Autor Tema: Brak i predikcije  (Pročitano 19198 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže porukica*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 146
  • porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Brak i predikcije
« Odgovor #24 poslato: 11. Oktobar 2014. 17:41:59 »
Meni je ove godine venerin povratak, ali i pre 8 godina, a i sada doneo mi je zavrsetak duge veze, kao i zavrsetak jednih i upis drugih studija
 Venera mi je u  Bik u 9 kuci, a vladar je 2. i 9. kuce
Jel karta  Venera-povratka, tj. solarna karta te godine vazi 8 godina, mislim do sledeceg  Venera-povratka?
Kao sto karta  Jupiter-povratka vazi 12 godina, na to sam mislila
 :zbun2:

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #23 poslato: 11. Oktobar 2014. 17:28:48 »
E ovo i ja potvrdjujem za Venera povratak - oba puta jako bitne ljubavne price, kad sam napunila 24 i 32 god.
Posto je tema predikcije za brak, uputite me odakle da krenem. :)
U firdarima mi je glavni period pod vladavinom Mars ove godine podperiod Sunce sledece Venera a 2016. Merkur.
Sledece godine mi direktovano Sunce staje na nat Ic, a prog Mesec na nat Dc, dakle aktivacija osa Ac-Dc i Ic-Mc. Profekcioni Ac mi od rodjendana 2015. prelazi u 10.kucu, vladar Merkur ali tu imam Saturn i Jupiter. Imam i nekih direkcija na nat Venera, konjukcija sa direktovanim Neptun i 60 sa direktovani Pluton.
Pojma nemam od cega da krenem, a Uranija mi je rekla da bi po firdarima Mars - Merkur mogao biti povoljan za djecu. Prvo da navatam muza, hehe. ;)

Van mreže bubamara757*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 0
  • bubamara757 has no influence.
« Odgovor #22 poslato: 11. Oktobar 2014. 17:08:59 »
cini mi se da je moj povratak Ve bio u noci 5.sept.Koliko dugo osecate uticaj povratka i da li on gubi na znacaju ako sa druge strane tranzitni Sa u sedmoj otezava stvar?
Voli me zbog mene,to je sve sto ti trazim.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35439
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #21 poslato: 11. Oktobar 2014. 17:04:45 »
     Ja prvenstveno posmatram Venera povratak u solarcu :pamet: iz ličnog iskustva znam da mi je Venera povratak tada doneo zaista lep :inlove: period.
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #20 poslato: 11. Oktobar 2014. 17:01:36 »
Jel taj pvoratak  Venera djeluje na 8 godina kad si star, pa 16 pa 24 pa 32 jer ako je to onda bi taj povratak meni bio sljedece godine???? <3 <3

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35439
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #19 poslato: 11. Oktobar 2014. 16:59:35 »
2 bitne i duze veze su se desile u povratku  Venera .

I ocekujem i ove godine bitnu vezu samo sto je  Venera:retro: ....  <3

Potvrdjujem i ja ovo - i meni su se desile 2 velike bitne <3 kada sam imala Venera povratak u solarcu :aha:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže bubamara757*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 0
  • bubamara757 has no influence.
« Odgovor #18 poslato: 11. Oktobar 2014. 16:53:02 »
meni ce preci Ju preko vladara 7e,preko Ve,ocekujem da donese neku znacajniju vezu :)
Voli me zbog mene,to je sve sto ti trazim.

Van mreže porukica*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 146
  • porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!
« Odgovor #17 poslato: 03. Maj 2014. 17:53:20 »
ostaje mi da se nadam
ako vasa iskustva tako govore
ljubav <3

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 9260
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #16 poslato: 03. Maj 2014. 17:44:15 »
2 bitne i duze veze su se desile u povratku  Venera .

I ocekujem i ove godine bitnu vezu samo sto je  Venera:retro: ....  <3

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #15 poslato: 03. Maj 2014. 17:40:10 »
Meni su godine sa Venera povratkom uvijek bile u znaku bitnih  <3