Autor Tema: Astrosimbolicka Blablaonica  (Pročitano 17452 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35557
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Astrosimbolicka Blablaonica
« Odgovor #73 poslato: 21. Jun 2016. 15:52:57 »
     Merkur važi za sve muzičke instrumente, jer on vlada rukama i ritmom. Venera Vaga je vezano za klavir...

○ Muzički instrumenti : Venera Merkur

• flauta Neptun
• gitara Venera Neptun
• harfa Venera Strelac Neptun
• harmonika Merkur Venera
• klarinet Venera
• orgulje Venera
• truba Venera Merkur
• violina Neptun (gudalo Saturn Strelac )
• violončelo Neptun

○ Muzika : Venera Vaga Bik Neptun 5 polje

• elektronska Uran
• harmonična Venera
• narodna Mesec
• religiozna Jupiter
• ritmična Mesec
• r'n'r Mars
• turbo folk Uran
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Evge*

• Gost
« Odgovor #72 poslato: 21. Jun 2016. 15:43:31 »
Klavir i ostali muzicki instrumenti su  Venera

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #71 poslato: 21. Jun 2016. 14:21:33 »
Da li netko zna u koju simboliku da smjestim klavir?
da li merkuru? Gitara mi pripada merkuru,iako i ovdje su u pitanju prsti.
mislim da je merkur, skoro 100% sam sigurna (mozda samo zbog velicine, bude neptun-merkur)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #70 poslato: 21. Jun 2016. 14:20:21 »
Saturn :90: Mesec zimogrozljivost. Amen.
AJ bas me zanima sta kazete?
Svi koje znam sa ovim aspektom, slabo ili nikako ne posdnose zimu i hladnocu.
BAS kod mene taj aspekt
ne volim zimu, i stalno mi hladno
a u kancelariji losa klima, em sedim na 1 m od ulaznih vrata...bas bas bezveze
radi taj aspekt , da vam ja kazem :)

Van mreže carapica*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 203
  • carapica is awe-inspiring!carapica is awe-inspiring!carapica is awe-inspiring!carapica is awe-inspiring!carapica is awe-inspiring!carapica is awe-inspiring!carapica is awe-inspiring!carapica is awe-inspiring!carapica is awe-inspiring!carapica is awe-inspiring!carapica is awe-inspiring!carapica is awe-inspiring!
« Odgovor #69 poslato: 21. Jun 2016. 14:04:55 »
Da li netko zna u koju simboliku da smjestim klavir?
da li merkuru? Gitara mi pripada merkuru,iako i ovdje su u pitanju prsti.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #68 poslato: 06. Januar 2016. 00:19:24 »
pa meni zavisi od raspolozenja,ima kad sam u fazonu nogom napolje da ne krocim a ima i kad sekire mogu da padaju,od raspolozenja mi zavisi,hladnoca me ni u cemu ne sputava,tako neki fazon,ja vec 3-4 dana spartam bez obzira na sve,sve vreme mi noge ledene a nekako iskuliram iako malo vec sizim,kontam da se mogu prehladiti opasno ovako...mesec konjukcija saturn ...

sladjana*

• Gost
« Odgovor #67 poslato: 05. Januar 2016. 23:25:16 »
Saturn :90: Mesec zimogrozljivost. Amen.
AJ bas me zanima sta kazete?
Svi koje znam sa ovim aspektom, slabo ili nikako ne posdnose zimu i hladnocu.

Ja zimu volim samo na razglednici .
A hladno mi je stalno, uvek mi odnekle duva , ruke i noge hladne a nemam aspekt  MesecSaturn . A dupli sam  Jarac .

ps mama mi kaze da je bilo bilo +15 stepeni kada sam se rodila u januaru .

Evge*

• Gost
« Odgovor #66 poslato: 05. Januar 2016. 20:31:29 »
E ja nisam mazo..al sam sado..hahahha i obozavam hladno hladan zrak i da se dobro smrznem..uzivam u snjegu i ledu i tome svemu zimskom, osjecam se poletno i leprsavo ..moj mo u jarcu

Al stvarno mislim i da taj racio kad bi natjero tu dusu da joj nije ladno nebi joj bilo ladno..ja sam dobila dojam da je taj aspekt kamena dusa

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #65 poslato: 05. Januar 2016. 20:22:27 »
     Mislim da niko normalan ne podnosi hladnoću :smeh: Al ima logike :ok:
ahahahaha pa ja kazem da normalan covek ne voli, slazem se. :ok:
ne razumem one mazohiste koji sad setaju bez sala, kape, rukavica i ostalke opreme.
Ja kad sam bila mala 5 minuta sa decom ispred kuce i vracam se tresuci se, na ivici suza "mama meni je hladno, necu vise da se igram" a moja sestra jos tri sata, dodje kuci zelena jbt, i sva srecna kako je bilo super. :) E ajde bas da vidimo sta ce Goca da kaze?? i ona ima  Mesec :90: Saturn
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35557
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #64 poslato: 05. Januar 2016. 18:40:43 »
     Pa aflikacije ukazuju na nepriajtnost i mržnju, dok benefični aspekti ukazuju na naklonost i prihvatanje.
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)