Autor Tema: Astrolog-Onaj koji pali svetlo  (Pročitano 754 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže astroantares*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 662
  • astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Carpe diem.
    • astroantares.net
Odg: Astrolog-Onaj koji pali svetlo
« Odgovor #6 poslato: 28. Jun 2012. 13:33:56 »
Pa bas tako..A jel verujete vi u medicinu? U matematiku? :D

Ja to tako kad me pita neko. Nema tu verujem, ne verujem, nego to jednostvano radi, kako god mi shvatali astroloski sistem. Cak ne mora to da bude uticaj planeta na nas, da bi se objasnilo drugima, vec jednostavno sistem koji daje odgovore i smernice.

Na mreži uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13412
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #5 poslato: 27. Jun 2012. 20:25:07 »
da se pridruzim pohvalama,nego smesno mi bilo kad me doktorka pitala jel vi verujete u to?ja rekoh,kako to mislite?mislite da li se vodim time?rekoh,ne,ja kad mi se desi nesto,j proverim u godisnjaku,malo na pocetku cackarim,ali ne previse,a drugi ako traze uradim,ali moraju da razumeju da je najcesce u temperamentu falinka i karakteru za bilo sta,i nekima se tako sablonski desavaju stvari,jer potpuno zive svoj horoskop onakav kakav jest,a oni sa opozicijama i kvadratima su zanimljivi jer se bore da prevazidju sve i svasta :) pa umeju da iznenade i tu se mnogo nauci ;) onda obicno prevlada karakter,u smislu tipa znaka :) kardinalan ce pravo u akciju,promenljiv ce mnogo da misli a fiksan ce samo na odlicnu priliku da se pali :D

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35951
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #4 poslato: 27. Jun 2012. 19:12:06 »
odličan text! baš onako kako treba da bude :)

Da se pridružim pohvalama :ok: :ok: :ok:
:srce: Natalče šareno :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže astroantares*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!astroantares is awe-inspiring!
  • Carpe diem.
    • astroantares.net
« Odgovor #3 poslato: 27. Jun 2012. 18:37:32 »
Hvala Andjelika! :)

Ovo ja pričam klijentima non-stop, pošto ako ne shvate šta može i ne može to znači da pričam zidu (Merkur konjukcija Saturn). :D

Van mreže andjelikadepeures*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 83
  • andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!
« Odgovor #2 poslato: 27. Jun 2012. 17:54:24 »
odličan text! baš onako kako treba da bude :-)

Van mreže astroantares*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Carpe diem.
    • astroantares.net
Astrolog-Onaj koji pali svetlo
« Odgovor #1 poslato: 27. Jun 2012. 11:43:59 »

Sve što se dogodilo, moralo je da se dogodi. Na našu nesreću ili sreću, mi ne možemo da menjamo prošlost, ali možemo budućnost. To je sigurno. Možemo da menjamo kojim ćemo putem ići, da li ćemo težim, lakšim ,onim koji sami biramo ili koji nam je zacrtan od strane društva. To sve zavisi od mnogo okolnosti.

E, sad, čemu služi astrologija ako je sve to ovako kako jeste? Pa može da objasni kada će naići težak period, kada će naići problematično razdoblje za psihu osobe, kada treba da se pazi jer je preosetljiva, pa samim tim da tako lakše dođe do odredišta. Ja, sa mojim Uranom u Strelcu u konjukciji sa Suncem, vidim astrologiju kao put koji ima cilj, a ja biram kako ću do tamo, ali ja i postavljam cilj. Što više gađaš, više ćeš postići.

Ali opet, to zavisi od stanja našeg duha, uma i volje. Astrolog može da pomogne čoveku da uvidi svoje greške, jer većina neće da prizna da greši i da nije u pravu. Može da vidi šta čovek može da uradi na osnovu svog karaktera i nivoa razvoja i godina, pa na osnovu toga da mu kaže šta će se desiti, jer on sve to tumači kroz astrologiju. Astrolog može lepo da podesi da čovek pulsira u skladu sa svemirom ili svetom, da bi mu poteškoće bile olakšane. Niko ne može da živi umesto Vas, jedino što astrolog može je da Vas pokrene i probudi. Da li ćete Vi jesti nešto danas, to je samo na Vama. :)

http://www.astroantares.net/sr/astro-antares-horoskop-zodijak-astrolog-onaj-koji-pali-svetlo.html