Autor Tema: Avatari i Asc  (Pročitano 18491 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Rivenair*

• Gost
Odg: Avatari i Asc
« Odgovor #20 poslato: 26. Januar 2012. 00:30:00 »
Moj avatar je uvijek isti, Asc u Blizancima, vladar Merkur u Vodenjaku na 29. st. nemam pojma, mada meni ta sličica djeluje dosta zračno.

Swiss*

• Gost
« Odgovor #19 poslato: 26. Januar 2012. 00:14:48 »
Diiivno po tebe hehehe kod mene Vladar Natala i ACa ima predivan odnos sa Saturnom kao zamenikom Vladarice Venere, a Ćale Saturn drzi sve ostale na Uzici iz 9te, a kako rekose, nije mu lose tamo u 9tom polju a i ja kazem da nije nikako haha pa mi lici na ovu....dam ti pogace da jedes a ti nemas zube... :D

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35596
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18 poslato: 25. Januar 2012. 23:33:32 »
:lol: e vala baš :lol: pa kod mene taj Saturn i nije toliko negativan, više deluje kao "Veniš" za sve ono mutno, prljavo, nejasno što mi je bilo i u glavi i ispred očiju (sve simbolika 1 polja) a uz to meni je natalni Saturn u 10 polju (navikla sam da imam "kamen za pod glavu" + progresivni Mesec mi je u Jarac tako da mi na neki način i prija ovaj SM odnos izmedju mene i gos'n Saturn  B)
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Swiss*

• Gost
« Odgovor #17 poslato: 25. Januar 2012. 23:20:50 »
Neno sada kada krene retro vracaces ga nazad ako uspes da ga popnes :D

Hahahaha pa zato joj i hocu pomoci a tako i sebi ;) :D

Kad se setim....ovde u kraju nedaleko imamo rekreacije radi pa ko hoce da se penje moze..."1300 stepenica" za uspon...sve je ok dok se penjes, nista nije tesko jer laganice ides al kad podjes da se spustas? Ajoj majko rodjena! Gore mi bilo sici nego se popeti hahahaha

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #16 poslato: 25. Januar 2012. 23:14:27 »
Neno sada kada krene retro vracaces ga nazad ako uspes da ga popnes :D

Swiss*

• Gost
« Odgovor #15 poslato: 25. Januar 2012. 23:11:43 »
     To je moj Tantal koji uz Sizifove muke se uspinje uz Golgotu života =)  Ovo ovaj tr. Saturn u 1 polju govori, ne ja :lol:

Saturn? E ok, ev me da pomognem ti...imam ga i ja Kroz prvo polje Natalno u tranzitu pa da zajednicki "spustimo" kuglu ;)

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #14 poslato: 25. Januar 2012. 23:02:06 »
Pa da, moramo pogledati i tranzite preko Asc i 1 polja :D

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35596
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #13 poslato: 25. Januar 2012. 22:57:12 »
Neni...a sta ti sa ovom Kamenom Kuglom hoces? Na Spic Brdo da je izguras hehehe

To je moj Tantal koji uz Sizifove muke se uspinje uz Golgotu života =)  Ovo ovaj tr. Saturn u 1 polju govori, ne ja :lol:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13399
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #12 poslato: 25. Januar 2012. 22:50:41 »
hvala Majana,da,imamo neku slicnost,ali je ona meni mnooogo lepsa,oci su nam jako slicne,kosa,e sad ovo ostalo,u svakom slucaju ne volim biti kopija :-* ;)
ni u kom smislu...mogu imati uzor,ali ne i potpuno kopirati
Onagawa,odlicno receno,pola nama,pola si svoj,kazu uvek zadrzi deo sebe,samo za sebe,ti si ovo slikom doslovce...

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #11 poslato: 25. Januar 2012. 22:50:29 »
hahaha Onagawa :rolf: meni bi falilo malo tvoje energije :rolf: