Autor Tema: Avatari i Asc  (Pročitano 27453 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

biljana*

  • Gost
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #31 poslato: 29. Januar 2012. 21:27:07 »
Moj avatar je slicica poklon od mog supruga za jedan Dan zaljubljenik. I bas opisuje mene, obozavam plisane mede, srca, crvene ruze.

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #30 poslato: 29. Januar 2012. 20:57:08 »
hihi,mene uranski partneri zovu Maca,razumete vec koji...a merkur je vladar bas treceg polja =) :P
ehej ali i ja imam opoziciju merkura i jupitera i ja uopste nisam razmisljala da sam alergicna na njih a jupiter mi vlada 6.im poljem a merkur 12.im,i zaista otkad nisam kuci kod mame,tamo inace ima macaka,nemam nikakvu alergiju...

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #29 poslato: 29. Januar 2012. 12:34:27 »
     Eto, knjiški primer  :cicmic:  Kod mene je Merkur na ASC i ja obožavam  :cicmic: ali sam na žalost alergična na njih  :180:  Jupiter koji mi je vladar 3-6 polja na samom kraju 6 polja u  :0:  sa 7 poljem :S
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže zora*

  • TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 343
  • Reputaciona snaga: 478
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #28 poslato: 29. Januar 2012. 12:29:35 »
     Merkur i Uran se vezuju za  :cicmic: zbog njihove inteligencije, veština i totalne nepredvidljivosti u ponašanju :)
Merkur vladar mog Asc,  Uran vladar moje 6 kuce( kuca kucnih ljubimaca)....

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #27 poslato: 29. Januar 2012. 12:26:48 »
     Merkur i Uran se vezuju za  :cicmic: zbog njihove inteligencije, veština i totalne nepredvidljivosti u ponašanju :)
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže zora*

  • TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 343
  • Reputaciona snaga: 478
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #26 poslato: 29. Januar 2012. 12:12:07 »
i ja volim macke...pa je moj avatar boginja Freja....a  Asc mi je u devici, i tu je smesten  Saturn, u drugoj u skorpiji mi je  Mesec, a dispozitor asc  Merkur je u ovnu......inace u znaku sam bik.....sigurno negde ima neke simbolike...

Van mreže boninika*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 40
  • Reputaciona snaga: 0
  • boninika has no influence.
  • Pol: Žena
  • Volim te dugo,duže od vremena duže od večnosti
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #25 poslato: 26. Januar 2012. 21:19:23 »
 :cicmic:

Najviše volim da stavljam mačke,najviše ih volim,pa nekako sebe predstavljam na taj način:samostalna,nezavisna ,slobodoumna,volim slobodu, a ne kao kučići, pristaju da imaju ogrlicu oko vrata i da žive u kućici vezani( jadne   životinje!!!).
Možda je to baš zbog ascedenta u Škorpiji,mada je na samom kraju znaka( 28,33),Mesec mi je u Strelcu,Mars u Biku
između VI( domaće životinje) i VII kuće( partner,javni neprijatelji) :dog: :fishy: :zec: :meda: :bm: :crab: :ara: :bee: :bird: i naravno: :cicmic:

Rivenair*

  • Gost
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #24 poslato: 26. Januar 2012. 16:08:23 »
Mislim da na tebe utiče najviše ovaj Ur 180 Asc jer je egzaktan, i to tako što ti se genijalan Ur u strelcu šepuri sa jedne strane i jako ga nervira taj blizanac na asc, jer bi on da mudruje a ovaj blizanac bi da priča u prazno. A kako je baš 7 polje javnost, eto i tebi javne ličnosti na avataru ali ako je Liv na konju/tu je strelac a ako nije opet negde juri jer joj kosa leprša i opet je tu sloboda strelca, a juri verovatno da pobegne od ovog blizanca i svega običnijeg što on nosi.

Neno bitno da je vama veselo, bez obzira što nemam pojma o čemu pišete :D

haha,  u pravu si, ma bitno da je veselo :D (A Liv je na konju)

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #23 poslato: 26. Januar 2012. 01:34:42 »
je, obožavam ju :)

Mislim da na tebe utiče najviše ovaj Ur 180 Asc jer je egzaktan, i to tako što ti se genijalan Ur u strelcu šepuri sa jedne strane i jako ga nervira taj blizanac na asc, jer bi on da mudruje a ovaj blizanac bi da priča u prazno. A kako je baš 7 polje javnost, eto i tebi javne ličnosti na avataru ali ako je Liv na konju/tu je strelac a ako nije opet negde juri jer joj kosa leprša i opet je tu sloboda strelca, a juri verovatno da pobegne od ovog blizanca i svega običnijeg što on nosi.

Neno bitno da je vama veselo, bez obzira što nemam pojma o čemu pišete :D

Rivenair*

  • Gost
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #22 poslato: 26. Januar 2012. 01:19:10 »
Jel to Liv iz Gospodara, kada je na konju, ili sam ja istripovala?

je, obožavam ju :)