Autor Tema: Mesec u Jarcu  (Pročitano 19206 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Mesec u Jarcu
« Odgovor #58 poslato: 10. Jun 2015. 19:36:33 »
ja sam onda izrod neki, u zemlji samo Saturn, al sam od malena drven, mene kad zagrliš ja se sav unervozim, ne volim to, a prijatelji me nikad ne cmaču i sl, osim kad hoće da me gnjave jer im smešno kako pizdim :D

ja sam zensko,pa isto reaguje,ocito mesec i saturn u istom znaku,deluje...drvena sam a nije mi mesec u jarcu,al eto,meni je to preteran izliv,grljenje,to mi se desi jednom u 3-4 meseca nekad i redje da se nekom posebno obradujem,nekad se trudim da budem meksa,al jace to od mene...

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35564
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #57 poslato: 10. Jun 2015. 17:59:06 »
Poznato je da je prva reakcija prosecnog srbina zaodevanje emocije u grubost. Gde si Mile puska te ubila?! G..no mamino. Itd. Saturn zemlja skroz. :D

Da, to nešto tipa - što veća uvreda, veća naklonost :smeh:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
« Odgovor #56 poslato: 10. Jun 2015. 17:57:45 »
ja sam onda izrod neki, u zemlji samo Saturn, al sam od malena drven, mene kad zagrliš ja se sav unervozim, ne volim to, a prijatelji me nikad ne cmaču i sl, osim kad hoće da me gnjave jer im smešno kako pizdim :D

A Saturn u sedištu, pa padnut Mesec ...
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže lalicaR*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 667
  • lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!
« Odgovor #55 poslato: 10. Jun 2015. 17:52:15 »
Poznato je da je prva reakcija prosecnog srbina zaodevanje emocije u grubost. Gde si Mile puska te ubila?! G..no mamino. Itd. Saturn zemlja skroz. :D

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #54 poslato: 10. Jun 2015. 17:12:47 »

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #53 poslato: 10. Jun 2015. 17:10:35 »
     Mislim da je to ova naša zemlja iz natala, ja se isto ukočim sva, al pored Dude sam se promenila jako :) sa njom mi je to potpuno normalno :aha:
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #52 poslato: 10. Jun 2015. 17:08:57 »
ne znam koliko je to do vode u natalu jer i ja to mrzim, a imam puno vode u natalu, valjda najviše

Van mreže lalicaR*

• * Svraća na kafu *
  • lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!lalicaR is awe-inspiring!
« Odgovor #51 poslato: 10. Jun 2015. 17:07:57 »
     Nema veze sa temom, ali ima veze sa nedostatkom vode u natalu - ja nemam vode (ako ne računam SMČ i Uran a ne računam) pa samim tim nikako ne volim to maženje, grljenje, cmakanje i sl "bliske" priče... sa frajerom ok, al ovako... jok :jok: Od malena sam protiv toga i izuzetno mi je neprijatno kada moram sa nekim da se rukujem, ljubim u obraz i sl priče :faint: (kad me neko onako spontano zagrli ili tako nešto, maximalno se trudim da ne lomim ruke i noge toj osobi :smeh: )
Hahahah...isto i ja tako Neno, ali resih da se "socijalizujem". Kad me neko zagrli sva se ukocim i ne znam sta da radim sama sa sobom. Vezbam vodu malo u zadnje vreme. Makar malo da se otkravim. :D

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #50 poslato: 10. Jun 2015. 16:46:39 »
     Nema veze sa temom, ali ima veze sa nedostatkom vode u natalu - ja nemam vode (ako ne računam SMČ i Uran a ne računam) pa samim tim nikako ne volim to maženje, grljenje, cmakanje i sl "bliske" priče... sa frajerom ok, al ovako... jok :jok: Od malena sam protiv toga i izuzetno mi je neprijatno kada moram sa nekim da se rukujem, ljubim u obraz i sl priče :faint: (kad me neko onako spontano zagrli ili tako nešto, maximalno se trudim da ne lomim ruke i noge toj osobi :smeh: )
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže lalicaR*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #49 poslato: 10. Jun 2015. 16:29:19 »
to je zato što ne razumeš osnovnu prirodu Mesec, nije na Mesec da bude ponosan i hladan, a u Jarac je opterećen raznim strahovima pa se plaši da ispolji i to što ima te beži kako kažeš u wc. Mesec u Rak je svoj na svome i nema razloga da guši emocije, može mu se, ispojava svoju pravu prirodu.
Tako je Mrgi!
Zato sam uhvatila da se druzim u zadnje vreme sa drugaricama sve same ribe i rakovi, da se grlimo i "pekmezimo". Malo da ubacim vodeni element u zivot s obzirom da ga u natalu nigde nema. :D