Autor Tema: Jupiterov Povratak - pitanja i odgovori  (Pročitano 17303 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35412
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Jupiterov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #46 poslato: 14. Januar 2019. 14:02:08 »
     Koliko se sećam, Kepler astro program je imao tu opciju. Probaj sa ovim : https://horoscopes.astro-seek.com/planet-ingresses-and-particular-degree-returns-calculator
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Nobi*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 22
  • Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.Nobi is working their way up.
« Odgovor #45 poslato: 14. Januar 2019. 13:32:26 »
Da li moze neko da mi pomogne sa kartom  Jupiter povratka?Ne mogu nigde da nadjem da je uradim...
Meni je inace  Jupiter u 1 kuci u  Lav pa pravi  :60: sa  MarsSunce i jedan  :90:
sa  Pluton  . 

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 873
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #44 poslato: 12. Januar 2019. 19:23:35 »
Moj  :tr: Jupiter radi.

A radi i njegov povratak.

Kao i kod Nene, meni je svakih 12 godina odneo nekoga. Prvo tatu, pa baku, a onda i brata. Sva tri puta je bio na istom stepenu.

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #43 poslato: 06. Jul 2015. 09:37:27 »
Rijetko kad obracam paznju na derivatna polja. Ne zato sto to ne smatram korisnim, vec zato sto se zapetljam kao pile u kučine. :D
Kod mene Jupiter vladar  :as: i :ic: ove godine je uz Saturn i vladar godisnje profekcije.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #42 poslato: 06. Jul 2015. 09:33:32 »
Hm...verujem da me necete shvatiti pogresno, jer i meni se tata razboleo pod uticajem prvog JU povratka, a umro je kada je Jupiter prolazio kroz X polje. Kako god nama delovalo, osim tih gubitka voljenih koji nama tesko pada, njegovo delovanje jeste dobro tj oslobadjajuce.  Na nekom kosmickom nivou kako god Vama to zvucalo doneo nam je dobro, a mislim da eto konktretno kod tate, da je zapravo dobio oslobadjanje ovozemaljskih muka. (Imao problema sa zdravljem i to mnogo, samim tim se mucio) 
Prvi Jupiterov povratak je bio katastrofalan (pubertet) ALI mi Saturn nije dao da uzivam u nekim lepim stvarima jer je bio na Sunce u XII.
Drugi povratak 2006.godine, dao mi je izuzetno lepu godinu - zavrsetak studija (vlada IX,

Jupiter daje MNOGO i to mnogo zaista treba ugrabiti. Meni je kroz Raka doneo zaista lepe stvar isao je preko mog Meseca,  SMČFortuna tj preko ugla i V kuce. Sacuvao je zivot mome sinu jer je porodjaj bio boze sacuvaj, a onda mi doneo hm...i oslobadjanje od nekih odnosa koji su me ukopavali ka depresiji.
Posto mi je tu kod fortune u V isto tacka bogatstva dobila sam od drzave na ime porodiljskog oko 150.000 dinara potpuno neocekivano, i porastu i dolasku klijentele da ne govorim.

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
« Odgovor #41 poslato: 06. Jul 2015. 08:46:03 »
     Da, u pravu si. Realno, meni je taj moj Jupiter vladar 3 i 6 polja - 3 polje je ne samo bolest jednog roditelja već i polje gubitka drugog roditelja, a 6 polje je po derivacijama 8 polje jednog roditelja, a 2 polje drugog roditelja, ali dovoljno je i što je klasično 6 polje u pitanju - neprijatelji i sve ono što šteti natusu, pa tako Jupiter sam po sebi kod mene u natalu ne može da bude smatran klasičnim benefikom, pa samim i nj tranzit će uticati više loše nego dobro kod mene (napr u Djotišu, 8 polje jeste smrt, transformacija tela, ali 3 polje pokazuje uzrok smrti - 8 od 8 polja)
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #40 poslato: 06. Jul 2015. 08:07:35 »
Pa da, kazu da je i u trenutku smrti osobe, tr Jupiter dobro postavljen, pravi harmonicne aspekte, da na taj nacin "olaksava prolaz" na drugu stranu (kao vladar 9.polja koje je posle polja smrti). A kod tebe se bas pokazalo kao pokazatelj smrti roditelja, nazalost.
Ma ja se uzdam u Saturn i gotova prica. :lol:

• * Glavni & Odgovorni *
Odg: Jupiteriv Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #39 poslato: 05. Jul 2015. 23:44:55 »
     Nije to pesimizam :jok: to je realno sagledavanje činjenica :hum:

Svi hvale na primer ~ Jupiter u Rak - jao benefik, jao egzaltacija, pa to će već skuvani ručak I džakovi para sa neba da padaju, vi samo raširite ruke I čekajte :oboze:

Meni je pre 13 godina odneo mamu ( :90: Sunce I :60: Mesec ) a prošle godine (on ide na 12 god kod mene) odneo mi tatu (isti aspekt) I oba puta me ostavio ne praznog novčanika, već I praznog frižidera (I umalo bez krova nad glavom) A kao postavljen mi takav :tr: u 10 polju u natalu, super, milina itd... :lud: =(

Tako da ja jako malo obraćam pažnju na :tr: Jupiter u smislu "dobrog" pre u smislu da će da mi aktivira nešto loše I donese tu njegovu "expanziju" lošeg... a moj :nat: Jupiter baš I nije toliko slab I ugrožen (čak šta više dobro je postavljen I ima jako lepe aspekte) :pamet:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #38 poslato: 05. Jul 2015. 23:23:15 »
Ok, hvala, Nensi.   :heartshape:
Ja sam to i pisala na nekom drugom forumu, imali su me bukvalno pojesti sa prnjama.  :lol:
Te kako sam ja pesimista, ako ne vjerujem, nece mi Jupiter nikad nista donijeti, bla bla. Kazem da nije do vjere i optimizma, ali imate li vi oci da vidite polozaj mog Jupiter u natalu. Sad me ti samo potvrdjujes.
Jupiter povratak prije 10 gpd mi donio bitnu vezu koja se zavrsila sa suzama, mojim, a bila sam bas zatelebana kao nikad prije. Onda, tr Jupiter 120 nat Sunce :0: Mesec trudnocu koja se ubrzo zavrsila i da ne nabrajam vise. Znaci donese on nesto, nije da je nista, ali bolje da tako ne da nista. Onda do nedavno njegov tranzit kroz moje 8.polje, kulminacija boljki. Cim je presao u 9, laknulo mi je.
Meni je Saturn zakon.  :loovee: pa koliko god da muci.

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #37 poslato: 05. Jul 2015. 22:03:05 »
     Da, to SS su Sadi Sati, a ja sam se zeznula, permutovala sam tvoj Jupiter sa Mesec =) =) =) tebi tek sledi SS period. -1- faza će da bude kad :tr: Saturn bude došao na 17 Jarac , -2- faza kada :tr: Saturn bude došao na 17 Vodolija I -3- faza kada :tr: Saturn bude došao na 17 Ribe .

Ljudi previše veruju da će im :tr: Jupiter doneti nešto sjajno I bajno samo zato što je on benefik. Isto smatram I za Jupiter povratak da je skoro pa besmisleno verovati da će da donese neki "procvat" osobi... jer ako je slab u natalu, samo će da ispliva nešto lose I to u velikim količinama, jer će samo tako Jupiter moći da deluje - da širi I donosi expanziju, ali loših stvari...

Eto, kod tebe, on je u XI polju I čak nema aflikacije, ali ga ta :0: sa Saturn sprečava da uradi bilo šta. On je u odnosu na Saturn slab, jer mu znak Vaga I prija I ne prija, dok je u tom znaku Saturn jak I naravno da dominira tom :0: I da naravno sve što bi Jupiter imogao povoljno da donese ili umanji ili poništi. Drugim rečima, slaba ti vajda od tog Jupiter I nj povratka...
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)