Autor Tema: Brak i predikcije  (Pročitano 19972 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Brak i predikcije
« Odgovor #5 poslato: 28. Decembar 2012. 14:01:17 »
devojke, pogledajte koja planeta, ili koji aspekat je vasim roditeljima (majkama) doneo brak! to bi bilo nesto kao, genetska astrologija..
Mnoge stvari se meni desavaju isto kao sto su bile kod moje mame... isti vladari, ili ista poklapanja..
kod moje mame je to bio vl. 7 polja  Jupiter na  :nat: Mesec
kod moje bake recimo je vladar 7 polja bio na  Sunce ( Saturn a tada je i izgubila oca i upoznala mog dedu)
a   Jupiter je bi na  Uran drugom vladaru 7 polja ... (ako je sve tacno oko sata rodjenja, njoj je mama otprilike rekla)
I sad kad vidim u solaru je baki bio  :retro: MarsDevica kao meni sad u ovom  :sol:
Interesantvno je i to da joj je u tom solaru kad je upoznala dedu  Jupiter bio na 21  Bik na mom Mc-u (doduse ja tada nisam bila ni u planu) i  Saturn na mojoj  :nat: VeneraNeptun na mom  :nat:  :ic: i jos ovako ispada da joj je  :sol: :as: na 29  Lav (kao moj natalni  :as:) al aj to ne mora da znaci
Ja sam imala interesantno poznanstvo kad mi je vl. 7 polja bi na  :nat: Mesec, isti asp kao kod moje mame...
I mojoj mami je takodje  Neptun bio u 7. polju u  Strelac kad je upoznala tatu
i meni je  Neptun u 7 polju u  Ribe :) i moj drugi vl. 7 polja je  JupiterRak isto kao kod moje mame .. tako da bas me interesuje, ako bi jos neko pogledao.. da malo diskutujemo o tome, da vidimo ima li poklapanja :)

Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #4 poslato: 27. Maj 2012. 09:59:29 »
Obozavam astrologiju i zadnje vreme se trudim da naucim kako to sve funcionise, ali ne mogu bas nesto da se pohvalim nekim umecem.
Posto sam novi clan i nova u ovoj nauci zamolila bih vas da mi neko pogleda kakav ce mi biti ovaj brak da li mi opstaje (drugi je inace).

Pozdrav

http://www.dodaj.rs/f/34/oa/3l3cJ3vW/natalna-zaljna-srece.jpg
Pozdrav, Prebacicu ti post jer je ovo tema za analiziranje kako je doslo do braka preko predikcija. :)

Zujalica*

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 17. Februar 2012. 15:32:47 »
Idi Majana ovo je za mene mnogo komplikovano...ko ce ispratiti sve to  =) ....ja kada mi se "nakupe" neke direkcije gledam sta i kako i onda solare koje i ne znam da gledam  :D

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #2 poslato: 17. Februar 2012. 15:15:34 »
Potrebno je ispratiti sve sto ima veze sa 7 kucom. Kod mene je to
Devica/znak na vrhu
Merkur vladar DC
Strelac jer je Me u Strelcu
9 kuca jer je Me tamo
Jupiter jer je dispozitor Merkura
Uran, Mars I Jupiter  jer imaju aspekat sa Merkurom
Mars, Venera I Pluton jer su fizicki u 7 kuci.

Ako posmatram Merkur u predikcijama on ce biti istaknut prvo 
-2000 godine ili sa mojih 15 godina jer je dir.Sa stao na ME, sto je prerano za brak u svakom slucaju ali je doneo preseljenje I odlazak u drugi grad zbog skolovanja.
 2004 godine kada dir.So staje na Me, sto je I dalje bilo prerano ali sam Me govori o mladosti.
2020 godine ce biti takodje izrazen jer dir.Ve staje na Merkur.
Sam dir.Me ne pravi konjunkcije  do 2020 I neke.
Sada pogledam 2004 I to je onaj post gore. I sta imamo tu?
Naglasak na Uranu, Jupiteru, Merkuru, Veneri a sve je to vezano za sam brak, one stavke gore. Zatim progresivni mesec u Devici a tranzitni Jupiter u Devici. Zatim u solaru ponovljena konjunkcije iz 7 kuce.

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
Brak i predikcije
« Odgovor #1 poslato: 17. Februar 2012. 00:14:54 »
Šta je to što u godišnjim predikcijama ukazuje na brak?

Evo kako ja to radim

Prvi korak - direkcije. Ispišem sve direkcije za odredjenu godinu, naglasim konjunkcije i jake aspekte sa vrhovima ugaonih kuća, kao i direkcije koje su stale na odredjene EKV.
Drugi korak - progresije. Ispišem sve aspekte koji se ponavljaju u direkcijama kao i promene meseca i aspekte koje pravi.
Treći korak - solar. Pogledam solar kao posebnu kartu jer on mnogo više pokazuje takav. Ovde tražim slične aspekte kao u direkcijama i progresijama i označim jake konjunkcije, planete na vrhovima kuća kao i aspekte koji se ponavljaju iz natala.
Četvrti korak - tranziti. Prvo pogledam spore planete i gledam šta će za godinu dana uspeti da zahvate. Da li kače neku direktivnu ili progresivnu planetu i čak onu direktivnu planetu koja je stala na EKV.

E sada analiziram samo ono što se ponavlja. Godina kada sam se ja udala
Dir.Asc 120 Uran - u solaru je sol.Ur bio u 7 i pravio 180 sa Asc
dir.Ju 60 Mc - u solaru sol.Ju 120 sol.Mc
dir.Ve 120 Asc i sol.Ve 120 sol.Asc
dir.Ce 60 So a sol.Ce 120 So
dir.SMC 120 Asc, sol.SMC na MC, tranzitni SMC 0 SMC i tr.Ju 120 SMC
U solaru se ponovio natalni aspekat Ve0Pl u sol.4
dir.So 0 Me, vladar ASc a pr.Me 120 Asc

Progresivni Mo je bio blizu Dc kao i tr.Ju

Dakle sve ovo ukazuje na lepe dogadjaje i promene. Nije postojao nijedan negativan tranzit koji se potvrdio kroz više predikcija. Solar je ispričao celu priču i to vrlo detaljno. Kroz ove predikcije se ponavljao SMC, Venera, Merkur, Sunce i Jupiter i Mo, Dc. Venera je natalno u 7. Merkur vlada DC-om, SMC ukazuje na srećne dogadjaje, Jupiter na širenje.