Autor Tema: Mesec u Skorpiji  (Pročitano 8069 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • *Astrolog*
  • Reputation Power: 9745
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Lepota je u istini.
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #33 poslato: 19. Mart 2013. 11:32:13 »
...a tako, to ide...
hvala ti draga :)

Van mreže Alegra*

• * Novi Član *
  • *
  • Reputation Power: 0
  • Alegra has no influence.
« Odgovor #32 poslato: 19. Mart 2013. 11:12:22 »
Po đotišu je tebi Mesec u škorpiji i ti si ujedno u znaku škorpija, jer se u đotišu položajem Meseca određuje naš znak. A u đotišu je trenutno Saturn u Vagi, kako god okreneš ti si u prvoj fazi sade sati. Ne znam koliko važi veza meseca u škorpiji i udovištva.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • *Astrolog*
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Lepota je u istini.
« Odgovor #31 poslato: 19. Mart 2013. 11:06:45 »
i da, setih se jos jednog pitanja...
ako se po Djotisu mesec vraca 24 st. unazad, (kad gledamo Sade sate), jel onda i meni vazi -da je mesec u skorpiji? Udovistvo i td...

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • *Astrolog*
  • Lepota je u istini.
« Odgovor #30 poslato: 19. Mart 2013. 09:53:10 »
Mesec u skorpiji, ili mesec u 8 kuci (a u nekom drugom znaku), sada sam sigurna - donosi udovstvo.

Nazalost, moja drugarica ima taj aspekt...
-i pre mesec dana je postala udovica. Ima 50 g.
Takodje, moj drug ima mesec u ovnu,ali u 8 kuci (i u konj. sa venerom), i on je udovac, supruga mu je umrla u 36 g.
Majka moje drugarice ima mesec u skorpiji, i razvela se od prvog muza, ali je njen drugi muz umro-pa je postala udovica...
...mada moja baba ima mesec u sko, i sahranila je oba muza?

Samo ne znam kako se gleda za drugi brak...ta 8 kuca..ili mesec u 8, ili u skorpiji...
jel od 9 kuce, pa osma (tj. natalna 4)..ili sta?
Nemoguce da i tu vazi opet po TA -opet 7 kuca-pa brak da se opet zavrsi smrcu partnera?Bilo bi mnogo..

Van mreže ljeljena*

• * Novi Član *
  • *
  • ljeljena has no influence.
  • ...kad nece andjeli, sredice mali djavoli...
« Odgovor #29 poslato: 03. Decembar 2012. 19:56:52 »
samo da se javim i ja kao ponosni vlasnik  MesecŠkorpija, na 16*21.. u 9k...mada moj je neaspektovan, majka mi takodje ima taj polozaj i hvala Bogu jos je tu, s druge strane otac je taj koji je umro pre 6 godina... mada mislim da je to pre objasnjeno drugim aspektom ...mozda  Mars :90: Pluton u 8k...

Van mreže Jyōtiṣī ज्योतिषी*

• Nije teško biti sam, pod uslovom da voliš da budeš u takvom društvu ☺
  • * Gazda *
  • * Onaj koji ima znanja *
  • Reputation Power: 25420
  • Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!
  • Viber & WhatsApp : 0611704231 ☺
    • Kartanje sa Sudbinom
« Odgovor #28 poslato: 20. April 2012. 16:05:50 »
     Pa ne mora samo Mesec Škorpija da donese inspektore :lol: Bilo koja lična planeta u Škorpija donosi tu želju za otkrivanjem skrivenog 8)

princeps*

• Gost
« Odgovor #27 poslato: 20. April 2012. 16:04:51 »
Naravno, ovo jos pojacava zelju za istrazivanjem :)

Van mreže kaktus-vila*

• * Novi Član *
  • *
  • kaktus-vila has no influence.
« Odgovor #26 poslato: 20. April 2012. 15:34:53 »
Rekla bih da inspektore daje  Mesec u celom znaku  Škorpija :) 

princeps*

• Gost
« Odgovor #25 poslato: 20. April 2012. 15:32:28 »
Majana hvala ti :*
Inace, tu je fiksna zvezda Princeps blizu mog Mesec u Skorpija :D
Ona daje inspektore :P

Van mreže Majana*

• Top moderator
  • *Super Član*
  • Reputation Power: 1759
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #24 poslato: 20. April 2012. 00:08:07 »
Tvoja je malo jaca konjukcija od moje Posto je pred kraj pete moguce da dosta utice na sestu ..

Princeps kod tebe nije konjunkcija jer je Mesec već otišao od Plutona, plus je u drugom znaku, plus je Pluton u pitanju. A što se tiče toga da je u šestoj kući, slažem se ;)