Autor Tema: Brak i predikcije  (Pročitano 18818 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Jyōtiṣī ज्योतिषी*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35355
  • Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Brak i predikcije
« Odgovor #44 poslato: 05. April 2018. 13:06:57 »
     Baš tako, Saturn je vreme, trajnost, ali i prihvatanje odgovornosti, odrastanje, pomeranje granica... Jupiter važan je kao simbol "plodnosti" tj proširenja proodice.
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13393
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #43 poslato: 05. April 2018. 12:45:30 »
Da,cika Saturn Da potraje i Jupiter da Siri  <3

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!
« Odgovor #42 poslato: 04. April 2018. 21:20:03 »
     Kao što rekoh, kod svakog je drugačije :hum: Za ovih 28 godina od kako se bavim astrologijom, samo nekih 40% brakova je sklopljeno pod uticajem same Venera (i ako nema Jupiter Saturn kao :tr: ali i u natalu da podrže to, ti brakovi su se brzo rasturali) :pamet:
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže lajka*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 734
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
« Odgovor #41 poslato: 04. April 2018. 21:10:00 »
     Pa sve zavisno i od same Venera i u kojoj je Firdariji osoba :hum: Meni je svaki Venera povratak u :sol: donosio promene u partnerskim odnosima... i baj d vej... brak ne dolazi sa Venera ... već sa Saturn , Jupiter ...
Mora da je  Venera bila u aspektu i sa nekom muskom planetom jer kako da uspostavite kontakt sa muskarcem kad ga ni vasa  Venera nema. Ne znam sta je Firdarij. Mile Dupor je napisao u jednoj knjizi da ne treba sitnicariti vec gledati ono konkretno.
Meni ljubav redovno donosi  Venera :0: SunceVenera :120: JupiterVenera :0: :120:  :90: Mars a verujem da i  SaturnUran mogu nesto da spreme. Cak ni svi aspekti izmedju  Venera i muskih planeta ne donose ljubav, na pr. meni  Jupiter :0: Venera ne reaguje

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #40 poslato: 04. April 2018. 18:57:51 »
     Pa sve zavisno i od same Venera i u kojoj je Firdariji osoba :hum: Meni je svaki Venera povratak u :sol: donosio promene u partnerskim odnosima... i baj d vej... brak ne dolazi sa Venera ... već sa Saturn , Jupiter ...
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže lajka*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 734
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
« Odgovor #39 poslato: 04. April 2018. 09:55:49 »
Povratak  Venera nema nikakve veze sa brakom i vezama. Provereno.  Venera mora da ima kontakt sa nekom muskom planetom da bi doslo do veze a za brak je potrebno vise pokazatelja.

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 162
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #38 poslato: 24. Avgust 2017. 22:58:24 »
A kod mene Venera povratak radio u solaru kad sam imala 24 i prosli put za 32 godine. Bas bitne ljubavne price, posebno ova poslednja. :inlove:
Ve u vodoliji u 2.kuci.

Ja je cekam u sledecem solarnom,mada mislim da je ovaj kljucan.

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #37 poslato: 04. Oktobar 2015. 00:59:54 »
Meni je taj za 24tu godinu doneo bas jednu onako mucnu ljubav nikakvu, a ovaj u 32oj mi je rasturio dugogodisnju vezu, sve normalno kad pogledamo stanje moje natalne venere.

Da vas pitam sta mislite da li moze kod muskarca direktivni Mesec na MCu da donese brak? Ima i drugih pokazatelja sto od tranzita sto u solaru, mada je natalno slab izgled za to, bar po mojoj nekoj proceni, a vidim sa pocetka ove teme da se bas pominju direktivne planete i egzaktne konjukcije.

Da ucestvujem i sa nekim proverenim informacijama, mojoj mami se npr brak desio bas na saturnov povratak a saturn joj vlada sedmim poljem. Takodje bio i prelaz  SMČ preko  Saturn, U solaru nista bitno u direkcijama Mesec dosao na Dsc.

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #36 poslato: 03. Oktobar 2015. 20:49:00 »
A kod mene Venera povratak radio u solaru kad sam imala 24 i prosli put za 32 godine. Bas bitne ljubavne price, posebno ova poslednja. :inlove:
Ve u vodoliji u 2.kuci.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5496
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #35 poslato: 27. Septembar 2015. 15:00:40 »
     Teško će Venera u Devica gde je ona u znaku svog pada da donese nešto lepo u <3 Kod tebe će pre da funkcioniše Venera u Lav (i to u 1 ili 2 dekadi Lav ) ili pak Venera u Vaga (ali kada je Venera u 2 ili 3 dekadi Vaga ) kad je <3 u pitanju :pamet:
Isto i kod mene, Venera povratak bio  u solaru, nista bitno, niti vrijedno pomena, ipak je Venera u Devica, u padu, pa i ne mozemo ocekivati nesto lijepo <3