Autor Tema: Pravo vreme za pokretanje posla  (Pročitano 1656 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 471
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Pravo vreme za pokretanje posla
« Odgovor #3 poslato: 07. Februar 2013. 23:09:03 »
molimvas da mi pomognete oko ove elekcione  8)

http://img11.imageshack.us/img11/8893/astro2gw697posaohr78448.gif

cula sam da je dosta koleginica na jednom odeljenju otislo na trudnicko bolovanje, pa sam odlucila da odem da pitam za posao u ponedeljak ujutro.
ova elekciona mi se cini nekako ok.
 Mesec je mlad u uglu i prvi aspekt mu je  :90: Jupiter koji je vladar  :mcc: i suvladar  :as:/ posao je u zdravstvu.
vladar  :as: je  Neptun koji je na  :as: i u svom vladarstvu,
 Merkur je u znaku izgona i pada, ali u uglu i sep sa  Mars a u aplik sa  Mesec i plutonom/ odeljenje je hematologija.

kakve su mi sanse i da li sam izabrala dobar trenutak?
 :ih:

posao mi bas treba...  :sick: :medic1: :medic2: :S

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
Odg: Pravo vreme za pokretanje posla
« Odgovor #2 poslato: 31. Mart 2012. 00:47:40 »
Mislim da je to to kao što sam rekla na početku. 22.04 odgovara samom natalu jer ASc pada na Veneru u 10 u lavu. E sada i sam elekcioni je super jer je Mesec u ugaonoj kući, ima prvu konjunkciju sa Jupiterom. Asc LAv a Sunce u 10. Fiksni znaci LAv i Bik govore o trajnosti. Vladar druge odlazi u 9/saradnja sa strancima. SAturn je vladar 6 a nalazi se na IC, Saturn je u poslovnim elekcijama bitan jer ukazuje na trajnost takodje. Mesec egzaltiran i u 10 govori o moćnim ženama (a ima ih mnogo u okruženju, bogate i moćne) MArs 120 So.
Ako uporedjujem sa natalom, Me i Ur su u njegovoj 6; Ju, So, Mo u nj 7 - javan posao, Asc u 10.

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
Pravo vreme za pokretanje posla
« Odgovor #1 poslato: 28. Mart 2012. 22:56:56 »
Potrebno mi je pravo vreme za pokretanje posla, ali posao već postoji i pošto se radi o privatnom poslu koji već postoji par godina sada mu sledi "renoviranje" i unošenje novina, kako novih ljudi tako i samog posla. Koje je povoljno vreme za to?

Pošto su trenutno tri bitne planete retro sačekaću da krenu bar ove dve lične direktno i to bi onda bio period posle 14 aprila, ali eto pošto se već dugo čeka pa da ne bude mnogo dugo :)
E sada da li ovo sve treba ukombinovati i sa natalnom kartom vlasnika, jer je to onda dodatno teže?
Nekako mi onda odgovara 21.04 jer je Mesec tada u Biku kao i Sunce i Jupiter i Mesec ima trigon sa Ma.
22.04 Mo ima konjunkciju sa Jupiterom sto je mozda i jos bolje.

Ako je datum 22.04 tada se cak i tr.Mo, Ju i So nalaze u nj 7 a posao jeste javan da javniji ne moze biti. Diurn Asc je tacno na Veneri u 10 kuci, a bas se radi o ulepsavanjuo. HM, ali tr.Mo ima 180 sa nat.Mo i Sa.