Autor Tema: Brak i predikcije  (Pročitano 18819 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Lillyxit*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 8
  • Lillyxit has no influence.
Odg: Brak i predikcije
« Odgovor #34 poslato: 27. Septembar 2015. 12:20:45 »
Eee to nisam znala :/ .Da jesam ne bi se unapred radovala i sad nista :D .

Van mreže Jyōtiṣī ज्योतिषी*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35355
  • Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #33 poslato: 27. Septembar 2015. 09:11:43 »
Ja sam u solaru koji je upravo prosao imala  Venera povratak i nista bitno i lepo mi se u ljubavi nije desilo,sve uobicajeno..Tako da,nekom donese a neko i ne oseti.

Teško će Venera u Devica gde je ona u znaku svog pada da donese nešto lepo u <3 Kod tebe će pre da funkcioniše Venera u Lav (i to u 1 ili 2 dekadi Lav ) ili pak Venera u Vaga (ali kada je Venera u 2 ili 3 dekadi Vaga ) kad je <3 u pitanju :pamet:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Lillyxit*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 8
  • Lillyxit has no influence.
« Odgovor #32 poslato: 26. Septembar 2015. 21:19:34 »
Ja sam u solaru koji je upravo prosao imala  Venera povratak i nista bitno i lepo mi se u ljubavi nije desilo,sve uobicajeno..Tako da,nekom donese a neko i ne oseti.

daneta*

• Gost
« Odgovor #31 poslato: 14. Januar 2015. 20:09:12 »
moze neko dati misljenje...s obzirom da ove godine imam predispozicija u solaru za vezu...peto polje naglaseno...uskoro  imam tranzit saturna koji je natalno vl petog i uskoro ce praviti kvadrat  sa natalnim marsom,a tranzitni neptun(jedan od vladara sedme)  ce stati na istog tog marsa suvladara sedmog.......istovremeno i direktivna venera ce biti u kvadratu sa natalnim marsom ...

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 9237
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #30 poslato: 11. Oktobar 2014. 20:17:08 »
     Potvrdjujem i ja ovo - i meni su se desile 2 velike bitne <3 kada sam imala Venera povratak u solarcu :aha:

Gledam i polozaj  :sol::dir: pored Povratka  Venera
Zaniljivo da je 1998 godine bila  Venera  :retro:Saturn bio u  :sol: 5 i radio  :90: na  :nat:  Venera.
2010  u solaru SMČ  :0:  :nat:  Venera i imala sam  :dir:  Neptun  :0:  Venera.   :tr:  Saturn  :120:  :nat:  Venera.

Jednostavno te veze i muskraci su morali da mi se dese.

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!
« Odgovor #29 poslato: 11. Oktobar 2014. 17:53:35 »
Pa ja sam tako gledala, solar u kome imam Venera povratak mi je bitan za ljubav.
Ne gledam te povratke svake godine, tj. pratila sam malo, ali nisam nasla neko povezivanje.

Baš tako :aha:
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #28 poslato: 11. Oktobar 2014. 17:52:07 »
Pa ja sam tako gledala, solar u kome imam Venera povratak mi je bitan za ljubav.
Ne gledam te povratke svake godine, tj. pratila sam malo, ali nisam nasla neko povezivanje.

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #27 poslato: 11. Oktobar 2014. 17:50:14 »
     Ja barem tako gledam :hum: Svako se razlikuje (neko reaguje na :tr: neko na :sol: planetu...)
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže porukica*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 146
  • porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!
« Odgovor #26 poslato: 11. Oktobar 2014. 17:49:11 »
     Koliko ja znam, povratak se javlja na 8 (Venera) 12 (Jupiter) godina, a ne da traje toliko :hmm: Meni lično efektiniji je Venera povratak u solarcu, nego Venera povratak u toku godine kada se desi ~ lično "povratak" :tr: Venera nikad ništa posebno mi ne donese (previše kratko traje, to ponavljanje svake godine u to neko "isto" vreme realno... nema puno značaja... barem ne kod mene... al zato u Solarcu radi ko sat :ok: )

Znaci gleda sta mi nudi u solaru, tu jednu godinu
 :146s:

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #25 poslato: 11. Oktobar 2014. 17:46:09 »
     Koliko ja znam, povratak se javlja na 8 (Venera) 12 (Jupiter) godina, a ne da traje toliko :hmm: Meni lično efektiniji je Venera povratak u solarcu, nego Venera povratak u toku godine kada se desi ~ lično "povratak" :tr: Venera nikad ništa posebno mi ne donese (previše kratko traje, to ponavljanje svake godine u to neko "isto" vreme realno... nema puno značaja... barem ne kod mene... al zato u Solarcu radi ko sat :ok: )
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)