Autor Tema: Mesec  (Pročitano 38641 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Mrgud*

• Gost
Odg: Mesec
« Odgovor #70 poslato: 02. Januar 2015. 15:34:18 »
čemu neobjektivnost, Mesec u izgonu, Mesec u padu, problem natusu, ne može planeta sebi praviti problem, nema planeta svest i mazohizam

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #69 poslato: 02. Januar 2015. 15:33:00 »
Malafik steti , ovde  Mesec Jarac  moze sebi najvise nastetit. Ali  Mesec  je pola pola.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #68 poslato: 02. Januar 2015. 15:17:59 »
misliš znake... pa nije baš tako, malefik je malefik, a i benefik u izonu i padu neće biti više tako benefičan.. taj Mesec izgoniran sve je samo nije dobar :P

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #67 poslato: 02. Januar 2015. 15:15:22 »
Pa ni jedna planeta nije losa, samo ima problema da ispolji svoju prirodu kroz odredjene planete.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #66 poslato: 02. Januar 2015. 14:48:27 »
pa onda nijedna planeta u izgonu nije loša, baš je super :D

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #65 poslato: 02. Januar 2015. 14:35:42 »
Svaki Mesec osjeca, samo, jer je u izgonu to ne znaci da je los, on samo ne umije da izrazi svoje emocije kao  Mesec Rak.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #64 poslato: 02. Januar 2015. 14:27:39 »
neko može biti dobar čovek iako ima Mesec Jarac ali taj Mesec sam po sebi nije dobar i ne može biti

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #63 poslato: 02. Januar 2015. 12:55:41 »
 Mesec Jarac je dobar  Mesec, ali takvim  Mesec moras pustit da sami odluce da ti vjeruju. Ona ce bit dosta jaka.

Zroe*

• Gost
« Odgovor #62 poslato: 02. Januar 2015. 12:48:53 »
Hvala mnogo Uranija i Amar Nat.

Sve sto ste napisale je potpuno tacno. Moja cerka ima dve i po godine, a ja jesam tesko odrasla u rasturenoj porodici i izuzetno sam se namucila sa njenim ocem, sto se vidi iz vladara moje sedme kuce ja mislim, jer je bilo dosta skrivenih stvari i lazi i to se jos ne zavrsava, vec se vodi sudska bitka... nego da ne idem u off, zaista priznajem da jesam stroga i tradicionalna, mada ne znam zasto u toj meri i zbog svega toga sto sam videla za taj aspekt trudim se da to korigujem dajuci joj mnogo neznosti, mnogo reci podrske... sve ono sto kazu da za taj aspekt fali. Da li troguao meseca sa jupiterom koji je inace izuzetno dobar aspekt moze da ublazi nas odnos? Zaista bi volela da dobro proucim sve ove aspekte jer ne zelim da joj detinjstvo bude u odnosu sa majkom bude tesko kao sa mnom pa cu da se korigujem koliko je kod potrebno.
Ne znam kako da ubacim karte u potpis pa cu ih attacovati.
JA: https://imageshack.com/a/img907/1826/7X8Zhv.gif
Cerka: http://imageshack.com/a/img913/9775/mNnbZ6.gif

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #61 poslato: 02. Januar 2015. 12:33:03 »
Moja najdraza tema :)
Nikad se ne treba bojat necega samo, jer se cita na netu. Vise istrazivanjima  o svim aspektima dobro dodje i osjecaj sigurnosti se pojavi takodjer :)