji mozda, ali verujem da njegov izgled opisuje i  :180: sa  Sunce.
Kako bi ta  :180: uticala na fizicki izgled?
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj.