Autor Tema: Mesec u Skorpiji  (Pročitano 51429 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #87 poslato: 19. April 2012. 19:15:38 »
     Evo i dodatka... Majka je 10 polje, prvi vladar je Saturn u Škorpija koji ima :180: sa Venera iz 12 polja ~ gubitak voljene osobe ~ 12 polje se vezuje za prvih 7 godina života. Takodje, drugi vladar Uran ima :180: sa Hiron ~ slab imunitet jednog roditelja. Recepcija izmedju Mesec Škorpija i Mars Rak može takodje da ukaže na slabije zdravlje majke ~ jer dodatno taj Mars je spaljen od Sunce koje je vladar majčinog 6 polja (natalno 3 polje) što još dodatno umanjuje snagu tog Mars koji je inače u znaku svog pada ~ a i sam znak Rak se vezuje za porodicu, detinjstvo (simbolika generalnog 4 polja...) :(
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




kaktus-vila*

  • Gost
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #86 poslato: 19. April 2012. 19:11:22 »
     Po derivatima natalno 5 polje je 8 polje jednog od roditelja, 10 polje je majka u ženskom čartu... 5 polje od 10 polja je 8 polje :(
E to mi je pojašnjenje bilo potrebno..  Eto formule. Hvala. :)

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #85 poslato: 19. April 2012. 19:09:09 »
Jedna je majka.  Ja samo nisam uspela da dobijem odgovor od ljubitelja astrologije, da li bi ovakav položaj meseca i aspekt sa Plutonom mogao pokazati ovu situaciju. Uglavnom se svi ogradjuju kako ne bi uplašili ove koji imaju sličan aspekt. Svakako, ovakvu situaciju najteže proživaljavaju ljudi sa ugroženim  Mesec.

     Po derivatima natalno 5 polje je 8 polje jednog od roditelja, 10 polje je majka u ženskom čartu... 5 polje od 10 polja je 8 polje :(
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




kaktus-vila*

  • Gost
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #84 poslato: 19. April 2012. 19:05:01 »
Jedna je majka.  Ja samo nisam uspela da dobijem odgovor od ljubitelja astrologije, da li bi ovakav položaj meseca i aspekt sa Plutonom mogao pokazati ovu situaciju. Uglavnom se svi ogradjuju kako ne bi uplašili ove koji imaju sličan aspekt. Svakako, ovakvu situaciju najteže proživaljavaju ljudi sa ugroženim  Mesec.

princeps*

  • Gost
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #83 poslato: 19. April 2012. 18:56:05 »
Pa to je ocigledno sudbina nasa .. moja mama je isto umrla ali sam bila do ludila vezana za nju i ona za mene

kaktus-vila*

  • Gost
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #82 poslato: 19. April 2012. 18:55:06 »
Mama je umrla kad sam imala 7 godina.  Možeš misliti kako sam se divno provela sa tom činjenicom i ovim  Mesec :) 

princeps*

  • Gost
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #81 poslato: 19. April 2012. 16:56:24 »
Tvoja je malo jaca konjukcija od moje, jer je bliza egzaktnoj, a i u istom su znaku. Posto je pred kraj pete moguce da dosta utice na sestu ..

Ti si sigurno dobar inspektor kao ja :D
Plus prima dobar aspekt od Neptun

Kazi mi je l' mama vezana za tebe?

kaktus-vila*

  • Gost
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #80 poslato: 19. April 2012. 15:44:26 »
I ja imam  MesecŠkorpija u konjukciji sa  Pluton u petoj kuci. Ne znam šta znači kad je to u ovoj kući, ali znam da čitajući silne tekstove o ovakvom  Mesec sam se samo bedačila. A onda shvatih, da svaka medalja ima dve strane, samo je važno da svega budemo svesni i ako se malo potrudimo možemo od loših strana da napravimo nešto vrlo kvalitetno. Mislim da je ovakav  Mesec sposoban da zadje tamo gde drugi obično ne smeju, od ljubavi očekuje mnogo jer i daje mnogo, spreman je na najopasnije stvari čim oseti da neko pokušava da mu poremeti teško stvoren mir. Glavni problem, po meni, vlasnika  MesecŠkorpija je taj večiti strah da sve što ih okružuje predstavlja na neki način pretnju, te bi trebalo da se dopusti malo opuštanja.

princeps*

  • Gost
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #79 poslato: 01. April 2012. 13:38:28 »
Ja jako volim moj MesecŠkorpija iako sam preplakala 2 dana kad sam prvi put videla gde je, u kom znaku :D (posto su tumacenja na netu sacuvaj Boze :D)
Ne znam za vas, ostale vlasnike, ali jako cesto mi dolaze u zivot ljudi sa ovim Mesec .. i nekako se bas kapiramo, pogotovo sa zenama.
Kada im je znak Jarac, uz ovaj Mesec, daje dosta opasne ideje .. pogotovo ako je i VeneraŠkorpija.
Jedino kombinacija ta tri elementa u meni izaziva neki strah. Znam 2 ovakve zenske osobe i prilicno su ekstremne ..

Inace, ovaj Mesec je bas bas poseban, oseti sto retko ko oseti - pravi detektiv :)
Isto tako, posto imam konj. sa Pluton, moram sve da srusim do temelja, tj. ako se razocaram u nekog emotivno, sve srusim, sve obrisem, sve tragove i nastavljam bukvalno posle 1 dana dalje, kao robot .. vesela i cila, da ljudi prosto ne veruju :D

Em MesecŠkorpija, em ga boji Pluton konjukcijom, pa posto on sam rusi sve do temelja i posle nesto novo stvara, tako i moje emocije :)

Mars mi je u  Rak (kod mene u karti sve ili pad ili izgon :D)

Zora i ja sam imala dugogodisnjeg partnera sa Mesec u Škorpija i Mars u Vaga ;)
Doduse on je imao Venera u Rak, a moj Mars je bio tamo .. plus smo oboje Lav .. ko zna

Rivenair*

  • Gost
Odg: Mesec u Skorpiji
« Odgovor #78 poslato: 26. Februar 2012. 00:48:56 »
Meni se najteže nositi sa svojim krajnostima, al navikavam se...