Autor Tema: Feng Šui za BILJKE  (Pročitano 18792 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Feng Šui za BILJKE
« Odgovor #34 poslato: 04. April 2014. 11:53:31 »
Sjajan clanak!
izvor:
http://pozdravsuncu.com/dendroterapija-drvece-koje-leci-i-drvece-koje-krade-energiju/

Drvece koje leci i drvece koje krade energiju

Van mreže Kora*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 743
  • Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!
« Odgovor #33 poslato: 04. April 2014. 10:08:31 »
Draga Kora,
magnolija je divna, ja je licno obozavam!
Inace, ona ima znacenje- zenska dopadljivost!!! :)
kiss za tebe :*

hvala Gasi

:heartshape:

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #32 poslato: 04. April 2014. 08:48:17 »
Draga moja,
dok ne kupis kompas, mozes da uradis sledecu stvar.
Stanen u centar doma, rasiris ruke, i levom rukom pokazes istok (sigurno znas gde se sunce ujutro pojavljje), samim tim desna ruka pokazuje zapad.Sever ti je iza ledja, a jug ispred tebe.
Onda je lako naci sporedne pravce....
:)
hihihi, naravno... :)

Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Grofica*

• Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #31 poslato: 04. April 2014. 07:59:30 »
Hvalaaa :fala: :heartshape:
Jos taj kompas nisam nabavila... Moram da kupim jedan...
Treaba sa ovim mojim matrijarhatom izaci na kraj, sto se rasporeda po kuci tice.. :)
Draga moja,
dok ne kupis kompas, mozes da uradis sledecu stvar.
Stanen u centar doma, rasiris ruke, i levom rukom pokazes istok (sigurno znas gde se sunce ujutro pojavljje), samim tim desna ruka pokazuje zapad.Sever ti je iza ledja, a jug ispred tebe.
Onda je lako naci sporedne pravce....

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #30 poslato: 04. April 2014. 07:56:42 »
Verovatno je već neko pitao, ali nešto ne nalazim... kakva je situacija sa bambusima?

Draga Anoid,
Bambus simbolizuje dug zivot! On je pozeljan u domu. Narocito u centru doma, (srcu kuce).
Cesto se koristi kao lek za odredjene sektore da se energije izbalansiraju.
Kiss za tebe :)

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #29 poslato: 03. April 2014. 21:47:44 »
Venerice,
sunce moje lepo,
tacno je da se u spavacu sobu ne unosi cvece ...
Postavi vece biljke (oko 1m visine) na jugoistoj stana, i donece ti najvise dobrobiti u finansijskom smislu. Na istoku, mir i harmoniju u porodici..
Sve najbolje!
Hvalaaa :fala: :heartshape:
Jos taj kompas nisam nabavila... Moram da kupim jedan...
Treaba sa ovim mojim matrijarhatom izaci na kraj, sto se rasporeda po kuci tice.. :)
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #28 poslato: 03. April 2014. 19:48:33 »
Verovatno je već neko pitao, ali nešto ne nalazim... kakva je situacija sa bambusima?

Van mreže kalina*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 664
  • kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!
« Odgovor #27 poslato: 03. April 2014. 18:21:04 »
Draga Kalina,
hvana na prici sa Divcibara o carobnom Boru! :) Nisam je cula do sada...

Na tvoje pitanje:da li postoji neki poseban sektor tj. strana sveta gde bi to trebalo saditi ili ne?
Za to je potrebna detaljna analiza dvorista, okoline...
Medjutim, sa tako pozitivnim stavom posadite drvo i Bozur po svom nahodjenju, i donece dobro!
Sve najbolje!

Pozitivna energija nam ne nedostaje i volimo prirodu :bird: :)
Lepo je naučiti nešto novo :)
:cvetko:

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #26 poslato: 03. April 2014. 14:14:26 »
Gasi pitala bi i ja nesto...

Mnogo volim cvece i u kancelariji u kojoj radim mnogo je zelenila(pored ljubicica ima difenbahija,dracena,zelena lozica,japansko drvo,imala sam i bendzamina,muskatle,itd) ali u stanu nemam nista sem tri ljubicice koje nece da cvetaju.
Kada sam ih donela imale su puno cvetova,sada je ostalo samo zeleno lisce i nikako da ponovo procvetaju.
One na poslu su cvetale i zimus po tri puta(ako ne i vise).

Ima svetlosti,lepo ih zalivam ali nesto nije kako treba?
 Da li je vazno koja je strana sveta u pitanju ili to ima neke veze sa energijom stanu?

Volim cvece i gajim ga i najvise se obradujem kad neko dodje u goste i donese  buket cveca.

Drga moja Liona,
ne znam kakva ti je energija u stanu, ..i ne znam tacno sta se tu desava kad nece da cvetaju...:(
Moja preporuka je da se uradi feng sui, i da se izbalansiraju energije lekovima...
a za to , idi na temu vezbanka feng sui..i vidi sta je sve potrebno od podataka za analizu...
to je jedini nacin provere energije u domu!
Kiss i za tebe :)

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #25 poslato: 03. April 2014. 14:09:50 »
Gasi, duso,

sta kazes na magnoliju? Da li je dobro zasaditi je u dvoriste?

Pozdravcici i hvala unapred

Draga Kora,
magnolija je divna, ja je licno obozavam!
Inace, ona ima znacenje- zenska dopadljivost!!! :)
kiss za tebe :*