Autor Tema: Avatari i Asc  (Pročitano 18475 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35596
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #40 poslato: 22. Februar 2012. 11:56:57 »
     Kako Venera u svom izgonu može da bude kičerica? Ovan je brz znak, traži praktiku, al ipak egzaltira Sunce ~ odeća mora kao i obuća da ispunjava sve kriterijume (udobnost, praktičnost, cenu i izgled) iako ona preko pada je povezana sa Saturn ~ odeća i obuća nikako se ne nose više od dve - tri godine i ne naginju "tradicionalnom, klasičnom" dizajnu 8)
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Zujalica*

• Gost
« Odgovor #39 poslato: 22. Februar 2012. 11:53:43 »
..znam za 6p ...ali nisam znala za drugo..sad znam :rolf: ..ta Venera u Ovan je opisana kao kicerica  ):) ali ja se uopste ne oblacim napadno..to je vise jednostavno..bez nekog kindjurenja  :*:

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
« Odgovor #38 poslato: 22. Februar 2012. 11:50:03 »
     Odeća i obuća se vide iz 2 i 6 polja iz čarta, tako da i sam avatar kao Mesec Sunce (lična karta na netu) mogu da udju u "igru" kod tumačenja 8)
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Zujalica*

• Gost
« Odgovor #37 poslato: 22. Februar 2012. 11:34:56 »
hahaha izgleda da je Djotiska  :D :D ..po MA moze kao 7p prirodni vladar Venera a ono je u znaku Ribe  ):) ..lupam  :rolf:

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #36 poslato: 30. Januar 2012. 00:44:03 »
     Pa i meni to palo napamet, Venera Neptun Ribe ~ kad pogledam ni R od Ribe nigde :lol: Al zato u Kundali Čartu ona ima Venera Ribe ;) Podsvesno preovladao Djotiš čart kod nje :D
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #35 poslato: 30. Januar 2012. 00:34:35 »
95 posto mojih avatara jesu cipelice =) ..sad koliko to veze iam sa mojim asc  :-?
Čim si rekla cipelice, prva asocijacija mi je bila Venera/modni detalj u ribama/stopala. Pih Venera ti je na 0,18 Ovna...pobeže mi za 18 minuta :rolf:

Zujalica*

• Gost
« Odgovor #34 poslato: 29. Januar 2012. 23:28:12 »
95 posto mojih avatara jesu cipelice =) ..sad koliko to veze iam sa mojim asc  :-?

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4185
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #33 poslato: 29. Januar 2012. 21:42:18 »
Ja sam plavusa koja se non stop smeje bas kao ova na avataru  :D 

I ljudi me po sirokom osmehu prepoznaju  :sun:

Mozda Mo blizu Asc u  Vaga ?
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #32 poslato: 29. Januar 2012. 21:31:43 »
Venera ti je na ASc, sama Ve simbolizuje poklone i ljubav, srce, ruže :)

biljana*

• Gost
« Odgovor #31 poslato: 29. Januar 2012. 21:27:07 »
Moj avatar je slicica poklon od mog supruga za jedan Dan zaljubljenik. I bas opisuje mene, obozavam plisane mede, srca, crvene ruze.