Autor Tema: Casper ~ Heliocentrični Natal  (Pročitano 1426 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Swiss*

• Gost
Odg: Casper ~ Heliocentrični Natal
« Odgovor #2 poslato: 22. Jul 2012. 20:08:33 »
1-Kv

Merkur - Blizanci  - Dom. Prva Cetvrt

Saturn - Bik - Prva Cetvrt

2-Kv

Pluton - Devica - Druga Cetvrt

Venera - Devica - Fall - Druga Cetvrt

Uran - Devica - Perihel - Druga Cetvrt

3-Kv

Neptun - Škorpija - Treca Cetvrt

Jupiter - Škorpija - Treca Cetvrt

4-Kv

Mars - Vodolija - Cetvrta Cetvrt

Zemlja - Vodolija - Cetvrta Cetvrt

Razmisljanje:

Temperamenti (ako postoje u helio.astro su Izjednaceni, za cudo i u PriodnomNatalu su isto), sem "Druge Cetvrti" koja je za Planetu istaknutija, pa sam pogled na znacenje planeta koje vladaju u toj cetvrti govore mnogo....

Kako god da gledam radi se o dubokom Emotivnom sazrevanju koje treba da postane neovisno o situacijama koje me okruzuju, jako je bitno kroz HelioNatal da sam okrenut sebi jer sam samo u toj mogucnosti shvatiti to sto me okruzuje bas zato sto se Saturn nalazi u Prvoj Cetvrti HelioNatala, sa ovakvim HelioNatalom ne bitno je koliko cu dobra iza sebe ostaviti kad "umrem" a tako mi je i u Prirodnom Natalu, jako slicna situacija :)

Bio sam poceo pisati ovde ali da ne ispadne da sam "subjektivan" pobrisao sam! Pa ako je nekome volja da pogleda bilo bi mi interesantno procitati pa makar da vidim dali sam bio u pravu sa pisanjem koje nisam objavio :)

Swiss*

• Gost
Casper ~ Heliocentrični Natal
« Odgovor #1 poslato: 05. Jul 2012. 20:25:22 »
Moji Heliocentricni Natali

moj Heliocentricni Natal (tropski)

moj Heliocentricni Natal (sideralni)

Po TROPSKOM je uporedjivanje natala sa onim polozajem zvezda od pre 2000 god.!

Po SIDERALNOM je uporedjivanje Natala po "Astronomskom", znaci, momentalno stanje na nebu na dan rodjenja!

Ima li ko sta da kaze? Ja cu pogledati sam pa cu pisati a mozete i vi ako vam je volja :)