Autor Tema: Vidovitost i Intuicija  (Pročitano 15185 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mrgud*

• Gost
Odg: Vidovitost i Intuicija
« Odgovor #29 poslato: 10. Mart 2016. 21:57:04 »
baš me zanima po TA kako bismo definisali intuiciju, vidovitost i sva ostala šesta čula
j bih tu gledao svetla i Mars uz vodene znake

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1223
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #28 poslato: 10. Mart 2016. 21:54:38 »
Ne otvara ti se natal.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

daneta*

• Gost
« Odgovor #27 poslato: 10. Mart 2016. 21:42:51 »
htela bih da cujem misljenja...kako objasnjavate pojacanu intuiciju iz moje karte u skladu sa aspektima.... ...pre neko vreme sve intenzivnije napredujem u tom smislu...mogla sam da predosetim sta ce bliska osoba da kaze ,to sam smatrala telepatijom,ali je bilo vrlo ucestalo,nisam bila nacisto da li je slucajno ..a sad mogu po znacima oko sebe da potvrdim  sopstvene misli...dan pre osetim sta ce mi se desavati sledeceg dana...

da li vidite nesto ...meni je direktivni merkur u konjukciji sa natalnim uranom...tranzitni uran u konjukciji sa smc...posto se za visu svest vezuje deveto polje  ja imam kirina upravo tu i vrsi mi opoziciju sa So 0 Sa  sad imam i saturnov povratak..udario je tuk na luk ...mozda sad dolazi do izrazaja  duhovni nivo...

Swiss*

• Gost
« Odgovor #26 poslato: 15. April 2012. 18:00:36 »
To sam primetio jos odavno, jednostavno podju neka druga osecanja da se pokazuju u meni i sto je zanimljivo, bude tako, javi se  neko drugo vidjenje tih pisanih reci! Naravno, ne i cestitke kad neko pise itd...kad mi osoba pise ozbiljno, pise o necemu sto je boli ili bi htela znati ili jednostavno u nedoumici je itd...podje mi se nesto javljati..neznam, ne umem opisati taj osecaj! Nekad mi vrh glave, teme, kao da ce da pukne kad procitam celo misljenje od osobe koja mi je pisala sa zahtevom!

O tome cutim, 12 polje i vrh Device koji pocinje u Ribljem polju a 6 polje Device u Ribljem znaku (suprotnosti u oba slucaja)...trece polje i strelac u njemu blokirani a to znaci i Jupiter  :0:  Neptun isto, odatle i mislim da ce Saturn uciniti nesto ;), ne ocekujem al mislim tako, jer ziveti se mora pa sa tim ili bez toga :lol:

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 33
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #25 poslato: 15. April 2012. 17:51:55 »
Po malo mi je ruzan taj izraz vidovit. Ja inace u drustvu ne pricam o svojim snovima, za njih znaju samo par meni bliskih osoba. A to za rukopis prvi put cujem. :) Kako to radis? Neko nesto napise i ti po nacunu pisanja vidis kako se oseca ta osoba ili?

Swiss*

• Gost
« Odgovor #24 poslato: 15. April 2012. 17:41:56 »
Pa ja uopće ne pričam ni o tvom ni o svom ni o neznam čijem natalu. Tvoj nisam ni pogledala, a ti si se obratio kao da tebi pišem. Dakle, ne, moj status nema veze sa stvojim natalom, nego je općenit. Nadam se da si sada shvatio jer mi nije do prepirke :)

Hahaha sad si me nasmejala lepo...pa navela si stepene koje licno posedujem u Natalu u vecini, nisam se osetio prozvanim al kad nesto iznesemo i to primetimo u licnom, logicno je da cu da pitam pa odatle na kraju i molba da pogledas ili objasnis ;) (ako hoces)

Znaci, jedna Lasta ne cini Prolece..kod mene to nije slucaj! Eto, Uranija je dala svoje vidjenje pa bi mi bilo milo cuti i tvoje ;) :)

Venerica1

Po rukopisu mogu pozamasno oceniti kakvo je stanje kod osobe, odakle mi to pojma nemam...a da osecam ljude oko sebe? Iskren da budem osecam ih i previse al opet to za mene nije u smislu Vidovitosti pa cak ni intuicije....u ostalom sama rec "Vidovit" znaci, VIDIM PREKO TOGA STO VIDIM SAD a intuicija, pa nju licno povezujem sa dobrim osecanjem za stvarnost....rekoh, makar za sad imam tako misljenje dok ne iskrsne nesto drugo gde cu da promenim misljenje :)

Na kraju, imao sam putem sna susret sa mrtvima (a ko ih pa nema), osecam ljude i kako kad tacno znam sta im treba (svi mi to imamo kako kad), pa predosetiti nesto za kracu buducnost itd...eto, pa i to ima svako od nas, pa sad, kad pogledam sve, nit sam jedno nit drugo, a rekoh, ne pobijam nego cekam, cekam, jer mozda ce neki tranzit da aktivira ovaj 29* koji je jako aspektovan a 29* Device kaze, Astrologija ne ide na ovom stepenu ali Tarot, Osecanja, Ostala Ezoterija i te kako ide ovim osobama od ruke a gle, 29* mi je pd uticajem Pluton - Venera - Jupiter - Neptun - Saturn - Sunce a jos blizu i AC....pa i oni manje vredni Aspekti su tu...dakle, istrazujem sta bi iu kom smeru je to okrenuto :)

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #23 poslato: 15. April 2012. 16:59:02 »
A sta je stobom? Pa ni moj komentar nije zahtevao da se zasedne i prouci moj natal i prica "dal sam ili ne vidovit" ,jer samo sam naveo da imam sve opcije po natalu i da ovo o cemu pisete ne drzi vodu!

Objasni mi ovo poslednje...sta im vredi kad ne umeju da koristi?! Pa cu te lepo zamoliti da virnes u Moj natal i odgovoris, jer kod mene ne cini jedna planeta nego vise...skoro pa celi natal! Dakle? :)

Pa ja uopće ne pričam ni o tvom ni o svom ni o neznam čijem natalu. Tvoj nisam ni pogledala, a ti si se obratio kao da tebi pišem. Dakle, ne, moj status nema veze sa stvojim natalom, nego je općenit. Nadam se da si sada shvatio jer mi nije do prepirke :)

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #22 poslato: 15. April 2012. 13:39:46 »
Nisam vidovita,ali imam jaku intuiciju...Ta intuicija verovatno potiče iz toga što sma riba na ASC,a imam i Mesec 90° Pluton aspekt...
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 33
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #21 poslato: 15. April 2012. 13:14:42 »
Sanjam za sebe, a i za druge. Desava mi se da sanjam nesto ruzno, pa posle to i cujem u vestima da se desilo. Imam snove i koju budu dan za dan, a imam i koji se tek nakon nekoliko godina ostvare.
Kod mene sve radi kroz snove, sad da me pitas nesto za buducnost u budnom stanju to nemam, a kad bih te sanjala tada bi mogla da ti kazem.
Jedan san mi je bas ostao u secanju, a imala sam mozda 5-6 godina.
Sanjam komsiju i mene okruzeni ugljem, osecaj u tom snu je bio jako ruzan. I u jednom momentu padne neka uzarena cev pored nas. Tada sam se probudila jako uplasena i upiskila sam se tada u krevet.  =) Ipak sam bila dete.
Da bi se u mojom 15 godini taj san ostvario. Taj komsija je radio na elektrani (onaj ugalj) i jedne noci je odjednom pao na sine (uzarena cev) , oduzele mu se noge u trenutku zbog problema sa kicmom. Sreca pa je neko naisao da ga skloni dok voz nije naisao.
Za sebe sanjam svasta, od svakodnevnih stvari npr sanjam da je mama kuvala supu i ustanem ujutru i supa skuvana. :D Sanjam za ljubav, za zdravlje. Posto sam hipohondricna, kad se zabrinem za nesto obicno sanjam uvek jednu zenu koja je kao doktor, pregleda mi to sto me brine i kaze mi da je sve u redu. :)
A ta zena mi je rekla da cu u zivotu sa zdravljem imati samo probleme sa grlom i kicmom. Tako da ja verujem u to. :)
Mogu do sutra da ti pisem ovakve primere. I za mene i za druge.
Imas li ti neka iskustva sa snovima?
I da, zbog onog sto ti je Uki napisala, da li ti se desava da prodje pored tebe neka osoba i da odjednom osetis sta joj nije u redu sa zdravljem?

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #20 poslato: 15. April 2012. 13:11:03 »
2001.god.sam prvi put pridala vaznost svojoj intuici i vidovitosti i od tada se jako cesto rukovodim za svojim predosecajima...
Cak u toku razgovora vec znam sta ce neko drugi izgovoriti i kako ce odreagovati...
Mislim da su glavnu ulogu odigrali Uran i Pluton u 8.polju