Autor Tema: Astrosimbolicka Blablaonica  (Pročitano 16702 puta)

vivaldi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Maruška*

• ~Daughter of Stars~
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 267
  • Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • And then... God made a Woman...
    • Diary of Eternal Traveller
Odg: Astrosimbolicka Blablaonica
« Odgovor #43 poslato: 09. April 2013. 12:07:04 »
Rudnik se generalno vezuje za Saturn / Jarac i :ic: (pošto je to "dno, bunar" u čartu) a neki moderni autori dodaju tome Rak i Pluton zbog opet simbolike dubine, mraka, opasnosti itd...Tako da bi Saturn Škorpija mogli da povežemo sa tim.

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2254
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
« Odgovor #42 poslato: 09. April 2013. 11:35:11 »
mene zanima da li je saturn u skorpiji simbolika rudnika,flotacije?

Swiss*

• Gost
« Odgovor #41 poslato: 21. Februar 2013. 22:02:31 »
Sad sam se setio da imamo Snimak "Talent za Astrologiju" pa ga poslusajte!

Swiss*

• Gost
« Odgovor #40 poslato: 21. Februar 2013. 21:14:46 »
Uran je Zbacen sa Prestola i sam je se povukao sa Zemlje i od tad kad je se Povukao Nebo se vise nikad ne priblizi zemlji...sto dokazuje da tu prestaje svako izucavanje o Uranu, a sa druge strane Saturn koji je dosao na Njegovu vlas pa i po Svrgavanjem njega od sopstvenog Sina dokazuje da nije prognan ali jeste ostavljen na nemilost svojim patnjama etc...e sad, Zasto je Saturn Astrolog? Pa kad je svrgnuo svoga oca isti je gledao pomocu Astrologije (recimo tako) sta ce da ga snadje i ko c da ga svrgne jer je znao za Anatemu i da ce biti obezvlascn na isti nacin, sto daje do znanja da je on Vest Asteolog a Jupiter Mudrost dok Merkur inteprtacija istog i prenosenje dalje etc..pa tako ako imate Los aspekt imedju Jupitera i Merkura moze doci do obmane a jos ako je i Saturn umesan sa losim Aspektom..zasigurno ce vremenom da se dogodi nepovoljan savet po pitaca!

A sto se tice Npetuna...tek taj nema veze sa Astrologijom!

Van mreže Rodos*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Rodos has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #39 poslato: 13. Februar 2013. 21:32:44 »
Tvoj licni primer jeste klasicna simbolika toga. :) I ovo sto si navela kao varijacije Venere u znakovima.  Ali ja bih da svedemo na neku primarnu simbliku.
Ja bih na kraju izdvojio Veneru, znak Vage i Neptun - zbog fotografije i neceg mastovitog u samom prostoru gde se odvija proces slikanja - studio.

Van mreže skorpijica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 60
  • skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!
« Odgovor #38 poslato: 13. Februar 2013. 16:18:10 »
hehe ja sam bila fotomodel ali kao klinka osnovnu i srednju skolu dok nisam krenula na faks :)

podznak blizanci , venera u vagi  u 5 kuci ( javnost ) a i 5 kuca je srednja skola

mada za karijeru  trebala bi biti veza sa 10 kucom
devojka koju poznajem ona je i zmedju ostalog i model ima mesec u 10 u ovnu a venera joj je u strelcu u 6 kuci u bliskoj konjukciji sa uranom  ( uran zbog trenda mode itd..)

po meni bitna je venera zbog lepote i neni aspekti zatim mesec kao popularnost , ascedent i mc i 6 kuca

mada i venera u skorpiji zbog mogucnosti transformacije moze biti model
venera u strelcu i vodoliji jako su slicne obe predstavljaju moderno
venera u lavu  bi mogla da bude fotogenicna kao i venera u ribama
venera u vagi elegancija
one devojke koje se profesionalno bave time obicno odu u inostranstvo pa bi to bila venera u 9 kuci itd otd

mogu razne kombinacije ...

Van mreže Rodos*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #37 poslato: 13. Februar 2013. 16:06:19 »
Ja sam te razumeo - radi kao pravnik ili administrator u brzoj posti. :)
To je bas skolski primer.

Sta bi simbolisalo fotomodela? Venera, Sunce i Neptun su moj predlog. I obicno imaju podznak u Blizancima, Devici, Vagi i Strelcu.

Van mreže skorpijica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!
« Odgovor #36 poslato: 13. Februar 2013. 14:54:07 »
i ja bih tako slicno rerkla  UranJupiter

poznajem osobu koja ima  Vodolija na vrhu 6 kuce i sva je kuca u  Vodolijai a u 6 kuci je i  JupiterVodolija koji dispozicijom ide u  Strelac u svoje sediste a samim tim vladar  Uran koji je u  Strelac id eu  Vodolija u 6 kucu - recepcija i radi u brzoj posti to je  Uran a na pravnim poslovima  Jupiter :)
nadam se da nisam zakomlikovala u svom stilu kako umem :)

Van mreže Rodos*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #35 poslato: 13. Februar 2013. 12:18:15 »
Merkur, Uran, mozda i Jupiter - inostranstvo. Merkur u Vodoliji u 9 kuci...

Van mreže skorpijica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #34 poslato: 13. Februar 2013. 09:21:10 »
ja bih postavila ako se niko ne ljuti

sta bi simbolizovalo

brze poste ( ove poste sto dostave za 12h posiljku cak i u ameriku )