Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 202089 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • * Aktivan član *
  • Reputation Power: 2021
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #825 poslato: 17. Novembar 2013. 17:19:54 »
a možda neko od tih ode u peMziju.  :P

jao, pa zar vam JU u Bl ne miriše na nekog činovnika? onako, visok, dugačak, tanak, u odelu, priča 300 na sat (a radi sa ženama)?
:)

Van mreže momira.đ*

• Tumač za Karte
  • * Redovan Član *
  • Reputation Power: 110
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
« Odgovor #824 poslato: 17. Novembar 2013. 17:16:03 »
jedino ako promenim posao jer radim sa 10 zena i po kojim ozenjenim muskarcem - starijim naravno 100 godina :) p.s. u taj opis mi se samo uklapa predsednik opstine ali je i on ozenjen -nazalost- xaxxaxaxaxaaaaa

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • * Aktivan član *
  • Reputation Power: 2021
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #823 poslato: 17. Novembar 2013. 17:09:29 »
Nije taj JU toliko loš, ipak je ugaon, vidi svoj domicil, kao i ASC i DSC. Ajde da kažemo da će biti nešto preko posla, neki visok dasa.  :heh:
SA na vrhu 5 pa još i njen vladar, u sextilu sa VE, nije ni čudo što veze izostaju.
:)

Van mreže ochajna domacica*

• * Aktivan član *
  • Reputation Power: 320
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #822 poslato: 17. Novembar 2013. 16:57:34 »
da ce mi doneti coveka koji ima "lazni sjaj"  sad ne znam sta da mislim...

Ja to nisam rekla, tako si ti izgleda pročitala.
Rekoh lažni aristokratski sjaj(jedna Škorpija poput mene se gnuša upravo toga i ume da razlikuje pravo od lažnog), a odnosi se na to kako su se vladari 1/7 našli u opoziciji, zamenili mesta, izgonu(ali recepcija) i kako su oba signifikatora se našla u 4/10, Ti(ME) u svom domu, privržena i ponosna na poreklo, a on(JU) isto u derivatnom 4(dom, kuća) - samo je ovde mnogo manja porodica, ali je on veliča ...to kao da su se našle dve zavadjene porodice, gde deca(ti i on) trebate da pomirite račune, a to znači suprotnosti porekla.

Ako se ne varam, ME je ujedno vladar 10(njegovog doma,porekla), pa ćemo lako doći do zaključka i kroz samu analizu vladara Asc.
,ta osoba je malo izgubljena u porodicnom smislu statusu u kuci itd...
Ali Urki ako je on pogubljen, onda je i ona smušena ili se na neki način pribojava da će joj porodica biti prepreka ili će to stvarati prerpeku ulaska u bilo kakav odnos, ako to ne ispunjava očekivanja njene porodice. Jer i ona(ME) izgon(pogubljena)...

Van mreže momira.đ*

• Tumač za Karte
  • * Redovan Član *
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
« Odgovor #821 poslato: 17. Novembar 2013. 16:51:15 »
eto godinama buljim u svoj natal i nisam do sad primetila da su jupi i  Merkur zamenili mesta... a kako mislis izgubljen? pogubljen tipa zaladjen? ne znam kako bih se izrazila hahhahah

Van mreže uranija*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 10079
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #820 poslato: 17. Novembar 2013. 16:36:56 »
onda je mesto upoznavanja posao, 10. kuca, tako? ali posto ste mi rekli da mi taj jupi nije bas najsrecniji, tj. da ce mi doneti coveka koji ima "lazni sjaj"  sad ne znam sta da mislim...
i kako se jupi oseca u blizancima... a posto je retro, verujem da je u kasnijim godinama ?

pa lazni sjaj,hm,jupiter je u blizancima ali je merkur u strelcu izmena mesta sedista,samo treba vremena  da dodje na mesto gde treba biti,ta osoba je malo izgubljena u porodicnom smislu statusu u kuci itd...

Van mreže momira.đ*

• Tumač za Karte
  • * Redovan Član *
« Odgovor #819 poslato: 17. Novembar 2013. 16:29:16 »
oki cekacu  <3

Van mreže ochajna domacica*

• * Aktivan član *
  • Reputation Power: 320
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #818 poslato: 17. Novembar 2013. 16:26:04 »
probacu ja da istumacim mog.
ovako... sedma kuca u  RibeNeptun otisao u 5. u  Jarac...
stariji muskarac, veza pocinje tajno- zbog neptuna..... upoznajem ga na mestu za zabavu? ima li  jos neko sta da doda?
ima....kad sednem za komp.

Van mreže momira.đ*

• Tumač za Karte
  • * Redovan Član *
« Odgovor #817 poslato: 17. Novembar 2013. 16:16:34 »
onda je mesto upoznavanja posao, 10. kuca, tako? ali posto ste mi rekli da mi taj jupi nije bas najsrecniji, tj. da ce mi doneti coveka koji ima "lazni sjaj"  sad ne znam sta da mislim...
i kako se jupi oseca u blizancima... a posto je retro, verujem da je u kasnijim godinama ?

Van mreže uranija*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 10079
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #816 poslato: 17. Novembar 2013. 16:08:32 »
savet,posmatraj jupitera kao vladara riba,neptun,uran i pluton deluju samo kao deo sistemskih promena u svetu,poretka itd...