Autor Tema: Mesec u Skorpiji  (Pročitano 16273 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 11862
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #86 poslato: 17. Oktobar 2015. 07:43:24 »
kod nas je ovaj mesec u dejvisonu prisutan,ja i ovaj moj imamo mesec u 11.oj opozicija venera u biku u 5.oj,dosla sam u teskim trenucima,ja sam imala tad direktivni mesec u skorpiji vec,da bombasticna i energicna mars nam je u ovnu,sunce isto,a eto ozbiljno razmisljam da odem,jer mi muka od pomisli da vucemo njegovu majku sa sobom,on je katastrofa kad je ona tu,predstavlja me azdajom i zlobom i da samo sikcem iako se sve promenilo i uopste nisam takva,bilo kakav sukob misljenja njemu je zloba,mrznja,covek uopste ne moze da razgovara a da on ne zakljuci da sam ja losa,kaze uvek umisljam teorije zavere kao npr  za jasle ta sarada sto je bila,naime

ja kazem debelo mazu kremu,i koriste je i na drugomzakljucak je dosao od sudokreme koja bi za 7 dana bila prazna ona velika krema od 125gr,pa i pelene,to ne radi samo jedna osoba pa je haos,previse se trosi ja posaljem  u manjoj kutiji izmereno,odmah je poslase kuci i zovu doktorku,dakle nece da rade,namerno,mala onda sedi kuci i mi je cuvamo a placa se...na ovo ovaj moj optimista sa mesecom u strelcu optuzi me da sam u glavi stalno sa teorijom zavere  i da uvek vidim samo lose,pa reko,kad si ti nepopravljivi debil optimista,sve je ok pa i kad te odzepare,pa sta tako mora...posto mi je toga muka,da sam uvek ja idijot,panicar,histericar u kuci,lakse mi je samoj,sebe volim i ne mislim o sebi tako... :)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #85 poslato: 16. Oktobar 2015. 22:38:05 »
Ljudi vrlo cesto ovo rade kada je  Mesec Škorpija u pitanju. Kada nije sve tako jednostavno pored njega. A to ovaj  Mesec nikada ne bi uradio. On nikada ne beyi i ne ostavlja kada je tesko. On uvek ostaje
tako je i ne postaje se nikad nešto u tuđem natalu, što u vlastitom nema, mora da se poklpe obe stavke da se nešto iz tuđeg potpuno ispolji...činjenica, da se žene muškarca sa ovim Mesec ponašaju agresivno, ali činjenica je i da su mogle postati i izuzetno snažne, zavodljivije, duboke, možda i više nego što su pre njega bile
Kada je Mo u skorpiji u 2p sa dosta losim aspektima,da li mu bar pozicija u 2p ublazava lose dejstvo aspekata?
I jos nesto,ja u zenskom horoskopu gledam 4p kao oca,10 p.majku,kod muskih obrnuto,to ok?
pa ja bih ti rekao da možeš za oba da posmatraš kao u ženskom kako si navela
2. polje je svakako solidno dobro polje, tako da da

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #84 poslato: 16. Oktobar 2015. 22:34:01 »
     Da, kod muškarca može da donese probleme sa šuljevima i sl. al ne.retko i rak prostate :(
prvo već imao :D ali kad se neke stvari u ishrani promene, lakše je, meni recimo tekila, votka i slično utiče

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2366
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #83 poslato: 16. Oktobar 2015. 21:37:34 »
Kada je Mo u skorpiji u 2p sa dosta losim aspektima,da li mu bar pozicija u 2p ublazava lose dejstvo aspekata?
I jos nesto,ja u zenskom horoskopu gledam 4p kao oca,10 p.majku,kod muskih obrnuto,to ok?

Ako je dnevni horoskop,onda je dobro da je mesec ispod horizonta- Onda je u Hajzu (malo mu poboljsava poziciju)
Pogotvoo sto je u zenskom znaku.

http://www.tradicionalnaastrologija.com/forum/index.php?topic=55.0

Citaj ovde o tome.

Ali ukratko, mesec kao nocna pllaneta- treba da je ispod horizonta u dnevnoj karti i iznad horizonta u nocnoj karti.
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže kosmopolita*

• * Drug član *
  • Reputaciona snaga: 1050
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #82 poslato: 16. Oktobar 2015. 21:25:59 »
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=21eosh4&s=9#.VssXuUDoJzk
O tri stvari ne žuri govoriti:

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 940
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #81 poslato: 16. Oktobar 2015. 20:39:59 »
moj je bogme pobegao

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 860
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #80 poslato: 16. Oktobar 2015. 17:43:28 »
:D Dobro da smo naucili nesto, od ovog  Mesec ubuduce bezim ko djavo od krsta :lol:
Ljudi vrlo cesto ovo rade kada je  Mesec Škorpija u pitanju. Kada nije sve tako jednostavno pored njega. A to ovaj  Mesec nikada ne bi uradio. On nikada ne beyi i ne ostavlja kada je tesko. On uvek ostaje

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #79 poslato: 16. Oktobar 2015. 17:33:27 »
:D Dobro da smo naucili nesto, od ovog  Mesec ubuduce bezim ko djavo od krsta :lol:

Van mreže Oriel Sage*

• "Ti si HRABRIJI nego što veruješ, JAČI nego što ti se čini, PAMETNIJI nego što misliš, VOLJENIJI više nego što i predpostavljaš"
  • * Admin *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 31053
  • Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!Oriel Sage is awe-inspiring!
  • From the darkness, into the light ♥
    • » Kartanje sa Sudbinom «
« Odgovor #78 poslato: 16. Oktobar 2015. 17:21:37 »
     Takav uticaj ima i Mesec u Škorpija na ženu kako u Kompozitu tako i u Dejvisonu :pamet:
•○• natal •○•

Blog  Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog ~ Astrološki Dnevnik Večitog Putnika Facebook

Mnoge fizički dodirujete, ali to nije jamstvo da ih i poznajete. Mnoge uživo znate, ali to vas nije navelo i da ih volite? Dakle, mi volimo nečiju dušu, lik i narativ, bez obzira đe se nalazili. Blizu ili daleko bili. Ognjen Daković FB

(click to show/hide)

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • U
« Odgovor #77 poslato: 16. Oktobar 2015. 17:13:21 »
     Da, tu si u pravu. Na neki način malo je lakše muškarcima sa Mesec u Škorpija - to više opisuje žene iz njihove okoline, nego nih same...

Jeste lakse muskarcima, al ne provede se lepo ta zena u njegovom zivotu koja tu ulogu preuzme. Izbegoh za dlaku ljudi ja ne mogu da opisem na koje nacine sam sve procvetala od kad ne igram vise ulogu ovog  Mesec. A on je imao tendenciju strasnu da sve projektuje i da mene koja nemam ni natalno ni sustinski nista skorpijsko u sebi dozivljava kao izrazito kontrolisuci i stresan faktor u svom zivotu. I bukvalno je izvlacio sve najgore iz mene, postadoh i ljubomorna i opsesivna a to ne da mi nije prirodno sa ovim mojim natalnim  Mesec nego nikad i ni u jednoj vezi pre takva nisam bila niti mi je to na bilo koji nacin prijalo. Sta da kazem, za njega sam izgleda bila najgora rospija jer on zenu kao nesto drugacije ni nema kapacitet da percipira.