Autor Tema: ROŽDANIK  (Pročitano 15024 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Swiss*

• Gost
Odg: ROŽDANIK
« Odgovor #6 poslato: 21. Februar 2012. 11:51:43 »
Heh Jadranka...i ja sam se susreo sa istim Kalendarom kod moje bake, on je se drzao pored Biblije zajedno u kuci :)

Jadranka gledas MESEC RODJENJA a ne Znak ;), jer ovde je deoba napravljena 1 MESEC , 1 ZNAK, ti ces u ovom slucaju gledati OKTOBAR jer si tad rodjena :)! Znaci SKORPIJA- OKTOBAR! Tako kako si odgledala ;)

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
« Odgovor #5 poslato: 21. Februar 2012. 09:50:25 »
Rozdanik ili kako se vec zvala ta knjiga je moj prvi susret sa Astrologijom.Bila sam dete od nekih 11 ili 1 god .Kod tetke na selu pronasla sam ga na tavanu.Knjiga je bila bas stara ,pozutelih stranica ali mi nije smetala da je citam.Secam se koliko sam bila odusevljena opisom .Jedino sto mi nije bilo jasno sta trebam da gledam Septembar i Terazije ili Oktobar i Skorpiju.Ali zbog dogadjaja koji su se odigrali verovala sam da je Oktobar Skorpija (bez obzira sto sam Vaga)Tekst sam zapamtila i nikad ga nisam zaboravila.
Zensko rodjeno ovog mesea bice uzrasta visokog ociju velikih,duge kose  i telom lepa i nezna
U 3 godini bolovace i radice sve na svoju volju Nekih 10 tak dana non stop sam plakala .Vodili me kod lekara i sve u redu .Secam se da sam cak i novac cepala i nastavljala da placem.Na kraju sam zavrsila u bolnici na ispitivanju. Po ceo dan stajala na prozoru ,i dalje plakala i cekala tatu da me obidje u povratku sa posla Na kraju izasla iz bolnice (svi rezultati dobri) ja prestala da placem i bilo sve o.c.
Pseto ce je ujestiU 6 godini obucena sva u crveno pruzila sam ruku da pomazim vucjaka (iz komsiluka)koji me ujeda za 2prsta.Ugriz nije bio strasan ali pamtim nekih 10 tak injekcija koje sam primala u ruku zbog toga
To su bili dovoljni podaci da verujem da je opis za Oktobar
Dalje sledi
Od vatre ce se uplasiti

U svojoj 16 godini Leto ! .Prozor moje spavace sobe otvoren ,bude me 3 eksplozije za redom.Stan u zgradi do moje gori.Vatra takoreci zahvata zid oko mog prozora.Sva ona guzva ispred zgrade ,vatrogasci ,hitna pomoc i slika kada na nosilima iznose coveka koji je u stanu izgoreo sasvim dovoljno da za posledicu ostane vecita fobija od vatre. U mozgu kao da je ostao programiran zvuk plinskih boca koje piste pre eksplopzije dovoljan da na slican zvuk u roku od par sec hvatam bezaniju.
Za mladica udace se i ostavice ga
Tu se ne uklapam jer evo 22 god smo u braku ,imamo valjanu decu ,volela i bila pazljiva prema roditeljima do njihovog poslednjeg dana.

Bolovace u 12 godini
Dobila sam boginje ali ih pamtim .Dan kada sam obukla teksas jaknu i  farmerke ,,Ferrari,,koje mi je brat doneo iz Italije i bila prva u svojoj generaciji od 4 odeljenja koja je obukla teksas..Koliko sam samo bila sva vazna tog dana isto toliko cak i vise bila nesrecna jer na casu su deca primetila da sam sarena u licu. Na sred casa razredna mi podize majcu ,stomak isto saren i salje me kuci .Ubedila sam sebe da  sam zarazena ko zna cime iz Italije i bila jako nesrecna.A tek kad sam se sva osula.Satima sam  stajala pred ogledalom i molila Boga da ponovo budem lepa ( Vaga)Psihicki sam to bas tesko podnela.
Moj sledeci odlazak na selo knjigu tetka nije mogla da pronadje .Zapamtila sam za kriticnu god zivota 36 sto ako prezivi zivece do 89 god.
U mojoj 19 god na moru ciganka mi gleda u dlan i kaze ,,cuvaj se u tvojoj 36 god,,.U 20 god covek mi gleda u solju i pominje 36 godinu i kaze opasnost u autobusu ,i da uvek biram sredinu autobusa.Eto preziveh tu 36 godinu zdrava i prava .
Ali godina koju tada nisam zapamtila kao kriticnu i tek sada je  vidim u rozdaniku je 27 god
Jako visoka temperatura ,groznica i padanje u nesvest .Dok je suprug pokusavao da me osvesti bila sam na oblaku ,lezim potrbuske ,Sunce sija a ja gledam kucice i puteve koji su sve sitniji .Stize Hitna pomoc i dijagnoza po njima,, Fras,,.Sutradan ujutru sam pozutela .Zutica kou su nam preneli neki rodjaci na svadbi (prvo je dobio moj bratanac ,onda moj suprug a posle njega Ja )
Eto ! Na 27 god nisam obracala paznju vec na tu 36 .

Hvala ti na ovom secanju Swiss
www.astro-vulkan.co.cc
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Swiss*

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 20. Februar 2012. 22:25:49 »

Preneseno iz moje kupljene knjige Veliki Veciti Kalendar
a po uzoru na jos stariju verziju "Srpskog Stogodinjeg Kalendara"

(Stampala Knjizara Antikvar - Beograd)

Swiss*

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 20. Februar 2012. 22:24:52 »

Swiss*

• Gost
« Odgovor #2 poslato: 20. Februar 2012. 22:23:03 »

Swiss*

• Gost
ROŽDANIK
« Odgovor #1 poslato: 20. Februar 2012. 22:22:13 »
ROZDRANIK

Objasnjenje:

Da vas nebi zbunilo, ovde cete da GLEDATE MESEC U KOJEM STE RODJENI a ne ZNAK u Zodijaku!!! Jer davno nekad do 1862 godine znalo je se i na ovakav nacin da prati Zodijak i ko se rodi pod kojim Mesecom, jer se svakom mesecu davao jedan znak od 1og do 12og.

Procitajte, zanimljivo je u svakom slucaju, jer ovo bi znacilo da svaki covek ima karakter meseca u kojem je rodjen podeljen za musko i zensko

(problem ce biti onima koji neznaju cirlicno pismo, al neka im neko procita)