Autor Tema: Ljubav...Kad Dusa zaboli....  (Pročitano 3918 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Supergirl27*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 34
  • Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.
  • Pol: Žena
Odg: Ljubav...Kad Dusa zaboli....
« Odgovor #12 poslato: 05. Maj 2012. 11:04:59 »
Da, više se pronalazim u opisu  Vaga, mada i opis  Rak mi je blizak.

Da spalim sve da ostane mi dim, da strane Sveta čudom promenim, dozvoli sve, al´ samo jedno ne...da živim bez tebe...

http://i44.tinypic.com/2v8n96q.gif

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35600
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #11 poslato: 05. Maj 2012. 09:57:34 »
     A da li ti odgovara opis za Devica / Vaga ? Ja se nadjoh u opisu za Mesec tj. Venera mnogo više neg' u samom Sunce znaku :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Supergirl27*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 34
  • Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #10 poslato: 05. Maj 2012. 09:53:14 »
BLIZANCI

Sportski duh Blizance spasava od prevelike patnje, što ne znači da nemaju dušu. Imaju, i te kako, ali umeju dobro da se zaštite i podignu zid oko sebe. Neće dozvoliti da ih osećanja slamaju, da pate, jer neće znati kako da se izbore sa takvim mukama. Radiće kao manijaci, otputovaće negde, telefoniraće više nego obično, ali sami sa sobom neće ostati, jer tada ih duša najviše boli, a oni to ne mogu da podnesu.

Jes´, cvrc, još kad ne bih imala Mesec u prvoj kući u Vagi, i kad mi ASC ne bi bio u Devici, možda bi to tako i bilo, a ovako...Totalno obrnuto. :(
Da spalim sve da ostane mi dim, da strane Sveta čudom promenim, dozvoli sve, al´ samo jedno ne...da živim bez tebe...

http://i44.tinypic.com/2v8n96q.gif

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13399
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #9 poslato: 05. Maj 2012. 09:00:12 »
devica je jedno svesno bice,a mesec na tom mestu daje odricanje od emocija zarad neceg treceg u opisu natala,jer devica je uvek i uvek tu zarad drugih...da se zrtvuje....nekad i kad joj ne traze,pola antisticije mi je u devici,i bude pitanja,ko ti trazi,sto to radis?eh,to znam samo ja,osecam duznost i potrebu,ko sto svaka devica oseti i to svom silinom....

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Swiss*

• Gost
« Odgovor #7 poslato: 05. Maj 2012. 00:53:02 »
     Pročitah to u jednoj staroj knjizi, al ne mogu da se setim naslova (dal je Astrološki leksikon, dal Astrološki rečnik) iz tamo negde 1980 i neke 8)

Koliko se secam da sam o Vulkanu procitao da ima jako neobicnu putanju, kruzi nedaleko od sunca i to putanjom Usravno od ostatka planeta...znaci, kruzenje mu nije vodoroavno nego obilazi sunce po polovima dok ostale planete u ravni suncevog ekvatora kruze...

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #6 poslato: 05. Maj 2012. 00:44:37 »
     Pročitah to u jednoj staroj knjizi, al ne mogu da se setim naslova (dal je Astrološki leksikon, dal Astrološki rečnik) iz tamo negde 1980 i neke 8)
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Swiss*

• Gost
« Odgovor #5 poslato: 05. Maj 2012. 00:42:14 »
     Pa da... svi zaboravljaju da pored Merkur Devicom vlada i Vuklan... te mu to dodje lava ispod glečera kada su emocije u pitanju :-?

Heh, za Vulkan sam cuo da je saucesnik Merkura ali nisam poverovao al gle, sad ti pominjes Vulkan :)....dala si mi ideju da podjem ceprkati o tom Plenetu ili Asteroidu sta li je vec....

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #4 poslato: 05. Maj 2012. 00:33:48 »
     Pa da... svi zaboravljaju da pored Merkur Devicom vlada i Vuklan... te mu to dodje lava ispod glečera kada su emocije u pitanju :-?
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Swiss*

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 05. Maj 2012. 00:06:30 »
Vaga Lav :ok: a po malo i Devica ... naravno =)

Da da neno, tesko je Devicu svatiti jer misle da je bas bezosecanjna :( al ajd...lakse je njoj rogove nabiti pre nego poverovati da ima dosta toga zajednockog sa Ribom kao njenoj suprotnosti...pazi, suprotnosti, a sto je suprotno ne znaci da je pod kontrolom nego naprotiv, to je pod lancima i katancima al posto lanci i katanci umeju da popuste pod teretom to znaci.....lavina je krenula, Upomoc, SOS, Help....:) a tako je nekako i sa Mesecom tamo u Devici, mozda i jos gori od same Device, imao sam priliku i cvrsto verujem u to da mesec je, tacnije receno, taj znak gde se nalazi pre nego to sto jesmo istinski u suncevom znaku, naravno, ako Sunce samo nije vec u znaku gde je i Mesec ;)

Odatle najosetljivi u zodijaku su bas Devica i Ribe i Mesec kad je u jednom od ova dva znaka ;)