Autor Tema: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop  (Pročitano 167698 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ana2009*

• * Gost *
  • Reputation Power: 0
  • ana2009
  • Pol: Žena
Odg: Opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #750 poslato: 13. Mart 2013. 15:42:37 »
Uranija, puno ti hvala :)
Ako sam sad onda dobro povezala, a bar se u mojoj glavi čini logično - s obzirom na to da ja u sebi pronalazim dosta obilježja aktivnog Marsa, znači da zbog tog Marsa moj partner može biti moja čista suprotnost, odnosno slabić, pogotovo ako uzmem u obzir da sam ja ASC, a on DSC i nalazi se nasuprot mene u karti?
Sad se bacam na proučavanje orbisa i derivatnih polja pa ću vidjet do kuda ću dogurat :)

Van mreže suncica*

• * Novi Član *
  • Reputation Power: 1
  • suncica
« Odgovor #751 poslato: 15. Mart 2013. 15:05:54 »

eee,suncice,jak taj neki majmun,oprosti na prozivanju,pa venera u skorpiji kao vladar asc ,u padu,nije bas lep polozaj,razocarenje pogotovo iznenadnim obrtima situacije,sam hiron na dsc nije idealan,to je onaj ko nas najvise povredjuje,ali i jedini ko moze da nas zaleci,a ko ti je odgovorio na starom forumu,ne znas?
zao mi je zbog tako tuznog obrta situacije,znas kako,ko nije za nas i ne treba nam,nek se nosi

Sad sam gledala inbox, dobila sam samo obavestenje sa starog sajta o odgovoru na moje teme, ali bez imena onog koji je odgovorio. Probala sam nekako da dodjem do starog sajta, ali bez uspeha :(

ana maria*

• Gost
Odg: opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #752 poslato: 22. Mart 2013. 18:32:40 »
Korisnik Ana Maria me je zamolila da joj pogledam opis budućeg partnera.
Evo prilike da malo provežbam. :)
Evo karte:

http://i47.tinypic.com/2dirtcj.jpg

Vladar 7. kuće u 12. kući-Mogućnost upoznavanja partnera na nekom tajnovitom mestu, skrivenom od očiju javnosti. Moguće u nekom institutu, bolnici, manastiru, zatvoru.
Kako je partner predstavljen Merkurom, pretpostavljam da može biti pričljiv, neko kome je komunikacija jača strana, mladolik, nestalan. Niži rastom (Merkur na poslednjim stepenima Vodolije). Mršaviji, slabo razvijene muskulature.  Uskog u duguljastog lica pravilnih crta, tankih usana. Zbog sekstila sa Saturnom, može biti neko ko je stariji od tebe, ili čak iskusniji i ozbiljniji od tebe. Kako Merkur ima sekstil i sa Jupiterom, partner će verovatno biti pošten, pravedan, častan.
Vladar  1. kuće u 6. kući-Neko ko je vredan, kome su posao i rad veoma bitni u životu. Možda čak i neko ko je bolešljiv (osetljivog zdravlja, zbog prisustva Meseca u 6. kući)
Vladar 2. kuće u 4. kući-Finansijski prihodi mogući od nekretnina, koje je najverovatnije dobio, nasledio iznenada od nekog starijeg člana porodice (Mars u konjukciji sa Saturnom i Uranom). Mogućnost promena na finansijskom planu, ali takođe mogućnost izvlačenja iz problema. (Pluton u 2. kući).
Vladar 3. kuće u 7. kući-Na partnerstva, kao i na sam brak, mogu uticati putovanja (kraća-3. kuća, iznenadna- trigon sa Uranom, tajna-trigon sa Neptunom) , dopisivanja, bilo kakav vid komunikacije.
Vladar 4. kuće u 7. kući-Brak utiče na stvaranje doma. Ostvarenje kroz brak i porodicu. Verovatno lep i bogato uređen dom (Jupiter u Biku i Venera u svom sedištu u Biku). Možda mu je neko iz porodice iz inostranstva ili vezan za neku stranu državu. 
Vladar 6. kuće u 4. kući-Posao koji se obavlja u kućnoj atmosferi, ili rad od kuće zbog bolesti nekog starijeg člana porodice (konjukcija Uran Saturn). Takođe mogućnost rada sa jednim od roditelja.
Vladar 8. kuće u 8. kući-Zanimanje za okultno. Spiritualna iskustva. Mogućnost nasledstva.
Vladar 9. kuće u 6. kući-Nije zainterosovan za rad u inostranstvu, mada je moguće da mu je jedan od roditelja radio tamo (Uran u konjukciji sa Saturnom, kao dispozitor Merkura). Zanimanje vezano za medicinu. Verovatno je završio višu školu.
Vladar  10. kuće u 6. kući-Skroman društveni položaj. Kiron u konjukciji sa 10. kućom-inertnost po pitanju karijere, karijera kao bolna tačka.
Vkadar 11. kuće u 6. kući-Bolest prijatelja ili prijatelji kojima je posao vezan za neku vrstu uslužnih delatnosti-trgovina, higijena (Merkur u 6. kući).

Evo da kazem nesto o bracnom partneru koji je predstavljen mojim sedmim poljem, posto sam vec nekog ko se u potpunosti uklapa u ovaj i profil prvog bracnog partnera upoznala.

7 u 12, upoznali se preko neta, tacnije preko stranice za upoznavanje parova. Visi rastom, mrsaviji, pricljiv, slabije razvijene muskuluture, tankih usana, uskog i duguljastog lica. Blijed, pedantan, kulturan i visokoobrazovan - magistar.

Zatim sextil sa Saturnom kao sto je Supergirl27 vec napisala, stariji 4,5 godine, mladolik izgledom, iskusniji i ozbiljniji. E sad da je posten, castan, pravedan, ne znam bas, nema te neke karakteristike (imam utisak da je vise tu simboliku odigrao moj brat mladji, takodje merkurom predstavljen nego on) - nestalan, boem, avanturista, neozbiljan po pitanju veza  i ono sto me najvise muci to sto igra poker i opsjednut je (inace strijelac u horoskopu) cime je to predstavljeno prikazano, kojom planetom, plutonom mozda?

Prihodi od zarade preko neta, berze, trgovine novcem, pokera, akcija... Zanimanje uranskog tipa, magistar ekonomije, smijer informatika. Samotalan je od mladosti i novac mu nikada nije predstavljao problem.

Putuje cesto, po par mjeseci zivi u odredjenim dijelovima svijeta, ali se uvijek vraca u svoju zemlju i nije zainteresovan za duzi rad u inostranstvu.

Roditelji i porodica, rodbina obrazovani, visi drustveni status.. Rodbina mu je vecim dijelom po raznim zemljama svijeta nastanjena, ali on nije zainteresovan za zivot u inostranstvu.

E sad gledala sam solare buduce i ne svidjaju mi se onoliko koliko sam mogla da povezem, tako da ce vjerovatno da odigra moje sunce u ribama :'( poput moga oca,  a on ima Mjesec u skorpiji. :'(  Kuku meni.
Vladar sedme u 12 tajna veza, brak, a sedmo polje u djevici, vladar sedmogu vodoliji. Sve tuznije od tuznijeg. . Ne tako srecan, ali kad pogledam to peto polje djece, kroz njih bih imala uspijeh i srecu, ostavrenje i neki smisao, pa hajde da vdimo. Pisem kad se odigraju odredjeni aspekti.

E sad drugi brak, partner predstavljen 9 poljem, vladar u drugom, Jupiter u biku, na drugom stepenu, Bika, moguce stranac. Ali posto je predstavljen Jupiterom vjerovatno nije papiroloski, ali je srecniji u odnosu na prvi, Jupiter u trigigonima - sirenje... sreca :) I hope so!

Hvala puno na tumacenju Supergirl27:)

Van mreže lalicaR*

• * Novi Član *
  • lalicaR
Odg: opis buduceg partnera kroz natalni horoskop
« Odgovor #753 poslato: 28. Mart 2013. 09:58:20 »
="kanon"]Ovo je naj veselija tema ovdije  , ati kreni već da odrauješ jer ti je malo vremena preostalo       .I te starčiće šalji na moju adresu, meni će biti taman za .
Ono kako ja vidim je d tebe privlače lijepi, atletski, karizmatični, pomalo opasni muškarci. I stariji. To je onako generalno. Jesi li ti već odradila svoju sedmu kuću, pa planiraš prelazak u devetu? Jer jedan bi mogao ove godine da ti dođe. Stranac koji dolazi u tvoju zemlju, razveden, stariji.

Setih se ovog tumacenja od Kanon i rekoh da potvrdim njeno tumacenje. Taj se "razvedeni" iz inostranstva stvarno i pojavio nakon par meseci od odgovora ovde. Ljubav cveta... Tip profesionalni sportista, stariji, ali jako mladolik i vitalan...upoznali se na sportskom terenu pored bazena...sve po opisu gledajuci dsc i vladara dsc, ali...tip je u procesu razvoda, ne razveden. Naime... Sunce je u konjukciji sa  Jupiter  :90:  Uran sto moze da da razvedenog muskarca, ali je aspekt aplikacioni, a ne separacioni i to od 4 stepena. Separacioni aspekt bi dao vec razvedenog, a aplikacioni nekoga ko je trenutno u procesu. Jedan stepen-jedna godina. Racunam ...ups...4 godine.  :25s: Jupiter kao dispozitor  Mars ode lepo u  Jarac u svoj pad i ovaj moj se sunovratio bas kad sam ga ja upoznala. Covek malo u haosu, a nekada lepo ziveo.
Ove godine u solaru mi je  MarsVodolija u prvom polju  :60:  Uran u 3 i  :120: Jupiter iz 5. Vrh 5. polja mi je na  :as:. Dobih tumacenje da stize novi razvedeni...a ovaj ide na policu za uspomene i secanja. Dokle visee?!  :wtf:

Van mreže uranija*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 140501
  • uranija
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #754 poslato: 28. Mart 2013. 10:15:46 »
Uranija, puno ti hvala :)
Ako sam sad onda dobro povezala, a bar se u mojoj glavi čini logično - s obzirom na to da ja u sebi pronalazim dosta obilježja aktivnog Marsa, znači da zbog tog Marsa moj partner može biti moja čista suprotnost, odnosno slabić, pogotovo ako uzmem u obzir da sam ja ASC, a on DSC i nalazi se nasuprot mene u karti?
Sad se bacam na proučavanje orbisa i derivatnih polja pa ću vidjet do kuda ću dogurat :)

partner mora imati ta obelezja,a ne ti,jer je mars tebi na dsc iako ni tebi nije ta energija strana zbog aspekta trigona tvoje venere i marsa...sorry na cekanju...a muza draga moja kaze da ce naici verovatno na neku jesen,kada se sve planete sjate u devicu,a simboliku sunca onog u 12.oj si odradila,nisi ga videla jasno,ali po svoj prilici to treba biti intelektualac
nego,sta si do sad nasla u istrazivanju?
gledajuci postove dole izgleda da sam otvorila tebi pogresnu kartu kad sam tumacila,pa vidi ti tog marsa koliki je :D neki opasno obdaren,jer ima aplikaciju sa jupiterom...

Van mreže Svjetlana*

• * Novi Član *
  • Svjetlana
« Odgovor #755 poslato: 28. Mart 2013. 10:41:28 »
Uranija , Molim Vas ako možete da mi pogledate opis mog budućeg partnera,bila bih vam puno zahvalana.VELIK  POZDRAV.

a2u1hxbv

Van mreže Svjetlana*

• * Novi Član *
  • Svjetlana
« Odgovor #756 poslato: 28. Mart 2013. 10:49:00 »
http://img9.imageshack.us/img9/5567/astro23gw01jaceca201321.gif

Malo sam pogriješila,evo ponovo natalna karta. HVALA

Van mreže uranija*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 140501
  • uranija
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #757 poslato: 28. Mart 2013. 11:30:06 »
da vidimo,Svjetlana,ispisi jedan komentar sta ti vidis u svojoj karti,da ne bismo spali na cista tumacenja ;)

Van mreže Svjetlana*

• * Novi Član *
  • Svjetlana
« Odgovor #758 poslato: 28. Mart 2013. 12:30:40 »
Ja bih rekla ,da mi je 7.kuća u biku, vladar 7.kuće u 1.kući,znači da će mi on sam prići,u horoskopu strelac-škorpija,venera u škorpiji u prvoj kući,tebalo bi da mi mi budući partner ima odlike ili bika ili škorpije ali nisam baš sigurna, pa ako možete Vi još nešto da dodate....

Van mreže zora23*

• * Gost *
  • Reputation Power: 2
  • zora23
« Odgovor #759 poslato: 30. Mart 2013. 12:06:26 »
Može li neko pogledati mog budućeg partnera?Hvala puno!

http://imageshack.us/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/

Swiss*

• Gost
« Odgovor #760 poslato: 30. Mart 2013. 12:11:42 »
Može li neko pogledati mog budućeg partnera?Hvala puno!

http://imageshack.us/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/

A ne bi bilo lose da otpocnes sama (tebe astrologija interesuje, zar ne?)  bas zato sto imamo pregrst stvari i opisa i kako se gleda itd sto ovde gde si pitala a sto i na drugim temema iz partnerskih odnosa itd.

;)

Van mreže ana2009*

• * Gost *
  • ana2009
« Odgovor #761 poslato: 03. April 2013. 21:24:19 »
partner mora imati ta obelezja,a ne ti,jer je mars tebi na dsc iako ni tebi nije ta energija strana zbog aspekta trigona tvoje venere i marsa...sorry na cekanju...a muza draga moja kaze da ce naici verovatno na neku jesen,kada se sve planete sjate u devicu,a simboliku sunca onog u 12.oj si odradila,nisi ga videla jasno,ali po svoj prilici to treba biti intelektualac
nego,sta si do sad nasla u istrazivanju?
gledajuci postove dole izgleda da sam otvorila tebi pogresnu kartu kad sam tumacila,pa vidi ti tog marsa koliki je :D neki opasno obdaren,jer ima aplikaciju sa jupiterom...

Hvala :) Bila sam počela proučavat derivatna polja (tj. učit kako se gledaju), ali sam onda imala smrtni slučaj u obitelji tako da se nisam više bavila time, a zasad još nemam snage ni volje za učenje ičega... Kad malo dođem k sebi, budem se opet pozabavila time pa se javim sa svojim tumačenjem istraživanja :)

Van mreže Zizue*

• * Redovan Član *
  • *
  • Reputation Power: 14062
  • Zizue
« Odgovor #762 poslato: 05. April 2013. 21:58:43 »
Joooj, ja moram da probam da opisem mog frajera.  <3
DC na 15 Vage, lepuskast, lepih manira, pricalica, esteta, ovaj stepen Blizanaca se moze odraziti na mlataranje rukama, brz i dinamican govor... ne volim dvojni znak. vladar venera otisla u XI kucu na 3 stepenu Vodolije (opet glupi blizanacki stepen)... mozda ga upoznam preko prijatelja, na nekoj zabavi, mozda i preko interneta jer je vodolija-internet, tehnologije, merkur-reci, njegovo V polje-mesto za zabavu... ne znam zasto sam sebi uvrtela u glavu da ce zbog ovog Pl u njegovom prvom polju imati neki oziljak, il nesto cudno na glavi. mozda bude imao grubu kozu, mozda prodoran pogled, a mozda bude skroz mracan tip. Vladar 2 u 2-bice vrlo zainteresovan za novac, mozda nije najzadovoljniji prihodima od sopstvene karijere (kvadrat sa Mesecom). Vladar trece na njegovom MC- mozda bude putovao do posla u susedne gradove, ili se bavio nekim vidovima komunikacija... tu je i uran-mozda je neki internet zaludjenik :D vl. 4 u 4, orijentisan je na dom, porodicu, mozda gradi sebi kucu stariju, ima ova konjukcija Me i Sa-mozda mu je otezana komunikacija sa ocem npr, mozda zivi negde pored vode (zbog ovog Ne), cini mi se da ima bas porodicnih problema (e blago meni).... vladar 5 u 4- sve devojke dovodi kuci :D mozda slabo izlazi, slabo se zabavlja, mnogo vremena provodi kuci i sl. u 5 je venera, voli lepe devojke, vl 6-saturn u 4oj, mozda ima neki privatni posao, ukljestene su ribe u 6-mozda radi na nekoj vodi, brodu, necemu... vladar dc u njegovoj 2 kuci-ja cu se za njega udati zbog para :D vladar 8-e venera u petoj-mozda nije imao puno uspeha sa devojkama, mozda je nesiguran sa njima, mozda je cesto raskidao i bivao ostavljan... vl.9 merkur je u jarcu, a tu je i mesec vl. njegove karijere (mc) u izgonu, pa mozda nije studirao nikad il mozda ne voli knjigu. Jupiter na MC, opaka karijera, bogatstvo, ugled... ne znam sta bi mogla biti profesija. Pravnik?Predavac? nemam pojma.
vl. 11. mesec u 11 u lavu- voli bogate prijatelje :D voli sjaj, raskos, divi se i bira prijatelje koji su uspesni, ili barem uspesniji od njega. vl 12 u 11-neke tajne i mutljavine sa prijateljima... ooo nece to moci tako ako mene ozenis :D

joj, sad procitah sta sam pisala, al sam se nalupetala za sve pare.
nemojte mi se smejati  <3

Van mreže farmacija*

• * Novi Član *
  • Reputation Power: 3
  • farmacija
« Odgovor #763 poslato: 07. April 2013. 16:29:28 »
Zdravo svima...;)
Moja sedma kuca se nalazi u ribama, vladar je retro Jupiter u sestoj ( njega primarno gledam?) i Neptun u cetvrtoj. Jupiter ima dobar aspekt sa Venerom koja je vladar derivatne trece kuce pa bih rekla da ce moj partner voleti da komunicira, da se druzi, da putuje, a Venera je vladar i derivatne osme kuce sto pretpostavljam da znaci neko njegovo nasledstvo. Jupiter ima kvadrat sa Saturnom, koji je vladar derivatne jedanaeste sto bi moglo da znaci da ce on imati problem da ostvari neke svoje zelje ili ce imati los odnos sa prijateljima. Jupiter ima trigon sa Plutonom koji je vladar derivatne devete pa bih ja ovo povezala sa njegovom vezom sa inostranstvom. To sto je Jupiter u sestoj kuci moze znaciti da ga srecem ili da sam ga sretala ili da je neko koga cu upoznati na radnom mestu. Jupiter je u derivatnoj dvanaestoj i u svom vladarstvu,pa moj buduci moze imati zastitu kada mu je najpotrebnije ili neke situacije preokretati u svoju korist. Drugi vladar sedme Neptun je u derivatnoj desetoj i ima opoziciju sa Mesecom iz cetvrte pa bih rekla da tu postoje neki problemi u vezi posla, koji mogu biti vezani sa majkom, ali ne znam kako? Sunce je u njegovoj osmoj kuci, kao i Pluton i Venera. samo Sunce bu mi moglo dati dug zivot. Posto su Saturn i Uran u njegovoj devetoj kuci rekla bih da su studije otegnute ili prekinute. kao vladar sedme se moze ukljuciti i mars jer je vrh sedme pri kraju znaka, a Mars je u njegovoj jedanaestoj u Vodoliji. On ce verovatno imati veliku zelju i potrebu sa slobodom i nesputanoscu, a ovo mozda moze imati veze sa politikom ili ne?

Ja sam pokusala da napisem ono sto sam znala svaki komentar ili ispravka je dobrodosao :)

Van mreže cookie*

• * Redovan Član *
  • *
  • Reputation Power: 40
  • cookie
« Odgovor #764 poslato: 10. April 2013. 20:10:00 »
negdje sam pročitala da (egzaltirani?) jupiter kao vladar 7k daje inteligentnog partnera, jel to točno? malo je čudno obzirom da je 3k inteligencija ili sam ja krivo učila. Help, i naravno ako imate volje slobodno bacite koji kom na moju 7k.