Autor Tema: Aleksandar Imširagić  (Pročitano 4994 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13418
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Aleksandar Imširagić
« Odgovor #30 poslato: 28. Oktobar 2012. 09:31:25 »
a ja sladjana f@ takodje ne volim ucenje napamet...mogu da se prilagodim ali,ovo mi je po tvom opisu licilo bas na merkur u ribama...ima tacno jasnu viziju sta od nekog zeli....

Van mreže Tanjos*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Tanjos has no influence.
« Odgovor #29 poslato: 18. Oktobar 2012. 09:10:40 »
"I would be careful making generalizations like this...especially over one aspect.  I have read this in other posts and it is quite disturbing to read.  Our experience of others is subject to our perceptions.  Astrology is best when we use it to understand ourselves and those near and dear to us...when it becomes a means to justify why we do not approve of so and so, it loses value in a tool that could best be used for our own understanding and our development of compassion and empathy of others who cannot defend themselves and not on this board."

The perspective with witch you see something determines how it`s gonna imapact your life..

Van mreže andjelikadepeures*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 83
  • andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!
« Odgovor #28 poslato: 16. Oktobar 2012. 18:41:20 »
I ja. Ovnovi kasne (ma koliko bili turbo). Lavovi minimum pola sata. Čoveče kad god se nalazim s nekim od ova dva horoskopska znaka komotno krenem pola sata pošto smo se dogovorili i i dalje ih čekam.

u periodu faxa sam dosta kasnila jer su tamo svi kasnili previse za moj ukus, inace sam vrlo tachna.
ali sam se druzila sa jednim Lavom, koji je stvarno tachan, bez shale
i tako, dogovorimo se mi da se nadjemo u centru, josh neko drushtvo...
naravno, ja krenem na vreme, ali rachunajuci da ce svi da kasne, lepo obidjem sve butike uz put...
na kraju stignem (uz put mu kupim BigMeck, da se ushlihtam), vidim da samo on stigao....
- Dobro, ajd kad si zivela na Karaburmi, bilo mi i ok da zakasnish, a sada zivish u centru i kasnish dva sata!
- Dobro, da l' si ti normalan? Je l' ti znash koliko ja prodavnica imam uz put!?
:haha:  :haha:  :haha:

Ovo je nepotrebno i netacno uopstavanje. Znam vise riba koje su iskrene. Osim toga, iskrenost je relativan pojam. Dzabe nekom sto govori ono sto misli, kad misli gluposti.

nije uopstavanje.
samo iskustvo

Van mreže Tanjos*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Tanjos has no influence.
« Odgovor #27 poslato: 16. Oktobar 2012. 10:18:27 »

slazem se ovo za Mushkarce Ribe... prva asocijacija na njih mi laz, iskreno...  mada ni zene ribe ne zaostaju mnogo.

Ovo je nepotrebno i netacno uopstavanje. Znam vise riba koje su iskrene. Osim toga, iskrenost je relativan pojam. Dzabe nekom sto govori ono sto misli, kad misli gluposti.

The perspective with witch you see something determines how it`s gonna imapact your life..

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #26 poslato: 15. Oktobar 2012. 23:49:33 »
shto se kashnjenja tiche, Ovnovi i Lavovi ne kasne. tachnije, nije im to navika. pritom, Ovan je jedini znak koji ce vam javi i dvominutno zakashnjenje
NE

da!
bar Ovnova imam u zivotu ;)
I ja. Ovnovi kasne (ma koliko bili turbo). Lavovi minimum pola sata. Čoveče kad god se nalazim s nekim od ova dva horoskopska znaka komotno krenem pola sata pošto smo se dogovorili i i dalje ih čekam.

• * Svraća na kafu *
  • andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!
« Odgovor #25 poslato: 15. Oktobar 2012. 23:47:20 »
shto se kashnjenja tiche, Ovnovi i Lavovi ne kasne. tachnije, nije im to navika. pritom, Ovan je jedini znak koji ce vam javi i dvominutno zakashnjenje
NE

da!
bar Ovnova imam u zivotu ;)

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #24 poslato: 15. Oktobar 2012. 23:45:51 »
NE

sladjaf*

• Gost
« Odgovor #23 poslato: 15. Oktobar 2012. 23:07:57 »
Prvo inače se grozim muškaraca Ribe jer nemaju veze sa realnošću, previše sanjare. Drugo ljudi sa Merkur u Ribe su dokazani lažovi, puvatori i prevaranti a ovome je taj Merkur još u osmoj kući pa u paketu sa ovim postom pre mog dokazuje pravilo. Saturn u Ovan je loš učitelj jer brza odnosno nema osećaj za vreme[1].
 1. Inače imam teoriju da je to razlog zašto su Ovan i Lav znaci koji će najčešće da zakasne - kod prvih je Saturn u padu a kod drugih u izgonu.

slazem se ovo za Mushkarce Ribe... prva asocijacija na njih mi laz, iskreno...  mada ni zene ribe ne zaostaju mnogo.

He , he sada se setih jedne situacije; Kada sam spomenula ,,doticnom  muskarcu Ribe da bi mi trebali da uradimo novu statistiku znacenja planeta po kucama i stepenovima jer nama Srbima  Saturn-ijancima treba jedno zivotno iskustvo pa da kao ucitelji , i drugima javimo o novim znacenjima ... A znate sta mi je  Ribe odgovorio ; Pa nista , cutao je kao i sve  Ribe !  A sad ja kao brbljiva  Devica- Lav neznam sta je on mislio ...ili sam mu vec dala ideju s onim njegovim  Merkur Ribe !?
I posle svega ....Riba nije nista rekao !

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #22 poslato: 15. Oktobar 2012. 22:48:07 »
Prvo inače se grozim muškaraca Ribe jer nemaju veze sa realnošću, previše sanjare. Drugo ljudi sa Merkur u Ribe su dokazani lažovi, puvatori i prevaranti a ovome je taj Merkur još u osmoj kući pa u paketu sa ovim postom pre mog dokazuje pravilo. Saturn u Ovan je loš učitelj jer brza odnosno nema osećaj za vreme[1].
 1. Inače imam teoriju da je to razlog zašto su Ovan i Lav znaci koji će najčešće da zakasne - kod prvih je Saturn u padu a kod drugih u izgonu.

sladjaf*

• Gost
« Odgovor #21 poslato: 15. Oktobar 2012. 22:31:52 »
Postoji poseban krug pakla za muškarce Ribe , pogotovo za ove sa Merkur u Ribe i Saturn u Ovan

jeee l'? a zashto? :) shta su toliko greshni?

Pa mozda on prolazi kroz taj pakao a da mi to i neznamo !?
Sa tim sto on ima u 8 polju ... samo njegova dusa zna !!! Moze on kolko hoce da ima para, i slave takodje ali verovatno da nema svoj mir!?  Pratim statisticki godinama, neke situacije i ljude i mogu vam reci da mnogi aspekti samo su slova na papiru...  Daj da mi vidimo realnost !
Imam svoju arhivu horoskopa .... i interesantno da su ljudi s  Merkur  Ribe veoma kreativni ! Jedan od njih je bio dizajner automobila, ali je imao nesrecnu porodicu i sestru sa nekim teskim sindromom ....  On nema dece  plasi se da bi njegovo dete imalo taj sindrom .. a to su i pronasli da genetski ima te predispozicije ! Kuca je u jednom haosu ostecena nehigijenska za zivot, osteceni zidobi , toalet... Ziveti je tesko sa invalidnom osobom a roditelji stare i nemogu obrate paznju na sve.
Sledeca  zena, imala je svoje autobuse i vozila medjunarodnu lininiju.... Uzajmljivala se novca na sve strane, Megaloman, sanjar i lazovka. Sve joj je pod hipotekom i sve na prodaju.  Kod nje je sve bilo u planovima i obecanjima. Kad slusas ono mislis da ima MERKATOR a ona duzna ko Grcka i suplja ko sir ! Zivi u coporu sa pola familije na 100m2 njih 17 dusa ! Ko Kinezi... da manje plate kiriju !
Sledeca, zena pisac, bez dece, nasledila roditeljske kuce i stanove, tuzi se s familijom, zivi u centru grada a stan je kao rupa !! prljavi zidovi tepisi poderani, a ona pise neke pesme i price .... Fantasticne !  Ali avaj , ona i ne primecuje da je oko nje djubre i smrad ! Eto vam  Merkur Ribe i Saturn Ovan
 Pa da li pise negde za ovaj haos u glavi i kuci ?
Ne zaboravite , treba malo biti i psiholog u ovom poslu ; Ako su misli jedne osobe nesredjene i haoticne , vlada neka neodlucnost, zivi u iluziji i govori nerealne stvari , nedodirljive i nedokazane, ,,, Verujte, takva mu je i kuca gde zivi ! .....  A to je bas ono s pocetka price !