Autor Tema: Avatari i Asc  (Pročitano 18471 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Swiss*

• Gost
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #10 poslato: 25. Januar 2012. 22:48:49 »
Neni...a sta ti sa ovom Kamenom Kuglom hoces? Na Spic Brdo da je izguras hehehe

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35596
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #9 poslato: 25. Januar 2012. 22:44:03 »
moj avatar je Ana Oxa,vladar asc je ovaj mesec,emocije koje njene pesme bude u meni,njena pojava me fascinira i zato ona i bas ona,venera u lavu kao vladar ovog meseca   znaci opisuje muziku koju kod kuce slusam,mesec je u 4.oj...a opet dispozitor ove venere je strankinja sunce u blizancima u konj sa marsom,mocnog glasa i pojave,specificne manekenske pojave,venera u lavu...,na jednoj ima naocare na afb forumu,tako da sunce tj njene oci su prekrivene(neptun) sa naocarima,crnim,mars ,mnogi njen avatar kad vide kazu da i mene dozivlajavaju u nekoj slicno jakoj energiji,ne pevanjem,ali u mojim recima,pisanju....merkur u blizancima....u polju vodolije,rekose prijatelji...

Pa ti i ličiš na nju, normalno da si nju odabrala  :Bhug:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže andjelikadepeures*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 83
  • andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!
« Odgovor #8 poslato: 25. Januar 2012. 22:41:38 »
Vaga na Asc, devojka/venera, pravdu takodje simbolizuje vaga kao i javnost.

lepo si to rekla :)
kratko ali @ebitachno :)

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #7 poslato: 25. Januar 2012. 22:34:30 »
Eto, ova "Polovicna" slika koju imam mene prestavlja....tipicno za moj AC hehehehe pola vama a pola meni :D
:ocena2:

Uranija odlično rečeno  :shmish: :srce:

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13397
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #6 poslato: 25. Januar 2012. 22:10:13 »
moj avatar je Ana Oxa,vladar asc je ovaj mesec,emocije koje njene pesme bude u meni,njena pojava me fascinira i zato ona i bas ona,venera u lavu kao vladar ovog meseca   znaci opisuje muziku koju kod kuce slusam,mesec je u 4.oj...a opet dispozitor ove venere je strankinja sunce u blizancima u konj sa marsom,mocnog glasa i pojave,specificne manekenske pojave,venera u lavu...,na jednoj ima naocare na afb forumu,tako da sunce tj njene oci su prekrivene(neptun) sa naocarima,crnim,mars ,mnogi njen avatar kad vide kazu da i mene dozivlajavaju u nekoj slicno jakoj energiji,ne pevanjem,ali u mojim recima,pisanju....merkur u blizancima....u polju vodolije,rekose prijatelji...

Swiss*

• Gost
« Odgovor #5 poslato: 25. Januar 2012. 22:02:21 »
Eto, ova "Polovicna" slika koju imam mene prestavlja....tipicno za moj AC hehehehe pola vama a pola meni :D

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #4 poslato: 25. Januar 2012. 21:54:00 »
Vaga na Asc, devojka/venera, pravdu takodje simbolizuje vaga kao i javnost.

Van mreže andjelikadepeures*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 83
  • andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!
« Odgovor #3 poslato: 25. Januar 2012. 21:48:45 »
ja na svim forumima imam isti avatar, verovatno zato shto mi je vladar Ac-a u Biku, pa sam malo statichna shto se avatara i nicka tiche... sam avatar simbolizuje mozda kombinaciju Vage u Jupitera, ko je gledao film, jasno mu je zashto. simbolichki, ovaj avatar me bash opisuje. od roze boje preko potrebe da pravda bude zadovoljena i naravno, da sve volim da uradim na neki svoj nachin... takodje je i nick sa slichnom simbolikom, ko je chitao knjigu, zna o chemu se radi...

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35596
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #2 poslato: 25. Januar 2012. 15:11:09 »
      Kod mene avatari se menjaju kao prljave čarape :lol: Merkur na Asc, promenljiva narav, promenljivo raspoloženje, pa i promenljivi avatari. Trenutno... simbolika tr. Saturna na Asc :)
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #1 poslato: 25. Januar 2012. 15:06:23 »
Avatari su sličice koje mi biramo da nas predstavljaju.
Asc prikazuje kako nas drugi vide.

Kako vaš Asc i aspekti koje on ima opisuju avatar?

Prethodni avatar koj sam imala bila je devojka sa maskom. Moj Asc je u Ribama, same Ribe simbolizuju tajne a Neptun su maske. U ribama je egzaltirana venera pa su na mojim avatarima najčešće devojke. Merkur je u ribama u padu i izgonu a jupiter je u sedištu pa su devojke apstraktne, uopšte nisu realne, sakriveno lice, ne govore mnogo. Na jednom od njih je devojka bila u senci, na drugom je imala masku, na trećem je sakrivala rukama lice/ me u izgonu.