Autor Tema: Mesec u Skorpiji  (Pročitano 5777 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ♥ Amar Nat ♥*

• Mi se rađamo sami i umiremo sami. Jedino kroz našu ljubav i prijateljstvo možemo na trenutak stvoriti iluziju da nismo sami...
  • A D M I N
  • * Pisac *
  • Reputation Power: 32717
  • ♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!
  • Skajp : Shmishonja
    • Kartanje sa Sudbinom
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #22 poslato: 19. April 2012. 19:24:34 »
     Meni nije mračan horoskop :jok: Napaćen, da :(  Al ipak su dva benefika iznad horizonta ~ Venera Jupiter ~ a to puno znači ;)

Kod tebe funkcioniše sistem Fenixa ~ Mars Sunce :120: Mesec Pluton ~ što te više zgaze, ti se jače boriš i na kraju pobediš = :120: :aha:

Van mreže kaktus-vila*

• * Novi Član *
  • Reputation Power: 0
  • kaktus-vila has no influence.
  • Pol: Žena
« Odgovor #21 poslato: 19. April 2012. 19:20:23 »
Eto i kompletnog odgovora. Hvala lepo.
Mračan horoskop, no se ne dam zamračiti :)

Van mreže ♥ Amar Nat ♥*

• Mi se rađamo sami i umiremo sami. Jedino kroz našu ljubav i prijateljstvo možemo na trenutak stvoriti iluziju da nismo sami...
  • A D M I N
  • * Pisac *
  • ♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!♥ Amar Nat ♥ is awe-inspiring!
    • Kartanje sa Sudbinom
« Odgovor #20 poslato: 19. April 2012. 19:15:38 »
     Evo i dodatka... Majka je 10 polje, prvi vladar je Saturn u Škorpija koji ima :180: sa Venera iz 12 polja ~ gubitak voljene osobe ~ 12 polje se vezuje za prvih 7 godina života. Takodje, drugi vladar Uran ima :180: sa Hiron ~ slab imunitet jednog roditelja. Recepcija izmedju Mesec Škorpija i Mars Rak može takodje da ukaže na slabije zdravlje majke ~ jer dodatno taj Mars je spaljen od Sunce koje je vladar majčinog 6 polja (natalno 3 polje) što još dodatno umanjuje snagu tog Mars koji je inače u znaku svog pada ~ a i sam znak Rak se vezuje za porodicu, detinjstvo (simbolika generalnog 4 polja...) :(

Van mreže kaktus-vila*

• * Novi Član *
« Odgovor #19 poslato: 19. April 2012. 19:11:22 »
     Po derivatima natalno 5 polje je 8 polje jednog od roditelja, 10 polje je majka u ženskom čartu... 5 polje od 10 polja je 8 polje :(
E to mi je pojašnjenje bilo potrebno..  Eto formule. Hvala. :)

Van mreže ♥ Amar Nat ♥*

• A D M I N
  • * Pisac *
    • Kartanje sa Sudbinom
« Odgovor #18 poslato: 19. April 2012. 19:09:09 »
Jedna je majka.  Ja samo nisam uspela da dobijem odgovor od ljubitelja astrologije, da li bi ovakav položaj meseca i aspekt sa Plutonom mogao pokazati ovu situaciju. Uglavnom se svi ogradjuju kako ne bi uplašili ove koji imaju sličan aspekt. Svakako, ovakvu situaciju najteže proživaljavaju ljudi sa ugroženim  Mesec.

Po derivatima natalno 5 polje je 8 polje jednog od roditelja, 10 polje je majka u ženskom čartu... 5 polje od 10 polja je 8 polje :(

Van mreže kaktus-vila*

• * Novi Član *
« Odgovor #17 poslato: 19. April 2012. 19:05:01 »
Jedna je majka.  Ja samo nisam uspela da dobijem odgovor od ljubitelja astrologije, da li bi ovakav položaj meseca i aspekt sa Plutonom mogao pokazati ovu situaciju. Uglavnom se svi ogradjuju kako ne bi uplašili ove koji imaju sličan aspekt. Svakako, ovakvu situaciju najteže proživaljavaju ljudi sa ugroženim  Mesec.

princeps*

• Gost
« Odgovor #16 poslato: 19. April 2012. 18:56:05 »
Pa to je ocigledno sudbina nasa .. moja mama je isto umrla ali sam bila do ludila vezana za nju i ona za mene

Van mreže kaktus-vila*

• * Novi Član *
« Odgovor #15 poslato: 19. April 2012. 18:55:06 »
Mama je umrla kad sam imala 7 godina.  Možeš misliti kako sam se divno provela sa tom činjenicom i ovim  Mesec :) 

princeps*

• Gost
« Odgovor #14 poslato: 19. April 2012. 16:56:24 »
Tvoja je malo jaca konjukcija od moje, jer je bliza egzaktnoj, a i u istom su znaku. Posto je pred kraj pete moguce da dosta utice na sestu ..

Ti si sigurno dobar inspektor kao ja :D
Plus prima dobar aspekt od Neptun

Kazi mi je l' mama vezana za tebe?

Van mreže kaktus-vila*

• * Novi Član *
« Odgovor #13 poslato: 19. April 2012. 15:44:26 »
I ja imam  MesecŠkorpija u konjukciji sa  Pluton u petoj kuci. Ne znam šta znači kad je to u ovoj kući, ali znam da čitajući silne tekstove o ovakvom  Mesec sam se samo bedačila. A onda shvatih, da svaka medalja ima dve strane, samo je važno da svega budemo svesni i ako se malo potrudimo možemo od loših strana da napravimo nešto vrlo kvalitetno. Mislim da je ovakav  Mesec sposoban da zadje tamo gde drugi obično ne smeju, od ljubavi očekuje mnogo jer i daje mnogo, spreman je na najopasnije stvari čim oseti da neko pokušava da mu poremeti teško stvoren mir. Glavni problem, po meni, vlasnika  MesecŠkorpija je taj večiti strah da sve što ih okružuje predstavlja na neki način pretnju, te bi trebalo da se dopusti malo opuštanja.