Autor Tema: Astrosimbolicka Blablaonica  (Pročitano 24911 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Markiza*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 525
  • Reputaciona snaga: 2250
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
Odg: Astrosimbolicka Blablaonica
« Odgovor #63 poslato: 09. April 2013. 13:26:39 »
     Al' onda bi kod tebe otac bio :mcc: pa bi :desc: bio nj 10 polje pa se ponavlja priča spajanja Mars i Saturn preko Mesec :mislilac:

Moj otac je meni Ic jer je vojno lice,ic je u skopriji a mars u vagi sto je cista simbolika toga,medjutim ovo mu je bio honorarni posao,ne bas u profesiji,,,ako ti je tako lakse da povezes simobliku..:)

Van mreže Maruška*

  • ~Daughter of Stars~
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Podstanar na Forumu *
  • *******
  • Poruke: 1042
  • Reputaciona snaga: 261
  • Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • And then... God made a Woman...
Odg: Astrosimbolicka Blablaonica
« Odgovor #62 poslato: 09. April 2013. 13:00:40 »
     Al' onda bi kod tebe otac bio :mcc: pa bi :desc: bio nj 10 polje pa se ponavlja priča spajanja Mars i Saturn preko Mesec :mislilac:

Van mreže Markiza*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 525
  • Reputaciona snaga: 2250
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
Odg: Astrosimbolicka Blablaonica
« Odgovor #61 poslato: 09. April 2013. 12:46:45 »
     Pa tebi je Venera vladar :mcc: u Škorpija :0: Pluton pa sve skoro kod vrha :ic: Inače po meni XII polje kao 3 polje od :mcc: je upravo PR neke firme, tu je vladar Mesec koji je u Jarac i koji upravo ima :60: sa Saturn a i nalazi se na samom kraju derivantnog 8 polja ka 9 polju od :mcc: što opet pokazuje osobu koja ja neki način prikazuje firmu u kojoj radi, ali i bavi se njenom reputacijom i sl. Jedino što taj Mesec preko :90: sapaja Saturn sa Mars pa je moguće da ti neka putovanja i izbivanja iz kuće neće puno prijati, na neki način ćeš da "patiš" za domom i sl. :hum:

bravo bravo,vidis moj otac je 6 meseci radio kao savetnik za bezbednost u toj firmi,ali mu ugovor nije produzen,bio je jako nervozan i opterecen radom tamo jer je naleteo na neke sumnjive radnje,pa se kidao poprilicno,al postoji mogucnost da mene mozda eventualno tamo zaposle,samo ne tamo gde je on radio nekgo u predstavnistvu u Bg,..tako da i taj kvadrat je opravdan,jer je tenzija bila dok je radio tamo

Van mreže Maruška*

  • ~Daughter of Stars~
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Podstanar na Forumu *
  • *******
  • Poruke: 1042
  • Reputaciona snaga: 261
  • Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • And then... God made a Woman...
Odg: Astrosimbolicka Blablaonica
« Odgovor #60 poslato: 09. April 2013. 12:40:00 »
     Pa tebi je Venera vladar :mcc: u Škorpija :0: Pluton pa sve skoro kod vrha :ic: Inače po meni XII polje kao 3 polje od :mcc: je upravo PR neke firme, tu je vladar Mesec koji je u Jarac i koji upravo ima :60: sa Saturn a i nalazi se na samom kraju derivantnog 8 polja ka 9 polju od :mcc: što opet pokazuje osobu koja ja neki način prikazuje firmu u kojoj radi, ali i bavi se njenom reputacijom i sl. Jedino što taj Mesec preko :90: sapaja Saturn sa Mars pa je moguće da ti neka putovanja i izbivanja iz kuće neće puno prijati, na neki način ćeš da "patiš" za domom i sl. :hum:

Van mreže Markiza*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 525
  • Reputaciona snaga: 2250
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
Odg: Astrosimbolicka Blablaonica
« Odgovor #59 poslato: 09. April 2013. 12:31:42 »
hhehe...pogodila si,jeste,posao u okviru flotacije,ali ne u rudniku,nego kao PR tog preduzeca..moj natal je u pitanju:)

postoji neka mogucnost za taj posao,pa sam pogledala svoj natal i videla da ima te simbolike

Van mreže Maruška*

  • ~Daughter of Stars~
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Podstanar na Forumu *
  • *******
  • Poruke: 1042
  • Reputaciona snaga: 261
  • Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • And then... God made a Woman...
Odg: Astrosimbolicka Blablaonica
« Odgovor #58 poslato: 09. April 2013. 12:29:57 »
     Da, ako je Saturn tako postavljen, to je onda to, e sad jedino za šta je vezano to pitanje? Kao simbolika radnog mesta, dešavanja ili ... :hum: ?

Van mreže Markiza*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 525
  • Reputaciona snaga: 2250
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
Odg: Astrosimbolicka Blablaonica
« Odgovor #57 poslato: 09. April 2013. 12:25:14 »
Rudnik se generalno vezuje za Saturn / Jarac i :ic: (pošto je to "dno, bunar" u čartu) a neki moderni autori dodaju tome Rak i Pluton zbog opet simbolike dubine, mraka, opasnosti itd...Tako da bi Saturn Škorpija mogli da povežemo sa tim.

hvala ti puno,to je to saturn u skorpiji na IC..:)

Van mreže Maruška*

  • ~Daughter of Stars~
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Podstanar na Forumu *
  • *******
  • Poruke: 1042
  • Reputaciona snaga: 261
  • Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • And then... God made a Woman...
Odg: Astrosimbolicka Blablaonica
« Odgovor #56 poslato: 09. April 2013. 12:07:04 »
Rudnik se generalno vezuje za Saturn / Jarac i :ic: (pošto je to "dno, bunar" u čartu) a neki moderni autori dodaju tome Rak i Pluton zbog opet simbolike dubine, mraka, opasnosti itd...Tako da bi Saturn Škorpija mogli da povežemo sa tim.

Van mreže Markiza*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 525
  • Reputaciona snaga: 2250
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
Odg: Astrosimbolicka Blablaonica
« Odgovor #55 poslato: 09. April 2013. 11:35:11 »
mene zanima da li je saturn u skorpiji simbolika rudnika,flotacije?

Swiss*

  • Gost
Odg: Astrosimbolicka Blablaonica
« Odgovor #54 poslato: 21. Februar 2013. 22:02:31 »
Sad sam se setio da imamo Snimak "Talent za Astrologiju" pa ga poslusajte!