Autor Tema: Jupiterov Povratak - pitanja i odgovori  (Pročitano 16689 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Jupiteriv Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #36 poslato: 05. Jul 2015. 11:11:51 »
Ti si u trećoj fazi SS, nisi se ti još oslobodila Saturn :lol: pa samim tim ni tvoj Jupiter još ne može da proradi :pamet:
Nisam pratila pisanije vezano za SS (to vam je Saturn povratak? ), mene to asociralo na Sade sati, a znam da jos nisam u njima. Sad upadam kao padobranac, ali zelim da razumijem. :D
Kad mi se zavrsava ta trecea faza?
Posto je tema Jupiter povratak, evo karta koju si mi ti prije god, dvije poslala.

Jupiter povratak cu imati u oktobru sledece godine. Moj natalni je obojen Saturn jer su u :0: koji je egz u vagi, u 10.polju.
Nije da mi nije bas nista donosio Jupiter, ajde da ne budem neskromna, ali sve sto je donio bilo je na kraju propraceno zakljuckom: Kamo lijepe srece da se nikad nije ni desilo!
A da ne pominjem kombinaciju tr Saturn kroz 12, tr Jupiter kroz 8 polje, zdravstveno nikad gore. Nisu to boljke opasne po zivot, ali neke bakterije kojih sam se jedva otarasila. Jos imam posledice i lijecim se.

Van mreže ♡ Astro Sage ☆*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35119
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #35 poslato: 05. Jul 2015. 01:41:38 »
Ti si u trećoj fazi SS, nisi se ti još oslobodila Saturn :lol: pa samim tim ni tvoj Jupiter još ne može da proradi :pamet:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #34 poslato: 05. Jul 2015. 00:38:29 »
     S kim god da je Saturn udružen (mislim na Ptolomejev aspekt, prvenstveno na :0: naravno) ta planeta će da kaska za drugim planetama, kasnije će se aktivirati (to čak važi I za polje kojim Saturn vlada tj u kojem se nalazi) Sve će se dešavati tek posle Saturn povratka...
Prodje moj Saturn povratak jos ihahaj, a ja jos cekam dobrobiti Jupiter. :smeh:

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
« Odgovor #33 poslato: 04. Jul 2015. 20:07:34 »
     S kim god da je Saturn udružen (mislim na Ptolomejev aspekt, prvenstveno na :0: naravno) ta planeta će da kaska za drugim planetama, kasnije će se aktivirati (to čak važi I za polje kojim Saturn vlada tj u kojem se nalazi) Sve će se dešavati tek posle Saturn povratka...
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #32 poslato: 04. Jul 2015. 19:34:43 »
Evo i ovde da kazem nesto :)

Meni je doneo ludiloooo (sve mi se ostvarila sa povratkom)
kod mene na neki nacin kao da manje zivotni pravac, svaki povratak.
SA 12. se mama preudala (jupiter u  Rak) i onda je krenula neke nova stranica mog zivota
(a i mama ga ima u raku, vl. 7. polja, pa se vidi sklapanje braka itd) i njoj radi ocigledno..
A uvaj II. Povratak (sveee mi je izmenjao, i imam neki osecaj da ce tamo pred kraj solara jos da radi)
Imam osecaj da sam upala u neciju tudju kozu, tudj zivot ali u pozitivnom smislu (ako nista, ocigledno da je promenio pogled na neke stvari )
I bas osecam njegove tranzite, valjda ako vlada nekim uglovima u natalu ili je dispozitor MC-a ili IC-a. meni je  Venera vl. 10 u  Ribe ( Jupiter)
Mojoj mami je vl. 10 polja (I. poratak preudala se njena mama, moja baba)
                                         (II. ona rodila mene)
                                         (III. ona se preudala)
                                         (IV. nasla novi posao, stranci, super plata, i opet njeno dete, resilo sve brige i sredilo zivot itd)
E sad, jupiter joj je vl. Dc i dispozitor vladara Mc-a (drugo dete, brak i posao) pa tako ispada..

Mojoj setri vl. asc-a ona je sa II. jupiterovim povratkom promenila zivotni paravac za 180 stepeni, usla u plesne vode i to je sad njen zivot. (profesija i posao i poziv i opredeljnje ceo zivot joj se sada vrti oko toga)
valjda je bitno ako je  Strelac ili  Ribe na nekom uglu ili disp. vl. asc-a ili mc-a

I naravno onda aspekti iz naala i sve po redu..
Nego sam negde citala da ako neko ima  Jupiter u  aspektu sa saturnom, da ce njegovi tranziti proraditi posle  Saturn povratka.. ili ce uvek malo kasniti.

Ja taj trip sa menjanjem zivotnog pravca o kom govoris imam sa Saturnom. Sade Sati i tranzit Sa kroz 12. i 1. su mi doneli velike i bitne promene. Mogu da zamislim kako ce da me razbuca Sa povratak. :lol:
Pokusavam da se setim sta je bilo pre 12 godina i da li mi je nesto doneo tada Jupiterov povratak i ne mogu da se setim. Nista verovatno. Ocigledno ne donosi nista ako je natalno lose postavljen.
S tim sto ce Jupijev povratak biti ojacan ovog puta Venerinim ciji uticaj osecam. :) Pitam se hoce li doneti promene i novi ciklus sa novim osobama ili stabilizovanje postojeceg.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #31 poslato: 10. Decembar 2014. 21:16:11 »
Drugi Jupiterov povratak 199o trudnocu  sa prvim sinom
Treci Jupiterov povratak 2002 nista znacajno
Cetvrti Jupiterov povratak  2014 na zalost gubitak rodjenog brata .

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #30 poslato: 10. Decembar 2014. 18:00:41 »
Divno kad tranziti ove planete nekome rade, i jako lijepo si ovo objasnila.  ^_^ Meni je isto na uglu i ne radi neki posao sa tranzitima sem ovako natalno naravno... U karti JU II povratka isti mi se nalazi u 8 polju. Možda se to odnosi na pojačanu regeneraciju kod mene na svim nivoima, zaista me mogu da pohvatam, uglavnom pravi skoro sve same opozicije ovdje... Ali od 2011.godine (od kako je počeo da radi ovaj II Ju povratak) doista sam se počela mijenjati... Inače natalno imam Ju 120 Sa, orbisa 2 stepeni, apl., vidjećemo kako će djelovati nakon 3 godine nakon I Sa povratka. :)
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2368
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #29 poslato: 10. Decembar 2014. 15:42:40 »
Evo i ovde da kazem nesto :)

Meni je doneo ludiloooo (sve mi se ostvarila sa povratkom)
kod mene na neki nacin kao da manje zivotni pravac, svaki povratak.
SA 12. se mama preudala (jupiter u  Rak) i onda je krenula neke nova stranica mog zivota
(a i mama ga ima u raku, vl. 7. polja, pa se vidi sklapanje braka itd) i njoj radi ocigledno..
A uvaj II. Povratak (sveee mi je izmenjao, i imam neki osecaj da ce tamo pred kraj solara jos da radi)
Imam osecaj da sam upala u neciju tudju kozu, tudj zivot ali u pozitivnom smislu (ako nista, ocigledno da je promenio pogled na neke stvari )
I bas osecam njegove tranzite, valjda ako vlada nekim uglovima u natalu ili je dispozitor MC-a ili IC-a. meni je  Venera vl. 10 u  Ribe ( Jupiter)
Mojoj mami je vl. 10 polja (I. poratak preudala se njena mama, moja baba)
                                         (II. ona rodila mene)
                                         (III. ona se preudala)
                                         (IV. nasla novi posao, stranci, super plata, i opet njeno dete, resilo sve brige i sredilo zivot itd)
E sad, jupiter joj je vl. Dc i dispozitor vladara Mc-a (drugo dete, brak i posao) pa tako ispada..

Mojoj setri vl. asc-a ona je sa II. jupiterovim povratkom promenila zivotni paravac za 180 stepeni, usla u plesne vode i to je sad njen zivot. (profesija i posao i poziv i opredeljnje ceo zivot joj se sada vrti oko toga)
valjda je bitno ako je  Strelac ili  Ribe na nekom uglu ili disp. vl. asc-a ili mc-a

I naravno onda aspekti iz naala i sve po redu..
Nego sam negde citala da ako neko ima  Jupiter u  aspektu sa saturnom, da ce njegovi tranziti proraditi posle  Saturn povratka.. ili ce uvek malo kasniti.

Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #28 poslato: 10. Decembar 2014. 11:51:30 »
Planeta čiji tranziti maltene ništa ne donose, barem ne kada sam ja u pitanju...  :222s:

I kod mene tako isto :nempojam:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #27 poslato: 10. Decembar 2014. 09:17:37 »
kod mene jupiterov povratak, meni uvek donese samo sredjivanje kuce,
ali to na kasicicu, jer je jupi u blizancima kod mene na IC-u (u 4 kuci) u padu, i tako sredim neki deo u kuci,
obnovim neki namestaj i sl.