Autor Tema: ~ Sve najbolje i najlepše ~  (Pročitano 13812 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Zujalica*

• Gost
Odg: ~ Sve najbolje i najlepše ~
« Odgovor #32 poslato: 14. Januar 2012. 00:35:57 »
Hvala Neno  :shmish:

I ja svima koji slave zelim sve najlepse:srce:

Takodje svima koji slave Sv. Vasilija Velikog zelim srecnu slavu :srce:

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36353
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #31 poslato: 14. Januar 2012. 00:23:04 »
Svima koji slave Pravoslavnu Novu Godinu želim sve najbolje i najlepše ~ Srećna Nova Godina!
:cestitam3: :fire1: :fire2: :fire3: :fire4:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #30 poslato: 09. Januar 2012. 11:36:24 »

Svima koji slave Svetog Stefana ~ srećna Slava!
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže boninika*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • boninika has no influence.
  • Volim te dugo,duže od vremena duže od večnosti
« Odgovor #29 poslato: 07. Januar 2012. 13:19:36 »

Mir Božji,Hristos se rodi! :srce:

U zdravlju,ljubavi,sreći i veselju da provedemo današnji dan! :*: :love:

laborant 55*

• Gost
« Odgovor #28 poslato: 07. Januar 2012. 11:55:08 »
Sretan Vam Božič dragi moji, uživajte mi lijepo :)

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #27 poslato: 07. Januar 2012. 11:52:21 »

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže slikarka*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 659
  • slikarka is awe-inspiring!slikarka is awe-inspiring!slikarka is awe-inspiring!slikarka is awe-inspiring!slikarka is awe-inspiring!slikarka is awe-inspiring!slikarka is awe-inspiring!slikarka is awe-inspiring!slikarka is awe-inspiring!slikarka is awe-inspiring!slikarka is awe-inspiring!slikarka is awe-inspiring!
    • Ciganske karte by Slikarka
« Odgovor #26 poslato: 06. Januar 2012. 16:32:32 »
sVIM MOJIM PRAVOSLAVCIMA I STAROKATOLICIMA ŽELIM SRETNO BADNJE VEČE I NASTUPAJUĆI BOŽIĆ

MIR BOŽIJI HRISTOS SE RODI..VAISTINU SE RODI..

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #25 poslato: 06. Januar 2012. 14:50:24 »

Dobri dome Božić stiže, dragom Bogu da smo bliže, da te greje vatra sveta, da ti sreća kućom cveta, da krst časni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Neda*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 137
  • Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!Neda is awe-inspiring!
« Odgovor #24 poslato: 06. Januar 2012. 14:31:25 »
Sretan Badnji dan i Božić svima koji danas slave
 :bell1: :bell2: :balon2:

Zujalica*

• Gost
« Odgovor #23 poslato: 06. Januar 2012. 14:14:58 »
Hvala :bell2:    

I ja zelim svima koji proslavljaju Badnji dan  da ga provedu u miru, sreci i veselju!