Autor Tema: Pokloni po horoskopskim znakovima  (Pročitano 6011 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 902
  • Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Pokloni po horoskopskim znakovima
« Odgovor #15 poslato: 16. Februar 2013. 13:09:20 »
isto tako me rastuzi kada vidim kako mi neko ko je godinama tu pokloni nesto sto ni luda uzela ne bih.
Daaa :( ovo ume zaista da rastuži, prosto se stvori osećaj da te ili osoba ne poznaje ili joj nije stalo :(

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #14 poslato: 16. Februar 2013. 12:09:41 »
Slazem se da ne treba poklonu gledati u zube , ali isto tako me rastuzi kada vidim kako mi neko ko je godinama tu pokloni nesto sto ni luda uzela ne bih .

Tako da se ja drzim da su najbolji pokloni Knjige pre svega pa Donji Ves (stzavila bih i haljine , ali njih volim sama da kupujem ) :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže Ninchey*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 401
  • Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!
  • Veruj, nema života od sećanja!
« Odgovor #13 poslato: 16. Februar 2013. 01:23:02 »
Ja iskreno smatram da svako ko poklonu u zube gleda, nije taj poklon ni zaslužio.

Najbitnija je ljudska pažnja, želja, volja utrošena u pokušaj da te iznenadi, kako bi rekao moj vl. 5te  MesecStrelac  :D
Zaista nemam ništa protiv nijednog poklona, ali ono što nikad ne greši kod mene jesu slatkiši :D Zanima me odakle to potiče, ima li neko neku teoriju?
Da li je u pitanju aspekt  Mesec :0: Jupiter možda?  :renske: :-?

~Natalna~  

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 902
  • Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!
« Odgovor #12 poslato: 13. Februar 2013. 17:54:56 »
STA POKLONITI RAKU
Takodje, mogli biste je obradovati nakitom, bisernim lancicem, krupnim srebrnim prstenom ili necim slicnim od belog zlata. Veoma bi je obradovalo i ukrasno ogledalo a u obzir dolazi i kucni ljubimac.
Od svega navedenog za Rakove, samo ovo se uklapa, za krupno prstenje ili kućne ljubimce :)
Mnogo više se nalazim ovde:
STA POKLONITI STRELCU
Osobe rodjene u znaku Strelca - bilo da se radi o zenama ili muskarcima obradovacete ih i najsitnijim oblicima paznje kao sto moze biti kompliment ili neka sitnica poput lancica za koji ce osoba kojoj poklanjate verovati da joj donosi srecu. Takodje, za Strelca je veoma karakteristicno to da voli da poklanja jer ga to cini izuzetno srecnim (narocito kada je u pitanju njemu veoma bliska osoba).
U suštini, najvažnija mi je pažnja i nečija uopšte želja da mi kupi poklon :37s:

(V u Biku, Venera u VII u Blizancima :))

Van mreže skorpijica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 60
  • skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!
« Odgovor #11 poslato: 13. Februar 2013. 17:00:42 »
moja 5 kuca je jako velika pa tako ja volim razne poklone :) volim i da poklanjam ali volim i da dobijaem

npr. volikm kad mi momak pokloni pesmu  ili neki lep kompliment joj sto volim kompliment :)- vladar 5  Merkur
volim i knjige najvise astroloske ali svasta me interesxuje pravo geografija istorija beletristika....
volim nakit i odecu haljine cipeele ( to mi je najcesce mama kupovala ona mi  je najbolje znala meru ) od nakita najvise nausnice ne mora biti skupo obradujem se i bidzuteriji svakako to je  VeneraVaga
obozavam slatkise i kolace sa crnom cokoladom   :glad:
volim i ves i  kozmetiku u skladu sa horoskopom  Škorpija crna maskara da ali lakovi za nokte su vise tipa  Vaga nezne nijanse
ne bi mi smetalo ni vikend putovanje  MerkurStrelac , ne bih imala apsolutno nista protiv :) :wrumwrum:

po ovome gore datom opismeni najvise odgovaraju pokloni tipa  Vaga jer su mi tu 2 planete zatim  Strelac jer mi je tu vladar 5 kuce pa tekk onda  Škorpija iako mi je too  suuncev znak

Van mreže andjelikadepeures*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 83
  • andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!
« Odgovor #10 poslato: 10. Februar 2013. 23:26:32 »
ja volim hedonistichke poklone, kao i parfeme :)))

vikend u spa centru, recimo :)

Van mreže kreativna*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • kreativna has no influence.
« Odgovor #9 poslato: 10. Februar 2013. 15:06:40 »
slazem se da su vage istancanog ukusa i vrlo probirljive,al ne i da su nesto elegantne i otmene...ne volim nesto parfeme, krzno,bunde itd....vise sam za neke neobicne poklone,kreativne.....

biljana*

• Gost
« Odgovor #8 poslato: 19. Februar 2012. 22:26:27 »
Evo da se vratimo na temu, za rodjendan volim da dobijem i parfem i knjigu i cvece i cokoladne bombone. Prava vaga.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #7 poslato: 19. Februar 2012. 22:04:29 »
     ;) Naravno :boy: je deo maminog  :srce: naravno da uvek zna šta treba mami  :*: :shmish:
Odo smo malo u  :off: heh =)
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

biljana*

• Gost
« Odgovor #6 poslato: 19. Februar 2012. 20:10:03 »
Joj gde me nadje sa ovim parfemom. Obozavala sam ga u mladosti.Zakon je. Ja sam ove moje sve istrenirala za poklone. Ucila ih godinam i naucila. ALI verovala ili ne, najbolji poklon mi uvek pokloni moj sin. On nikad ne pogresi. Ubode pravo u srce. Ljubi ga majka. :srce: