Autor Tema: Mesec u Jarcu  (Pročitano 19087 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

REJHANA*

• Gost
Odg: Mesec u Jarcu
« Odgovor #38 poslato: 02. Jun 2015. 15:18:41 »
a svakako ne moze se reci nista konkretno kad ne gledate natal,a ono sto ti kazes to je u najboljem slucaju...
E, u najboljem slucaju da, dobro si rekla.
Znaju oni biti stedljivi za druge, ali na sebe i svojje ugodnosti ne zale dat pare...

Ne znam gdje ti je Mesec , ali meni je zao sto mi nije u Jarac , pa makar me i ne voljeli,
,...kome je jos emotivnost dobro donijela

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #37 poslato: 02. Jun 2015. 14:40:58 »
da ste pisale o mesecu u biku ovo sto ste rekle skroz bi islo...materijalno ko vise voli od bikova i meseca u biku...
mesec u jarcu je pod vladavinom saturna on moze da bude stedljiv i skroman, novac mu moze pruziti sigurnost...ceni postojanost i   i  vrednocu....

a svakako ne moze se reci nista konkretno kad ne gledate natal,a ono sto ti kazes to je u najboljem slucaju...

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #36 poslato: 01. Jun 2015. 20:22:52 »

Najneosjetljivije osobe koje znam imaju mjesec u jarcu.....
Muski primjerci su posebna prica...ne leze mi nikako, iako mi je jarac podznak

daneta*

• Gost
« Odgovor #35 poslato: 01. Jun 2015. 19:52:34 »
da ste pisale o mesecu u biku ovo sto ste rekle skroz bi islo...materijalno ko vise voli od bikova i meseca u biku...
mesec u jarcu je pod vladavinom saturna on moze da bude stedljiv i skroman, novac mu moze pruziti sigurnost...ceni postojanost i   i  vrednocu....

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #34 poslato: 01. Jun 2015. 19:06:11 »
Pa sto tako, elena? :(
Najambicioznija osoba koju poznajem ima ovaj MO. I čak sam sigurna da se tu ne radi o parama kao parama, nego je u pitanju moć koju novac daje. Svima nam je novac potreban, neki ga koriste da usreće sebe, druge, da imaju sigurnost a neki, nažalost, to rade samo radi moći i uticaja koje novac daje. Još veća žalost je kad se taj MO nađe u konjukciji sa mojim SO. :(
Šalu na stranu, jedan drugi ovakav MO, i to na asc, sve pare koje zaradi potroši na žene. Nema pravila.
:)

daneta*

• Gost
« Odgovor #33 poslato: 01. Jun 2015. 14:58:59 »
..evo ja sam se pronasla u ovom opisu meseca u jarcu...moc i vlast su mi pritajene zelje...realno nisam sentimentalna osoba....meni je mesec na krajnjem stepenu znaka jarca u cetvrtom polju...malo malo pa mi treba energija iz porodice da bi se osecala jacom,ali je to malo sto dobijam od njih...to je taj 29 * u ukljestenom jarcu i imam nekih problema sa karijernim statusom...mesec ima inkonjukciju sa lilitom (1* raka)...ne vidim svoje mesto u poslovnom smislu...tome jos doprinosi neptun opozicija ovaj isti lilit u desetom...

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #32 poslato: 01. Jun 2015. 11:09:46 »
Vodeci se nekim licnim iskustvom,licnim prakticnim iskustvima,ali i onome sto sam spoznao kroz obrazovanje,mislim da je Mjesec u JArcu ne najpovoljnija  i najprirodnija pozicija za Mjesec,ali je sigurno najjaca,posebno za one osobe koje pretenduju da u zivotu ostvare moc,dostignu neki vrh,kontrolu nad masama itd.Jer i simbolicki Mjesec (narod) u znaku vlasti,moci ,ugleda (JArcu) predstavlja tako nesto.
Pa sa ovom pozicijom imamo jednog Hitlera,NApoleona,KArla Velikog,Linkolna,George WAshingtona,Julie Cezara,i jos ne mali broj diktatora i Vodja.

Logicno da Mjesec u JArcu nece ispunjavati svoju sustinsku prirodu,da ce svoju sustinsku osobenost,osjetljivost,ranjivost,baciti na stranu(zato je jeste Mjesec u JArcu naznacen kao slab),da ce se ova dusa okrenuti prakticnim ostvarenjima u zivotu,okrenut ce se slavi,ali u tome i jeste snaga ovog Mjeseca.

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #31 poslato: 23. Maj 2015. 19:26:44 »
Posesivan skroz ,i zahtjevan...vjecito apatican,sve mu nesto nije po volji ,sve nesto nezadovoljan.
Tako,luta po malo u svemu ...pa ima periode kad je stalozen ,pa onda opet puca ,svasta moze da kaze,....i onda izvlacenje na racun dobre namjere.
Trazi savrsenstvo u zivotu generalno,a toga nema,niti on savrsenstvo moze da pruzi,ali se zanosi.
Visoke kriterijume,po meni i previsoke u svakom smislu te rijeci,iako uspijeva on,...ali ne koliko bi htio .
     Kod njega je em problem vladar 5 polja Venera u XII polju kod Algola - velika emotivna posesivnost, em Sunce :180: Jupiter - to je večito nezadovoljan muškarac (kao što je Mesec aflikacija Jupiter u ženskom čartu - večito nezadovoljna žena) Spaljeni Saturn mu samo donosi kratak fitilj, nema strpljenja i razumevanja za greške, odlaganja, visoki kriterijumi (za koje je svestan da ni on sam ne može da ispuni, a kamoli drugi neko, ali to je jače od njega)

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #30 poslato: 23. Maj 2015. 19:20:10 »
     Kod njega je em problem vladar 5 polja Venera u XII polju kod Algola - velika emotivna posesivnost, em Sunce :180: Jupiter - to je večito nezadovoljan muškarac (kao što je Mesec aflikacija Jupiter u ženskom čartu - večito nezadovoljna žena) Spaljeni Saturn mu samo donosi kratak fitilj, nema strpljenja i razumevanja za greške, odlaganja, visoki kriterijumi (za koje je svestan da ni on sam ne može da ispuni, a kamoli drugi neko, ali to je jače od njega)
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #29 poslato: 23. Maj 2015. 18:38:02 »
 SunceBik
 :as:  Blizanci
 VeneraBik u 12 kuci ,i na Algolu
 Merkur u 12 kuci i na Algolu
 Mars u 12 kuci u  Blizanci
 Pluton u 4 u  Devica