Autor Tema: MILE DUPOR  (Pročitano 1678 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
Odg: MILE DUPOR
« Odgovor #12 poslato: 07. Oktobar 2015. 09:46:33 »
moj uzor...surov i malo ostar ali sto zbori,sa mojim 5 im poljem u skorpiji,nije ni cudo da mi je njegova knjiga prva...

haha i ja imam peto u skorpiji isto sam prvo od njega krenula da citam, zvezde ljubav seks i ne verujte, proverite

jako mi se dopao stil pisanja ali sad kad pogledam ne bih ga bas preporucila pocetnicima iako je on meni kao biblija i uvek se njemu vracam. malo suvise mracan i dogmatski za moj ukus i stil ruzicastih naocara ali mi tako pravi i neku protivtezu

evo karte opet posto je ona s pocetka teme istekla

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #11 poslato: 18. Avgust 2015. 09:54:06 »
citat

U zaključku možemo reći i ovo: Mile Dupor nije bio fanatik zaluđen astrologijom. U svojim knjigama više puta upozorava ‘nadobudne astrologe da budu svesni ograničenja u tumačenju natalne karte i da oprezno i pažljivo govore klijentu o budućnosti’. Ipak, Duporovi su klijenti uglavnom bili zadovoljni onim što su dobili od svog ‘meštra’. Šta mislite pod čijim je uticajem veliki Tin napisao stihove ‘SVAKI SE KREĆE U REDOVNOM SKLOPU, U SVOJOJ SLOBODI PO HOROSKOPU …’ ?

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #10 poslato: 18. Avgust 2015. 09:50:26 »

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #9 poslato: 12. Maj 2012. 12:11:41 »
skroz se slazem sa tobom, astroantares, ali da ipak njegov nacin pisanja
i interpretacije nije za pocetnike, potrebno je vec predznanje da bi ste njega mogli da ispratite. Oduvek me odusevljavao smisao za crni humor koji se vidi u tim knjigama.

Van mreže astroantares*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 662
  • astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!
  • Carpe diem.
    • astroantares.net
« Odgovor #8 poslato: 12. Maj 2012. 01:40:55 »
U njegovoj karti je zanimljivo što je u suštini rastrzan, nestalan, ali ipak se kroz reč dobro izrazio. Dok se čitaju njegove knjige možemo primetiti da nekako postoji neki čudan red, pa ljudi kažu da im se ili sviđa ili ne mogu da se snađu.

Ali to je od toga što je Mesec vladar 11-og, u opoziciji sa Merkurom u Strelcu, da se razumemo nijedna planeta ovde nije lepo postavljena, ali ponekad one mnogo više daju ako se osoba izbori sa energijama. Merkur u recepciji sa Jupiterom, plus Mesec u 9, a Merkur u 3, dovodi do ogromne popularnosti ali kroz pravo znanje, ne šarlatanstvo.

Po meni je on stvarno sjajan i uvek mu se rado vraćam, valjda je u početku presudilo to što su nam Merkuri u konjukciji.

Van mreže uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #7 poslato: 21. Januar 2012. 11:26:21 »
njegov jupiter uci moj merkur u blizancima...sve sto od njega procitam nekako lako shvatam i u potpunosti je na mom nivou razmisljanja...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #6 poslato: 21. Januar 2012. 11:22:56 »
 MerkurJupiter imaju zamenjena mesta tako da svaki radi KAO da je u
svom sedistu.

@uranija
i on ima stelijum u blizancima, on skorpion a ti  Sunce :0: Mars

Van mreže uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #5 poslato: 21. Januar 2012. 11:18:19 »
moj uzor...surov i malo ostar ali sto zbori,sa mojim 5 im poljem u skorpiji,nije ni cudo da mi je njegova knjiga prva...

igor_vv*

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 20. Januar 2012. 16:59:10 »
Evo još jednog primera gtde je Merkur u strelcu, dakle oštećen, na jednoj strani ograničen i  površan, na drugoj strani Me u strelcu ima izraženu želju za postizanjem viših znanja. Kada je disharmoničan, onda dobijamo klasične dogmate, posebno iz oblasti medicine, religije, lamprdaše- ljude, kako ja to volim da kažem poput hard diska, koji imaju dosta znanja, ali bez sposobnosti kritičkog rasudjivanja. E ovo je raritetan primer Me u strelcu. Kod intelekta uzimamo 3. polje pre svega. Ono je u duboko analitičnoj i kritički nastrojenoj škorpiji, vladar Mars u mudrom jarcu pravi konjunkciju sa Hironom, a slobodno se može reći i 120 sa Me dispozitorom Jupiterom. Još se u 3. polju nalazi Sunce u škorpionu 90 Saturn ( aspekt jakog intelekta dokazano). Takodje kada tumačimo um, ovaj horoskop potvrdjuje da u obzir treba uzeti Mesec, koji je u blizancima, I pravi 0 sa Jupiterom.
Najzad- Merkur u strelcu ovde svoju potrebu za višim znanjima kanališe u pravom smeru....

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #3 poslato: 20. Januar 2012. 16:05:09 »
ja vrlo cenim njegovi knjiga,ali i ono "Ne vjerujte, proverite"
za svako ko se ozbilno bavi astrologijom neka mu bude smernica iz literature ali neka proveri i sam donese zakljucak iz sopstvena iskustva

takodje bih preporucila njega kao literaturu za ucenje, ali mislim da nije za pocetnika