Autor Tema: Astrologija i Snovi (razgovori)  (Pročitano 9789 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35883
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Razgovori o snovima
« Odgovor #16 poslato: 19. April 2012. 18:34:03 »
Hehe pa zato sam ja sanjala mog muza i decu. :)
Vladar 9  Saturn u sedmoj. Vladar pete  Merkur u devetoj. ;)
Sad me buni  Merkur :90: Pluton u sestoj.
Znaci li to da sanjam vezano za zdravlje sta moze da mi bude? Npr od cega mogu da obolim?
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #15 poslato: 19. April 2012. 18:33:39 »
Čude me ovi moji snovi što ja znam u nekom kontinuitetu sanjati o istim temama, evo sad unazat par noći sanjam kako nešto tražim, ali uvijek je nešto drugo u pitanju što se tiče traženja, ali je traženje glavna tema. Pa na što se to odnosi, dali to ima veze samnom da se ja sama tražim ili što ?

Pa naravno da ćeš stalno nešto tražiti ~ tvoj Mars kao vladar 9 polja je u 10 polju ~ Zenit života + ima :0: em sa Hiron (učenje, nadogradjivanje postojećeg znanja) em sa Merkur (informacije, ponovo učenje, traženje) koji je :retro: i koji je stalno željan novih saznanja ~ dodatno pored Mars je i Fortuna ;)

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 33
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #14 poslato: 18. April 2012. 12:58:39 »
Bas zanimljiv san. :) Meni sve to zvuci kao da ces se na brzinu odluciti za brak sa njim. A ta baka moze da bude ta gatara sto ti je pricala o njemu.

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #13 poslato: 18. April 2012. 00:40:21 »
Zanimljivo i hvala na potvrdi jer sam već nekad pomislila da umišljam i pridodajem prevelik značaj :)

San je bio jako interesantan: prvo sam se nalazila sa tim muškarcem u nekakvom drvenom ogromnom skloništu koji je zapravo bio u mojoj bivšoj zgradi gdje sam stanovala prije. I bili smo sami. Neznam zašto, ali unutra smo bili zajedno mjesec dana i išao mi je na živce. Visok, crn, zgodan, dovlačio je neke djevojke. Kao da smo zajedno radili na nečemu tamo poslovno. Prepirali se stalno dok jedan dan nije doveo neke tri kokoške  i tu smo se nešto zakačili i uhvatio me za ruku i rekao: ali ja želim samo tebe i cijelo vrijeme te radim ljubomornom. Sjećam se tog lica i ožiljka na desnoj obrvi.

Sljedeća scena: izlazimo u dvorište i po travi su nabacane velike gromade boje kave. Ja mu govorim da pazi jer je to zmija, a on se smije i govori ma to su osušena govna...prolazimo i kad smo došli već do izlaza u dvorište izdiže se ogromna zmija iz tih kao "govana" i pokušava nas ugrist, ali bježimo.

San se nastavlja ovako: ja sama hodam zamagljenom i mirnom cestom, sa obje strane su niske bijele kućice...idem ravno, nema žive duše, odjednom na biciklu prolazi on i zaziva mi ime...okrećem se i idem u njegovom smjeru, ali ga više ne vidim...nakon hodanja, odjednom čujem muziku i idem prema naprijed vodim se zvukom glazbe...ispred mene se pojavljuje ogromna kuća u lijepoj toploj crvenoj boji okićena cvijećem, na vratima - volti, stoji starica,niska, sa štapom i dočekuje me osmjehom. Ulazim i srećem prijatelje i njega. On dolazi do mene u odjelu i poljubi me i ja u snu shvaćam da sam došla na svoje vjenčanje...iako nisam u vjenčanici i tu se san prekida :)

I sad ja cijelo vrijeme imam osjećaj da je to u tom skladištu  scena iz prošlog života (12. polje), a da je ovo hodanje cestom - povezivanje i dolazak do njega u ovom životu.

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #12 poslato: 17. April 2012. 23:42:07 »
Tako sam i ja sanjala mog bivseg-sadasnjeg par godina pre nego sto sam ga upoznala. On je veterinar, a ja sam ga videla u snu kako radi u prodavnici stocne prehrane (tu gde radi prodaju i hranu za zivinu) i grlim ga jer se u snu za par dana vencavamo. A vladar sedme mi je u dvanestoj. :)

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #11 poslato: 17. April 2012. 23:20:47 »
ja nekad sanjam stvari koje s eidentično odigraju u stvarnosti.

Ali jedan san mi je ostao u sjećanju već godinama i zaista mislim da je bitan. Kad kažu da vladar 7. u 12. daje sanjanje budućeg partnera, zaista mislim da je to kod mene i bilo.

San je bio tako realan, ali kao da je povezivo prošli život sa budućim tj. ovim životom. Fascinantno. Muškarac u snu imao je rez na desnoj obrvi, a kasnije mi je gatara rekla da će imati neki ožiljak ili biljeg na licu :)

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #10 poslato: 17. April 2012. 21:38:47 »
Eto, osetila sam da te nesto cuva bez da vidim natalnu. :)
Sta si sanjala sa Dudom? E videla sam zeku peku na fejsu. :D Lici mi na tebe, isti osmeh imate.
Ja uvek jednu zenu sanjam, ne znam ko je i ona mi u snu kaze to sto me zanima. Dok sam bila u onom ludilu sa fobijom i napadima panike sanjala sam za zdravlje. I tada mi je rekla da cu imati samo probleme sa kicmom i grlom. Sto i imam. Kod mene  Merkur ima samo jedan aspekt, videla si,  Merkur :90: Pluton iz seste.
Sa osmom nije povezan, a sanjala sam koliko cu da zivim i kako cu da umrem. Nekako to povezujem sa jakom osmom  kucom, pa me ta oblast i zanima.

Ps: sto ti njega sad ne zaprosis ako je slobodan? :) On te cuva jer ocigledno ima pozitivnu energiju, a i sigurno jos uvek gaji ljubav prema tebi.

Van mreže Šišmiš*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #9 poslato: 17. April 2012. 20:53:39 »
     Heh :lol: mislim da mene moj kazimi Sunce Pluton u 12 polju čuva od mnogo toga :lol: a i sam vladar 6 polja Mars mi je u 9 polju pod vladavinom upravo tog Merkur na ASC sa kojim ima :120: Na primer kada eto sanjam mamu, ona me obično upozori na nečije zdravlje (bolest) u 85% snova, neki put to bude na primer problem na poslu (dok sam radila) i sl. Sad kako je ovo sanjam sa Dudom, nisam još uspela da provalim šta mi poručuje. A na primer kada sanjam mog  M Bik moju prvu i jedinu :herc: on me obično upozori na ljude iz moje okoline, uopšte nema veze sa našim odnosom (poznajemo se preko 30 godina, bili jako dugo u vezi, 2 puta me prosio, ja nisam htela, posle ja raskinula, ali smo ostali izuzetno dobri prijatelji, tako da je ta neka naša "konekcija" izuzetno jaka... ne računajući naš karmički deo Puta da se poznajemo iz predhodinih 6 života i da smo čak u 4 bili brat i sestra blizanci, tako da i to je doprinelo verovatno tom njegovom uticaju na mene preko snova...)

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #8 poslato: 17. April 2012. 18:56:59 »
To i jeste najbolje, poznajes svoje snove i ti najbolje mozes sebi da protumacis. Imam i ja nekad tu kontrolu u snu. A ovo za vodu ti je odlicno, ja bih to protumacila da ti imas kontrolu u zivotu nad tvojim zdravljem. Nekako mi se ne cini da ti je sad nesto zacrtano i moras od toga da obolis. Ne vidim ti ovde kartu jer ti nije u potpisu. :)

Van mreže Šišmiš*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #7 poslato: 17. April 2012. 18:47:28 »
     :) naravno, ja imam često snove iz nastavaka, španske serije od 100 epizoda =)  Merkur ili Kaducej to je jedno od Merkurovih imena :aha: Ja imam neku svoju simboliku, al ako ni preko nje ne mogu da prokljuvim značenje sna, ondak postavim horarac i koliko toliko dobijem odgovor. Al obično kada sanjam neki težak san, probudim se za divno čudo puna snage i obrnuto, ako sanjam neki lep san, probudim se tužna, tako da kod mene i obično tumačenje ide tako ~ lep san, loše vesti, težak san, dobre vesti... Par puta sam samo imala noćne more, a inače u 90% svojih snova imam mogućnost da ih kontrološem. Primera radi : ja kad sanjam vodu, bilo kakvu vodu, iz česme, u lavoru, reku, more, fontanu, ja znam ako me i kap dotakne u snu ja ću se razboleti na tom mestu gde me je voda dotakla. Pa tako, dok spavam i sanjam i dodjem do neke vode obično se trudim da u samom snu pobegnem i da se sklonim od nje, neki put uspem, neki put ne.