Autor Tema: Astrologija i Snovi (razgovori)  (Pročitano 9942 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13413
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Astrologija i Snovi (razgovori)
« Odgovor #36 poslato: 16. Maj 2014. 18:58:25 »
Sjajno,ako se te planete ne vide ,jer ih ja imam vise, tih  :150: Ispada da ja ni sebe ne vidim, ne mogu n isebi da se prilagodim, ni svom partneru, ljubavi, kreativnosti.Uh. Da sad ne mesam teme, ovo je o snovima. Mozda veza 1 . i 8. kuce daje takve snove.

hihi,pa to su bile necije reci koje mi bas ne piju vodu,zato sam rekla ima i to posmatranje,mada vecina tumaci inkonjukciju drugacije,imamo tu temu :)

Van mreže nale777*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 805
  • nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!
  • Deep green eye
« Odgovor #35 poslato: 16. Maj 2014. 12:40:38 »
Sjajno,ako se te planete ne vide ,jer ih ja imam vise, tih  :150: Ispada da ja ni sebe ne vidim, ne mogu n isebi da se prilagodim, ni svom partneru, ljubavi, kreativnosti.Uh. Da sad ne mesam teme, ovo je o snovima. Mozda veza 1 . i 8. kuce daje takve snove.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13413
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #34 poslato: 16. Maj 2014. 09:47:32 »
Meni je  Mesec na  :as:Blizanci i cesto sanjam i po vise snova tokom jedne noci i budim se umorna.Dispozitor tog  Mesec je  :retro: Merkur u 8. kuci  :150:  Mesec. Ne bih znala sta u mom natalu ukazuje na mogucnost prorockih snova, posto mi se i to dogadja i cak i astralnih putovanja. Pre izvesnog vremena sam upoznala jednog tipa sa kojim sam komunikaciju pocela kao da se znamo odavno, lako, brzo ,opusteno i posle par dana sanjam sebe sa nekim mladicem koji bi da me vodi i upozna sa svojim rodjacima.Pre toga ja odlazim u robnu kucu, za koju znam da je nj. vlasnistvo i isprobavam satove.Kada sam htela da izadjem pojavi se visok, sedi covek i zaustavlja me, nosi kutiju sa satom i kaze mi da bih trebala da razmislim da kupim ipak sat,ja kazem imam ih dosta kod kuce,a on mi kaze ali mozda za neku posebnu priliku kao sto je rodjenje deteta.Ja u panici izlazim odatle i odlazim na sastanak sa tim tipom, koji me odvodi kod svoje 3 rodjake, za koje se ispostavlja da me poznaju i da su iznenadjene nasom vezom.Ja taj san povezujem sa upozorenjem neba da mi vreme za radjanje deteta istice posto sat oznacava vreme,a imam vec punih 37. god.Bas sam uznemirena tim snom.Jako je bio cudan, povezan i trajao cini mi se celu noc, citava prica.

sama inkonjukcija,neki kazu da se te planete ne vide mesec i merkur,a merkur ti bas vlada 5.om a mesec 2.om i 3.om finanasije i odnosi,veze ,a svi mi usanjamo i prorocki san jer je on deo nase podsvesti :)

Van mreže nale777*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 805
  • nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!nale777 is awe-inspiring!
  • Deep green eye
« Odgovor #33 poslato: 16. Maj 2014. 00:21:44 »
Meni je  Mesec na  :as:Blizanci i cesto sanjam i po vise snova tokom jedne noci i budim se umorna.Dispozitor tog  Mesec je  :retro: Merkur u 8. kuci  :150:  Mesec. Ne bih znala sta u mom natalu ukazuje na mogucnost prorockih snova, posto mi se i to dogadja i cak i astralnih putovanja. Pre izvesnog vremena sam upoznala jednog tipa sa kojim sam komunikaciju pocela kao da se znamo odavno, lako, brzo ,opusteno i posle par dana sanjam sebe sa nekim mladicem koji bi da me vodi i upozna sa svojim rodjacima.Pre toga ja odlazim u robnu kucu, za koju znam da je nj. vlasnistvo i isprobavam satove.Kada sam htela da izadjem pojavi se visok, sedi covek i zaustavlja me, nosi kutiju sa satom i kaze mi da bih trebala da razmislim da kupim ipak sat,ja kazem imam ih dosta kod kuce,a on mi kaze ali mozda za neku posebnu priliku kao sto je rodjenje deteta.Ja u panici izlazim odatle i odlazim na sastanak sa tim tipom, koji me odvodi kod svoje 3 rodjake, za koje se ispostavlja da me poznaju i da su iznenadjene nasom vezom.Ja taj san povezujem sa upozorenjem neba da mi vreme za radjanje deteta istice posto sat oznacava vreme,a imam vec punih 37. god.Bas sam uznemirena tim snom.Jako je bio cudan, povezan i trajao cini mi se celu noc, citava prica.

sladjana*

• Gost
« Odgovor #32 poslato: 03. Mart 2013. 20:37:34 »
Snovi u nocima punog :mesec: znaju biti veoma upecatljiv , zavisno u kom je  :mesec: znaku .
Dosta znaju biti nerealniili totalo realni , sa puno dogadjanja, boja , osecanja ....

Moje iskustvo u takvim nocima je malo jer cesto sam budna, tesko zaspim ili se cesto budim .

U polsednjih 3 dana i noci jako sam bila setna , sama sebi teska kako li sam drugima izgledala .
Snovi su bili brzi , nerealni , zaboravila sam ih .Samo jedan sa bivsim i nekom cudnom tematikom .Iskreno sada vidim da je svima bilo ali na mene posebno uticalo  Venera :0: PlutonRibe , moja 2 kuca .

Swiss*

• Gost
« Odgovor #31 poslato: 27. Februar 2013. 11:59:27 »
Pa i Mesec Faza Dekada u Znaku ce otkriti snagu sna, u kojoj je fazi Natalni Mesec to ce nam otkriti intezitet sna, na primer: kod mene govori da je skoro pa PH (previse tame) u Lav i smatram bas to da daje snove koji su kao u Filmu, intezivni i u boji, nekad jaki, nekad ih kontrolisem a nekad ne...

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4198
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #30 poslato: 27. Februar 2013. 11:40:15 »
Ako je  Mesec pokazatelj snova, onda bi moj trebao da kazuje nesto jer je u 12.kuci. Vladar 12. je  MerkurLav pa ja cesto nemirno spavam, sanjam sve dramaticno i sl., ja sam to sa  Lav povezala :)
Inace umem da imam bas snove koji se ostvare posle i imam neke snove koji mi se ponavljaju s vremena na vreme a jos ih nisam dokucila.
Natal

* Things are always working out for me *

sladjana*

• Gost
« Odgovor #29 poslato: 26. Februar 2013. 19:13:38 »
     Koliko se ja sećam, pored Mesec za snove je bitno i 9 polje, kao polje Višeg Uma, tj mogućnosti natusa da se poveže sa porukama Viših Kosmičkih Sila :mislilac:

Moze i 9 polje da se gleda ali mislim da nije jedini pokazatelj .

Nekeko moje 9 polje sa vladarom  Venera koja je spaljena i samim  PlutonVaga nema smisla sa mojom intuicijom .
Mozda je tajna u  SMČ.

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36199
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #28 poslato: 26. Februar 2013. 15:32:58 »
     Koliko se ja sećam, pored Mesec za snove je bitno i 9 polje, kao polje Višeg Uma, tj mogućnosti natusa da se poveže sa porukama Viših Kosmičkih Sila :mislilac:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

sladjana*

• Gost
« Odgovor #27 poslato: 26. Februar 2013. 15:29:45 »
Mesec je bitan za snove, meni je u natalu  Mesec Devica u 11. polju i  :120: Saturn (separacija) Nije ni čudo da sam sanjala svoj prošli (Saturn)  život i da takve snove jako dobro pamtim ( Devica) .

Inače 12. polje isto vezano za snove je meni puno sa  Venera Merkur SunceVaga .

Venera je vladar 7. (partner) i 12. polja (prošli život) tako sam sanjala partnera iz prošlog života sa kojim me u snu cesta vezala i u ovaj život. Baš san koji sam zapamtila u detalj i bio je jako živ.

Sanjam nekad i proročke snove koji se na javi odigraju identično kao u snu.

A prije odlaska na put sam sanjala da mi jedna romkinja čita u dlan i sve što mi je rekla u snu, dogodilo se u javi na putu. Baš si mi ti Sladjo rekla da je to vjerojatno proročki san :)

Prvenstveno bi napomenula , ne samo tebi vec i ostalima oko Prorocnih snova . Da bi snovi bili ostvarljivi, da bi se sanjali prvenstveno moramo verovati u njih . Nisam ti bez razloga rekla za taj san da je takav .

A sto se tice vladar 7 u 12 , ne bi samo opisala tvog Partnera u braku , vec sve parnerske odnose , verovatno i tvoj posao se ugleda u tome i gde sreces ljude koju su verovatno tebi poznati ...

(click to show/hide)

Pitanje laika ~ ako je juče bio Pun :mesec: to znači da je danas "15-ta noć" i ti snovi su značajni"? Jel sam dobro razumela?

Da nocas je 15 dan .
Ne bi ti mogla sa sigurnoscu odgovoriti na to pitanje, da li je tako ili ne . da li san moze nocas biti znacajan ....
Tabela koju sam gore iznela je teroja na koju sam naletala od Sanovnika koji imam kuci a mnogo je star, stampan je 1934 godine , do raznih Sanjalica , Sajtova za snove ...

Pratila sam prvenstveno kod sebe ali ne uklapa se .
Mislim da se prvenstveno za snove koji se sanjaju na Pun mesec mora voditi racuna kako uposteno reagujemo na Pun mesec .