Autor Tema: Koje vam pice odgovara po horoskopskom znaku?  (Pročitano 4623 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: Koje vam pice odgovara po horoskopskom znaku?
« Odgovor #14 poslato: 25. Mart 2015. 20:28:56 »
Škorpija- volim domaće sokove, đuseve, smoothie-je i naravno voduuuuuu i cajeve... :)
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

eny*

• Gost
« Odgovor #13 poslato: 25. Mart 2015. 20:15:39 »
ovo za ovna i koktele je tacno :)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #12 poslato: 01. Decembar 2012. 15:48:57 »
riba - volim crveno kuvano vino, a nekada sam kao mladja cepala vodku tj djus vodku.
Trenutno ljubitelj zdrave hrane i nacina zivota, tako da izostavljam alkohol a za pice biram sve kiselkaste sokove, npr. bitter lemon, ili po mogucstvu cedjene od pravog voca. NIsta slatkasto...

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #11 poslato: 09. Septembar 2012. 19:55:27 »
    Sunce Rak preko :ant: (antiscija) je Sunce Blizanci :aha:
Ahaaaa, kapisko sad ;)
Grazie   :thank_you:
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #10 poslato: 09. Septembar 2012. 19:32:10 »
Ja  Rak a bas ne volim crno vino...iskljucivo belo i to koje god, obozavam taj ukus...cak ni spricer ne dolazi u obzir, samo cisto belo   :lol: Ne znam sta to imam od  Blizanci .... Moze i neki koktelcic ali to redje..dakle  Ovan a kod mene nije naglasen...

Sunce Rak preko :ant: (antiscija) je Sunce Blizanci :aha:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

laborant 55*

• Gost
« Odgovor #9 poslato: 09. Septembar 2012. 19:01:27 »
ih...ja neznam zašto, ali imam osjećaj da bih vrlo lako mogla biti alkoholičar, volim alkohol, i često mi znalo desiti da pomješam pića. ali rjetko kada sam povraćala začudo, povratila samo jednom za rođendan kod jedne prijateljice :dead:, malo previše bilo kratkih žestica sa šutovima :sick:, ali to je to....inače obožavam likere, koktele , ali i viski, ma sve što je fino.....sva sreća da sam obolila na štitnjaču ehehhe inače bih cugala i dalje....volim užitke takvu me mati rodi hehehehhe....ali ne samo takve ima ih još ali nećemo o tome na ovoj temi  :nem: :pleza: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh:

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #8 poslato: 09. Septembar 2012. 18:22:03 »
Ja  Rak a bas ne volim crno vino...iskljucivo belo i to koje god, obozavam taj ukus...cak ni spricer ne dolazi u obzir, samo cisto belo   :lol: Ne znam sta to imam od  Blizanci .... Moze i neki koktelcic ali to redje..dakle  Ovan a kod mene nije naglasen...
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže andjelikadepeures*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 83
  • andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!
« Odgovor #7 poslato: 09. Septembar 2012. 16:33:20 »
Citat
Ovan – za ovna su karakteristični inovativnost i avanturistički duh, pa i kada je reč o piću, vole da eksperimentišu. Zato pripadnici ovog znaka vole koktele, posebno one koje sadrže neke neobične sastojke i koje nikada ranije nisu probali.

drugar slavi rodjendan, njih 5 mushkih i ja jedna, u jednom lepom klubu na Senjaku.... oni piju pivo, ja Sky Light...  konobar uzeo porudzbinu i nema ga.... nema ga.... nema ga....
kaze meni drug: "Dabome, sad svi chekamo dok tebi nacede flomastere!!!" 
:lol:  :lol:  :lol:

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #6 poslato: 09. Septembar 2012. 14:36:25 »
     Ja u globalu, ne volim alkohol, probaću sve, ali ću u 95% da odbijem bilo koje piće mi ponude... sem... likera (bilo kojeg) :herc: mogla bih da plivam u njemu :blush1:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #5 poslato: 09. Septembar 2012. 08:41:44 »

Škorpija – odlikuje ih odlučnost i energičnost, ali uglavnom nisu osobe koje umeju sa pićem. Čaša čistog viskija je zato savršena za njih.
Škorpijama ne odgovara ni jedno alkoholno piće u količinama više od jedne čaše.
Inače nemam običaj da poredim horoskopske znake sa životinjama iz prirode po kojima su dobili ime ali mislim da je ovaj put ovo idealan primer. Primetio sam da na većinu škorpija (u smislu horoskopskog znaka) alkohol utiče posebno katastrofalno,
 Škorpija  je psihički najnestabilniji znak, ide u ekstrem tj. skloni su preterivanju, imaju nalete besa i promene raspoloženja tj. ćudljivi su a kada svemu tome dodate alkohol koji pojačava trenutne emocije i umrtvljuje nervni sistem to ne može dobro da se završi. Uostalom pogledajte ovaj video.