Autor Tema: ~ BLABLAONICA ~  (Pročitano 149272 puta)

ganci i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 79
  • alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!
  • Pol: Žena
Odg: ~ BLABLAONICA ~
« Odgovor #18940 poslato: danas u 16:42:07 »
Jesam 😁
Jao i mom bratu se jutros polomila jedinica. Ne znam sta je ovo, ali juce i danas se svi zale.

Od cega je temperatura? Ja sam danas pocela antibiotik da pijem zbog otoka.

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 770
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #18939 poslato: danas u 13:59:40 »
Jel prezive zubara? 😁
Prikljucujem se timu lomljenja zuba,jutros mi se odronio jedan zub koji je vec odavno bio pukao pa se sad roni postepeno,plus ceo dan me drma temperatura pa jedva funkcionisem danas i tako ceo dan skoro..

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!alexandra94-86 is leading the good life!
« Odgovor #18938 poslato: danas u 10:15:42 »
Ja se javljam sad jer posle mozda ne prezivim zubara 😂

Na mreži malina36*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 49
  • malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.
« Odgovor #18937 poslato: danas u 09:35:09 »
Jutro ❤️

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18936 poslato: danas u 09:33:31 »
Dobro jutro ☕

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18935 poslato: juče u 13:27:16 »
Ja verujem u Boga i molim se, al ne verujem popovima i jednom ili dva puta idem u crkvu. Idem prvog dana Bozica, jer je sutradan moj rodjendan. Idem za svetu vodu i ovako kad osetim potrebu zapalim svecu.

Sanjala sam da sam u crkvi i puno ikona (one male za novcanik) i tu sa trazila Sv. Petku.
Posle par dana sam shvatila kako je kolega koji je radio pre mene stavio tri ikone Sv. Petke na mom radnom stolu. I to sam uocila posle godinu i po dana koliko radim. Tog dana su mi saopstili da vise ne radim.

Pre neku noc sam sanjala Isusa kako nosi veliki krst na ledja i ide kod male devojcice da joj pomogne. Videla sam kako ulazi u kucu kod nje.

Ja sam rodjena na Saboru Presvete Bogorodice i uvek nosim njenu ikonu i njoj se molim. Zato mi je cudno sto mi se Sv. Petka pojavila u san.

Na mreži Nalda*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 8
  • Nalda has no influence.
« Odgovor #18934 poslato: juče u 12:55:08 »
Bice, samo da se zavrsi ova godina.

Jel tumaci ovde neko snove? Jel sanjala neka Sv. Petku ili Isusa?
Ja tumačim. Sanjati boga/svetitelje znači zaštitu. Treba čuti dobro šta oni kažu. A predstavljaju i iscrpljenost životom, pa su tu kao učitelji. Gde ste bili, o čemu razgovarali, kakav je tvoj stav prema religiji uopšte?
Sumnja je jedina sigurnost.

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36259
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18933 poslato: juče u 00:12:31 »
     Hvala :shmish:

Pa kako to? Ma to sve zbog virusa :( Svuda opet krene polako pometnja oko toga :S

Nadam se da ćeš brzo naći drugi posao :lucky: <3
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži alexandra94-86*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #18932 poslato: juče u 00:10:07 »
Bice, samo da se zavrsi ova godina.

Jel tumaci ovde neko snove? Jel sanjala neka Sv. Petku ili Isusa?

Na mreži malina36*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 49
  • malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.
« Odgovor #18931 poslato: 26. Oktobar 2020. 23:53:24 »
Nadam se, još nas ova korona sputava 🤦. Hara u mom gradu, ali nekako kao da smo se predali sudbini. Ne čuvam se, ne nosim masku, imam kontakte sa ljudima.. Svi tako.
Vjerujem ti, nadam se da ćeš i ti ubrzo naći neki posao.