Autor Tema: ~ Sve najbolje i najlepše ~  (Pročitano 13220 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36337
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: ~ Sve najbolje i najlepše ~
« Odgovor #2167 poslato: 21. Novembar 2020. 07:48:18 »

✝️ Сабор Светог Архангела Михаила ~ Аранђеловдан
Свима који славе, срећна Слава и у здрављу и срећи је прославили 🛐
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #2166 poslato: 08. Novembar 2020. 07:11:33 »

✝️ Свети Великомученик Димитрије - Митровдан
Свима који славе, срећна Слава и у здрављу и срећи је прославили 🛐
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Djurdjevak*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 827
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
« Odgovor #2165 poslato: 01. Novembar 2020. 12:06:06 »
  :b-party: :rodj1: :3hb: :balon1:

Na mreži malina36*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 56
  • malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.malina36 is a force to reckon with.
« Odgovor #2164 poslato: 31. Oktobar 2020. 12:34:11 »
Nelda, sretan rođendan  <3

Na mreži alexandra94-86*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 110
  • alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!alexandra94-86 is awe-inspiring!
« Odgovor #2163 poslato: 31. Oktobar 2020. 11:32:35 »
Srecan rodjendan 🥂

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5884
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #2162 poslato: 31. Oktobar 2020. 09:14:16 »
Nelda, sretan rodjendan.. <3

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #2161 poslato: 31. Oktobar 2020. 03:06:34 »

Nelda :cvetko:
srećan rođendan i sve najbolje :tortica:

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Nenuška*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #2160 poslato: 27. Oktobar 2020. 03:10:56 »

Svima koji slave
srećna nam Slava i u zdravlju i veselju je proslavili :srce:

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže astrodream*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 334
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #2159 poslato: 17. Septembar 2020. 15:19:34 »
Srećan rodjendan!  :cvece_dar:

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5884
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #2158 poslato: 17. Septembar 2020. 09:39:23 »
Swiss( iz komsiluka) sretan rodjendan.
Zdravlja, srece, ljubavi zelim ti u ovoj godini.