Autor Tema: Brak i predikcije  (Pročitano 19529 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35557
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Brak i predikcije
« Odgovor #54 poslato: 29. April 2018. 15:37:18 »
     Hvala za feedback :up: Lepo ja kažem da su za pravu ljubav (i brak) potrebni i Jupiter i Saturn da bi održali sve to na jednom mestu, na duži vremenski period i da sama opcija Venera tu ne igra mnogo veliku ulogu u bilo kojoj opciji godišnjih predikcija :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže mila2013*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 295
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
« Odgovor #53 poslato: 29. April 2018. 15:32:22 »
Evo apekata kod mog supruga kad smo se vencali:
-Poklapanje vrhova kuca kao u natalu;
- :sol: Mesec(vl.nat.7-e) u sol.10-oj;
:tr: Jupiter stao na  :nat: Mesec (vl.nat7-e);
- :dir: Mesec stao na  :nat: :mcc: a tu je jos i  :nat: Saturn.
Dakle, kod njega je Mesec kao vl.7. bas odigrao bitnu ulogu.

Kod mene:
:sol: :desc: na  :nat: :as:;
- u  :sol: 7-oj   :sol: Jupiter(vl.7.)  :0: :sol: Mesec;
Saturn:sol: 10-oj a nat. 4-oj;
- :pr: Mesec :0: :pr: :mcc: u nat. 10-oj.
Natal

[url=htt

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
« Odgovor #52 poslato: 06. April 2018. 13:03:48 »
     Da, znam da je to bio odgovor za Plavu Orhideju :aha:

Postavi kartu u potpis, da lakse pratimo to sto pricas.
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže mariannealen*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 6
  • mariannealen has no influence.
« Odgovor #51 poslato: 06. April 2018. 12:47:49 »
Ok, jednostavno sam odgovorila na post Plave orhideje.

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #50 poslato: 06. April 2018. 12:46:35 »
:welcome: OBAVEŠTENJE ZA NOVE ČLANOVE : :welcome:

Dobro došli i drago nam je što želite da se družite sa nama!

OSNOVNA PRAVILA FORUMA :

-1- Prvo pročitati Pravilnik Foruma

-2- Na svim temama vezanim za analize i tumačenja :
~ Svaki član mora
da ima više od 20 postova na Forumu
da bi mogao da dobije objašnjenje & tumačenje!

Hvala i drago nam je što ste sa nama :tale:
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže mariannealen*

• * Posetilac *
  • *
« Odgovor #49 poslato: 06. April 2018. 12:35:11 »
Moj solar, sada od 26.4. U progresijama Mlad Mjesec na Ve0Ma. Mislim da ovo nije drugi brak, ali mozda zajednicki zivot sa nekim jeste...nisam astrolog, samo sam amater sa nesto znanja, i ne usudjujem se praviti nikakve predikcije.

Van mreže Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5774
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #48 poslato: 06. April 2018. 12:25:19 »
Postavi kartu u potpis, da lakse pratimo to sto pricas.

Van mreže mariannealen*

• * Posetilac *
  • *
« Odgovor #47 poslato: 06. April 2018. 10:54:30 »
Saturn mi je u Blizancima, 7 kuca je u Vodoliji, pa je Saturn vladar 7 kuce. Na zalost, Saturn mi nije u Vodoliji. Ipak su i vazni aspekti koje pravi, u kojoj se kuci nalazi...ne samo znak u kojem je. Cijela karta prica pricu.

Van mreže evge*

• * Tumač *
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1462
  • evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!
« Odgovor #46 poslato: 06. April 2018. 10:50:57 »
Meni je Saturn vladar 7 , 7 u Vodoliji. Predprosle godine je donio razvod, u solaru je bila puna 8 kuca - Mo0Ma0Sa i pride i Fortuna. I u solaru i u natalu opozicije Saturna...bilo, ne ponovilo se. Sada je Saturn dosao na Ju u 5, Ju je i vladar 5, pa mi neda mira  :) . U solaru prosle godine imam Mlad Mjesec na mom nat Suncu, i zaista , novi zivot. Sad u solaru imam Ju na nat IC, imam Sa na IC i to na mom nat Ju, Asc mi na nat Mo0Ur, Ve na nat Sa...pa da vidimo sta to donosi. U progresijama imam Mlad Mjesec na Ve0Ma. Nekih aspekata mali milion :), pa da vidimo da li je uocena meta pogodjena u centar ;)

pošto imaš  Saturn Vodolija kao i ja..a već si se uspjela i rastat..kako si upoznala svog muža i kakav je bio ako nije teško da malo to opišeš, hvala

Van mreže mariannealen*

• * Posetilac *
  • *
« Odgovor #45 poslato: 06. April 2018. 10:40:59 »
Meni je Saturn vladar 7 , 7 u Vodoliji. Predprosle godine je donio razvod, u solaru je bila puna 8 kuca - Mo0Ma0Sa i pride i Fortuna. I u solaru i u natalu opozicije Saturna...bilo, ne ponovilo se. Sada je Saturn dosao na Ju u 5, Ju je i vladar 5, pa mi neda mira  :) . U solaru prosle godine imam Mlad Mjesec na mom nat Suncu, i zaista , novi zivot. Sad u solaru imam Ju na nat IC, imam Sa na IC i to na mom nat Ju, Asc mi na nat Mo, Ve na nat Sa...pa da vidimo sta to donosi. U progresijama imam Mlad Mjesec na Ve0Ma. Nekih aspekata mali milion :), pa da vidimo da li je uocena meta pogodjena u centar ;)