Autor Tema: Goran Milekić  (Pročitano 1578 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Goran Milekić
« Odgovor #9 poslato: 30. Oktobar 2014. 15:33:35 »
ne znam zasto ja zazirem od marsa kada je retro, posebno u muskim natalima, a sad tek vidim i Goran ga ima,
em je u Biku u izgonu, em retro!
Cene njega  u ovom svetu! Cula sam samo reci pohvale za njegov rad i knjige , i to od kolega!!
Bojim se da se to odrazilo na njegovo zdravlje, a MA kad je retro je sam po sebi za zaziranje al sta cu! I sa tim se zivi.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #8 poslato: 30. Oktobar 2014. 15:23:07 »
ne znam zasto ja zazirem od marsa kada je retro, posebno u muskim natalima, a sad tek vidim i Goran ga ima,
em je u Biku u izgonu, em retro!
Cene njega  u ovom svetu! Cula sam samo reci pohvale za njegov rad i knjige , i to od kolega!!

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #7 poslato: 30. Oktobar 2014. 15:17:43 »
Ko god da je bio kod njega, barem od mojih prijatelja ima samo reci pohvale... Svi kazu da je on najbolji .
Meni je on zakon, stvarno su mi njegove knjige neprevazidjene.

Van mreže lajka*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 733
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
« Odgovor #6 poslato: 28. Septembar 2014. 21:15:10 »
O Dragani Deh znam samo da pise za casopis Astrologos i njene prognoze su ok

Van mreže lajka*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 733
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
« Odgovor #5 poslato: 28. Septembar 2014. 13:03:37 »
Imala sam cast da mi tumaci natal i mnogo sam se razocarala. Moguce je da nije bio raspolozen ali prvo je uzeo novac a posle me je zamajavao dva sata (valjda toliko treba traje "razgovor"). Ponekad pomislim da te knjige nije pisao on jer su zaista neprevazidjene.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35552
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #4 poslato: 27. Septembar 2014. 22:05:34 »
     Evo, zamenjen link, opet se vidi karta :komp:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35552
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #3 poslato: 09. Maj 2012. 19:23:58 »
     Goran je bio zaista jedinstven lik. Imala sam prilike da ga još 2001 upoznam na onoj Astrološkoj Konferenciji što je Imša organizovao. Pričala sam sa njim, čak mi je i podpisao njegovu knjigu "Astropsihologija" i ostavio broj telefona uz tu posvetu, nagovarao me da napustim Imšinu školu i predjem kod njega, al meni nešo u trenutku bilo mnogo da pravim tu tumbu u svom životu, a sad mi je jako krivo što makar malo nisam išla u školu kod njega. On je imao povremeno svojih "bubica" (pričalo se da je kockar pa kad zapadne u dug on poveća cenu školarine) al do kraja svog života je bio jak i grlen astrolog koji je itekako umeo uživo lepo da tumači čartove i da pronadje simboliku svake osobe / životinje / prašine u nečijem natalu :ok:

Mene i dan danas opušta čitanje te njegove "Astropsihologije", nekako je napisana poetski, teatralno, fatalistički, pa me valjda to vuče da je čitam iznova i iznova :uci:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #2 poslato: 08. Maj 2012. 18:37:14 »
E on je rodjen kada i ja :D Moj MArs mu je na ASc, moj Jupiter na njegovom Mesecu, a Merkur na Merkuru :) Mesec je i meni u Vodoliji u 11 polju.
Na samom vrhu 3 polja je Merkur u trigonu sa Uranom, Uran nosi u sebi Mesec koji je vladar njegove karijere. Ne znam detalje o njegovom životu ali je moguće da je karijera bila razlog nekog udaljavanja od porodice. Mesec u 4 180 Uran u 10.

Putnik kroz vreme*

• Gost
Goran Milekić
« Odgovor #1 poslato: 08. Maj 2012. 16:41:43 »
Evo,

ono što upada u oči  Uran u lavu, i nije čudo što ga često nazivaju našim najvećim astrologom,  Merkur u 3 u strelcu, i opet kao i kod Imširagića  Mesec u vodoliji.