Autor Tema: Astrologija i Snovi (razgovori)  (Pročitano 9829 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35951
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Astrologija i Snovi (razgovori)
« Odgovor #26 poslato: 26. Februar 2013. 14:01:52 »
(click to show/hide)

Pitanje laika ~ ako je juče bio Pun :mesec: to znači da je danas "15-ta noć" i ti snovi su značajni"? Jel sam dobro razumela?
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #25 poslato: 26. Februar 2013. 03:03:10 »
Mesec je bitan za snove, meni je u natalu  Mesec Devica u 11. polju i  :120: Saturn (separacija) Nije ni čudo da sam sanjala svoj prošli (Saturn)  život i da takve snove jako dobro pamtim ( Devica) .

Inače 12. polje isto vezano za snove je meni puno sa  Venera Merkur SunceVaga .

Venera je vladar 7. (partner) i 12. polja (prošli život) tako sam sanjala partnera iz prošlog života sa kojim me u snu cesta vezala i u ovaj život. Baš san koji sam zapamtila u detalj i bio je jako živ.

Sanjam nekad i proročke snove koji se na javi odigraju identično kao u snu.

A prije odlaska na put sam sanjala da mi jedna romkinja čita u dlan i sve što mi je rekla u snu, dogodilo se u javi na putu. Baš si mi ti Sladjo rekla da je to vjerojatno proročki san :)

sladjana*

• Gost
« Odgovor #24 poslato: 25. Februar 2013. 23:26:43 »
„Život je kad imas san i veruješ u njega. Drugačije se ne živi. A kada snovi postanu stvarnost, pobedio si vreme i sve što je bilo nekada davno, još uvek traje... 

Vreme sna.

VREME KADA SE SANJA
dnevni snovi se vecinom ne tumace jer pod uticajem trenutnih desavanja , dosta konfuzni, ne jasni
dnevni san se racuna od svitanja do sumraka
od 19h do ponoci  (ispunice se za devet: sati, dana, nedelja, meseci ili godina);
od ponoci do 03h  (ispunice se za tri, cetiri ili pet dana);
od 03h do zore  (ispunice se za deset: sati, dana, nedelja, meseci ili godina)

LUNARNI KALENADAR
teorija za snove koje se prate ( nesto nisam primetila da ima uticaja)

MLAD MESEC
1. noc -prijatni snovi
2. noc -nepovoljni snovi
3. noc -beznacajni snovi
4. noc -ostvarenje povoljnih snova
5. noc -prorocki snovi
6. noc -nisu za tumacenje

PRVA CETVRT
7. noc -ostvarenje snova
8. noc -ostvarenje snova od prethodnih dana
9. noc -veoma brzo ostvarenje snova
10. noc -povoljni snovi uz iznenadjenje
11. noc -povoljni snovi
12. noc -istiniti snovi
13. noc -skoro ostvarenje sna

PUN MESEC
14. noc- nepouzdani snovi
15. noc- znacajni snovi
16. noc -istiniti snovi
17. noc -ostvarenje snova kroz tri dana
18. noc -istiniti, ali neprijatni snovi
19. noc -skoro ostvarenje snova
20. noc -istiniti snovi

POSLEDNJA CETVRT
21. noc-srecni snovi
22. noc-nepovoljni snovi
23. noc -snovi se nece ostvariti
24. noc -srecni snovi
25. noc -nejasni snovi
26. noc -istiniti snovi
27. noc -nepouzdani snovi
28. noc -povoljni snovi

Ono sto je veoma tesko utvrditi je vreme sanjanja . Vecina spava cvrstim snovom , ujutru se setimo . Ako je san bio jak , prepun obrtaja , naziv Nocna mora onda je budjene vecinom pokazatelj vremena .

Mesec je osnov zamoje tumacenje sna .
Bitan je polozaj  Mesec u natalu kao i aspekti koje pravi . Zato naglasav da mi Vas natal koji pored sna veoma pomaze da sagledam Vas san.
Svaki  :tr:  Mesec posebno utice na snove , posebno na zene .
Povezivanje  :tr: sa snovima je nepogresiv .  :tr: Merkur moze lako da se poveze sa komunikacijom, putem,, nesrecama ..  :tr: Jupiter nasim egom , onim sto nas uzdize ili srozava ,  :tr:  Venera kuca, posao , partnerstva svakog tipa ,  :tr: Mars nasim realnostima, brzim odlukama dobro ili lose ..
 :tr: sporijih planeta vezujem za neke daleke snove , proslost koja nas muci, buducnost u koju idemo ....

Pazi sta sanjas , mozda ti se ostvari .

sladjana*

• Gost
« Odgovor #23 poslato: 24. Februar 2013. 23:06:42 »
Povezivanje Snova i Astrologije u natalu se moze jasno videti po 12 kuci, njenom vladaru i aspektima. Veoma bitna stavka je polozaj  Mesec i njegov polozaj , kuca, znak i aspekti .
Naravno da bi uopste zeleli sanjti , pamtiti snove i slagati njihovu slagalicu treba imati zelju i veru u njih .

Najbolji primer sam ja . Sebicno jer sam dupli  Jarac sa  Mesec :90: Neptun odmah pocinjem od sebe ... :119s:

Mesec u Ribama ukazuje na moju dosta jaku intuiciju , sam stepen Meseca i ukljestenost mi daju posebno vidjenje stvari mnogo kasnije , kao da je postojao strah od loseg a mozda i sramota verovanje da nesto neobjasnjivo moze objasnjivo da objasni .

Mesec :90: Neptun , sam  Neptun je skoro pa gledan u 12 kuci koja je u znaku  Strelac.
Moja preostljivost , povlacenje u sebe posle svake povrede drugih meni bliskih ljudi odlucila sam da se uputim na pravi put .Dozvolila sam da me intuicija vodi  i da taj  :90: pretvorim u blago .Prepoznajem svoje a i tudje emocije , citam izmedju redova .
I kada ruzno sanjam, osetim neku nelagodnost znam da se docekam na noge jer veruje da ce to morati proci .

Mesec :120: Uran rekla bi da je ovo mozda aspetk Astrologije .

Takve su, znate, osetljive osobe. Osete duplo, čuju ranije. Zato što tačno jedan korak ispred njih hoda njihova duša..Đ.

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #22 poslato: 31. Januar 2013. 13:38:55 »
zamislite sanjam sinoc SAN ovako ide:
Drugarica trci u sred noci po nekoj raskrsnici, i to trci u papucama i papuce joj ispadaju i jos neke igrace koje drzi u rukama i ja je jurim da joj vratim, medjutim ne mogu da je stignem, ona bas brzo trci i kaze "stvarnoo moram da zurim , ne mogu sada da stanem" i namerno ovaj put zovem da pitam jednu zajednicku drugaricu sta je sa tom drugaricom (da ne bude kao svaki put joj sanjala sam, tek kad cujem da se nesto bitno desilo) i zovem ja i pitam i saznam da se sinoc porodila :)
bas sam baba vanga :)
stalno su mi istiniti snovi kada sanjam prijatelje i kad je lose i kad je dobro... to je mozda  Merkur vl. 11 (a i prirodni vladar bliskih prijatelja ) u znaku meseceve egzaltacije  Bik (a mesec su snovi) pa tako ja stalno predosetim situacije  koje mogu da ze zadese moje prijatelje .... ?

edit:
skoro sam isto anjala za drugaricu koja je rodjena 4 dana posle mene:
kao kako imamo iste planete i kako ima jupitera gde i ja, i kao kako ona nije otputovala do sada a jos ima mesec u strelcu i cujem da SE preselilaU Zenev!
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

laborant 55*

• Gost
Odg: Razgovori o snovima
« Odgovor #21 poslato: 19. April 2012. 19:55:38 »
aha tu smo Neno, ok  :ok:

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #20 poslato: 19. April 2012. 18:54:09 »
     Ja sam ovako u sitatu prebacila postove, da budu ovde, a one tamo izbrisala :)

Pa taj osećaj "jeste" / "nije" daje fixnost Škorpija ali i :60: analitika Mesec Devica koji je podržan :120: Jupiter
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Van mreže Skorpija*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 31
  • Skorpija might someday be someone...Skorpija might someday be someone...Skorpija might someday be someone...Skorpija might someday be someone...
« Odgovor #19 poslato: 19. April 2012. 18:36:56 »
Ja sam htela one postove da prabacim,izgleda da ce morati neko drugi.

Pa,moguce je sve,mada nisam bas neki carobnjak hehe,ali nije bas ni zanemarljivo ono sto sanjam,i sto je jos cudnije,uglavnom odmah znam da li je bezveze san ili nosi poruku.

Van mreže Šišmiš*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #18 poslato: 19. April 2012. 18:35:14 »
Tacno tako :) A i cesto imam bas te prediktivne snove,verovatno zbog sco u 12 kuci i smc :)  Zato se ja cesto i zabrinem kada nesto sanjam,a da ti ne pricam koliko puta su mi pokojni dolazili u snove,obicno pred neciju smrt :(

Elem, pa o čemu će Škorpija nego da bude glasnik :pop: A što se tiče prediktivnih snova ja sve mislim da je više u igri Mesec (psiha) koji je u vrhu natala i ima :120: sa Jupiterom (inače klasičnim vladarem 9 polja) koji :180: Sunce ASC Mars :pamet:

Van mreže Šišmiš*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #17 poslato: 19. April 2012. 18:34:25 »
al čudno je to, nikako ih nemogu shvatiti neka mi pokažu smjernicu što da tražim, jer ovo nema smisla ne kužim ih uopće  ;( ;(