Autor Tema: ~ Sve najbolje i najlepše ~  (Pročitano 12953 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

laborant 55*

• Gost
Odg: ~ Sve najbolje i najlepše ~
« Odgovor #9 poslato: 24. Decembar 2011. 18:38:49 »
Sretno ti Mikice  :-* :bd: :torta: :balon2: :gift1:

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13413
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #8 poslato: 24. Decembar 2011. 15:51:47 »
Mikice srecan rodjos i svima srecan badnjak koji ga slave da proslave punog stola u slozi i zdravlju koliko je moguce... :shmish: :dedamraz1:

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #7 poslato: 24. Decembar 2011. 15:33:02 »

Mikice sve najlepse za rodjendan!
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Zujalica*

• Gost
« Odgovor #6 poslato: 24. Decembar 2011. 13:14:50 »
Mikice, srecan rodjendan i sve najlepse :-* :gift1: :fire2:
Happy Birthday! Graphic

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36225
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #5 poslato: 24. Decembar 2011. 11:11:34 »
 :balon2:  MIKICE SREĆAN RODJENDAN I SVAKO DOBRO TI ŽELIM ! :balon1:

:fire4:  SVIMA KOJI ČEKAJU BOŽIĆNO VEČE ~  SREĆAN BOŽIĆ ! :fire4:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Princess77*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 130
  • Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!
  • Coincidence is God's way of remaining anonymous...
« Odgovor #4 poslato: 24. Decembar 2011. 10:38:09 »
Mikice srecan ti rodjendan  :bd1: :bd1: :muzika2:

A svima vama koji danas slavite Badnji dan i sutra Bozic zelim sve najljepse od srca, da praznike provedete u veselju  :jelka: :happy4:

Van mreže Neda*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 138
  • Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!
« Odgovor #3 poslato: 19. Decembar 2011. 10:10:28 »
I od mene sve najljepše svima koji slave Sv .Nikolu

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #2 poslato: 19. Decembar 2011. 00:58:41 »

Svima koji slave Svetog Nikolu
~ srećna Slava i u zdravlju da je proslave

Svima koji slave St. Nicholas-a (
preteča Božić Bate, tj. Deda Mraza)
kao ja ~ happy St. Nichola's Day

:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Van mreže Anubis Bastet*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
~ Sve najbolje i najlepše ~
« Odgovor #1 poslato: 17. Decembar 2011. 18:08:52 »
     Ovde ćemo da čestitamo jedni drugima rodjendane, proslave, Slave, posebne dane i dogadjaje :torta: