Autor Tema: Brak i predikcije  (Pročitano 20549 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
Odg: Brak i predikcije
« Odgovor #37 poslato: 04. Oktobar 2015. 00:59:54 »
Meni je taj za 24tu godinu doneo bas jednu onako mucnu ljubav nikakvu, a ovaj u 32oj mi je rasturio dugogodisnju vezu, sve normalno kad pogledamo stanje moje natalne venere.

Da vas pitam sta mislite da li moze kod muskarca direktivni Mesec na MCu da donese brak? Ima i drugih pokazatelja sto od tranzita sto u solaru, mada je natalno slab izgled za to, bar po mojoj nekoj proceni, a vidim sa pocetka ove teme da se bas pominju direktivne planete i egzaktne konjukcije.

Da ucestvujem i sa nekim proverenim informacijama, mojoj mami se npr brak desio bas na saturnov povratak a saturn joj vlada sedmim poljem. Takodje bio i prelaz  SMČ preko  Saturn, U solaru nista bitno u direkcijama Mesec dosao na Dsc.

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #36 poslato: 03. Oktobar 2015. 20:49:00 »
A kod mene Venera povratak radio u solaru kad sam imala 24 i prosli put za 32 godine. Bas bitne ljubavne price, posebno ova poslednja. :inlove:
Ve u vodoliji u 2.kuci.

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5806
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #35 poslato: 27. Septembar 2015. 15:00:40 »
     Teško će Venera u Devica gde je ona u znaku svog pada da donese nešto lepo u <3 Kod tebe će pre da funkcioniše Venera u Lav (i to u 1 ili 2 dekadi Lav ) ili pak Venera u Vaga (ali kada je Venera u 2 ili 3 dekadi Vaga ) kad je <3 u pitanju :pamet:
Isto i kod mene, Venera povratak bio  u solaru, nista bitno, niti vrijedno pomena, ipak je Venera u Devica, u padu, pa i ne mozemo ocekivati nesto lijepo <3

Van mreže Lillyxit*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 8
  • Lillyxit has no influence.
« Odgovor #34 poslato: 27. Septembar 2015. 12:20:45 »
Eee to nisam znala :/ .Da jesam ne bi se unapred radovala i sad nista :D .

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35951
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #33 poslato: 27. Septembar 2015. 09:11:43 »
Ja sam u solaru koji je upravo prosao imala  Venera povratak i nista bitno i lepo mi se u ljubavi nije desilo,sve uobicajeno..Tako da,nekom donese a neko i ne oseti.

Teško će Venera u Devica gde je ona u znaku svog pada da donese nešto lepo u <3 Kod tebe će pre da funkcioniše Venera u Lav (i to u 1 ili 2 dekadi Lav ) ili pak Venera u Vaga (ali kada je Venera u 2 ili 3 dekadi Vaga ) kad je <3 u pitanju :pamet:
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Lillyxit*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 8
  • Lillyxit has no influence.
« Odgovor #32 poslato: 26. Septembar 2015. 21:19:34 »
Ja sam u solaru koji je upravo prosao imala  Venera povratak i nista bitno i lepo mi se u ljubavi nije desilo,sve uobicajeno..Tako da,nekom donese a neko i ne oseti.

daneta*

• Gost
« Odgovor #31 poslato: 14. Januar 2015. 20:09:12 »
moze neko dati misljenje...s obzirom da ove godine imam predispozicija u solaru za vezu...peto polje naglaseno...uskoro  imam tranzit saturna koji je natalno vl petog i uskoro ce praviti kvadrat  sa natalnim marsom,a tranzitni neptun(jedan od vladara sedme)  ce stati na istog tog marsa suvladara sedmog.......istovremeno i direktivna venera ce biti u kvadratu sa natalnim marsom ...

sladjana*

• Gost
« Odgovor #30 poslato: 11. Oktobar 2014. 20:17:08 »
     Potvrdjujem i ja ovo - i meni su se desile 2 velike bitne <3 kada sam imala Venera povratak u solarcu :aha:

Gledam i polozaj  :sol::dir: pored Povratka  Venera
Zaniljivo da je 1998 godine bila  Venera  :retro:Saturn bio u  :sol: 5 i radio  :90: na  :nat:  Venera.
2010  u solaru SMČ  :0:  :nat:  Venera i imala sam  :dir:  Neptun  :0:  Venera.   :tr:  Saturn  :120:  :nat:  Venera.

Jednostavno te veze i muskraci su morali da mi se dese.

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35951
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #29 poslato: 11. Oktobar 2014. 17:53:35 »
Pa ja sam tako gledala, solar u kome imam Venera povratak mi je bitan za ljubav.
Ne gledam te povratke svake godine, tj. pratila sam malo, ali nisam nasla neko povezivanje.

Baš tako :aha:
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #28 poslato: 11. Oktobar 2014. 17:52:07 »
Pa ja sam tako gledala, solar u kome imam Venera povratak mi je bitan za ljubav.
Ne gledam te povratke svake godine, tj. pratila sam malo, ali nisam nasla neko povezivanje.