Autor Tema: Avatari i Asc  (Pročitano 18301 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #50 poslato: 15. Januar 2016. 13:15:17 »
a za trac rubrike, i naslovne strane-sta drugo nego ASC blizanci, ili sta ???
http://tinypic.com/view.php?pic=10mq6gy&s=9#.VpjiZE8uf0Y

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #49 poslato: 15. Januar 2016. 13:12:09 »

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #48 poslato: 15. Januar 2016. 13:01:27 »
zamrla je ova zanimljiva tema, koja ima i aspekt simbolike :)
juce sam zamenila svoj avatar, sad su te usne sa tresnjicama :)
nisam bas sigurna da se vezuje za vl ASC jupitera
ili Neptuna..mada je neptun valjda visa oktava venere (a venera su usne)

imam jos predloga, ako vam se svidja slobodno upotrebite
:)

http://tinypic.com/view.php?pic=155kj77&s=9#.VpjfSk8uf0Y

http://tinypic.com/view.php?pic=vh9v8o&s=9#.VpjfZk8uf0Y

http://tinypic.com/view.php?pic=ot2fc2&s=9#.Vpjfik8uf0Y

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #47 poslato: 23. Septembar 2014. 22:00:15 »
Ovo mi je interesantna tema.
Ja vecinom uzivam avatare povezane sa  Saturn ili  Jarac.
 Jarac jer im se divim zbog nacina na koji jesu, dok ja mislim da moj  :nat: Saturn :0: :as:.
E sad meni je  :as: Škorpija vladar je  Mars Bik. E sad ja inace volim nesto sto je povezano sa astrologijom ili mozda  carobnim bicima. Kao sto se vidi trenutni avatar je povezan sa jednorogom, to mi je uvijek bila fascinacija i sa tim sam odrasla. Moguce da je razlog  Venera Blizanci gdje ne zelim odrast gdje pravi  Venera :120: Mesec , ali i sama  Venera ima recepciju sa  Merkur. Tako da neki avatar koji stavi mora imat neku pricu.

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #46 poslato: 10. Januar 2013. 17:21:17 »
Moj avatar je ptica fenix koja ustaje iz pepela (ili vatre, kako god), u simbolici je mog sunčevog znaka

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #45 poslato: 10. Januar 2013. 13:16:52 »
Moj avatar je slika Catherine Deneuve koja je  Vaga, a pre nje je bila slika Grace Kelly koja je  Škorpija, a  VeneraVaga. :) Nije mi nikad palo na pamet da to povezem.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #44 poslato: 22. Februar 2012. 14:13:44 »
Jeste, kako da nije :)  Odosmo malo u off  :off:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Zujalica*

• Gost
« Odgovor #43 poslato: 22. Februar 2012. 12:49:27 »
  :D :D :D .to je super za zimu, bas toplo.. inace volim i  kratke jakne sa krznom oko vrata npr.  :rolf: ..ustvari mnogo volim pare..pa se nadam da cu zavoleti i udati se za nekog ko ce moci da me podmiri  :lol: ):) :rolf:

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #42 poslato: 22. Februar 2012. 12:42:44 »
:lol:  :fool: :haha: :haha: :haha:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Zujalica*

• Gost
« Odgovor #41 poslato: 22. Februar 2012. 12:05:17 »
..kod mene nije mnogo boja zastupljeno u kombinaciji...volim ja da to ponekad i sija  :rolf: ali to moze biti npr. haljina u jednoj biji (imam teget sa staklicima..pa to bas sija) od skupog materijala sa nekom cipelama boje koze..ja cu pre kupiti dve dobre krpice nego 10 nikakvih..
Imam svetlu (boje kao ovca :rolf:) jaknu od prevrnute koze, sa krznom oko vrata i iste ugg cizme...e kad to obucem bas sam Ovnica  :D :D :D