Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 181424 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ana2009*

• * Gost *
  • Reputation Power: 0
  • ana2009 has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #747 poslato: 13. Mart 2013. 10:19:05 »
Pozdrav svima :)

Već neko vrijeme se borim sa proučavanjem natalne karte i neke općenite stvari sam uspjela pohvatat - mislim na stvari o sebi kao osobi, ali se već duže vrijeme ne mogu pomaknut s mjesta, odnosno nule kad se radi o opisu bračnog partnera... Bila bih jako zahvalna, ako bi mi neka dobra duša ovdje mogla pomoći :)

P.S. Nadam se da sam u potpisu uspjela stavit sliku natalne karte, kako mi je ovo prvi post, nisam sigurna :)

Van mreže suncica*

• * Novi Član *
  • suncica has no influence.
« Odgovor #746 poslato: 12. Mart 2013. 20:29:36 »
Ne mogu da se tacno setim imena, 2 devojke su mi gledale. Provericu u mejlovima od ranije, pa ti javljam. Meni je bilo ludilo da su se njihova tumacenja potpuno poklopila sa tumacenjem od astrologa kod koga sam isla. A opet potpuno neverovatno mi deluje da niko nije video aspekt za ovaj obrt tj dogadjaj koji me je zadesio. Polazim od stanovista, ako je moguce videti opis buduceg partnera do detalja kao sto je njegovo zanimanje, vreme upoznavanja, onda bi trebalo da se vidi i raskid ili mogucnost spontanog pobacaj. Probala sam i ja na svoju ruku da se bavim tumacenjem karte, ali uvek se izgubim u stepenima i vladarima kuca i znakova... :)
''Moju ljubav'' slobodno nazovi majmunom. Nikad nisam bila ovako povredjena. Osecam se kao da mi se dusa cepa na pola. Pocinjem da se pitam da li je tumacenje stvarno vezano za njega ili se radi o nekome potpuno drugome.

Van mreže uranija*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 14643
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #745 poslato: 12. Mart 2013. 17:32:23 »

eee,suncice,jak taj neki majmun,oprosti na prozivanju,pa venera u skorpiji kao vladar asc ,u padu,nije bas lep polozaj,razocarenje pogotovo iznenadnim obrtima situacije,sam hiron na dsc nije idealan,to je onaj ko nas najvise povredjuje,ali i jedini ko moze da nas zaleci,a ko ti je odgovorio na starom forumu,ne znas?
zao mi je zbog tako tuznog obrta situacije,znas kako,ko nije za nas i ne treba nam,nek se nosi

Van mreže suncica*

• * Novi Član *
  • suncica has no influence.
« Odgovor #744 poslato: 11. Mart 2013. 22:16:48 »
Cao svima,

Nadam se da sam na pravom mestu na forumu.
Na starom sajtu sam postavila pitanje vezano za opis buduceg partnera i mesto upoznavanja. Imala sam veliku srecu, pa sam dobila odgovor koji se poklapao sa prognozama astrologa koji mi je tada tumacio natalnu kartu. 
Buduceg partnera cu upoznati preko posla i to u nekoj zatvorenoj instituciji, bice dosta stariji i imace vezu ili brak iza sebe. I tako se zaista i desilo, ja sam ga upoznala, zaljubila se u njega kao nikad do tad, on je raskinuo svoju dugogodisnju vezu  i poceli smo pre par meseci da zivimo zajedno. Medjutim, ja sam pre mesec dana imala spontani i on me je ostavio bez mnogo reci. Obzirom na ovakav obrt situacije, interesuje me, da li je ovo moglo da se vidi iz karte ili ne. Hvala svima 

http://www.dodaj.rs/?3D/N/2N53smFG/1/d.gif

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 5043
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #743 poslato: 01. Mart 2013. 10:43:03 »
Pozdrav svima!

Ovo je karta mog (nadam se) budućeg muža  http://i51.tinypic.com/2qxtapv.gif
Zamolila bih ako neko može da pogleda kartu i napiše nešto o njegovoj budućoj ženi.
Pokušavala sam preko vladara 7. kuće  SaturnUran, ali mi je teško da pohvatam konce....
Kazu da cesto  Uran  na vrhu sedme moze dati razvod ili brak sa razvedenom osobom. Ako ne to onda se partner bavi npr. informatikom, radi na aerodromu i sl., nesto avangardno u simbolici  Vodolija.
Dalje, jako mi je interesantna  :0:  UranMars - mozda je ovo zena koja sebe pronalazi u poslu, karijerista?

Interesantno i  Sunce :0: Pluton ;)

Mozda neko nastavi, nisam koncentrisana od jutros....
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj.

Van mreže Gisele*

• * Redovan Član *
  • *
  • Gisele has no influence.
« Odgovor #742 poslato: 27. Februar 2013. 22:58:14 »
Dodatno ako imate porodican posao,klijent-za Gisele

Nažalost nemam :(

Van mreže misha.it*

• * Gost *
  • misha.it has no influence.
« Odgovor #741 poslato: 27. Februar 2013. 15:15:23 »
Pozdrav svima!

Ovo je karta mog (nadam se) budućeg muža  http://i51.tinypic.com/2qxtapv.gif
Zamolila bih ako neko može da pogleda kartu i napiše nešto o njegovoj budućoj ženi.
Pokušavala sam preko vladara 7. kuće  SaturnUran, ali mi je teško da pohvatam konce....

Van mreže sunce01*

• * Novi Član *
  • sunce01 has no influence.
« Odgovor #740 poslato: 25. Februar 2013. 20:08:03 »
A sta biste meni videle kao mesto upoznavanja sa buducim?

Gisele,po meni asocira me na upoznavanje prilikom sudskog spora u vezi braka nasledja,jer je u igri 7.a,druga i4.a,a obe su planete u 2.oj

SUNCE 01
Preko szarijeg brata,prijatelj ili preko prijatelja sa fakulteta,zatim nekog sa simbolikom drzavnog posla,menadzerski tip(lav)
aha, ako gledam zanimanje budućeg znači trebala bih gledat derivatna polja, moje 12 polje kao polje partnera (6 od 7 polja) i kroz 4 polje profesija partnera  (kao 10 polje od 7) to su znači djevica i jarac jel dobro gledam?  :?: i koja bi to zanimanja mogla biti??  :S :0 3:

Van mreže 29stepen*

• * Gost *
  • 29stepen has no influence.
« Odgovor #739 poslato: 25. Februar 2013. 16:40:56 »
Da se i ja radoznala uglavim . Plus mali feedback - od '98-'07 sam bila u vezi (ne znam da li se gleda kao brak bili vereni ziveli malo kod mene malo kod njega) on je Vodolija, braon kosa, plave oci, visok. Napominjem cisto jer je veza bila jako duga pa ako se to gleda kao prvi brak. Posle njega kratka veza iz koje je bila jedna tezak porodjaj (sin) sa smrtnim ishodom (taj covek je Blizanac, tamna kosa, tamne oci, visok sportista) ali nismo ni ziveli zajedno. Nadam se da podaci znace. Sta me ceka ljudi , umreh sama :(
natal:  http://i45.tinypic.com/15g5s2p.gif
svako je od nas ponekom slican al' ti si unikat...

Van mreže uranija*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 14643
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #738 poslato: 25. Februar 2013. 16:29:27 »
Dodatno ako imate porodican posao,klijent-za Gisele