Autor Tema: Predrag Petković  (Pročitano 7971 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Swiss*

  • Gost
Odg: Predrag Petković
« Odgovor #19 poslato: 12. Januar 2013. 20:23:56 »
Pedja bi ovako objasnio "Karmu", jako interesantan videozapis,
posto je on i prvenstveno Karmicki Astrolog :)


Van mreže Vladarka*

  • Numerolog
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1158
  • Reputaciona snaga: 1610
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Predrag Petković
« Odgovor #18 poslato: 16. Maj 2012. 01:10:36 »
@putnik kroz vreme

"Cini sto ti je volja, samo pod uslovom da ZNAS sta ti je volja"

reko cuveni Alister Crowley

a P.Petkovic nesto slicno....

Van mreže LIONA*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Reputaciona snaga: 1402
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Predrag Petković
« Odgovor #17 poslato: 08. Maj 2012. 14:55:02 »
Cula sam o njemu sve najbolje, a  :retro:  Merkur, je super pokazatelj za regresivno vracanje u prosli zivot.
Inace se regresija radi kada je  :retro: Merkur nebu.

Jel to znaci da bi ja mogla da uradim "regresiju" veoma lako ili samo lakse od drugih i samo u periodu R-Merkura ili uvek...?

Van mreže Vladarka*

  • Numerolog
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1158
  • Reputaciona snaga: 1610
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Predrag Petković
« Odgovor #16 poslato: 08. Maj 2012. 14:39:29 »
Cula sam o njemu sve najbolje, a  :retro:  Merkur, je super pokazatelj za regresivno vracanje u prosli zivot.
Inace se regresija radi kada je  :retro: Merkur nebu.

mirab*

  • Gost
Odg: Predrag Petković
« Odgovor #15 poslato: 08. Maj 2012. 12:47:22 »
Ako je tacno da Petkovic ima retrogradnog Merkura na Ascedentu(Devica) moglo bi se reci da on ima snazno misljenje o tome sta je dobro, a sta lose, u smislu, kako bi drugi trebalo da zive svoje zivote.Ovo nije narocito 'topla"pozicija Merkura za licne odnose i veze, ali daje osobi sposobnosti veoma vestog, nepristrasnog mislioca.Njegova radost potice iz njegovog samopouzdanja u resavanju problema,ukljucujuci i one detalje sa kojima drugi ne mogu da se nose. On moze izgledati strogo i hladno, pokazujuci malo tolerancije za nered. Verovatno pokazuje tendenciju da previse kriticki gleda na stvari, osvrce se na sve ono sto je uradjeno, analizira i greske i poredi ostvareno sa svojim idealima.

Van mreže uranija*

  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Predrag Petković
« Odgovor #14 poslato: 08. Maj 2012. 11:34:16 »
devica...hehe,pa gde ce taj biti aljkav,nema sanse,ako je antisticija njegovog asc ovan onda je jasno zasto je direkt sve u srz ;)sve prosle stvari sto bole i guse on tacno zacilja u centar :)i izvlaci glavne stvari na videlo,i bas taj merkur kaze krenuo sam od sebe samog ono sto sam bio :)

Swiss*

  • Gost
Odg: Predrag Petković
« Odgovor #13 poslato: 08. Maj 2012. 01:42:01 »
Pa znala sam da nije bezveze da ne tumači natal kao što su napisali u kontekstu "ako mu se ne svidi". :) Hvala ti za info...Ja se iskreno nadam da ću imati prilike otići kod njega ina regresiju i na tumačenje. Budući da na daljinu koliko vidim ne radi tumačenja.


Naravno, imaces prilike otoci u to ne sumnjam u opste, on je u BG opstini Karaburma (mislim da je jos tamo) i ne kolicina njih misli da on ima vilu i da uziva itd...ne ne, to je izuzetno skroman decko i ni kog momenta necete dobiti dojam da je neki snob i tome slicno a sto se tice Regresije i ostalog...prvo bih ti posavetovao da ga pitas dal vredi tako nesto ciniti,  u stvari, dozvoli njemu neka oceni ;)


Heh, kad si se dotakla Regresije i Karme, bas sam ja jucer doznao da po Karmickom NESMEM dirati ni pod tacku razno, a tako sam hteo i bio vruc doznati al eto, odustao sam i veruj mi da sam miran ko buba sad :lol:

Astro Aisha*

  • Gost
Odg: Predrag Petković
« Odgovor #12 poslato: 08. Maj 2012. 01:33:52 »
Ovo je tacno sto si napisala da nece da tumaci ako mu se ne dopadne, u stvari, nece da prica ono sto vidi jer on polazi od Karme preko sadasnjeg natala i to sve lepo povezuje u pricu a izbegavavace sa razlogom da coveku ne remeti tok i smer koji mora proci, eto, to je razlog a ne sto nece ili mu se ne dopada itd itd :)
Pa znala sam da nije bezveze da ne tumači natal kao što su napisali u kontekstu "ako mu se ne svidi". :) Hvala ti za info...Ja se iskreno nadam da ću imati prilike otići kod njega ina regresiju i na tumačenje. Budući da na daljinu koliko vidim ne radi tumačenja.

Swiss*

  • Gost
Odg: Predrag Petković
« Odgovor #11 poslato: 08. Maj 2012. 01:27:25 »
Ovo je tacno sto si napisala da nece da tumaci ako mu se ne dopadne, u stvari, nece da prica ono sto vidi jer on polazi od Karme preko sadasnjeg natala i to sve lepo povezuje u pricu a izbegavavace sa razlogom da coveku ne remeti tok i smer koji mora proci, eto, to je razlog a ne sto nece ili mu se ne dopada itd itd :)

Astro Aisha*

  • Gost
Odg: Predrag Petković
« Odgovor #10 poslato: 08. Maj 2012. 01:22:52 »
Da, i ja imam vladara 5. polja (hobby) na MC-u Jupiter pa sve mislim da će mi ovo postati i životno usmjerenje Astrologija i tarot. :)

Što se tiče Predraga, negdje sam pročitala da ako mu se natal ne svidi neće ni tumačiti, netko na jednom forumu je to napisao. Klijenti su 7. polje u Ribe, a vladari su  JupiterNeptun:0: u 3. polju(analogno  Blizanci) i u znaku  Škorpija - to bi govorilo o tome da dobro prouči natal, istraži ga i onda odabere hoće li ga tumačiti osobi ili ne. Dispozitor je  :retro: MarsVodolija - možda tumači samo po njemu posebne natale, neobične. :)