Autor Tema: Feng Šui za BILJKE  (Pročitano 18646 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Grofica*

• * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Feng Šui za BILJKE
« Odgovor #64 poslato: 28. Avgust 2017. 08:50:14 »
draga Zoi, hvala na odvojenom vremenu
da napises text na ovoj temi
:)

Van mreže zoi*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 3
  • zoi has no influence.
    • astro.com
« Odgovor #63 poslato: 26. Avgust 2017. 23:12:27 »
Ovo je istina za četinare.

Kad sam tek pročitala ovu temu pala mi je na pamet žena koja nam je čistila kancelarije. 

Često sam kad bih otišla na posao subotom pila kafu sa njom. Jednom mi je pokazala svoju kuću kad smo se zajedno vraćale kući.  Baš je bila pozitivna. Meni je npr . govorila da joj dovedem ćerkicu da mi je pričuva ili ako mi treba pomoć da dođe da mi pomogne u stanu jer je znala da mi je mama daleko a sa druge strane imala tri muškarca u kući pa zna kako je nama, ženama.

Odmah mi je "u oko upao" ogroman četinar u dvorištu ispred kuće.

Ona je preminula od leukemije u martu 2016 (imala je 50godina), njen suprug od srčanog udara na Božić ove godine.  Mislim da je on preminuo od tuge za njom, jer je ona bila mermerni stub te porodice.

Nedavno sam brisala nebitne ljude iz imenika i naišla sam na njen..to me podsjetilo da napišem ove redove. . 

Van mreže AlwaysWannaFly*

• Dan bez smeha je propao dan.
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2241
  • AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Fata viam invenient.
« Odgovor #62 poslato: 22. Avgust 2016. 16:24:59 »
Moje komšije imaju cetinar ispred kuće kod moje ograde nemaju dece oboje su umreli porodično stablo i kuća se ugasili ...
https://s31.postimg.org/45ulxw7nf/astro_24at_05_ja_2016618_37170_19661.gif
Ako jesi, dises; ako dises, govoris; ako govoris, pitas; ako pitas, mislis; ako mislis, trazis; ako trazis, prozivljavas; ako prozivljavas, ucis; ako ucis, rastes; ako rastes, zelis; ako zelis, pronalazis; ako pronalazis, sumnjas; ako sumnjas, pitas; ako pitas, razumes; ako razumes, znas; ako znas, zelis da znas vise; a ako znas vise, ZIV SI...

Na mreži Grofica*

• Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #61 poslato: 22. Avgust 2016. 15:25:00 »
moji su imali kucu gde su cetinari bili ispred kuce duz ograde
brat nema dece iz prvog braka
zatim ni u drugom nema dece
moji su posekli te sve cetinare
ali opet nista, prodali kucu
odselili se -opet nista
pri tom-brat je tu dolazio za vikend -nije ziveo sve vreme u toj kuci.

Ja imam dete...jedno.

Evge*

• Gost
« Odgovor #60 poslato: 22. Avgust 2016. 15:24:17 »
ja imam tri breze ispred balkona

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35514
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #59 poslato: 22. Avgust 2016. 15:22:14 »
Kada se radi o cetinarima,
po feng suiju nije ih dobro imati ispred kuce duz ograde..recimo
jer ta kuca nece imati potomstva, naslednika...
cak ako ima sina, pa sin svog sina-grana ce se ipak prekiniti...u buduce.

Manje je stetno imati cetinare iza kuce.
Ja bih dodala da je i bocno,uz ogradu kuce ok imati cetinare.

Potvrdjujem ovo :ok: Kuća u Db bila je okružena jelama. Ni jedan muškarac iz te kuće se ili nikad nije oženio ili ako bi se nekako i oženio nije imao dece i svi su tako usamljeni živeli preko 90 godina. Žene pak nisu "podlegle" ovome. Sve od reda su se udale i imale, barem 1 dete.
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #58 poslato: 22. Avgust 2016. 14:07:20 »
Kada se radi o cetinarima,
po feng suiju nije ih dobro imati ispred kuce duz ograde..recimo
jer ta kuca nece imati potomstva, naslednika...
cak ako ima sina, pa sin svog sina-grana ce se ipak prekiniti...u buduce.

Manje je stetno imati cetinare iza kuce.
Ja bih dodala da je i bocno,uz ogradu kuce ok imati cetinare.

Na mreži Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #57 poslato: 22. Avgust 2016. 14:05:31 »
U feng suiju recimo zalosna vraba je pogodna u parkovima velikih gradova
jer je izrazito jin -a u gradu je buka, vreva, guzva, bra energija-tako da zalosna vrba u parkovima usporava tu gradsku jang energiju.
NIje pogodna u dvoristu oko kuce-jer ce ukucani z a necim (ili za nekim) zaliti.

Na mreži Grofica*

• VRIL Feng Shui

Van mreže AlwaysWannaFly*

• Dan bez smeha je propao dan.
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2241
  • AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!AlwaysWannaFly is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Fata viam invenient.
« Odgovor #55 poslato: 22. Avgust 2016. 11:30:35 »
 :up: moji su od skora nabavili ovu biljku :)
https://s31.postimg.org/45ulxw7nf/astro_24at_05_ja_2016618_37170_19661.gif
Ako jesi, dises; ako dises, govoris; ako govoris, pitas; ako pitas, mislis; ako mislis, trazis; ako trazis, prozivljavas; ako prozivljavas, ucis; ako ucis, rastes; ako rastes, zelis; ako zelis, pronalazis; ako pronalazis, sumnjas; ako sumnjas, pitas; ako pitas, razumes; ako razumes, znas; ako znas, zelis da znas vise; a ako znas vise, ZIV SI...