Autor Tema: Mesec u Jarcu  (Pročitano 19212 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1231
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Mesec u Jarcu
« Odgovor #18 poslato: 23. Maj 2015. 13:24:51 »
Moja cerka ima Mo u jarcu 0 Ma i Mer 120 Sa 60 Ve i Ur,nalazi joj se u 8 polju,sta reci?
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #17 poslato: 22. Maj 2015. 22:00:18 »
svaka planeta koja je u izgonu je teška za život, bilo za tu osobu koja je ima, bilo za druge ako je ta osoba njome predstavljena, nije ni njima sa ovim Mesec lako, kažu pad može napraviti veliki problem, ali izgon je konstantna tiha patnja

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #16 poslato: 22. Maj 2015. 21:59:37 »
Bukvalno mi je ukrvio  MesecSaturn...
To su samozive spodobe,koje su egotripu uzgred i uvijek u pravu,egoisti bre...
Emocije je za njih strano tijelo ,neprihvaceno.
Mahom misle da treba da izlaprdaju sve ono sto misle ,i bez posledica ,i bez ispaljenog metka .
Karijeristi koji gaze i zivo i mrtvo,...mahom i materijalisti ,sa sve naglasko na BEZOSJECAJNE SPODOBE,perfidni igraci,i za one koji ih ne znaju ocijeniti,pogibija,ako ima se prepustite.

Oni vas uspavljuju svojim EMOCIJAMA i drza stalno kao pod anestezijom,u polubudnom stanju ,...sve dok vas jednog dana ne probude i samo NESTANU...

Od sad cu cetvoro oci da otvorim  pri upoznavanju s muskarcima,i odmah datum rodjenja i analiza...sita sam hladnih bezosjecajnih osoba koje se motaju oko mene,i posto poto hoce kontakt sa mnom.

NE ZNAM CIME SE LIJEPE TE SPODOBE,,,,,KAO ZA MAGNET ..

IPAK sam sretna sto nema taj mjesec iako sam preemotivna sa ovim mojim ....iako su ljudi sa  MesecSaturn mahom uspjesni ,sto stoji....

eto ,imam taj  SaturnVaga,sto ste ga nakritikovali  <3

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5775
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #15 poslato: 22. Maj 2015. 21:54:20 »
Slazem se sa Vama, moja rodjaka ima  Mesec u Jarac i meni je totalno teska, neshvacena,  SaturnVaga, toliko cepidlaci oko novca da nije normalno, ako joj greskom neko naplati 2KM, ona kukumace kao da je 200. Zavrsila je fakultet, Tehnologija( Hemija) a uopste nije neki kapacitet( povremeno je predi ispit ili kolokvijum dolazila kod mene. na casove) . Za moj ukus je previse kruta, medjutim kad su u pitanju njena porodica ona zna da bude previse osjetljiva. Kao sto Guda rekao ima neko ,,snobovsko,, ponasanje.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #14 poslato: 22. Maj 2015. 21:49:22 »
mislim, kod nas u familiji postoje samo tri Mesec, u  OvanJaracŠkorpija... sve bolje od boljeg, tako da, verovatno one misle isto za mene :D

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35564
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #13 poslato: 22. Maj 2015. 21:47:11 »
     Pa to je astrološka genetika :lol: Svi su povezani sa nekim lošim postavkama istih planeta (ili pak dobrim postavkama istih planeta)
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #12 poslato: 22. Maj 2015. 21:41:28 »
verovatno, ali kad pogledaš da ove moje tri imaju jake malefike, a nikakav Mesec, sa njima niko i nema neki ok odnos u familiji

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35564
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #11 poslato: 22. Maj 2015. 21:38:25 »
     Ti ćeš svaki Mesec u Jarac da doživiš loše zbog tvog Saturn ali i Sunce Merkur :hum:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #10 poslato: 22. Maj 2015. 21:29:16 »
obe moje sestre imaju  Mesec Jarac, jedna ima  SaturnVagaMarsRak, druga  Saturn ŠkorpijaMars Vodolija, takođe baba  Mesec Jarac  Mars OvanSaturn Vaga...smatram ih sve tri skotovima teškim

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 62
  • damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!
« Odgovor #9 poslato: 22. Maj 2015. 09:40:28 »
Evo i ja sam vlasnica tog  MesecJarac i istina je da sam onako na prvu loptu možda hladna i rezervirana ali u dubini duše sam pravi emotivac i vrlo vrlo osjetljiva, osjećajna a pogotovo za svoje bližnje, nekad je to i pomalo pretjerana briga.
Možda je to zbog mog  SunceRakMarsRakSaturnBlizanci.