Autor Tema: Jupiterov Povratak - pitanja i odgovori  (Pročitano 16271 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: Jupiteriv Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #26 poslato: 09. Decembar 2014. 12:30:31 »
Planeta čiji tranziti maltene ništa ne donose, barem ne kada sam ja u pitanju...  :222s:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže snupy

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1721
  • snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!
« Odgovor #25 poslato: 29. Septembar 2014. 20:27:14 »
Generalno Ju u  :tr: mi ne donosi ništa osetno,a nadala sam se tokom njegovog prelaska preko mog stelijuma.
Što se tiče njegovog povratka,za okruglo godinu dana kada dođe na  :nat: poziciju ću diplomirati.E sad da li je to puka slučajnost ili su se zvezde tako poklopije-videćemo :)

beskrajnost555

• Gost
« Odgovor #24 poslato: 23. Septembar 2014. 15:59:09 »
Meni osobno nista ne donese  kd se vrati na svoje mjesto, Samo sam dva puta pratila kad je dosao nazad na svoj znak i kucu.

Van mreže Soel

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Jupiteriv Povratak
« Odgovor #23 poslato: 22. Jul 2013. 10:15:25 »
Pa da isti je princip kao da gledas godisnji, samo sto (karta jupiter povratka) traje 12 godina. Do sledeceg povratka. :)

Hvala Venerice na odgovoru.. :)

Van mreže venerica

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2368
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #22 poslato: 17. Jul 2013. 21:17:31 »
Ljudi, a el se ovaj jupiter kada dodje na natalnog moze isto gledati kao solarni horoskop?

Pa da isti je princip kao da gledas godisnji, samo sto (karta jupiter povratka) traje 12 godina. Do sledeceg povratka. :)
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Soel

• *Drugar iz komšiluka *
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
« Odgovor #21 poslato: 16. Jul 2013. 21:18:34 »
Meni ce sad Jupiter uci  u VI kucu, odmah se primecuje, sad imam 15 domacih zivotinja i krs bakterija u urinu xD Takodje i Jupiterov povratak, jer mi je natalno Jupiter u Raku. Moze li i meni neko da postavi kartu Jupiter povratka?

Ja iz nekih razloga ne mgu da ti postavim kartu... :(

Primal

• Gost
« Odgovor #20 poslato: 16. Jul 2013. 19:22:26 »
Meni ce sad Jupiter uci  u VI kucu, odmah se primecuje, sad imam 15 domacih zivotinja i krs bakterija u urinu xD Takodje i Jupiterov povratak, jer mi je natalno Jupiter u Raku. Moze li i meni neko da postavi kartu Jupiter povratka?

Van mreže Soel

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #19 poslato: 27. Januar 2013. 20:21:26 »
Ljudi, a el se ovaj jupiter kada dodje na natalnog moze isto gledati kao solarni horoskop?

Van mreže Biriboza

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
Odg: JUPITEROV POVRATAK
« Odgovor #18 poslato: 09. Maj 2012. 20:29:58 »
     Za moju Biribozicu Vodolijicu :)

Hvala, Nency!  :-* :-* :-*

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 34921
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: JUPITEROV POVRATAK
« Odgovor #17 poslato: 09. Maj 2012. 19:46:36 »
Hvala Nenice. :-*
Dakle svaku kucu posmatram kao jednu godinu i onda posmatram kakve aspekte pravi vladar te kuce i planete u njoj?
A mesto gde se nalazi  Jupiter ce biti najvise aktivan tokom tih 12 god?

Evo, ovde je sve fino napisano : http://www.slutilo.net/index.php?topic=799.0
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)