Autor Tema: Predrag Petković  (Pročitano 3583 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Putnik kroz vreme*

• Gost
Odg: Predrag Petković
« Odgovor #9 poslato: 08. Maj 2012. 01:09:46 »
Onda je verovatno asc na 12 stepenu, nisam mnogo pogešila, jako zanimljiva 3 kuća koja počinje u škorpiji a  unutra  Jupiter :0: Neptun velika mislična znanja,a vladar  Pluton u 1,  ali definitivno dobar astrolog, rekla sam sebi kad budem išla kod astrologa prvo ću ja njihov kartu da pogledam, :aha:  :retro: Merkur na asc koji vlada i mc jasno vidi prošle dogadjaje, opet veza 5 i 10, od hobija do posla, a  Mesec vladar 12  :0: Saturnom vladarem 5... nije ni čudo što mu je glavna preokupacija karmička astrologija.

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #8 poslato: 08. Maj 2012. 00:55:48 »
Blago tebi Swiss zavidim ti, ja bih otišla kod njega na regresiju, ali za sada mi je predaleko :(

Obično ljudi sa Sunce u 12. polju nemaju istaknut ego u msislu egoizma/foliranja,napuhivanja.

Zanimljiv je ovaj veliki  :120:Uran, :retro: MarsMesec
Kao i opozicije:  Sunce :0: Venera :180: MarsSaturn :180: Neptun

Inače primjećujemo 2. planete u 12. polju i 2.  :retro:. Karma je kod njega bitna i zato se tome i posvetio.

Swiss*

• Gost
« Odgovor #7 poslato: 08. Maj 2012. 00:50:46 »
Miran je to covek, ni malo Lavovskog u sebi nema al njegov Merkur je i te kako interesantan....ispeci pa reci ;)

Davno davno sam sa njim razgovarao, o malo toga smo razgovarali a dosta toga rekli...meni je jako interesantan covek....jos nesto cu vam reci! On je setao po Indiji, nadahnuo je sebe nedovoljno i jos uvek je u potrazi za samim sobom...on je covek Misitk i takav ce ostati, pa ako vam ovo govori sta onda cete jos lakse odrediti AC gde se nalazi, al ja znam da je Devica :)

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #6 poslato: 08. Maj 2012. 00:42:31 »
Je :) Nije površan i mislim da kad nešto ne zna da o tome ni ne priča.  Temeljit je jako, knjige su mu detaljne, a jako jasne, praktične.

Kod njega je  :retro: Merkur u sjedištu dao tu sposobnot itrovertiranog razmišljanja i mislim da uvijek dobro razmisli prije nego nešto kaže/napiše/istumači.

Swiss*

• Gost
« Odgovor #5 poslato: 08. Maj 2012. 00:39:14 »
On je Devica u Podznaku ;)

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 08. Maj 2012. 00:27:51 »
Da, da, MesecBlizanci kao vladar 11. polja astrologije pokazuje njegovo zanimanje za više oblasti: Karmička, Moderna i Đotiš. i Saturn na MC-u govori o Karmičkoj astrologiji.

Vladar 12. je u sjedištu što je dobro jer da nije tako ne bi on mogao raditi regresije, tj. bi, ali bi iblo opasno za klijente.  Mnogi se igraju sa Regresijom, pa na kraju završi loše, a on mi djeluje baš kao čovjek koji pozna dobro materiju. I nisam primjetila da je umišljen, a ima mnogo više znanja od drugih navikanih astrologa.

Vidim što me privuklo: njegov PL  :0: moj  Mesec, Njegov  Mesec :0: moj Mars (okvirno jer neznamo na kojem je točno stepenu Mesec), Moj Jupiter  :0: vrh. njegovog 12. polja. iNjegov  JMČ  :0: Moj MC/Jupiter. U nekim prošlim inkarnacijama mi je mođda bio neki učitelj ili ja njemu. :)

Putnik kroz vreme*

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 08. Maj 2012. 00:05:21 »
E da,  Venera :0: Sunce
inače ima zanimljiv citat na fejsu
"Čini što ti je volja i nek ti to bude jedini zakon".
i polako mi se čini da je kod za astrologa  Sunce u 12. :)
ajde čini mi se da bi ovo odgovaralo, pa ćemo povremeno zaključujući šta valja šta ne možda doći do odgovora, meni se čini da ovo ima smisla asc devica, sa  :retro: Merkur na asc,  Uran u 2 - zaradjuje baveći se astrologijom izmedju ostalog,  Saturn na mc sa  Mesec...

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #2 poslato: 07. Maj 2012. 23:56:59 »
Jedino što se može naći je da je rodjen 15.8.1971.
Što bi značilo retro merkur u devici na 10 stepenu,smc u vodoliji, uran na 10 vage, mesec i satrun u blizancima, šta se tiče planeta vezanih za astrologiju.
Mislim da se Imširagićev može skontati iz njegovih knjiga pod uslovom da je ono na početku njegov horoskop...
U svojoj knjizi piše da ima sunce u 12. polju uz veneru čini mi se pa se tako može napraviti proizvoljno gotovo točno vrijeme rođenja :)

Putnik kroz vreme*

• Gost
Predrag Petković
« Odgovor #1 poslato: 07. Maj 2012. 23:55:34 »
ali zanima me jedna stvar, ima li netko natal od Petkovića? .

Jedino što se može naći je da je rodjen 15.8.1971.
Što bi značilo retro merkur u devici na 10 stepenu,smc u vodoliji, uran na 10 vage, mesec i satrun u blizancima, šta se tiče planeta vezanih za astrologiju.
Mislim da se Imširagićev može skontati iz njegovih knjiga pod uslovom da je ono na početku njegov horoskop...