Autor Tema: Brak i predikcije  (Pročitano 17935 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Majana

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Brak i predikcije
« Odgovor #4 poslato: 27. Maj 2012. 09:59:29 »
Obozavam astrologiju i zadnje vreme se trudim da naucim kako to sve funcionise, ali ne mogu bas nesto da se pohvalim nekim umecem.
Posto sam novi clan i nova u ovoj nauci zamolila bih vas da mi neko pogleda kakav ce mi biti ovaj brak da li mi opstaje (drugi je inace).

Pozdrav

http://www.dodaj.rs/f/34/oa/3l3cJ3vW/natalna-zaljna-srece.jpg
Pozdrav, Prebacicu ti post jer je ovo tema za analiziranje kako je doslo do braka preko predikcija. :)

Zujalica

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 17. Februar 2012. 15:32:47 »
Idi Majana ovo je za mene mnogo komplikovano...ko ce ispratiti sve to  =) ....ja kada mi se "nakupe" neke direkcije gledam sta i kako i onda solare koje i ne znam da gledam  :D

Van mreže Majana

• *Drugar iz komšiluka *
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #2 poslato: 17. Februar 2012. 15:15:34 »
Potrebno je ispratiti sve sto ima veze sa 7 kucom. Kod mene je to
Devica/znak na vrhu
Merkur vladar DC
Strelac jer je Me u Strelcu
9 kuca jer je Me tamo
Jupiter jer je dispozitor Merkura
Uran, Mars I Jupiter  jer imaju aspekat sa Merkurom
Mars, Venera I Pluton jer su fizicki u 7 kuci.

Ako posmatram Merkur u predikcijama on ce biti istaknut prvo 
-2000 godine ili sa mojih 15 godina jer je dir.Sa stao na ME, sto je prerano za brak u svakom slucaju ali je doneo preseljenje I odlazak u drugi grad zbog skolovanja.
 2004 godine kada dir.So staje na Me, sto je I dalje bilo prerano ali sam Me govori o mladosti.
2020 godine ce biti takodje izrazen jer dir.Ve staje na Merkur.
Sam dir.Me ne pravi konjunkcije  do 2020 I neke.
Sada pogledam 2004 I to je onaj post gore. I sta imamo tu?
Naglasak na Uranu, Jupiteru, Merkuru, Veneri a sve je to vezano za sam brak, one stavke gore. Zatim progresivni mesec u Devici a tranzitni Jupiter u Devici. Zatim u solaru ponovljena konjunkcije iz 7 kuce.

Van mreže Majana

• *Drugar iz komšiluka *
Brak i predikcije
« Odgovor #1 poslato: 17. Februar 2012. 00:14:54 »
Šta je to što u godišnjim predikcijama ukazuje na brak?

Evo kako ja to radim

Prvi korak - direkcije. Ispišem sve direkcije za odredjenu godinu, naglasim konjunkcije i jake aspekte sa vrhovima ugaonih kuća, kao i direkcije koje su stale na odredjene EKV.
Drugi korak - progresije. Ispišem sve aspekte koji se ponavljaju u direkcijama kao i promene meseca i aspekte koje pravi.
Treći korak - solar. Pogledam solar kao posebnu kartu jer on mnogo više pokazuje takav. Ovde tražim slične aspekte kao u direkcijama i progresijama i označim jake konjunkcije, planete na vrhovima kuća kao i aspekte koji se ponavljaju iz natala.
Četvrti korak - tranziti. Prvo pogledam spore planete i gledam šta će za godinu dana uspeti da zahvate. Da li kače neku direktivnu ili progresivnu planetu i čak onu direktivnu planetu koja je stala na EKV.

E sada analiziram samo ono što se ponavlja. Godina kada sam se ja udala
Dir.Asc 120 Uran - u solaru je sol.Ur bio u 7 i pravio 180 sa Asc
dir.Ju 60 Mc - u solaru sol.Ju 120 sol.Mc
dir.Ve 120 Asc i sol.Ve 120 sol.Asc
dir.Ce 60 So a sol.Ce 120 So
dir.SMC 120 Asc, sol.SMC na MC, tranzitni SMC 0 SMC i tr.Ju 120 SMC
U solaru se ponovio natalni aspekat Ve0Pl u sol.4
dir.So 0 Me, vladar ASc a pr.Me 120 Asc

Progresivni Mo je bio blizu Dc kao i tr.Ju

Dakle sve ovo ukazuje na lepe dogadjaje i promene. Nije postojao nijedan negativan tranzit koji se potvrdio kroz više predikcija. Solar je ispričao celu priču i to vrlo detaljno. Kroz ove predikcije se ponavljao SMC, Venera, Merkur, Sunce i Jupiter i Mo, Dc. Venera je natalno u 7. Merkur vlada DC-om, SMC ukazuje na srećne dogadjaje, Jupiter na širenje.