Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 252285 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • Savetnik
  • * Aktivan član *
  • Reputation Power: 2917
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #950 poslato: 09. Decembar 2013. 13:12:36 »
Ja sam kod mojih tipova primetila jednu stvar a to je da su dvojica od trojice imali tj jos uvek imaju Mars u 7 kuci i ja sam to nekako povezala sa mojim aspektom Mesec  :0: Mars . Sad kako sam tacno to povezala nemam pojma i da li to stvarno ima veze nemam pojma ali rekoh da unesem i da vidim da li je kod jos nekog bio slican slucaj :)

http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 3811
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #949 poslato: 09. Decembar 2013. 13:01:32 »
pa,ako je naglasen jako neptun,znaci da zanimanje novijeg doba jeste ukljuceno u opis te osobe,ali primarno jupiter,uvek...cesto upada u spoljasnji uticaj na partnera,okolina,neki opis okoline njegove nikad na licnost da boji njegove osobine...

Hvala ;)
Lakse mi je kad je vladar jedna planeta, tipa ovaj moj  Mars iako nema puno aspekata, a ko za inat sve ove moje imaju  :as:Devica.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj.

Van mreže leyla11*

• * Gost *
  • Reputation Power: 0
  • leyla11 has no influence.
« Odgovor #948 poslato: 09. Decembar 2013. 11:54:29 »
Zdravo svima na temi :) Ja bih isto volela ako bi neka bila raspolozena i ako ima vremena da meni pogleda opis buduceg partnera  =) Bila bih vam jako zahvalna.

http://tinyurl.com/nxxl242

Van mreže ochajna domacica*

• * Aktivan član *
  • Reputation Power: 320
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #947 poslato: 08. Decembar 2013. 16:01:22 »
ja ne odustajem ! to je on, samo jos nije svestan ;)
da ti kaže ovaj Mars90Uran - "ljubav po svaku cenu"....drago mi je da je separacijski. :-)

Van mreže marijana*

• * Redovan Član *
  • **
  • Reputation Power: 53
  • marijana is a force to reckon with.marijana is a force to reckon with.marijana is a force to reckon with.marijana is a force to reckon with.marijana is a force to reckon with.marijana is a force to reckon with.marijana is a force to reckon with.marijana is a force to reckon with.
« Odgovor #946 poslato: 08. Decembar 2013. 15:51:02 »

:D :D :D :D :D
Lude zene! :)
Bravo!

To se zove stav!

Van mreže momira.đ*

• Tumač za Karte
  • * Redovan Član *
  • Reputation Power: 110
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
« Odgovor #945 poslato: 08. Decembar 2013. 14:46:50 »
Bas  je  :kenjac: U svakom slucaju  sve ono sto smo ti pisale ocajna domacica i ja   u takvoj simbolici ce i biti  taj  buduci .  <3

Van mreže uranija*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 10626
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #944 poslato: 08. Decembar 2013. 12:34:23 »
Vecito razbijam glavu s jednim pitanjem :mislilac:
Imam vise drugarica (ko za inat) sa  :desc:Ribe. Sta primarno gledate- Neptun ili  Jupiter ili oba podjednako?

pa,ako je naglasen jako neptun,znaci da zanimanje novijeg doba jeste ukljuceno u opis te osobe,ali primarno jupiter,uvek...cesto upada u spoljasnji uticaj na partnera,okolina,neki opis okoline njegove nikad na licnost da boji njegove osobine...

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 3811
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #943 poslato: 08. Decembar 2013. 12:29:16 »
Vecito razbijam glavu s jednim pitanjem :mislilac:
Imam vise drugarica (ko za inat) sa  :desc:Ribe. Sta primarno gledate- Neptun ili  Jupiter ili oba podjednako?
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj.

Van mreže jadrankar*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 2800
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #942 poslato: 08. Decembar 2013. 12:11:23 »
izgleda da mi onaj nece biti žmu :(
seljak, napisao mi je juce da ne zeli da se vidjamo ...

Bas  je  :kenjac: U svakom slucaju  sve ono sto smo ti pisale ocajna domacica i ja   u takvoj simbolici ce i biti  taj  buduci .  <3
:lucky: Natalna karta

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže ochajna domacica*

• * Aktivan član *
  • Reputation Power: 320
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #941 poslato: 07. Decembar 2013. 23:52:15 »
Ili bez naočara. .. (???)
Hvala.