Autor Tema: Astrologija i Snovi (razgovori)  (Pročitano 9790 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 33
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
  • Pol: Žena
Odg: Razgovori o snovima
« Odgovor #6 poslato: 17. April 2012. 18:27:45 »
Sad sam procitala da je glasnik Kaducej simbol komunikacije sa Bogovima. Nisam znala za to.
A da li ti se desava da zbog retro  Merkur Jupiter sanjas vise puta isti san pa ga tako protumacis?
Kod mene su jasni snovi, bas retko mi se desi da moram kroz simbole da ih tumacim. A osecaj mi je najbitniji tokom sna, po tome razlikujem da li taj san ima znacenje ili je normalan san.
Sebe zaista nerviram sto ne mogu da se opustim i poverujem snovima cim ih sanjam.

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35883
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #5 poslato: 17. April 2012. 17:47:59 »
     Pa nije mi palo napamet :lol: I meni je Merkur u pitanju ~ glasnik Kaducej ~ kao i kod tebe :aha: samo što kod tebe je jači Merkur zbog samog stepena i aspekata, kod mene je samo dobro aspektovan (a ima i :180: sa Jupiter pa često dobar san donese loše vesti i obrnuto ~ i Merkur i Jupiter su :retro: pa to usporava pronalaženje odgovora iz simbolike sna) :mir:
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #4 poslato: 17. April 2012. 16:58:45 »
Pa sto ne pricas zeno? : :superiska: Ostvaruju ti se?

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #3 poslato: 17. April 2012. 16:42:27 »
     :hvala: za adresu, sad o'ma to ubacim na mob :)
A što se tiče snova i odgovora ~ iste smo :lol: tebi vl. 1 u 9, a meni vl. 9 u 1 polju ;)

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #2 poslato: 17. April 2012. 16:26:21 »
Program se zove Menstral 2.0.1 Mihai Preda
Skinula sam ga preko tel sa neta. Evo ti adresa http://menstral.net/

San sam prouzrokovala ja. :D Gledajuci juce sebi progresije, nesto mi je govorilo da progresivni mesec  :60: nat  Merkur i progresivni  Merkur Venera :0: nat  Mesec moze da donese trudnocu i pre nego sto sam zaspala postavila sam univerzumu to pitanje i dobila odgovor.
Tako uvek radim i ispostavi se da snovi budu tacni. Samo sto ja ne bi bila ja kad ne bih sebe volela da mucim i sumnjam u ono sto mi kazu snovi sve dok ne vidim da se ostvarilo.  =(
A to mozes i ti da radis, pre nego sto zaspis ponavljaj u sebi pitanje i sanjaces odgovor. 

Van mreže Šišmiš*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
Astrologija i Snovi (razgovori)
« Odgovor #1 poslato: 17. April 2012. 16:03:29 »
Astrologija i Snovi

:tref:

Hvala Neno. Ta tri meseca se i uklapaju u san. Zanimljivo je sto ja imam program u telefonu i tu ukucam datum kad dobijem menstruaciju i on mi pokazuje dane kad treba sl mesec da dobijem, plodne, neplodne. Uglavnom danas pogledam, posle tog sna i tog 2 avgusta bi vec trebala da imam ciklus treci dan. :)
A u ovom horarcu ne gledas aspekt  Sunce :180: Saturn ?
Jer ja sam kao ac  Sunce pa mi nesto deluje kao da necu biti za to, sto znajuci da zelim bebu ne bi trebao da bude slucaj.

Dobar program :ok: Jel preko Android opcije? Ako jeste, reci kako se zove, da ga i ja ubacim u ovaj moj mob, baš mi treba tako nešto da pratim :aha:

Elem, Sunce nisam gledala jer je pitanje bilo da li je san takav da prenosi poruku, tj da li je istinit, realno tu Sunce i nije igralo veliku ulogu. Sama :180: koja je separacija tako da je to "dogadjaj koji se desio" a pošto je Saturn ovde vladar 7 polja, kratkotrajni kontakt / razgovor sa partnerom je možda prouzrokovao i sam san ;)

p.s.
Ti trenutno kao Sunce u Ovan i nisi spremna za takav podvig kao što je trudnoća, al pošto Sunce uskoro menja znak i dolazi pod vladavinu znaka Bik tj egzaltiraće Mesec tj dolazi u isti znak gde je i Jupiter (a čini mi se ima i kasnije i :0: sa njim) tvoj stav (pa i sama situacija na privatnom planu) se menja vezano za trudnoću :)