Autor Tema: Nas licni sanovnik - Intuicija  (Pročitano 11074 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MELEK*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 131
  • Reputaciona snaga: 2
  • MELEK has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Nas licni sanovnik - Intuicija
« Odgovor #14 poslato: 24. Mart 2013. 15:59:13 »
Ja sam noćas sanjala neko putovanje. Nešto kao da letim, pojma nemam otkud ja tamo...Neko ostvrvo, divan pesak, boje slonove kosti, toplo, sunčano i vedro. Voda, divna, prozirna, kao lapis lazuli. Srećem neku plavušu, koju znam iz viđenja, i ona me upitala nešto, što me onako baš iznenadilo. Nekako je bila suviše direktna, a pitanje...što ne pitate kao poznanika tek.  Nekako sam se bila iznenadila neprijatno, što baš to nju zanima, da ispita...I "ispipa" informacoje.  Kada sam se probudila, nisam mogla da se setim pitanjca, ali osećaj je bio, da sma ja nešto izbrbljala...kao da me je na "prepad" uhvatila, a da ja nisam uspela, da odgovorim i repliciram, kao što ja želim. Odjednom se tu pojavljuje jedan mladić, svetlo plave kose, loknaste, sa svetlim okama, uzima je za ruku i oni na moje oči odlaze zagrljeni...Kakav san. Htedoh da se "pojedem", kada sam se rasanila, što ne mogu da se setim pitanja. Sada ne znam, na čemu da baziram tumačenje sna...:( 

Alegra*

  • Gost
Odg: Nas licni sanovnik - Intuicija
« Odgovor #13 poslato: 17. Mart 2013. 23:44:59 »
Mene je poslednji san baš jako uznemirio. Dva muškarca kojima nisam videla lice ubili su devojku koja je bila trudna, ja sam bila sa jednom osobom kada sam to videla, ubili su tog nekog ko je bio sa mnom i ja sam počela da bežim jer su krenuli na mene. Tu sam osetila veliku uznemirenost, a to dvoje ubica kao da nisu bili ljudi, bilo je nešto neljudsko u njima. Pobegla sam u svoju staru osnovnu školu (koju često sanjam)... Da li prethodno ili naknadno sanjala sam sebe potopljenu celim telom u mutnu, prljavu vodu ali nisam se davila. Bila sam svesna u vodi... Nikada nisam tumačila snove, tako da ne znam šta da mislim o ovome, ako je tačno to što kažete da su snovi povezani sa prošlim životima ne izgleda mi dobro.

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Nas licni sanovnik - Intuicija
« Odgovor #12 poslato: 03. Mart 2013. 11:03:31 »
evo npr moja prijateljica,onako sa kojom se nisam dugo ispricala,niti bila previse u kontaktu,trazila je prijatelje ali kao bik neprekidno postavlja nekakve uslove,sto mi vec vise biva cudno,da bi shvatila da se ona svega plasi,svake promene i shvatila da ima problem
izvukla sam i karte a noc pre sanjala nasu zajednicku bivsu prijateljicu sa kojom se obe ne druzimo sto mi je dalo zakljucak da ona sve odlaze,plasi se promena,cudan sklop,ali joj je jasno da promene moraju doci ...a cesto je necija pojava inicijator

sladjana*

  • Gost
Odg: Nas licni sanovnik - Intuicija
« Odgovor #11 poslato: 03. Mart 2013. 00:34:40 »
Svako je prica za sebe, kada su snovi u pitanju .
Voditi dnevnik snova je najbolji nacin da pustimo intuiciju da pokaze sta je dobro . Moramo verovati u nju , drugacije nema odgovora.

Od 2007 godine , od kada mi je preminula baba, mamina mama cesto je sanjam. Jako sam bila vezana za nju i kucu na selu gde je zivela . Snovi u kojima se ona pojavljuje na pocetku sam mislila da je njena zelja da bude tu ....vremenom sam pocela da povezujem svoj zivot, situacije i njen dolazak u san . Kada god sam u problemu koji mi izgleda ne resiv , ona me stiti, ukazuje na dobro .....Kucu na selu je znak da je to moj dom , tako sam i dozivljavala , potreba za zastitom ...tako vidim to sve .

Snovi sa vodom, bilo bistrom ili mutnom ukazuju mi na bolest mene ili osobe koju sanjam .

Prepustiti se da verujemo , cak i kada pokaze da ce stici lose , pustiti da dodje i to lose. Znamo da mora proci .


Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Nas licni sanovnik - Intuicija
« Odgovor #10 poslato: 04. Septembar 2012. 13:38:52 »
...mnogo mi je prenijela moja baka koja je cijeli zivot pratila sta sanja i pamtila te simbole...

Od davnina sam pratila svoje snove i pamtila dogadjaje .Za pocetak bilo mi je dovoljno da zapamtim koga sam sanjala i   u odnosu na to kakav mi je bio dan  toj osobi sam dodeljivala + ili -   Interesantno je da osoba koja je 1 put dobila + svaki  put pojavljivanjem u mom snu  tog dana bili su lepi dogadjaji .Nikada ali nikada  neka osoba nije dobila razlicit znak u odnosu na znak koji je dobila 1  put
 
Npr svog starijeg brata kada sam 1 put sanjala (sa keja ga posmatram kako roni .nailazi ponilac i hvata ga za nogu .On pokusava da izroni ali ne moze .Pokusavam  da reagujem ali se budim ) Tog dana brat je na kosarci polomio ruku .sledeci put kada sam ga sanjala  tog dana je isao na bazen i dok je lagano kretao nakon crvenog svetla u zadnji deo auta udarila je devojcica koja je pokusala da pretrci ulicu a majka je presla pre toga .ispao je kriv platio kaznu itd
Bilo koju decu da sanjam  uvek je bilo problema u toku dana . narocito bebe ako sanjam .
Recimo svoju svekrvu kad god sam sanjala  uvek sam dobijala veliki novac . Vreme kada sam prodavala kancelarijski materijal po firmama  i kada se nije znalo kad ce firma da uplati ali kad god sam je sanjala tog jutra  uvek sam odlazila u tadasnji SDK i na racunu je bilo uplate od predhodnog dana

Nakon njene smrti  sanjala sam je samo par puta .I dalje bude para tog dana ali  vise to nije veliki novac
 Evo i proslog Ponedeljka sam je sanjala  istog dana  dobila sam 250 e od osobe koja je pokusala da kroz obracun nekog posla  smanji novac  ali tog dana  je pozvao ,napravljen nov obracun i  dao je  tih 250 e
U snu inace meni svekrva trazi da joj napravim rezance za supu ona je sve drugo spremila  a   Ruza(Pokojna majka od osobe koja nam je dala novac tog dana )  joj je napravila slatko  pa imamo kompletan rucak
Eto cak i na onom svetu  neke od osoba ispravljaju krivu Drinu koju drugi naprave a kroz san nam posalju poruku .
I da ne duzim dalje .Pratite svoje snove ,zapisujte ih   i to ce biti samo vas sanovnik
evo nekih od znacenja  kroz moje snove

        +   .Pocetno slovo imena neke osobe i samo ime
              pa tako sve osobe sa pocetnim  slovom S  ( Srecko .slavisa ,slavica )
         -    Nemanja ,Negovan ,Nenad ,Novica ( umor ,bolest )  osobe sa pocetnim slovom J uvek ukazu na jad                   
             ,muke
         -    Bistra voda  suze
         -    Mutna voda Bolest
         +   plakati u snu   uvek radost
          -    smejanje  uvek  tugu  mi donese
          +  Hodanje uz stepenice ,uz brdo ,voznja liftom na gore  uvek neki uspeh
           +  Krv  uvek radost
           -   Mala deca problemi na poslu 1sam  cak dobila otkaz 
           +  Vaske dobitak novca
           +  sisati kosu resavanje problema dok sanjati dugu kosu najavljuje ulazak u problem
            - Vaditi neki zadnji zub smrt nekog daljeg rodjaka ,komsije dok prednji zubi smrt nekog blizeg
            itd itd ....
        E ,da ! U noci punog Meseca uvek sanjam neke gluposti  nocne more sto bi se reklo



:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

mesec_u_vodoliji*

  • Gost
Odg: Nas licni sanovnik - Intuicija
« Odgovor #9 poslato: 04. Septembar 2012. 10:02:36 »
 :67s:        Sanovnik nije merodavan...evo na primer,kazu psa je dobroo sanjati... kad god sam ga sanjala znacio je neku svadju,makar ga samo videla u snu...a ako ne daj boze u sno  laje,to je veeelika svadja... Dok na primer u realnom zivotu pse smatram ponekad vecim prijateljima os ljudi ponekad...   Autobus uvek znaci neki put van grada ili drzave...kao i obuvati cipele i pakovati se...kad god sam se izljubila sa nekim rodjacima posle toga je sledilo ogovaranje,izdaja...tako da nema pravila 101%

Van mreže Vladarka*

  • Numerolog
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1158
  • Reputaciona snaga: 1610
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Nas licni sanovnik - Intuicija
« Odgovor #8 poslato: 29. Jul 2012. 15:40:10 »
Sanjala sam veceras da sam 960-e godine bila u vezi sa Luciferom, da sam drzala radnju za nakit koja nije dobro poslovala i da sam bila vestica. Da li je to moj prosli zivot?  :neraz: :omg: Malo uvrnut san...

Delimicno...mislim da je tacno za nakit, i "vesticarenje". Po derivatnim poljima, UR u 1. polju a 10. polje vaga MO (srebro) konj MA (metal) vaga - nakit...tako da ima neke logike.
 A ovaj cika sto si se udala za njega, ja bih ga preskocila  :frrr: mozda je to simbolicno predstavljena tvoja losa emocija, grziznja savesti, strah od posledica bavljenja okultnim itd.

makica*

  • Gost
Odg: Nas licni sanovnik - Intuicija
« Odgovor #7 poslato: 23. Jun 2012. 10:58:53 »
Evo posto mene stalno pitaju kako tumacim, da malo objasnim ovdje...To je citanje simbolike ali vise na osnovu intuicije i ranijeg iskustva...mnogo mi je prenijela moja baka koja je cijeli zivot pratila sta sanja i pamtila te simbole...nikad nije profulala u tome, imala je jako simbolicne snove. Moju intuciju podrzava i moja natalna (mozete vidjeti u prilogu) tako da ja cesto ne znam objasniti kako nesto vidim, ali eto... :D

Primal*

  • Gost
Odg: Nas licni sanovnik - Intuicija
« Odgovor #6 poslato: 21. Jun 2012. 08:20:00 »
Sanjala sam veceras da sam 960-e godine bila u vezi sa Luciferom, da sam drzala radnju za nakit koja nije dobro poslovala i da sam bila vestica. Da li je to moj prosli zivot?  :neraz: :omg: Malo uvrnut san...

Astro Aisha*

  • Gost
Odg: Nas licni sanovnik - Intuicija
« Odgovor #5 poslato: 07. Jun 2012. 16:27:27 »
Često mi se događaju snovi koji su spona sa prošlim životom i povezivanje sa ovim. Kao proročki i prošli uvidi u prošli život. Zanimljivo. Sanjala sam dvorove, kraljeve, a ja princeza i udajem se, tajno. i trčim zelenom travom. Onda spona prošlog partnera koji će doći u ovaj život i opet mi biti partner.
 Čvrsto vjerujem u to jer se potvrdilo i kroz astro i kroz tarot.

A inače, subjektivna sam za neke svoje snove, ali budu jako stvarni. Kao i sinoćnji.