Autor Tema: Stepeni zodijaka iz knjige Lee Imsiragic  (Pročitano 24183 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Buby*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Buby has no influence.
  • Pol: Žena
  • ~ izadji i bori se ~
Odg: Stepeni zodijaka iz knjige Lee Imsiragic
« Odgovor #12 poslato: 19. Oktobar 2011. 19:40:59 »
sta god da pokrenes Buby jedini ko te posteno osamari je zakon,kao sto i tvoj mars u jarcu pokazuje,kako je to predvidivo...pogotovo ako ti se potkrade neka stvar koja nije odmah bila vidljiva a iz brdo zakonskih ragulativa...po meni tu moze biti gubitaka...
Vidi se da si znalac Uranija :heh: meni to nije uopce palo na pamet  :jok:. Jeli ti to gledas Mc na 29 stepenu vladar  Pluton :0: Saturn :180: Mars (po TA Vladar MC-a) u  Jarac (zakon)?
Moja ideja je bila tudi novci, ostavstina (VIII kuca) ali to me manje brine jer nemam sta za naslijediti. Ovo o zakonu me plasi..uvijek imam posla sa zakonom radi papira i dozvola jer zivim vani  :-?

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13400
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #11 poslato: 19. Oktobar 2011. 19:34:29 »
sta god da pokrenes Buby jedini ko te posteno osamari je zakon,kao sto i tvoj mars u jarcu pokazuje,kako je to predvidivo...pogotovo ako ti se potkrade neka stvar koja nije odmah bila vidljiva a iz brdo zakonskih ragulativa...po meni tu moze biti gubitaka...

Van mreže Buby*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Buby has no influence.
  • ~ izadji i bori se ~
« Odgovor #10 poslato: 19. Oktobar 2011. 18:54:05 »
Ono sto mene brine je moj IC na 29 Bik -  Plejade i MC mi je na 29 stepenu  Škorpija - Mesto velike snage i energije,pa ovi ljudi imaju ogroman magnetizam koji snazno privlaci ljude i ima snazan uticaj na njih.To su ljudi koji sa sobom nose opasnost i veliku moc.Takodje ,ovaj stepen kao i 29 Bika nosi mogucnost sticanja velikog novca,ali moze dati i bankrot.

Kako bi vi to protumacili?
Znaci Bik vlada III i IV kucom a  Škorpija IX i X-om kucom. Meni se ne svida jer je to iz jedne velike krajnosti u drugu   :dim:

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
« Odgovor #9 poslato: 19. Oktobar 2011. 18:11:12 »
Uranija,politika me ne zanima a inace sam jako samostalna i sve volim da obavim sama.Neznam sta bi mogao taj aspekt drugo doneti!Ne volim nikakve drusvene organizacije.

sta da ti pricam kad ni sama nemas pojma sta bi to moglo znaciti,mozda ti sad nije momentalno u zivotu ta stavka pa ni ne znas sta te ceka,ne mora uopste biti politika,prijatelji i preko njih nesto,ama videces

Van mreže mile kontraš*

• * Padobranac *
  • mile kontraš has no influence.
« Odgovor #8 poslato: 18. Oktobar 2011. 18:40:11 »

0 Ovna

Apsolutni pocetak,zacetnik necega,nesto prelomno.Kriticno ako se najde malefik(narucito ako je lose aspektovan)

ovo je neozbiljno, nulti stepen ne postoji već je prvi stepen od 0° do 0°59' znaka
ovako bi ispalo da ima 0 i da ima 30, te da znak ima 31 stepen

Van mreže mariana/8*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 11
  • mariana/8 has no influence.
« Odgovor #7 poslato: 18. Oktobar 2011. 18:25:01 »
Uranija,politika me ne zanima a inace sam jako samostalna i sve volim da obavim sama.Neznam sta bi mogao taj aspekt drugo doneti!Ne volim nikakve drusvene organizacije.

Na mreži uranija*

• Savetnik
« Odgovor #6 poslato: 18. Oktobar 2011. 16:36:00 »
marijana 8,kad pogledas znake tvoje venere i jupitera(vladar tvoje venere je jupiter),oni su zamenili sedista i ti ces orijentaciju naci i karijeru u nekom zanimanju koje je u ekipi,nekoj organizaciji,kroz politicko opredeljenje,prijatelje,okolinu...dakle ne mora uopste da ti steknes veliki novac,nego da jednostavno organizacija u kojoj se budes afirmisala ima neki veliki znacaj za drustvo ;)

Van mreže mariana/8*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 11
  • mariana/8 has no influence.
« Odgovor #5 poslato: 18. Oktobar 2011. 13:40:18 »
Nikada mi nece biti jasno kako ce se manifestovati u mom zivotu  Venera na 26 stepeni Strelac CENTRU GALAKSIJE!? Venera mi je vladar 3 i 8 polja,takodje dispozitor  Pluton.Smestena je u 10 polje!Ja nisam napravila karijeru,nisam se obogatila,nisam nasla srecu u ljubavi...........Ne vidim svrhu i poziciju tog stepena.Mozda je potrebno da je aktivira neka progresija? Merkur je zavrsio svoju progresiju na Venera i NISTA.Za 2 godine ocekujem Sunce na  Venera progresijom.Zaista neznam kako iskoristiti taj CENTAR GALAKSIJE koji je kako kazu vrlo mocan!

Van mreže jadrankar*

• Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #4 poslato: 16. Oktobar 2011. 00:50:48 »
STRELAC

0-4 Strelca

Ljudi koji imaju moc,iscelitelji,kriminalci,bogatasi;potrebno je cuvati se otrova i prevara.

(Nostardamus ovde ima PL(na 3 Sa) koji vlada njegovom 8 kucom i nalazi se u 8)

9 Strelca

Fiksna zvezda Antares,uspeh i slava na Zapadu,uspeh kroz borbu

(Endriju Karnegi je ovde imao vladara ASC MA,a Zoran Djindjic MO koji vlada njegovom 10 kucom karijere)

15 Strelca

Pozicija u inostranstvu,na fakultetu,vezano i za otkrica,izumitelje,naucnike i istrazivace.
(Albert Ajnstajn ima vladara ASC na 14 Strelca)

26 Strelca

Centar galaksije,velike moci i vizije,nesto znacajno za ceo svet

(Nil Amstrong,covek koji je prvi krocio na Mesecima ovde vrh 8 kuce(koja govori o putovanjima u svemir(?)Kristina Onazis,koja je nakon smrti svog oca postala najbogatija zena na svetu,ima ovde vladara ASC koji se nalazi u 8 kuci nasledstva)

27,28 Strelca

Problemi sa vidom

JARAC

7-8 Jarca

Zvezdana maglina Facies,najagresivniji objekat na nebu.Osobine i stvari nad kojima se nema kontrola,stvari koje su vec uradjene i pokusavaju se potisnuti.Ako je ovde licna planeta,ne potiskivati nista i ne ostavljati nereseno,jer proizvodi ogroman bes

(Hitler je ovde imao Mesec15 Jarca

Pad Jupitera,pad morala,afere,novac se stice u siromasnim zemljama,putovanje u nerazvije zemlje,beznadje,izolovanost od sveta.

23 Jarca

Najmilitantniji stepen

28 Jarca

Egzaltacija Marsa,mesto najveceg fokusa snage,ostrine,brzine,korektnosti.Energija je sad planski usmerena ka ostvarenju ciljeva,pa postoji istrajnost i fokusiranost energije.

(Legenda boksa Muhamed Ali,ima Suncevladara ASC na 27 Jarca,dok ekscentricni Vudi Alen ima bas Marsna 26 Jarca ,kao i Piter Bogdanovic na 27,a obojica su poznata po svojim seksulnim apetitima,za sta su zasluzni ovi egzaltirani Marsevi)

29 Jarca

Sakupljanje starih stvari

VODOLIJA

11 Vodolije

Rizik(dobar ili los)

15-17 Vodolije

Nalazenje svoje prave ljubavi preko neke osobe(predstavljena planetom na tom stepenu)

21 Vodolije

Egzaltacija Neptuna

(Martin Frenkel ovde ima Marsa koji vlada njegovom 10 kucom karijere i nalazi se u 8.(novac drugih ljudi).Ovaj covek je zasluzan za jedan od najvecih skandala na berzi,uspevsi da napravi neverovatnu obmanu(NE))

RIBE

8 Riba

Najbolji stepen za okultna istrazivanja i saznanja.Slava dugo traje po necem posebnom.

(Nostardamus ovde ima UR koji je vladar njegove 12.kuce,i nalazi se u 12(sto je naglasava) u ukljestenom znaku(jos dublje) i to u Ribama(totalna dubina).Ovde su intuitivnost i vidovitost,kao i saznanja koja idu odatle neverovatnih razmera.)

13 Riba

Pad Merkura,poremecaji sa ucenjem i prakticnim umom,teskoce sa povezivanjem stvari logikom,problemi u saobracaju i komunikaciji.U povoljnoj konotaciji moguca snazna intuicija.

15 Riba

Fiksa zvezda Ahernar,izuzetno duhovno mesto.Osoba prvo mora da dozivi pad,a zatim izlazi iz svega prociscena i zapocinje potpuno novi zivot.Religiozno mesto,daleka putovanja.

27 Riba

Egzaltacija Venere,izuzetno carobno,magicno mesto,posebna atmosfera

(U horoskopu Kristijana Andersena,najpoznatijeg pisca bajki,na ovom stepenu je VE koja vlada njegovom 10(karijera) i 5 kucom (kreativnost).Ona je u 3 kuci pisanja i u egzaktnom trigonu sa svojim dispozitorom Neptunom.Broj jezika na koji su prevedene njegove bajke premasila je samo Biblija)
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže jadrankar*

• Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #3 poslato: 16. Oktobar 2011. 00:49:10 »
VAGA

9 Vage

Stepen udovistva

19 Vage

Pad Sunca,neki slavan,glavni covek je ovde pao,smenjen,izgubio je polozaj.Mesto gde i glavni covek,pa i sam predsednik ili kralj,podleze istim pravilima kao i ostali.Cesto opis razvedenog muskarca.

20 Vage

Egzaltacija Saturna,pravda moze da se trazi i dobije na sudu,narucito dobar stepen za advokate,sudije i politicare.

23 Vage

Fiksna zvezda Spika,slava iznad ocekivanja,daje visoke polozaje,titule

(Jung ovde ima JU,koji vlada njegovom 10.kucom karijere i profesije,a nalazi se u 8 kuci psihologije i istrazivanja.On je dobio titulu i slavu univerzitetskog profesora.Henri Kisindzer,covek koji je oblikovao americku spoljnu politiku sedamdesetih i imao tokom zivota brojna titularna zvanja-drzavni sekretar,profesor na cuvenom Harvardu,na kome je bio i direktor mirovnih studija,dobitnik Nobelove nagrade ,kao i medalje za mir,ima ovde MO koji mu je vladar ASC.Bil Klinton,koji je vec sa 32 godine bio guverner Arkanzasa,a kasnije takodje predsednik SAD ima ovde JU.)

24 Vage

Na manje od pola stepena rastojanja od Spike(ali i na severnoj deklinaciji,za razliku od Spike koja je na juznoj)_ nalazi se fiksna zvezda Arkturus,koja sobom nosi osnovni osecaj nepripadanja svom okruzenju i poreklu.Sa ovim naglasenim stepenom osoba sebe trazi,ali daje i velike putnike,putovanja u najudaljenije krajeve,a zvezda je posebno vezana za Havaje.

SKORPIJA

3 Skorpije

Mesto moci,jaka regeneracija,mesto pada MO(zivot) i egzaltacija PL(smrt),pa je ovo mesto ogromne enrgije,totalnog unistenja starog i stvaranja neceg sasvim novog.Ovo je i stepen Svete Petke.

11 Skorpije

Fiksna zvezda Akruks kao i egzaltacija Urana,dobro za astrologe i istrazivanja vezana za okultne oblasti.Znanje je moc,a najveca moc je ovladavanje silama 8 kuce,pa ovde mogu biti veoma mocni ljudi,povezani sa velikim bogatstvom,opsanoscu,kriminalom ili ezoterijskim znanjima.

(Cuveni bos mafije Don Vito i americki sinonim za uspeh Endriju Karnegi imaju ovde ASC,dok kontraverzni top broker,koji je uspeo da proneveri 915 miliona dolara,ima ovde  Merkur(um) koji jos vlada njegovom 3 kucom(ponovo potvrdjuje njegov intelekt i nacin razmisljanja) koji mu je omogucio da svoj um i pamet (ME) najbolje iskoristi bas na berzi i kroz poslove sa visokim rizikom(UR))

15 Skorpije

Kada se cini da je opasnost prosla,ona se ovde pojavljuje u svom poslednjem,ali veoma snaznom naletu.Borbe i svadje.

21 Skorpije

Fiksna zvezda Unukalhai,veoma dobra za lekare i jos vise iscelitelje.Ljudi rodjeni na Svete vrace imaju Suncena ovom mestu,pa ako se ova sposobnost isceljivanja na bilo koji nacin ne koristi,osoba moze da bude ugrozena i povredjena.Opasnost od zmija,trovanja i gusenja,prevare i izdaje.

29 Skorpije
Mesto velike snage i energije,pa ovi ljudi imaju ogroman magnetizam koji snazno privlaci ljude i ima snazan uticaj na njih.To su ljudi koji sa sobom nose opasnost i veliku moc.Takodje ,ovaj stepen kao i 29 Bika nosi mogucnost sticanja velikog novca,ali moze dati i bankrot.

(Sai Baba ovde ima ASC i Sunce,dok dva cuvena mafijaska lidera Don Vito i Laki Luciano ovde imaju vladare ASC.Ovde ASC ima legendarni dozivotni kubanski predsednik Fidel Kastro,dok Martin Frankel,koji je stekao ogroman novac na prevaru i kasnije uhvacen i odveden u zatvor,ovde ima Suncekoje vlada njegovom 2 kucom novca)
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/