Autor Tema: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori  (Pročitano 8439 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• * Redovan Član *
  • *
  • Reputation Power: 32
  • Obasjana Suncem :) is working their way up.Obasjana Suncem :) is working their way up.Obasjana Suncem :) is working their way up.
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #71 poslato: 10. Decembar 2014. 14:46:13 »
Hvala ti puuuuno. :shmish: :*: <3 Natalni Sa mi vlada II i III poljem, nalazi se na Asc. I pravi lijepe aspekte sa Mo, Ju i Pl, a napete tj.  :0: sa Ve i Ur. i to aplikacione. U karti Saturnovog povratka vlada VII i VIII kućom, i nalazi se u 6. polju. Pravi mi konjukciju sa Suncem u Strijelcu u 6. polju orbisa 7 stepeni, trigon sa Mjesecom koji je u znaku Lava tj. na Regulusu orbisa 9 stepeni i oba ova aspekta su separaciona, potom mi pravi egzaktni sekstil sa Jupiterom koji se ovdje nalazi takođe u 4. polju u znaku Vage (inače nat. Ju mi je u Ovnu) i egzaktni trigon sa Uranom koji je ovdje u Ovnu r. u 10 polju (natalno mi je Ur u znaku Strijelca na Asc.). Imam još i egzaktni kvadrat sa Kironom i egzaktnu inkonkukciju koja je separaciona sa AC-om koji se ovdje nalazi u znaku Raka i pada na moje VIII natalno polje. Veoma zanimljivo. :)
Mir, Ljubav, Smijeh...

Van mreže Lightning*

• Venera, ona koja se krije iza Mjeseca
  • Sponzor Foruma
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 26619
  • Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!
  • Astrologija u srcu. Horarci
« Odgovor #70 poslato: 10. Decembar 2014. 13:30:30 »
Iz iskustva dobro je pogledat  Saturn gdje se nalazi i kucama kojima vlada  znaci gledas  kojim kucama lezi  JaracVodolija, ako ima koja planeta kojom Saturn vlada.

Learning NEVER exhausts  the mind. - Leonardo  da Vinci
Moja Natalna:rs:

So this is Christmas-Celine Dion

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• * Redovan Član *
  • *
  • Reputation Power: 32
  • Obasjana Suncem :) is working their way up.Obasjana Suncem :) is working their way up.Obasjana Suncem :) is working their way up.
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #69 poslato: 09. Decembar 2014. 12:25:57 »
Kako se tumači karta Saturnovog povratka u odnosu na natalnu kartu? Šta se najviše uzima u obzir, jel aspekti koje Sa pravi i da li se recimo može uporediti slaganje natalne karte i karte  Saturn povratka (palo mi je to na pamet, a vi mi ako znate ili možete recite ima li to kakvog smisla)? :) Hvala.  <3
Mir, Ljubav, Smijeh...

Na mreži elenahelena*

• * Aktivan član *
  • **
  • Reputation Power: 1993
  • elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!
« Odgovor #68 poslato: 22. Oktobar 2014. 13:46:01 »
hahhaha srcka bi ga koknula na mestu ..lol...

Van mreže ANANINA*

• *Super Član*
  • Reputation Power: 4617
  • ANANINA is awe-inspiring!ANANINA is awe-inspiring!ANANINA is awe-inspiring!ANANINA is awe-inspiring!ANANINA is awe-inspiring!ANANINA is awe-inspiring!ANANINA is awe-inspiring!ANANINA is awe-inspiring!ANANINA is awe-inspiring!ANANINA is awe-inspiring!ANANINA is awe-inspiring!ANANINA is awe-inspiring!
« Odgovor #67 poslato: 22. Oktobar 2014. 13:35:41 »
Joj pogresih drugi povratak tati ne treci nije toliko star  <3
Hoces da de,,Putin,, zaprepasti tolikim godinama.

Na mreži elenahelena*

• * Aktivan član *
  • **
  • elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!elenahelena is awe-inspiring!
« Odgovor #66 poslato: 22. Oktobar 2014. 12:38:26 »
Joj pogresih drugi povratak tati ne treci nije toliko star  <3

Na mreži elenahelena*

• * Aktivan član *
  • **
« Odgovor #65 poslato: 22. Oktobar 2014. 12:21:25 »
Kako izgleda život sa SAtunom na Suncu? :)

Majana, Gasimetrija,

Period Saturn na Suncu bar meni je jako tezak , ja sam inace Skorpija u toj 6 kuci imam puno planeta, Pluton , Saturn , Sunce u Skorpiji... Meni je doneo neverovatne promene raspolozenja , srecu ne ali ravnu liniju do ocaja u minutu , jaku melanholiju i pesimizam , negde sazaljenje samog sebe uglavnom jako iskrivljeno sliku kada neko gleda sa strane, vise okretanje poslu a negde bezanje od prijatelja jer prosto nesposoban si da slusas i ukljucis se u diskusiju , sve ti je nebitno i prazne price te ne zanimaju ... imas utisak da ti ljudi crpe energiju i jedino sto ti treba je mir, u ovom periodu sam otisla i u banju , najvise mi prija drustvo staraca, upoznah baku od 84 godine koja me zove svaki dan a imala je zivot kao na filmu , neki podudarnosti njen zivot ima sa mojim, donosi ti neobicne ljude...Takodje ne znam sto ali interesovanje za umetnost je meni probudilo , pa kad se nadjoh u Becu pre mesec dana u istom bejah pa jedno 7 puta do sada nikada nisam toliko posecivala muzeje e sada sam ih sve obisla sem vojnog...
Strasno koliko me udaljava od oca jer njemu sada ide treci Saturnov povratak a meni prvi , toliko nemam zelju ni da ga zovem ni da pricam sa njim a bez sad razloga , jednostavno me gusi i nemam osecaj da zelim da provodimo vreme pa ga max kuliram a ni on se pretrgao nije da me zove svaki dan...
Eto moje iskustvo , a da poslovno mi je doneo nesto u sta prvi put a bas oko rodjendana treba da se izjasnim jel podpisujem radni ugovor ili ne , btw rodjendan u novembru ...
Eto moje dosadasnje iskustvo ...nimalo lepo

Van mreže Lightning*

• Venera, ona koja se krije iza Mjeseca
  • Sponzor Foruma
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 26619
  • Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!Lightning is awe-inspiring!
  • Astrologija u srcu. Horarci
« Odgovor #64 poslato: 13. Oktobar 2014. 15:11:25 »
Vladar Sco jeste Mars. Ali u slucaju da Mars ne gradi ptolomejski aspekt sa planetom koja je Sco ili Ar onda se uzima almuten stepena na kom se planeta u Sco nalazi .
Kod tebe na primer ne bih znala da odredim dispozitera za Veneru jer je Merkur vladar Blizanaca a on se nalazi u Biku sto je u averziji i samim tim Merkur je almuten celig znaka tako da samim tim ne bi opet mogla da uzmes njega kao dispozitora.
Mozda bi dalje Vivi ili Soel umeli bolje da objasne. Videcu ja da postavim pitanje na temi TA o planetama :)

Hm citala sam o Almutenu tamo na temi, ali opet nisam dobro razumijela sve to.
Nista vidjet cemo sto majstori govore.

Learning NEVER exhausts  the mind. - Leonardo  da Vinci
Moja Natalna:rs:

So this is Christmas-Celine Dion

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • *Astrolog*
  • Reputation Power: 11903
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Lepota je u istini.
« Odgovor #63 poslato: 13. Oktobar 2014. 14:44:02 »

Na mreži Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • Savetnik
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 4176
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #62 poslato: 13. Oktobar 2014. 14:40:40 »
Nisam znala da se gleda to tako vezano za almuten. Mislim da bi bilo prirodno da je vladar znaka  Škorpija  Mars.
Meni je dispozitor  Sunce  VeneraVenera mi se nalazi u terminu  Sunce, ali  VeneraSunce se ne vide, jedino recepcija izmedju  MerkurVenera postoji, al ne mislim da je moguce drugacije gledat.

Vladar Sco jeste Mars. Ali u slucaju da Mars ne gradi ptolomejski aspekt sa planetom koja je Sco ili Ar onda se uzima almuten stepena na kom se planeta u Sco nalazi .
Kod tebe na primer ne bih znala da odredim dispozitera za Veneru jer je Merkur vladar Blizanaca a on se nalazi u Biku sto je u averziji i samim tim Merkur je almuten celig znaka tako da samim tim ne bi opet mogla da uzmes njega kao dispozitora.
Mozda bi dalje Vivi ili Soel umeli bolje da objasne. Videcu ja da postavim pitanje na temi TA o planetama :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates