Autor Tema: Misticna Iskustva (istinite price)  (Pročitano 13824 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: MISTICNA ISKUSTVA (istinite price)
« Odgovor #8 poslato: 14. Mart 2013. 11:26:40 »
 Goco predivno si opisala to svoje iskustvo . Secam se te price na proslom forumu . Mnogi koji nisu doziveli takvu vrstu iskustva i ne veruju u tako nesto .  a i kad ispricas gledaju te kao da si fijuknuo
.
 Delimicno slicno iskustvo imala sam i ja . Isto sam pisala o tome . Nesto bas sad i nemam inspiraciju da pisem ali pamtim da je to bilo  1.1.1995 .

Na samom odlasku kod kumova na docek Nove godine krenula je da me trese groznica . Visoka temperatura i groznica nisu me napustali tokom boravka kod njih kao i tokom sutrasnjeg celog dana. Uvece na samom izlasku iz kupatila osetila sam da cu pasti u nesvest i pozvala sam supruga .To je poslednje cega se secam .  Nakon toga lezim plutam  potrbuske na  prelepom belom oblaku koji je sav mekan udoban paperjast nestvaran . Iznad mene je Sunce koje svud okolo baca tu prelepu zlatnu svetlost . ISunce mi je toliko blizu ali nisam osetila da pece da mi ne prija . Naprotiv toplo mi je vetric pirka  udobno mi je  Brada mi je naslonjena na dlanove i uzivam dok posmatram prizor ispod sebe . Slika kao izaviona . Maleni putici,zgrade postaju sve manji jer oblak me nosi u sve vecu visinu . Povremeno bacam pogled ka Suncu  i osecaj blazenstva i neizmerne sr4ece nije me napustao vec naprotiv sto sam vise isla nebu bila sam sve srecnija . I tu se moje putovanje zavrsava . Suprug kojeg sam pozvala uspeo je da me pridrzi i spusti na pod . Mucenik me jedozivao ,drmao ali li nije bilo efekta . kaze da sam pocelasva da se kocim( vilica ,prsti  pu pu daleko bilo )  i na kraju je poceo da me samara . Jednim od jacih (prouzrokovan strahom ) samara  i dozivanjem mog imena uspeo je da me vrati u stvarnost .  Rekla sam mu samo ,, Sto me budis kad mi je tako lepo na oblaku ,, sto je i prouzrokovalo jos veci trah . Odvodi me do prozora da udahnem vazduh . Secam se tamne noci ,  ulicne svetiljke i odraza  krupnih pahulja . Dozivljavam temperaturni sok . Prsti na rukama ,nogama  sve pocinje da se koci . Cujem sirenu Hitne pomoci  Gledam supruga kako place  dok mi masira prste , gledam ga kako razgovara sa doktorom , dobijam injekciju i tek nakon toga osecam kako se lagano vraca ZIVOT u moje telo .Doktori su to vece rekli da sam dozvela fras . Sutradan sam pozutela . Odlaskom na infektivnu ustanovljena je  Zutica

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: MISTICNA ISKUSTVA (istinite price)
« Odgovor #7 poslato: 14. Mart 2013. 11:15:24 »
Tekst je mnogo lijep, a i tvoja prica me je nekako posebno dotakla, zao mi je sto ti se to desilo, a opet mislim da se odrazilo na tebe veoma pozitivno da shvatis sustinu postojanja i vrijednosti i istinske vrijednosti u zivotu.

draga moja, bas je tako kako si srocila:)

Van mreže Plava Orhideja*

  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • Tumač za Snove
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 5347
  • Reputaciona snaga: 8192
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: MISTICNA ISKUSTVA (istinite price)
« Odgovor #6 poslato: 14. Mart 2013. 10:31:39 »
Tekst je mnogo lijep, a i tvoja prica me je nekako posebno dotakla, zao mi je sto ti se to desilo, a opet mislim da se odrazilo na tebe veoma pozitivno da shvatis sustinu postojanja i vrijednosti i istinske vrijednosti u zivotu.

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: MISTICNA ISKUSTVA (istinite price)
« Odgovor #5 poslato: 14. Mart 2013. 08:32:21 »
     I rasplakala si me i oduševila u isto vreme :160s: :223s: :100s: :99s: :88s:

Nista nije slucajno...
pa ni to sto mi bas pre neki dan nasa Majana posla linka sa knjigom Gorana Milekica, "Astropsihologija".

U toj knjizi naidjoh na text o merkuru i veneri, a bas tu konjukciju imam u svom natalu...I pise:

"Radosne su misli ovog coveka, jer one sad i kada zele da vide zlo i patnju na svetu ovom, koji bi iz drugih saznajnih oruzja izasli, on sad ne moze nista drugo, vec i onda kada o uzasu govori, da peva, zanosno i strasno, pa gotovo da umecem i vestinom svojom, suptilno skriva, brutalnost istine kakve. I kad vidi coveka u najstrasnijoj muci, on i o njoj zanosno prica, pa nikada reci ne mogu izgubiti svoj zanos. Svaka rec je misao, a kako je ovde rec zavedena lepotom, onda i najstrasnjija spoznaja, koju bi covek mogao otkriti, u casu kada covek pocinje da govori i misli o njoj, nalazi utehu, koja se umetnost zove. Bas ovo je smisao i tajni dar, koji je dat coveku da u zanosu pevajuci i slaveci najstrasniju patnju ili uzas zivota, ima tu moc da je kroz magicnu tajnu umetnosti transcedentira u jedan nov dozivljaj. Pa tako vidimo spoznaju, koja uvek mora biti lepa, pa i onda kada je ponor sam.A ovaj aspekt nije nista drugo, vec utociste misli skroviste ljupko, zanosno i romanticno u kome covek uspeva da peva u casu u kom niko ne bi."....

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: MISTICNA ISKUSTVA (istinite price)
« Odgovor #4 poslato: 07. Mart 2013. 08:18:46 »
Natalna karta sa tranzitima na dan udesa
http://www.efreepics.net/?v=astro2fsf.gif

Markantno je tr. mesec  konjukcija tr.pluton na natalnom neptunu u 8 kuci!

Van mreže Andromeda*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 41
  • Reputaciona snaga: 14
  • Andromeda barely matters.Andromeda barely matters.
  • Pol: Žena
Odg: MISTICNA ISKUSTVA (istinite price)
« Odgovor #3 poslato: 06. Mart 2013. 17:37:39 »
Da, to je istina Goco! Tugujemo, plačemo zbog nas samih, ne zbog onih koji su otišli nekud možda bolje...
Mislim da ti to nije bio Bog, nego neki od Andjela :) tvoj čuvar. :)
Astrološke analize ličnih, uporednih horoskopa i godišnje predikcije. :)
Informacije na pp naloga

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: MISTICNA ISKUSTVA (istinite price)
« Odgovor #2 poslato: 06. Mart 2013. 16:18:49 »
     I rasplakala si me i oduševila u isto vreme :160s: :223s: :100s: :99s: :88s:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #1 poslato: 06. Mart 2013. 14:43:24 »
MISTICNO ISKUSTVO
(istinita prica)

:tref:




MOJA ISTINITA PRICA

Dobih inspiraciju da malo opsirnije opisem taj udes...i malo povezem sa polozjem planeta u mom natalu.

Pricu o tom danu kada sam dozivela saobracajni udes,13.juli 1989.g. pocecu citatom Luiz Perl.
"Postoji logican razlog za sve sto se desava na ovom svetu i van njega- i sve se savrseno slaze.Jednoga dana shvaticete velicanstvenu svrhu Bozjeg plana".

Tada nisam znala da red, i plan za sve nas postoji. Bila sam potpuno neobavestena za postojanje i funkcionisanje energija, nisam ni sanjala da smo deo kosmickog orkestra, u kome je svaki covek sustinski vazan za harmoniju.

Desilo se sve, samo 3 dana nakon mog 24-tog rodjendana.

Posli smo mojim kolima na sluzbeni put u Kragujevac.U to vreme sam radila u Ateksu kao aranzer izloga.Posto (sada) znam da nista nije slujacno, ...desilo se da je trebalo da putujemo kolima mog sefa Miroslava, medjutim ona su zadrzana duze na farbanju kod majstora. Imala sam jaku intuiciju da na put ne trebam ni da krecem.Posto sam po prirodi jaaako odgovorna (Saturn u 1 polju),ipak sam se oglusila o moj predosecaj i posli smo.Vise puta sam ponudila sefu da on vozi, ali me je on uverio da odlicno vozim i nije hteo.
Sa nama je posao i novi kolega Sale, koji je opusteno dremao pozadi.

Stigli smo kod raskrsnice za Batocinu.

 :retro: Uran, Neptun i Saturn u opoziciji sa mojim Sunce i kvadratu sa Mars u solaru, potpuno su odigrali svoju ulogu. Lada koju je Mercedes         (Saturn) iznenada (Uran) otpozadi udario sa 100 /h bukvalno je letela ka nasem autu kao topovsko djule (Mars)...a sve se odigralo tako neptunovski nestvarno, zamagljeno, ...a opet tako
jezivo i sudbinski.

Nas jezik ogranicen je nasom dimenzijom.Moram da naglasim da se cinjenice iz sledecih redova ,i pojmovi ne mogu definisati nasim recima.Sve se odigralo izvan nasih pet bazicnih cula.

Postoji moja potreba da pomirim intuiciju i logiku, iskustvo i znanje, kao i religiju i nauku. Sto bi rekli "sest u jedno".

U jednom trenu postajem svesna da se ne dize moje telo u vis, vec moja dusa. Nesto me je vuklo navise, sa ciljem sam gravitirala ka necemu.Ipak sam se osvrnula i sa visine od 5-6 metara pogledala u prizor pod sobom.
Na putu u neredu stakla, lima i krsa ugledala sam svoje telo koje su izvukli iz vozila na travu pored puta. Znala sam da sam mrtva i nije mi bilo zao.Moj odnos prema mrtvom telu bio je kao prema staroj iznosenoj garderobi.Okrenula sam se, i sad vec nesvesna svog fizickog okruzenja nastavila sam da se dizem, krecuci se navise.I premda nisam posedovala nikakvo svesno znanje o zivotu posle smrti to nije imalo nikakvog znacaja. Nije potrebno spiritualisticko znanje da bi ste prepoznali trenutak kad sustina vaseg bica napusta vase telo i pocinje da se dize.

Moja POSLEDNJA SPOZNAJA bila je da, iako ostavljam sve sto mi je poznato i blisko, VISE MI NIJE STALO!

Prepustila sam se.Prvo sto sam primetila bio je osecaj spokoja i mira.I naravno odsustvo svih ovozemaljskih obaveza.Nema vise svakodnevnih briga zbog kojih bih se sekirala.Nema rokova koje treba ispostovati,nema ocekivanja koja valja ispuniti, nema vise ogranicenja koja valja postovati.

Nema ni straha od nepoznatog.Sve to odjednom je nestalo ...i nastupilo je veliko olaksanje.Postala sam svesna lakoce i osecanja plutanja.

Uspinjala sam se vertikalnim tunelom,mracnim...neko bi to mozda opisao i kao veliku metalnu suplju cev.Precnik je bio oko 3m ali ta zamisljena barijera ustvari nije ni postojala.

Oblacak u sivoj boji od "mog nekadasnjeg tela",ili ako vise volite moja dusa, zaustavila se na jedan metar od kraja te cevi.Svetlost je bila carobna.Toliko sjajna da sam pomislila kako je zadivljujuce lepa.Sjaj je delovao utesno, sa puno ljubavi, bila je to sama sustina Vrhovnog bica.Znala sam da sam kod kuce,da tu pripadam,da odatle poticem.

Pojavilo se bice prekriveno svetlosnim sjajem, ne pitajte me kako ,ali znam da je to bio muskarac. Komunicirao je sa mnom bez reci.Bile su to neverbalne misli, ali sa kojima sam mogla da ispunim tomove knjiga. I bila sam u stanju da osetim radost koju u zemaljskom zivotu nikada spoznala nisam.

Na rubu te svetlosti pojavili su se svi koje sam poznavala za zivota,jedan po jedan prilazili su, nagnuti ka dole, ka meni, kao da gledaju u bunar, i mislima su komunicirali sa mnom. Obradovani docekali su me recima:"Evo nase Goce".

Bila je tu moja tetka Spomenka, koja je poginula u saobracajnoj nesreci u 8 mesecu tudnoce. Docekala me je i moja skolska drugarica Zorica , koja je poginula u drugom razredu srednje skole.Takodje i baka Jula koja je umrla u 80 godini,sa mnogo bora na licu,ali sada je bila bez i jedne bore nasmejana i radosna sto me vidi. Bio je tu i moj deda po majci.

Posle kratkog vremena (meni je bar tako izgledalo) bice od svetlosti (Bog, ili...?)mi je stavio na znanje da cu biti vracena nazad. Ali ja nisam zelela da se vratim.Cudno je , verovatno svima, ali meni se tada nije islo odatle. Bila sam tako predivno spokojna medju novom spoznajom i starim prijateljima,...bila sam u domu iz kog poticem.
Zelela sam da zauvek ostanem tu.

Procitao mi je misli, ali i ja sam njegove. Bice od svetlosti mi je ponovilo da me na zemlji ceka jos mnogo lepih dogadjaja...Posto se ja ni milimetar nisam pomakla ka dole, ponovio mi je istu recenicu i dodao kako moje vreme jos nije doslo.

Pokretom ruke, kao da otkriva vidik, dao mi je da vidim sliku buducnosti, tako vernu i tako stvarnu -a to samo On , veliki, mocan i satkan od svetlosti i ljubavi moze-tako svemocan i dobar,tako pun razumevanja i ljubavi.
Na zelenom proplanku videla sam kako sedimo na travi okrenuti ledjima moja cerka, ja i moj buduci drugi muz. Naime cudno, ali znala sam i da je ta devojka od dvadesetak godina moja cerka iz prvog braka.

Tada nisam bila udata, nisam znala ni ko ce biti moj prvi muz, a kamoli drugi! Ali kao tinejdjerka od 12-13 godina imala sam intuiciju da cu imati cerku, i cak joj ,vec tada, smislila ime. Kada se rodila tako sam je i nazvala.

Uz obecanje buduce srece, ispunjenja i mirnog zivota...polako sam krenula ka dole,ka zemlji , ka svom telu.
Sumnje nije bilo.

Iako je sva komunikacija bila neverbalna, taj prenos misli nije ostavljao nikakvu sumnju u vezi sa onim sto se saopstavalo.Shvatila sam da govorni jezik , kakvog mi znamo, nije toliko pomoc u komunikaciji -koliko je komunikacija prepreka.To je jedna od stvari koju moramo da preskocimo, koja nam je data kao deo naseg spoznajnog iskustva ovde na Zemlji.

Takodje je deo onoga sto nas drzi u ogranicenom rasponu poimanja, u kojem moramo da funkcionisemo da bi smo savaladali i ostale lekcije. Dusa je jezgro osobe jedino sto je vazno i sto prezivljava

Ne secam se trenutka kada je dusa ponovo naselila moje telo.U klinickoj smrti sam bila 36 sati.Znam samo da je i dandanas taj dozivljaj, to moje putovanje ka svetlosti ostalo zivlje i "opipljivije" nego bilo koji dogadjaj ili osecaj na Zemlji.

Epilog-svi smo preziveli. Moj sef je slomio nogu u kolenu, i ruku.Puno ogrebotina- plicih i dubljih koje su vremenom zarasle....Nevolja koja nas je sve zblizila.

Pouke koje sam izvukla iz dogadjaja:

-Uzaludnost tugovanja za mrtvima.Jer kad umremo nalazimo se tamo gde zelimo da budemo.Ljudi tuguju zbog svog gubitka, gubitka koje je umrla osoba zauzima u nasem zivotu.

-Bez obzira koliko nam se strasne stvari, ili nepravedne stvari desavale ovde na zamlji-to su pouke za nas, lekcije koje moramo da naucimo, to su pouke namenjene nasoj evoluciji.

-Verujte da postoji savrseno logicno objasnjenje za sve.Verujte da je sve, ali bas sve onako kako bi i trebalo da bude.